• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak už mě má soukrobá leták lady...prababička, hlásila, že v lidlu je od pondělí zase akce na dětské a kterou barvu soupravy chci, že tam jede bojovat její pečovatelka ; )
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-1182E3A7-8A5B44E5/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=20872
5. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava No tak uvidíme, až se dostanu do města tak bych něco koupila , ale tady máme tak blbé lékárníky ... že se mi tam ani nechce jít ...
5. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a nezkoušela si ten Ambiderman?? Koupí se normálně volně v lékárně,nám to pomáha na upínky,potničky i na prdku když jí ma opruzenou a mazala jsem jí s tím i ouška,měla je hrozně suchý,úplně se jí loupali a od té doby klid. Mažu s tím i celé tělíčko po koupání...je to na citlivou pokožku.
5. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava lipobási dostala aduš v půl roce a Elince jí napsala v 6ti týdnechm není tam nic co by vadilo :wink: je to na promazávání :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka přejeme Elišce vše nejlepší k prvnímu svátku,hlavně ať je zdravá... :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a super je kosmetika od A-dermy, je celkem drahá ale spec pro AE a narozdíl od jiných tam není nic špatného. Třeba excipial je celkem fajn ale ne pro miminka pač obsahuje nějakou kyselinu co dětem škodí na játra
5. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 děkujeme :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 možná ho máme taky ,,,, je to dělaná mast? Je bílého složení?
@myschka Taky přejeme s Niki k svátku a posíláme Eli pusenku :sweat_smile:
5. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj to bude ono, má to takovej specifickej zápach, nevím k čemu přirovnat ale většinou to dr. dávají
5. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ono to vyloženě nesmrdí ... jen to má jistou parfemaci ... no tak to nám nezabírá :frowning2:
5. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nám taky ne, pomáhá když jsou miminka suchá ale na AE a jiné nepomáhá
5. říj 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly od tří venku a fakt se tady hrozně ochladilo od včerejška. Dala jsem malý silnější mikinu a museli jsme se vrátit a převlíct do slabší. řvala jak tur. pak jsem jí dala do kočárku a hned usnula,tak jsem jí dala dvě deky,aby jí nebyla zima,protože jsem byla snad víc oblečená já a chrněla přes dvě hodiny a kdybych ještě jezdila venku,tak spí dál.

Tak mám vyžehleno,zbylo tu pár triček,co sundám ze sušáku. Dneska manžel objednaol ty spotřebiče do kuchyně,tak už se těším na myčku,nestíhám mýt nádobí a pak u toho strávím hodinu. :angry:
5. říj 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem došla k tomu,že definitivně ruším facebook. K čemu mi je,že si mě tam najdou známí a kamarádi,když mě pak na ulici ani nepozdraví??
5. říj 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je dobrý, dají si tě do přátel a ani nepozdraví :rolling_eyes: si je vymaž z přátel :wink:
5. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Elišce vše nejlepší ke svátku....
Tak Honzík má očkování za sebou. Byl velmi statečný ani nebrečel. Za odměnu jsem s ním musela jít do zámeckého parku. Byli tam děti ze školky tak chtěl jít za nima. Naštěstí dr má ordinaci kousek od parku. Tak jsem využili hezkého dopoledne a byli na procházce. :slight_smile:
Odpoledne jsme byli s Míšou na kyčle tak jsem byli pochváleni a široké balení už nemusíme.... :wink: :wink:
Pak jsem byla pomoct v bazárku který teď máme. Děti museli jít k sousedům. ti byli rádi že je mají doma a že mají zábavu. Měl je hlídat Martin, ale musel do práce už na 18.
5. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás se to počásko nějak kaboní i když ve stínu zima a na sluníčku to chvílema ještě pěkně pražilo..honzík na dnešek dlabal až ve 4 hod a pak se probudil před 6 ale ještě si klimbnul.ted už začíná být protivka, bude chtít spát.mám tady od včera kamaráku, tak nám to utíká.
Léně bylo včera 13 let a to jsme teprve letos přišli na to že má narozeniny stejně s Havlem.. :sweat_smile:
6. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás stejné počasí jako včera. Zima a zataženo,uvidíme jestli se to ještě změní. Každou chvilku přijede ségra s malým,tak jdu začít něco kuchtit. Budou tady spát a táta nám odjíždí na noc do pivovaru,prý na "exkurzi" :grinning: To mu tak žereme :grinning: Vrátí se v pátek odpoledne,večer jde na oslavu narozenin a v sobotu dopoledne stěhovat známého a pak zase na stavbu. Takže na manžela nemám do neděle nárok. Už mě to nebaví,jenže říct,že nepřijde,že bude s námi doma je blbý,taky pak budeme potřebovat pomoct. Navíc teď bude pomáhat našim s tím stropem jak jim spadl.Tak jen doufám,že to tam brzo dodělají.
6. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu vás poprosit o hlas pro brášku (Marek Ztracený) http://slavikmattoni.seznam.cz/ kuju moc :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka poprvé v životě jsem hlasovala do slavíka :grinning: :grinning: :slight_smile:
7. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :slight_smile: děkuji :slight_smile:
7. říj 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme všecky maminky a miminka :slight_smile: tak předpověď se potvrdila-venku je kosa a prsi :confounded: a to zrovna dneska zateplujem barák :sweat_smile: aby toho nebylo málo tak Fiťa dneska moc nespí,enom tak po chvilkách :angry: nebo u prsa :confounded: už jsem s ním šla aj ven,v domnění,že v kočárku aspoň na 2 hodky usne,ale ani to dnes nevyšlo,spal tak půl hodky,chjoo,zato já bych spala,je na to ideální počasí :wink: kdybych chlapom,co makají na tom zateplování nemusela vařit,chystat svačiny apod.,tak si s malým zalezu do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bohužel.. Kde jste dneska všichni?
7. říj 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj to znám,můj pomáhá kde komu,minulý týden sestřence na stavbě,včera bráchovi,v pondělí jde makat k bratránkovi,furt neco :unamused: taky už mňa to štve,ale oni nám taky pomáhali,takže je blbé,aby nešel.akorát jsme s Filíkem furt sami :cry:
7. říj 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no my právě se Simonlou taky,vůbecc si ji neužívá.Ale moje ségra to bere jako samozřejmnost,tkže se na ní chystám. Na konci měsíca bude mít pár dní volna,tak vypne telefony akonečně spolu půjdeme na procházku a bueme si užívat jako rodina.
Ted´´ jsme přišly z venku,byly jsme vyprovodit tátu na ty narozky a za tu hod´ku jsem pěkně vymrzla.objednám si ten rukvník na kočár,zima klepe na dveře,dneska 8°,brr a musím objednat ty plínky,abych neprošvihla akci.
7. říj 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nechápu ten kód k těm pemprskám na MALLu :sweat_smile: To vezmu kde?? Nebo tam mám napsat jenom to PAMPERS1,2...?? Jsem nějaká vygumovaná :confused:
7. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@slena holky, vaši chlapi jsou na stavbě, jednou to skončí, ale ten můjje takhle furt v práci a jediný kdy by to přetalo, tak jedině v jiným zaměstnání, takže můžu tiše jen snít, ale na druhou stranu sjem i ráda, protože doma akorát čerbes, i kdyžobčas bych byla ráda, kdybychom někam šly častěji než jednou za měsíc jako rodina, no letos jsme byly všichni čtyři spolu snad 3x? :confused:
7. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj jak píšeš to tam zadej
7. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj je to blbé,jak chlap není doma.Já sa obávám,že to tak brzo neskončí,jak dostaví jeden,začne druhý,mezitím sa nekde neco pokazí,to je furt dokola :sweat_smile: anebo to skončí až malý bude velký a pak zjistí,že si ho vůbec neužil :confounded:
8. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dáváte si někdo ten rodičák na 2 roky??
8. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já jdu na 3letý,netuším,co bych ve dvou letech udělala smalou,když by se nezadařilo druhý...
8. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena já na tři, na dva je málo, další ani neplánujeme a nemůžeme....být těhotná už vroce prvního dítka je docela fuška a jak píše misi.21 :wink: já i zvažovala teď variantu 4letou, protože Verča je v červenci a pochybuju, že jí vezmou do školky ve 3letech, ale jako mít tu almužnu, tak abycch začla sušit trávu na jídlo :frowning2: takže teď vyřizujeme tříletou :slight_smile:
8. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek