• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy gratuluju k novému býváníčku :slight_smile: to neřeš,že tam eště všecko není,my jsme rekonstruovali naše býváníčko vloni a taky sa to zařizovalo a dodělávalo postupně :wink: člověk je rád,že je ve svém,časem sa to krásně zabydlí a pozařizuje komplet :sunglasses: my doteď nemáme hotový pro malého pokojíček,ale už to pomalu zařizujem,ať si tam Fiťa zvykne,že tam bude jeho království :slight_smile:
1. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem
já jsem teď doppoledne doma jenom s Míšou. Děda a babi jsou oba v práci, Martin odjel sbírat hrozny a Honzík odjel k otci. Tak polécu barák a budeme mít klid. Odpoledne zajedu nakoupit a zařídit pro Honzíka kroj na hody.
V úterý se chystáme s Míšou na očkování hexa a asi i prevenar. Ve středu zase na kyčle tak snad už to bude dobrý nebudeme mít široké balení.
Honzík mají dnes odpoledne ve školce vyřezávání dýní tak si s tátou domluvil aby ho dovezl dřív že tam chce jít. Exmanžel se moc nadšeně netvářil že malý s ním nechce být až do večera, ale co už nadělá. Možná kdyby mu připravil program který by ho zaujal tak by s ním byl, ale bohužel ex zaveze malého k babičce a tam s ním je až do večera. Občas ho vezme někde na výlet a to je velmi málo. :frowning2: Honzík už si prosazuje svůj názor co chce dělat a co ne. V tomhle je tvrdohlavý po mě.
1. říj 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nestíhám dočítat stále někde poletuju ... :grinning: Zkusím dočíst tuto stránku ... dneska musím mít na čas oběd abych nebrzdila Jirku v práci a chystám se ještě vysát a trochu uklidit ... čeká mě koš prádla :grinning:
1. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy gratuluji k býváníčku :slight_smile: ať se vám hezky bydlí.
1. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás holky dočetla, s tím stropem je to maso a s těmi prsty ještě horší ... BRR to bych tedy nechtěla zažít ... já mám z takovách krámů jak je motorovka krajsek a podobné krámy strach ... můj když s tím dělá tak jen trnu aby byl už konec ... mám u toho takový divný pocit Fuj Fuj ....
Tak koukám, že někdo je už pokřtěný, někdo má zase za sebou vítání občánků a někdo je krásně přestěhovaný tak všem gratuluji !!! Co se zdálo první noc v novém? :sweat_smile:
Jinak na ty naušnice jsou rozdílné názory ... někdo zase říká, že to dítě víc vnímá a bolí ho to když je starší a pak se za ty ušička tahá když už ví k čemu má ručičky. Niki to v 6 týdnech nevěděla a tak se netahala a brzy se nám ouška zahojily.
Nás teď trápí jakýsi ekzém a nebo co to je na tvářičkách , tak jsme na to dostali jakousi bílou na zakázku míchanou mast, zatím to trošku pomáhá ,ale ok to ještě není. Už jsme najeli na 3 plinky . Tak zatím beru ty z teska jeví se mi menší jak z hypoše a mám jich 6 balíků, tak ať je vyberu jako první.
Jak byloa v tom elektroworldu ta akce na to elektro 20% dolů, tak jsem tam koupila tu svou vysněnou pračku , vyšla skoro o 7tis levněji jak nejlevnější na netu ... takže bezva kup. Jinak co jsme se tam dívali, tak vycházela jen dobře amerika asi o 10tis levnější, ale my budeme kupovat tu levnější verzi tak i tak pro nás drahé.
Holky kdo chce , tak teď trvá akce v IKEA na sedačky co mají pratelný potah tak je k té sedačce druhý potah jen za 1,- Kč a pak je tam sleva 20% na všechny kožené sedačky . My pojedeme pro tu látkovou ... když má člověk zvířata , tak kožená je pro ně drahý přepych a navíc by to za chvíli odrápaly drápy. Tomu se nevyhne. Ta s těmi pratelnými potahy je bezva, zvláště pro ty co mají mazlíky a děti :grinning:
Dál hlásím, že v hypernově je ve slevách dětské oblečení a mlíka a v Lidlu je taky v nové akci oblečení pro děti, ale je to už na větší. Tak Vám holky přeju příjemné utrácení :grinning: :grinning: :grinning:
Nic valím vařit nebo by byl chlap hlady ... pááááá
1. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
dneska má být krásně.Odpolko půjdem na rodinnou priocházku,asi do místní ZOO,uvidíme.Už se těším,páč je teď manžel dost v práci a já jsme s dětma sama.
msevy-gratuluju k novému bydlení!
Jo,a holky..nemožné se stává skutečností.Rozkojila jsem se tak,že kojím plně,už pár dní u nás Nutrilon leží a práší se na krabici:slight_smile:Doufám,že jsem to tímto nezakřikla a půjde to tak i nadále.
1. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak to je bezva ... tak Ti nakonec ty homeo zabraly ... špica ... !!! Tak tady je důkaz toho že to funguje. ZOO závidím, taky bych někam vyrazila, ale náš tatínek má stále moooc práce :cry: Co se dá dělat. Tak dovařím oběd a vyrazím aspoň někam ven tady po městě s hafíkem :wink:
1. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no paráda,jsi šikulka :wink: taky bych šla někam na výlet,ale tatínka dneska nemáme doma :angry: a ZOO si plánuju příští rok,až bude prďola větší a bude tam pobíhat mezi zvířátkama :grinning: :grinning:
1. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak to je super,nám se to kojení taky nějak furt upravuje. Mlíka mám dost od začátku,už bych byla ráda,kdyby se začalo upravovat to dodělávání :grinning: aby mě to furt tak neteklo :slight_smile: Ale malá začíná pít kratší dobu a vydrží stejně dlouho,jak když pila hodinu. Tak jsem ráda,v pohodě můžeme jezdit na celý den pryč...

Noc u nás super jako vždy. 21-4.00h,reakce zatím žádná,tak už by nic přijít ani nemuselo. Malá se mi po 5 dnech zase pokajdila a už to nebyla taková vodička ale začíná to houstnout :grinning: Tátu máme u té ségry,pomáhá jim tam,tak jsme celý den zase sami,tak půjdeme na prochajdu a nakoupit,bude krásně. Peru,uklidím ,k obědu si udělám jen nějaký rychlý těstoviny.
Včera jsem zjistila,že mi za barákem ruší DMko,tak si myslím,že tam budou zase nějaký slevy,uvidíme. Mám sepsanej obří nákup už i na vánoce a tak,ta by se mi to šiklo :slight_smile:
1. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sjem byla s Míšou v dětské nem., v nci se dusila kašlem, rýma čirá taky není a bolelo jí opět ucho, dostala čípky, že kdyby se dusila, tak hned zavéct a jet na pohotovost, pak kapky na kašel, na alergii, do ouška máme kapat, vytahovala jí z toho bordel co měla na bubínku, hrůza, ale statečně držela, jen u toho cukla někdy a říkala, že to bolí, jinak šikula :wink: v pondělí jdeme na KO, když jsme tam ybly, takd ovezly 2letýho chalpečka, že ho resuscitovali a dávali mu masáž, topil se v bazéně, rodiče ho nechaly na zahradě, vykecávaly spolu a už to bylo, bych jim liskla, nechápu proč neají bazén přikrytý, když to nehlídají nebo něco :angry: Míša má hodně procházkovat a uvidíme, už se hrozímaby se do toho zase nezhoupla Verča, to už by mně asi mrdlo, teď v týdnu se teprve po třech týdnech dala do kupy :confused: mně začíná bolet v krku, tak sjem si koupila pastilky, tak uvidím :pensive: jinak sjem na pohotoosti potkala kamošku z mladí, neviděli jsme se snad přes 10let :sweat_smile: v ZOO jsme byly ve středu a bylo to super, krásnej rodinnej výlet po dlouhé době :wink: noa dnes je tu akce na hřišti,tak jak se Verča v 16hod.nají, tak pak půjdeme, M má být ve stínu a vycházkovat, tak jí bude hned líp, jak doma a aspoň nebude v přímým kontaktu s Verčou :slight_smile:
1. říj 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Verča měla včera vodnatou stolici, tak čekám co bude dnes :unamused: :rolling_eyes:
1. říj 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk boze, to je teda sila s tim chlapeckem a bazenem, rodice idioti, ne? te obdivuju, ze zvladas, ja jsem brecela, kdyz davali honzikovi prvni ockovani a buh vi, co nas ceka... uf, a takhle byla miska nemocna i predtim nez zacla chodit do skolky nebo myslis, ze je to hlavne tim? porad premyslim, jestli ockovat na toho pneumokoka a kdy? kdyz mluvis o tech ouskach
1. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, kojení mi dává taky fakt zabrat, jsem si myslela, že kolem třetího měsíce dítěte se to už upraví, ale pořád ze mě "chčije" ...jak říkáš :wink:, se mi udělala i retence, že jsem asi málo odstříkala, jak mi malý usnul na delší dobu v noci, no snad to bude dobrý
docela dobře fungují na zahuštění stoličky borůvky, jsem si dala borůvkový dortík na zkoušku, co to udělá a fakt to zabralo, už mě docela vadí se pořád hlídat, co jim, honzík má ale pořád pupínky na tvářičkách, tak doufám, že to nemá z mého mlíčka...jsem slyšela, že problematické je i kravské mléko...jím hodně jogurty a musli s mlékem, sýry...snad to není tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 moc gratuluji k úspěchu s kojením, hlavně aby to šlo tak krásně dál :wink:
1. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo a koníčky paseme intenzivně, naše mudra to taky vždycky zkouší, dneska se dokonce otočil z bříška na záda, už podruhé, ale minule to byla asi fakt náhoda, ted už to vypadalo jako vykoumaný manévr, máma měla radost :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá dneska měla 3x plnou plínku,ale teda fakt plný. Kdyby jsme šly na vážení dneska,tak by měla o dost míň :grinning:
@ssimmikk s tím klukem je to hrozný,těm rodičům musí být hrozně,že ho neuhlídali :frowning2:

Zítra bude zase celý den Peťa u ségry,ach jo,to je teda víkend fakt na nic. Vidíme ho jen dvě hodiny večer,než jdeme spát. Ve čtvrtek jede na nějakou akci a vrátí se v pátek v poledne a večer jde zase na 60tiny nějakýmu kolegovi z práce a v sobotu půjde zase k ségře a odpoledne jdeme k farářovi na přípravu na křtiny. Docela se těším,až bude zima a nebude se tam nic dělat,že ho budeme mít doma.Jsem zvědavá,jestli pak budeme mít taky takovou pomoc,až budeme předělávat byt...
1. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Miška na ouška netrpěla, až teď, ale to je vše od rýmy, kašle, vše je to propojený....takhle nemocná byla od narození, furt jsme byly na pohotovosti, přestalo to mezi 1.5 - 2rokem, od té doby je vždy třeba 4x na jaře a 4x na podzim, jako tím myslím fakt nemoc, jako rýmu má jinak skoro celej podzim a jaro :angry: njn, snad se to ustálí a bude někdy klid, nejhorší je, že teď to vše chytá i Verča a děti jsou největší bacilonosiči, jak to má Míša, tak pak jsme celá rodina, můj taťka už je taky pěkně nachcípanej, manžu už to teda přešlo, ale mněto pro změnu začíná :rolling_eyes: prevenar dávej třeba mezi očkování hexou, tak to budu dělat i já :slight_smile:
@misi.21 ty jsi tu psala o tom prevenaru a synflorixu, že? Já teda všude četla a i mudr.mi to řekla, že má v sobě synflorix 10kmenů a né 10+1? A prevenar má ty tři kmeny co jsou hlavně prej v Americe a řekla bych, že hodně lidí tam od nás jezdí, takže zase takovej problém je chytnout asi nebude....je těžký se rozhodovat, Míša má prevenar a ten měl tenkrát jen 7kmenů, takže si myslím, že chybu člověk neudělá ani jedním očkováním, spíš jde o to, jak to snese tělíčko :confused:
1. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a být těma rodičama, tak si pořádně nakopu prdel, když mám bazén, tak ho zabezpečím, když nemám v plánu si dítě hlídat....můžou být rádi, že žije a to ještě není jasný, zda nebude mít následky :frowning2: Míša jaksi zas epokašlává, tak sjem jí dala ten čípek proti dušení, protože to co dnes v noci bylo to už zažít nechci, necháýpu, že obě holky, když jsou nemocný se dusí :cry:
1. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to 10+1 tady psal někdo jinej,to nevím jak to je. Nejhorší je,že každej doktor říká něco jinýho,tak nevím,no. Já dám asi ten synflorix. Bude jí očkovat příště najednou,na hexu reakci neměla,tak uvidíme. Kdyby něco,tak to dám příště samotný.
Já myslím,že vidět takhle svoje dítě vytrestá každýho,ale nejvíc je poptrestanej ten chlapeček,kterej za nic nemůže. A teď ještě,jestli bude mít nějaké následky a oni budou vědět,že za to můžou oni,no děsný...Stát se může cokoliv,ale tomuhle mohli předejít.

Dneska malá od 7.45 nespí. Docela nářez,když jsme zvyklí spát dlouho..Už tady pobrekává,ale sama prostě nezabere.
2. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak promiň, já právě myslela, že jsi to psala ty :sweat_smile: oni mudři se neumí snad ani shodnout na stejné léčbě u nemocnýho a naničem, přijde mi, že každej studoval jinde a staví se ke všemu jinak :confounded:
Míša je teda lepší, za to mě to porazilo důkladně hlava mi třeští, nohy necítím, v krku mě bolí, rýmu mám, chjooo, tomu se říká krásná neděle, snad to nechytne verča :frowning2:
2. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no právě,kdyby na to byl stejnej názor,bylo by to super,ale takhle,já tomu prd rozumím. Někdo říká neočkovat,někdo zase očkovat i něco navíc a já jsem z toho jelen. Koukám ,že si to doma předáváte,to je na tom nejhorší,jeden se z toho dostane a druhej do toho spadne. Nejhorší je,že když bych byla nemocná já,tak mi ani chlap moc pomoct nemůže,protože kojit neumí :sweat_smile:

Malá konečně usnula,jak vstávala dřív než je zvyklá,tak brečela a byla unavená,ale spát bude jen u mě v náruči,což je nemyslitelný.Tak jsem ji šoupla do autosedajdy a usnula. Já to nechápu,někdy v postýlce usne 2x denně a někdy tam řve a neusne ani když je unavená.Až se vzbudí,tak se chystám procházkou k našim,podívat se jak jim padá barák na hlavu,ale v sedačcespí vždycky dlouho,tak mám obyvy,aby mě pak v kočárku neděělala nějaký scény,přece jen je to skoro hodinka cesty. No uvidíme.
2. říj 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no mně Verča v autosedačce být vůbec nechce :unamused: jinak to očkování, neznám zatím mudra co by to rozmlouval, oni z toho asi něco mají nebo nevím, mně to tak přijde :confused: ale jako ohledně léčby a postupu při nemoci by se shodnout fakt mohly :angry: no a co je lepší, zda prevenar nebo synflorix to je na každým, mudr.mi řekla, že chybu neudělám ani s jedním, že jde jen o to, že prevenar má 3kmeny navíc, jinak jsou stejný :wink: takže to je fakt na každým o očkování si přečti ty odkazy co sjem tu dávala, hodně se tam dozvíš, teda já se dozvěděla, co sjem ani nevěděla :astonished: je to težký :unamused:
2. říj 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já teď myslela spíš maminky a očkování všeobecně,že někdo je pro a někdo ne. Četla jsem pár příběhu,kde očkování bylo pro děťátko zlé až smrtelné,takže já už se teď těm informacím vyhýbám a radím se jen s doktorem. Hodně se o tom taky bavím se ségrama co daly klukům a tak...
2. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jasný, ono je to nebezpečný, ale co v dnešní době není, špatně může skončit i blbá rýma :unamused: je to fakt těžký, člověk si rád io svým miminku rozhodne sám, ale občas je potřeba víc info než který dá mudr :sweat_smile:
2. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cérenky :slight_smile: my jsme byli dneska skoro furt venku,když je takové krásné babí léto,je třeba toho využít :wink: takový podzim úplně miluju.Byli jsme na obědě u našich a Filípek to celé prospinkal v kočárku,bobánek můj malý.Už jste si někdo volili délku toho rodičáku?Já to furt zvažuju,pomalu abych sa rozhodla,čas letí :confounded:
2. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já bych nebyla tak přísná, někdy stačí opravdu vteřinka a dítě ti proklouzne na zahradu nebo vběhne pod auto a můžeš být rodič zodpovědnej.
Kamarádka dělá na dětské úrazovce a jednou říkala, že než měla děti dívala se na všechny matky co se jejim dětem něco stalo jako na nezodpovědný krávy a co má děti všem se jim v duchu omlouvá :grinning: :grinning:
2. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky já mám už od pěti zaparkovanou v chodbě Elišku v kočárku a ona pořád spí :grinning: a to jedla ve tři. Tak nevím jestli jí mám budit nebo nechat.
2. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena my ano, teď v září je na rodičáku manža a budme volit :wink:
@myschka nejsem přísná, ale vyznělo tzo jako jejich nezodpovědnost a promiň, dkyž mám doma bazén, tak ho buď zabezpečím nebo dítě hlídám a to každou vteřinu, voda není sranda :confused: je to můj názor, děti mám a i ve vaně z Míši oči nespouštím a to i přesto, že plavat umí :wink:
2. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak my už jsem od půl6 vyspaní. Honzík se tak brzo vzbudil a už nezabral. Míša ta ještě spí. Celý víkedn jse měli nějaký rozlítaný. V sobotu byl Martin sbírat hrozny. Honzík byl u otce a pak jsem s ním byla na vyřezávání dýní. Tak jsem jednu vyřízli a pak zapálili. Večer jsme jeli s Martinem na grilované prasátko co dělali hasiči, protože beru ATB tak jsme jeli v noci domů. Naši měli premiéru v hlídání Míši v noci. Ta naštěstí spala od 21 až do půl5. Pak se najedla a spala do 8. Tak jsem se i já vyspala. V neděli jsem měli sportovní. Byli jsem se podívat na fobal. Hrála přípravka a byla sranda pozorovat ty prvňáčky jak kopou do balonu. :grinning:
3. říj 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša má dnes 3 měsíce.... :grinning: :grinning: :grinning: to nám to uteklo. :slight_smile:
3. říj 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek