• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa No ta bílá je nepraktická .... to jo ,ale jinak moooc elegantní .... :grinning: Nevím co je na těch kostkách tak drahýho? :grinning: ....
3. říj 2011 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka já nejdřív koukala na vložky od teutonky, moc se mi nelíbyly a cena..jako mazec..no cení se nápad :sunglasses: si myslím ale letos že to pod stromečkem Niki bude opravdu jedno, než stihnete rozbalit dárky tak bude chtít spinkat, takže spíš budou lepší praktické dárky ale příští rok..to už bude jiná. Léna je v říjnu a když měla druhé vánoce tak si přála bačkůrky, traktor a bagr..ten jsme jí koupili větší tak ho měla jako odstrkovadlo a to bylo radosti.. taky jsme jí koupili tenkrát panenku s golfovým kočárkem..nanynku čapla za vlasy a šla z kočáru ven a ten pak hodila na záda madla zahákla za ramena a spokojená jakej má batoh :grinning: :grinning: na to se už těším.co bude za rok :grinning: :grinning:
3. říj 2011 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dneska se hlásím brzy, Honzík akorát usnul, myslím zas tak na 10 min. včera šíleně pavlovi řval i v kočárku. prý ho vytáhnul a bylo ticho, šupnul ho zpátky, najel na panelovku a u druhýho panelu bylo ticho..takže to vypadá že mě čeká krásná budoucnost. ted jsem s ním na ruce musela taky pěkně klinkat aby zabral..on je pořád v poho v poho a najednou má hysterák se slzama a do minuty je pak schopnej usnout...jen to má holt všechno na chvíli. musím mu dneska objednat toho dudáčka, chci to zkusit jinak si zvykne na ty ruce, klasika dudana plive..jdu pátrat co ještě přiobjednat zrovna k těm vánocům nebo na tom mall.cz jak psala hradilenka
4. říj 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem ho přecenila, už jsem tam u něj byla
4. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem dobré ránko ... :slight_smile:
@lebapa taky půjdu pátrat po hračkách na vánoce ... a taky mám v plánu prát a uklízet. Kde nakonec ty dudlíky budeš objednávat? Jen si napiš o modrou barvu aby Ti neposlali lůžovou :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, říkala jsem si že tam musím napsat do objednávky barvu..no koukala jsem na ten mall a tam už jsou za 119,- zkoumáme to tady s Lénou, vzpomněla jsem si že mám ještě jeden dudlík od nuku doma, sice od 6 měsíců ale vybalila jsem ho, vyvařila a zkusila mu ho. i si ho dudnul, Barča tyhle měla tak nevím jestli nezkusit koupit menší i ten..no je to akce teda..holky měly vlastně obě tyhle od nuku ani jsem jiné neměla a byly spokojený..jen zas tenhle náš chlap si vybírá :angry:
4. říj 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa clapi jsou výmysla :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak u nás už je dneska zataženo,odkar nesvítí,ale zatím neprší...
@lebapa Taky jsem hledala a u nás tuhle značku nesehnala a právě kvůli tomu poštovnýmu jsem je neobjednávala,nechce se mi dát 200 za 2 dudlíky,stejně si myslím,že ho nebude chtít. Ona už se šklebí jen dudlík vidí,že jí ho chci dát do pusinky :unamused: Já myslím,že my dudat asi nebudeme,a přitom by to tak krásně vyřešilo to naše usínání,achjo... Mám jich tady plnej sáček,různý materiály i tvary a nic :confounded:

Musím si taky jít koupit vložky do podprdy,já jedu v Johnsons baby,ty mi fakt vyhovují... Stojí přes stovku 50 ks a vydrží mi balení skoro na týden. Závidím všem,co jim mlíčko už samo nevytéká,já na to čekám jak na smilování,furt se musím hlídat,jestli mi to neproteklo a nemám fleky.
Plínky máme pořád 2ky. Přijdou mi,že jsou ty pampers premium care větší. Mám tady ještě dva balíky a pak už 3ky,tak jsem zvědavá,jestli budu ještě dokupovat...

Jinak k Vánocům si s manželem koupíme myčku a asi i sklokeramickou desku,troubu a mikrovlnku.
4. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ty vložky co jsem si včera koupila jsou Bella, takže jsem ten název opět popletla :slight_smile: jinak taky mám ty od johnsona a fakt mnohem lepší jak ty z dm nebo fixies. Mě mlíko taky teče a to přitom toho moc nemám..jak když mám danou nějakou měrku a co se mi utvoří o trochu víc tak hned vyteče..chjo, kdybych aspon nedokrmovala tak by mi to nevadilo..ale aspon ze tak, lepší kojit aspon trochu v mém případě
tarzana jsem nakonec dala do kočárku, dudlíka nevyplivnul, byla jsem se na nej podivat a podudava si, jenze uz mel jist pred hodinkou.doma řval, v ruce utahat už taky nezabíralo a v kočárku padnul hned.
4. říj 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa mě usnula na půl hodiny,už je vzhůru,brouká si v postýlce... Konečně jsem si umyla vlasy,je to hrůza,vůbec nemám čas. Aspoň,že se mi teď mastí míň než v těhotenství.

Musím ještě utřít prach,dám prát další pračku. A čeká mě žehlení,se mi teda moc nechce.
4. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tady je teplo, sluníčko svítí :slight_smile: ale na víkend se to už má pokazit a být zima :frowning2: tohle počasí mi vyhovuje :slight_smile: Míša chrmle jak tubera, já mám taky kašel, krk mě bolí, chjooo :confounded: Verča se zatím drží, ťuk, ťuk, doufám že vydrží :sweat_smile:
4. říj 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky když jste tu řešily ty dudlíky tak nám poradila nějaká maminka u dr. tenhle http://www.babygoods.cz/kojenecke-potreby/dudliky-pro-deti/15015_Dudlik-pro-nedonosene-deti-ruzovy.html Eli nechtěla dudat a pořád se s dudlíkem trápila a začala si cucat paleček tak jsem si tam povzdechla a ona mi dala tipy na dudlík pro nedonošeňátka, jsou menší a naše Eli se přicucla a dudá jak vzteklá :wink: mám ještě od jiné firmy z lékarny a ten je ještě lepší páč je tvarem hodně podobnej bradavce, zkusím pohledat :wink:
4. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminky a miminka
tak dnes jsem měli prohlídku. Míša má 5750g a 60 cm. Je naočkováná a je docela nevrlá. tak snad ji to brzo přejde. :frowning2:
Za hcilku pádím pro Honzíka do školky a chystám se žehlit. Nějak se nám to nakupilo a navíc na křtiny u nás jedni budou spát tak v pokoji musím pozklízet a máme tam prádlo na žehlení. :confounded: Vůbec se mě nechce žehlit.
4. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa to máme někdy to samé s Filípkem,srandičky srandičky a během minutky hysterák :angry: doma mně nechce spat,ale položím do kočáru a je tuhý,teď je to dobré když je venku tak krásně,horší až sa ochladí.Jo a taky mu říkám tarzánek :grinning: švagrová říká jejich malé (má rok a půl) Godzila :grinning: ona je taková dost akční :grinning:
4. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
4. říj 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny :slight_smile: jak se máte? Já nestíhám :D furt peru, žehlím, vařím, uklízím a Kláruše by byla nejradši abych nad ní stála a v jednou kuse dělala blbinky :slight_smile: v noci stále nespíme, tlačíme a máma furt podává dudák, jsem vrchní podavač dudlíku, teď mám půl hoďky čas, usnula, pak se půjdem chystat na koupálos, já jdu aspoň umít nádobí a sebrat další prádlo. Jinak teda kojím...píchá mi anikoncepci a včera ráno jsem se probrala a kdo by to byl čekal... krámy???!!! jsem vzteklá jak pes :angry:
4. říj 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mám chuť tý cácoře dát na noc kaši, včera byla vzhůru od půlnoci, už mě to nebaví :-/
4. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec,tak jsme zase byly celé odpoledne venku se ségrou... Teď jsem koukla na počasí a prý má pršet až v pátek,tak doufám že jim to vyjde a ve čtvrtek se bude dát jít ven. Bude tady spát druhá ségra s malým,tak by to byl mazec,kdyby jsme byli celej den zavřený v bytě,ale co by se dalo dělat...

Koupila jsem si černou kojící podprdu a je mnohem hezčí,než ty bílý hnusky,ještě asi pořídím jednu. Měla jsem dvě a jak mám hodně mlíka a často mi to proteče,tak jsem musela kždý den prát,takhle když budu mít čtyři,tak už to bude dobrý...
Koupila jsem na křtiny svíčku a objednala roušku. Nechala jsem jí tam vyšít i druhé jméno Františka po babičce,co manželovi umřela když jsem byla asi v 8.měsíci. Je mi moc líto,že se jí nedočkala,moc se na ni těšila...Tak aspoň taková vzpomínka,budu jí o babičce vyprávět až bude větší,aby věděla,že tady někdo tak moc hodný byl... Jen si na ni vzpomenu,chce se mi brečet :cry: No ale život jde dál.

Jdu trošku pouklízet a vyžehlit Simči prádlo a za chvilku zase koupando.
4. říj 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka měla jsem Lénu na UM tak jsem s kaší začínala dřív jak u kojeného a asi tě neuklidním, ale přispala si snad jen dvě noci..pak to bylo uplně nastejno jak po mlíce..mě teda ještě usínala né jak Klárka že je tak ..no nedá se napsat že brzo ráno ale v noci vzhuru a už nespí.. jo a s tou antikoncepcí..beru zas nějaký prášky mají se brát bez pauzy a taky jsem to dostala, sice ne moc silné ale snad 10 dní, to jsem nikdy neměla..prý je to u toho normal..
@misi.21 to je krásné jméno Františka, to jsi ani neříkala..manželovi přesně měsíc před porodem umřel děda a to nás je takových tady víc.. je to ten koloběh života jen když je to v jedné rodině je to moc smutný.
4. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jo s těmi vlasy to mám uplně stejně jak ty, hlavně ted nosím pořád culík a žehlit jdu taky, předevčírem jsem si vyžehlila, zůstala mi jen jedna pračka a dneska jsem dvě vyprala..
4. říj 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím že na programu den je žehlení. Martin si vzal děti ven tak jsem taky žehlila a ještě mě zůstalo i na zítra.
Míša má teplotu po očkování tak je nevrlá. :frowning2: Zítra se jde očkovat Honzík na klíšťata. Moc nadšený z toho není. Tak snad to proběhne v pohodě. S Míšou jdeme na kyčle tak snad už bude pokoj.
U nás je zítra dětská burza tak jdu holkám pomoc prodávat. třeba tam něco objevím co mě zaujme. Myslím že Míša má oblečeního dost a Honzík potřebuje ještě jednu zmní bundu. :grinning:
4. říj 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,u nás už je dneska jenom 14° ,tak jsem zvědavá,jestli se to ještě vytáhne nebo ne. Zataženo jako včera,ale nakonec bylo hezky.
Včera u nás od 21 do 22 šílenej řev,vůbec nevím,co to bylo,ale lituju každou,kdo to má doma kvůli bříšku každý den. Nevím jestli prdíky,ale přijde mi divný,že by řvala jen hodinu a pak 7 hodin spala v klídku. Manžel říkal,že se kroutí,ale to mi přišlo,že kopala spíš vztekyy,tak nevím,doufám že to dneska nebude opakovat. Byla úplně hotová,rozpálená z toho řevu...
Dneska přijde chlap domů nějak normálně,což je u nás tak v 17 hodin,tak jsem ráda. Poslední dny ho vidíme až po koupání než jdeme spinkat,tak to jskou slabí dvě hodinky,kdy už se většinou koukáme jen na telku...

Tomu žehlení jsem včera teda moc nedala,Simča nějak neměla pochopení,tak jsem udělala jen její hromádku prádla a teď mě čekají naše trička,tak jsem zvědavá,kolik mě toho nechá udělat :slight_smile: Potřebovala bych na domácnost černocha :grinning:
5. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 s tím pláčem jsme to měla u Míši, prdíky, fuj, jen si vzpemoenu a je mi špatně :rolling_eyes:
5. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk u nás byl naštěstí pláč jen 2x za celou dobu,takže v pohodě,ale bylo mi jí líto chuděry...Za tohle jsem mohla já,zapoměla jsema k obědu si dala kapustový karbanátky a když jsem si to uvědomila,tak jsem měla dva v sobě.tak to bylo určitě z toho.No stalo se. Naštěstí to byla jen hodina.

malý se chtělo spát,tak je zase v autosedačce,počkkám až zabere a šoupnu jí do pokojíčku a jdu na to žehlení. Už se mi perou peřiny,tak to hodím ven,ať to uschne.
5. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... včera Niki taky plakala od 7 do 8 večer ... tak asi nějaké skvrny na slunci :grinning: .... já tedy neměla kapustové karbenátky ... tak nevím z čeho ,.... ale dala bych si je :grinning: :grinning: :grinning:
Niki má stále ty tvářičky suché a sám flek do červena tak se jen modlím aby neměla taky ten AE jako mají všichni synovci ... i když mi s Jirkou alergici nejsme. Mažu několikrát za den tou mastičkou co nám předepsla dr ... byla tam mast dělaná taková bílá ... tak nevím co to je zač. Když jí to namažu, tak to na chvíli se zmírní ,ale do rána to má zase hrozný . Má to taky některé Vaše dítko? Asi ne ... Vy jste si zase užily jinak.
Jinak leták lady hlásí že na mall mají slevy na plinky a doprava je zdarma a pokud tam uvedete ještě ten jejich kód tak máte slevu od 50Kč po 500Kč podle toho koulik odeberete balení. Navíc pokud je tam doprava zdrama, tak si můžete přiobjednat i něco jiného pokud něco scháníte a poštovné máte taky grátis ... jen musíte uvést, že chcete odeslat vše najednou. Takže tak.
5. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka jj, náš honzík má ty tvářičky také pořád pupínkatý, červený a suchý, mažeme vitellou a pevně doufám, že to není ten AE, mně se ted rozjel na ruce a tady na radu hoek mažu libobasí a je to trochu lepší
@myschka od kdy jsi používala tu libobasi u aduš?
5. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava To se dá všechno koupit v lékárně?
5. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka teda, dobrá akce, škoda, že to není i na ty premium care dvojky, trojky jsou jeste velky, tak to leda do zasoby
5. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jasně, všechno volnš prodejné v lékárně, vitellu nám poradila naše mudra, takže s tou nic neskazíš, libobase si nejsem jista, od kdy se smi mazat, ale bude vědět myschka
5. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek