• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk to TBC prej není problém, domluv se s doktorkou jen je málo těch kalmetizačních center já mám teda jedno za domem :sweat_smile: :grinning: což jsem ráda, že se nebudu muset nikam táhnout paž TBC chci taky dát. Jinak pneumokoků je 96 kmenů !!
28. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hele na tyhle noční akce s ouškama je super mít doma otipax kapičky,
28. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, jdu sem jenom nakouknout, co nového, nestíhám dočítet, byli jsme ted pár dní u našich a u mojí ségry, norodila se jjí v sobotu holčička, tak je přesně o dva měsíce mladší než n áš Honzík, tak bude mít stejně starou sestřenici, to jsem ráda. taky jsme byli v so na svatbě, já jako svědek., tak to bylo celkem hektický, s kojením a tak...
byli jsme na kontrole u doktorky, malej váží 5,5 kg a zatím jsem očkování odložila, páč obě děti maj rýmu. a budu dávat asi jenom synflorix a ne prevenar
28. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska celý den u ségr se sestřenicí,se kterou jsme se viděli snad po 8 letech. Tak to bylo super. Zítra jedeme domlouvat křtiny,chtěla bych je v sobotu za 14 dní,tak uvidíme. A v pátek k doktorpvi,jsem zvědavá,kolik už měří Simonka. Doma jsme naměřili přes 60cm. Nechce se mi věřit,že by to moje miminečko vyrostlo už přes 12 cm.
28. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 tak jste ani nemusely na ty kanálky,viď?? To je dobře. My od té doby teda dobrý,musím to zaklepat.

Koukám,že řešíte pořád očkování a naušnničky. Já dám prevenar,není to drahý a ikdyby to stálo víc.tak bych asi dala. V pátek dostaneme hexu asi,tak jsem zvědavá na reakci,sna d bude mírná,nebo ještě líp žádná. Na naušničky se budu domlouvat teď,chtěla bych co nejdřív,ale nevím co mi na to řekne doktor... :sweat_smile:
28. zář 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka děkuju, pan doktor mi je taky poradil :slight_smile:
28. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
tak mě skolil bacil. Mám anginu včera horečku tak se Martin staral v noci o Míšu a taky o Honzíka. Ten jak naschvál došel v půl11 a že chce spát s maminkou. Tak jsem mu vysvětlila že jsem nemocná tak ať spí s taťkou a s Míšou v ložnici a že půjdu k němu do pokojíku. Tak jsem se přestěhovala. ráno mě přišel Honzík vzbudit v 7. Martin ho odvedl do školky a já pádim k dr ať mě něco napíše. Nemůžu ani mluvit tak mě bolí v krku. :angry: Jenom doufám že to děti nechytnou taky. :frowning2:
29. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahoj, tak to já si to píšu a dojdu si ty kapičky taky koupit. minule jsme byly hodinu u dětskýho s Bárou a pak další hodinu a půl na ušním aby jsme pak během dvou minut zjistili že má ucho jen podrážděný, asi od toho jak se cákala v bazénu..ještě že byl Honzík tak hodnej a celý doktorování prospal.

u nás bylo holky tak krásně, dneska to bude asi pokračovat, tam mám radost. Zítra musím do Kolína s Lenou na alergický, počítám že nám jen řeknou že nikde nic není slyšet jako pokaždé a půjdeme..pak musíme dokoupit věci na oslavu..bude jí už 13 let a v sobotu tady bude veselo 14 dětí a to nepočítám rodiče. Hodila jsem oslavu od 14 hod aby jsme stíhali pak klasika koupání, uvidíme jak se to bude Honzíkovi líbit, ale myslím že tetky budou na střídačku chovat a bude spokojený..jestli bude pořád tak krásně hodíme venku grilovačku
29. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 vy se doma taky pěkně střídáte, to ti povim. hlavně aby jsi se rychle zálečila a děti byly v poho..já musím zatukat že tatka týden spí v obýváku aby Honzíka v noci nebudil kašlem, jinak jsou spolu normal a dobrý, nic nechytil
29. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa skoro dva měsíce jsem měli klid. to byl nemocný Honzík a já taky. Nevím proč mě ta angina tak trápí. Nikdy jsem angínu neměla a teď už podruhé. :angry: Myslím že to bude tím jak jsme měli sraz ze školy a jak jsem šla v noci domů tak mě asi 3 otřepala zima a to bude ono.
29. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 dej se brzo do kupy :wink: já od té doby co je Míša na světě mám občas taky takovýdle nemoci, jinak jsme je nikdy neměla :angry: teď je teda klid...ťuk ťuk

jinak Míša má opět trocha rýmu, Verča jde dnes na 3měsiční KO,tak jsme zvědavá na váhu :grinning:
29. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak u nás bude dneska zase krásně,fakt nádhernej podzim,snad to ještě chvilku vydrží...Půjdeme ven na chvilku a pak ještě opoledne bude vozit tchýně.

Ty nemoci vám teda nezávidím,já byla zatím jen jednou nachlazená a Síma to naštěstí nechytla... Vůbec si nedokážu představit,že bych k ní v noci v horečkách vstávala,ale jednou to přijde,to je jasný.

Přijde mi,že se nám začíná upravovat to kojení,nekojíme pravidelně,dám jí když chce,ale někdy vydrží dlouho. Včera jsem od 7 do 17 kojila 5x tak 2O minut a to jsme dřív zvládly třeba 7x a byla u prsu hodinu. Je to moje holka šikovná... :slight_smile:
29. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHoj holky.
U nás vše pomerně dobrý.Kačka teda trochu kýchá,ale víc mě trápí,že dost blindí,pořád ji převlíkám a peru oblečky.Asi,jak je zahleněná.Poslechově je naštěstí ok.Možná i dost dlabe,nevím..
29. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no,zajímavý to je,doufám,že já budu protěžovat oba stejně:slight_smile:.Snad se mi to povede.Já to taky zažila jako dítě,že táta byl celej pryč ze starší ségry,i když vím,že mě taky měl moc rád,trochu to bolelo.
29. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jj, já se snažím už teď dělat vše, taky aby obě na tom byly stejne, i když Míša si to třeba neuvědomuje, protože je starší, takže to asi bere jinak, no já obě miluju stejně a chci aby vše měli stejný, tresty, dovolování atd., no snad se povede, i když snad v každé rodině řekne dítko: ty ho/jí máš radši...njn, dětský hlavičky, uvidíme....
29. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá mi pplakala v postýlce a mudlala se plínkou na který ležío,tak jsem jí hodila přes obličejík druhou a v tu ránu spala :slight_smile: To se nám ještě nestalo,pokaždé se vztekala. Teď už půl hodinky chrupká :slight_smile:
29. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, moc moc prosím kdo má čas a chuť a vlastní facebook, mohli by jste nám zahlasovat, je to příšerná libikovka, ale bylo by to super, ikdyž náskok už je velikej, kdo by měl třeba nějakou kamarádku které by nevadilo zahlasovat, byla bych moc ráda, předem všem děkuju http://www.facebook.com/chateauheralec?sk=app_194903903915876&app_data=334
29. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidíš třeba to bude fungovat :slight_smile: nám to zabere jen někdy :/ ááá hladovej křik :D nabaštíme se a půjdeme ven dokud je hezky.
zase jsme vstávali v jednu ráno, jestli to takhle půjde dál, tak se nikdy ani vdávat nebudu, ty kruhy pod očima by nezamaskoval ani nejlepší makeup :grinning:
29. zář 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak malá se najedla a už zase přes půl hodiny spí. Je to nějaký divný,doufám,že jí nic nebude.
29. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka prvně jsme se nemohla na vaše foto dostat, ale povedlo se,hlasík tam máte :slight_smile:
29. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka máš to tam...
29. zář 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dala jsem si to na FCB,tak uvidím,jaký mám kamarády a jestli ti pár hlásků přibyde. Dala jsi tam nádhernou fotku :slight_smile:
29. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@ssimmikk děkujeme moc moc moc, kdyby to vyšlo byla by to bomba, ale myslím že šanci asi nemáme, co by moc lidí muselo udělat zbytečnost ze který nic nemá :grinning: a to se dneska už moc nedělá, ale moc děkuju holky :slight_smile:
29. zář 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili domů,byli jsme za farářem kvůli křtinám,tak jsme se domluvili na 16.října. Zrovna na 6. výročí,co jsme spolu :slight_smile: Farář moc příjemnej,půjdu koupit svíčku a roušku a musíme vybrat naušničky,dostane je od kmotry. Zamluvili jsme rovnou restauraci,oběd bude na stejném místě,kde jsme měli svatbu...
Malá je dneska obvzlášť hodná,už po třetí dneska spinká. Koupání jsem o hodinu posunula,takže koupeme až v 19.30 a kolem 21h jdeme uspávat do ložnice. Tím jak vstává až mezi 9-10 h tak sama by usnula až někdy v jedenáct a to já nějak nedávám :slight_smile:
29. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme 63cm a 6230g :wink: No a ohledně té naší nachlazenosti jdeme zítra na ORL, aby se na ní raději podívali a pak se uvidí co dál :confounded: dnes jsme byly odpol.všichni u babičky, sice si všechny nepamatuje, tvrdila, že narozeniny nemá, ale popřály jsme jí, má 84let :slight_smile:
29. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u nás naštěstí se staral v noci a přes den tatínek. Takže to byla paráda. Jinak bych to nezvládla. :slight_smile: Míša jako by to cítila že já nejsem ok tak byla vzhůru až ve 4 a pak v 7. takže tatínek moc práce neměl.
29. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, no naštěstí očička furt ok, a to jsme byli včera celé odpoledne venku na pouti (já předtím myslela, jestli na očička nechytla venku průvan), tak jsem ráno s obavou koukala, jestli nemá očičko zase zalepený a nic! Takže se nekonali ani antibiotika ani kanálky, tak jsem ráda. Jinak my budeme taky křtít 16.října! Malý jsem již pořídila šatečky krásný bílý, musím ale ještě koupit čistě bílé bodyno s dlouhým rukávem a nějaký bílý punčocháče nebo legínky nebo něco, v kostele je docela zima. Zavinovačku bude mít ještě po mně :slight_smile: pošle mi jí mamka ze Slovače, já již pořádně nepamatuji jak vypadá, jenom že je nějaká krajková staro-růžová, tak snad bude použitelná. Já ji měla taky u "křtu" jak se tenkrát říkalo vítání občánků na obecním úřadu (já v kostele křtena nejsem, ale můj Péťa jo a chce mít i malou). Roušku a svíčku pořizuje kmotra - Péti ségra a naušničky dostala malá od mých rodičů - ale furt nevím, kdy je jí dáme.. úpřimně, já když si představím tu bolest, tak bych jí je nedala vůbec....
29. zář 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@mili01 @misi.21 my máme křtiny 9.října. budeme křtít Míši a Honzíka. Roušky už máme ještě ním chybí koupit svíčky. Honzík bude mít kalhoty, košilu a vestu co měl u kámošky na svatbě a Míša má koupené růžové dupajdy, bílý světřík a ještě ji musím koupit nějaké bodýnko. Bohužel do peřinky už se nám nevleze.

Dnes máme vítání občánků. :slight_smile:
30. zář 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek