• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka Já budu mít kolotoč teda od ségry,ale vím,že ho kupovala v Liedlu za pár stovek,má krásnou melodii a plyšová barevná zvířátka.. Od té do by jsem ho tam ale neviděla. A musím říct že bez problémů funguje a to ho pouštěli mimču pořát. Jednou jsem koupila kamarádce v Chicu nebo jak se to píše :slight_smile: asi za 600 a za týden jsme ho jeli reklamovat... :unamused:
7. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ten z Lidlu máme taky kupovala jsem ho pro Honzíka a teď bude pro mimi. :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo,tak na Karlštejn bych určitě těhotná teda nevylezla,měla jsem co dělat bez břicha,když jsem se tam sotva plazila v těch největších hicech a to nemluvím o tom,jak mě prohlídka zklamala :unamused: Po druhé jsme byli teď na podzim a to zase mrholilo,takže taky na prd,ale to už jsem na prohlídku nešla a prohlídla si hrad jen z venku... Chtěla jsem aby mě tam dovezli koně,ale chtěli za to příšerný prachy.

Jinak my už včera zadali komodu a přebalovák. Nakonec budu mít pult na zdi a bude se sklápět,takže vlastně místa moc nezabere,ta zeď by byla stejně prázdná a komodu budu mít jednu vyšší a pak se k tomu udělá šatní skříň,až bude dítě potřebovat. Teď akorát vybíráme tu barvu jakou vymalujeme. A ségra mi dovezla další oblečky,takže já tak na první 3 měsíce nemusím kupovat skoro vůbec nic :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..dávám fotku břicha:slight_smile:
já bych kolotoč chtěla,Šimonek u něj krásně usínal..a tu rychlozavinovačku taky,tu jsme neměli,Šíma neměl rád,když byl zabalenej,tak jsme ji pak nekupovali
7. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jéé, to je škoda že už ho tam nemají. Pro miminka je nejdůležitější hezká melodie a barvičky, já myslím, že ten kolotoč udělá stejnou službu, jako pak nějaký za 1500. Hlavně nechci, aby byl na baterky, ale normálně natahovací. No tak doufám, že nějakej hezkej splašíme, už jsem si vybrala spirálu na postýlku, ale zase si říkám, že ji budu asi muset přehazovat, kvůli tomu aby mimi nekoukalo pak pořád na jednu stranu, no tak ještě uvidíme, třeba ho vůbec nebude zajímat :D Jinak jak tak koukám na fotky miminek v postýlkách, většina z nich je v obležení plyšových hraček, já jsem slyšela, že malá miminka by kolem hlavičky v postýlce neměla mít vůbec nic, že polštářky a hračky okolo hlavičky zvyšují riziko syndromu náhlého úmrtí, tak nevím jestli to moc prožívám... ale kolotočem a spirálou co se týče hraček v postýlce končím.
7. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jéé, krásné bříško, já mám spíš pořád jen špíček :grinning: tak čekám kdy mi vyskočí tohle krásné těhu bříško :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já v postýlce v ložnici budu mít akorát kolotoč,jinak nic. Hrazdička a hračky bude mít mimi v pokojíčku v cestovní postýlce... A ten syndrom n.ú.,na to radši moc nemyslím,protože bych se z toho zcvokla.. Říkají,že k tomu napomáhá takových věcí,ale dohromady nikdo nic neví,radši se o to moc nezajímat...
@petrunka01 bříško krásný,mě se akorát nafoukl tan můj obří špek.
7. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: některá má špek, jiná špíček... počkejte za chvíli až budeme jak meloun :grinning:
7. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mě bude stačit,že projdu dveřma :grinning:
7. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já už jsem jak meloun :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka To není možný :fearful: jak tak koukám , tak máš termín na můj svátek chi chi :slight_smile: , taky jsem si dělala legraci , že kdybych porodila o 3 dny později , tak mám mimi k svátku :grinning: no kdo ví jak to dopadne že?
7. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 skromná to děvčica :grinning: záleží jestli máte 60/70/80/90/ ? :grinning:
7. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak koukejte :grinning:
7. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsme meloun jak teď při mé váze 78 kilo mě narostlo břicho snad okamžitě a obří špíček se nafouknul ještě víc. :grinning: Zrovna včera jsem nadávala že mám nějaký velký zadek a prsa, ale moje drahá polovička je spokojená. Uvidíme jak to bude po porodu. Jinak už mám domluvené na podzim cvičení. :wink:

@petrunka01 Honzík taky nechtěl být zabalený. Já jsme měla ty rychlozavinovačky jenom když ležel v postýlce a to rozdělané beda když jsem ho zabalila. :unamused:
7. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka můžu tě uklidnit takhle nějak vypadám taky. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky pěkné fotečky :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka díky, já se tedy taky vyfotím. :slight_smile:
když jsem viděla @petrunka01 krásný bříško, tak jsem odvahu neměla.....
7. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem tu dlooouho nebyla...tak copak je novýho??? :slight_smile: koukám, že jsou tu těhu bříška...jééé...vám už vyrostli hezky...já zatím nic moc velkýho...ale u Nikči to bylo taky tak, začlo mi růst až kolem 20.týdne...ikdyž na kalhotech už to pociťuju... :sweat_smile: ..jsou mi těsnější... :wink: ...a co pohlaví??už někdo víte??? :sweat_smile:
Já jdu až v pátek pro výsledky z tripplů a taky doufám, že se prďolka ukáže v celý svý kráse a my budeme vidět, co že to čekáme... :wink:

Jo a přikládám fotku z dnešního rána... :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka dneska chystám karbanátky z brokolice podle Tvého receptu :grinning:
7. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jůůů to je bříško,,,, prďolka se má asi čile k světu. Já zatím takový nemám,ale to časem příjde :grinning: Jo mimochodem, jak se Ti obouvají boty? Já mám i s menším problémy už teď, funím jak lokomotiva :grinning: . A šíleně mě bolí v zádech Vás holky taky?
7. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky přidávám bříško :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ..mě záda občas taky bolí, ale tedy spíš kostrč...to je hrůza..jakmile víc stojím, třeba při vaření, nebo uklízení, tak nevím,j ak si sednout, nebo lehnout... :sweat_smile:

@werty jůů, taky krásný bříško s dvojčátkama.. :wink:
7. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je dneska břišní přehlídka :sweat_smile:
7. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na to pohlaví mimina jste se už zkoušeli ptát a zatím to nešlo vidět a nebo bylo mimi otočené prdýlkou? Já se chci zkusit zeptat ve čtvrtek, jdu na kontrolu. Babička je hrooozně zvědavá :sweat_smile: a já taky .
7. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak snad budou chutnat :grinning:
@hradilenka kupodivu boty jsou ještě v pohodě ale záda mě bolí pekelně. Já se bojím, že prasknu pač mám nadbytek plodové vody a i dost zadržuju vodu tak jsem taková celá otekla :rolling_eyes:
7. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy máte ty bříška taková úhledná :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka To se spraví , to chce procházky a čerstvý vzduch :wink: Dneska je tak krásně ....
7. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no asi ne, s Aduš to bylo až do konce, spíš se to zhoršovalo. do toho mám vysoký tlak tak se raději držím u domu pač bych sebou nerada sekla někde v lese :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek