• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 no právě,taky si říkám.No furt to zvažuju,každý týden su rozhodlá jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nevíte někdo,jak to je když si dám na 2 roky a otěhotním až bude malý mět 2 a já bych šla jako hned marodit...jestli mám nárok na nejakou nemocenskou a v jaké výši??Jestli někdo poradí,budu ráda,díky :wink:
8. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no právě,byt za rok těhotná je pro mňa sci-fi :grinning: přijde mně to brzo,za ty 2 roky už sa to dá
8. říj 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena pro mě je ten na 3 taková nejrozumnější volba.Nejradši bych šla na 4,ale ty peníze jsou směšný,to bysme skoro nic neušetřili.
8. říj 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk taky sa obávám,abysme sa nechodili pást :sweat_smile: místo aby rodiny s dětma podpořili,tak dávají čím dál míň peněz :angry:
8. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás dneska teda pěkně leje, už v noci. a to mě štve nejvíc že mám dneska holky na pardubický..minulý víkend bylo tak nááádherně..chjo a nebude to lepší.kamarádku jsem tady měla nakonec dýl - od středy do pátku, tak jsme si to užily.
jak se zdá Honzík se asi konečně vykadil, naposledy v utery tak bylo už načase, ale začínám si na ty jeho pauzy zvykat, jen ještě nevím co mě v té plínce čeká, minule jsem ho myla až na pupiku..taky začíná zlobit s kojením, přijde mi že mám mlíka pořád mín a když se snažím si hned ještě něco odsát tak se mi nedaří.aspon v noci kdyby mi to šlo kojit, přes den ho dokrmuju, ale noční krmení mu stačí jen ode mně, myslím že se chce spíš pomazlit a jen trochu se najíst.k ránu jsem mu dala trochu mlíka co jsem odstříkala a nebyl schopnej to ani polykat asi jak byl rozespalej ale mohl by přitom jíst k ránu co hodinku..na dnešek se probudil kolem třetí a pak práve hned po čtvrté a od šesti byl vzhuru.
8. říj 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no koukám za doby mý nepřítomnosti ste toho požehnane naklábosili a to nemám ani šancu pročíst..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po dlouhý dobe se hlásím....s malou sme byly na 3 týdny na Slovensku a konečne jsem si užila chvíli klidu,kdy se o malou starali babička a prababaička....chodili sme na procházky,do mesta,do přírody,malá byla užasná a i cestu vyše 5 hodin zvládla na výbornou....co se týče kojení tak je to nekdy super,nekdy na prd...mlíčko mám,ale malá občas stávkuje a mele se u prsa a není schopna se najíst a už jsem vypozorovala,že to delá vtedy,když se potřebuje vyprdět,nebo už nechce,občas mi za celej den vypije hodne málo,třeba včera to tak bylo,ale když pak celou noc mi spí,tak si říkám,že nemela takovej hlad a ráno kolem 5-6 to všechno dožene,jí jak o závod..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak na velkou už zase chodí pravidelne každej den.....jinak počásko na slovači bylo super,nádherné babí léto a tedka ,když sme se vrátili do čech začíná pořádný podzim....brrrr zima a déžd...hnus velebnosti...já chci zas teplíčko..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak počasí zase hnusný,kéž by aspon přestalo chcát a bude se dát jít ven.
Objednala jsem si ten rukávník na kočárek,bude stejnejmotiv jako kočík,tak snad bude pěknej a vyjde s poštovným jenom na 2O3kč,to jsem docela koukala,myslela jsem,že je to dražší.
Za týden máme ty křtiny,tak doufám,že bude trošku tepleji a celkově líp.
Táta jel nakoupit,že nám prý dnesa uvaří on,tak nemusím nic dělat,akorát chce potom pomoct s nádobím :grinning: to ho taky neba,ale do konce října už by měla být ta myčka v provozu,tak ještě chvilku vydržet :slight_smile:

@tasmailla1 tak sis to užila,to je dobře. U nás to kojení taky jak kdy. v noci jí stačí méně a napije se třeba za deset minut,ale přes den kolikrát pije půl hodiny,ale jak řííkáš,spí hezky v noci,tak mi to nevadí,už jsem si zvykla :slight_smile:

poslední dvě noci my vstává 2x,ale většinou je do půl hodinky zase v postýlce,akorát dneska teda vstávala ve 2.45 a usnula až ve 4.15. To už se nám dlouho nestalo,ale když jsem jí dala do postýlky,tak se dlouho vrtěla,tak jsem jí vzala a po chvilce se poblindila,tak jse jí musela převlíct a to se probrala a chtěla si povídat se zvířátkama v pokojíku.
Včera poprvé hlídala 2 hodiny babička. V kočárku už byla s někým hodněkrát,ale takhle doma ne,tak jsem měla strach,aby neplakala a nechtěla prso,ale zvládla to na 1 beruška moje.Ale bylo to divný,jet někam bez ní :slight_smile:
9. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to taky potřebuješ si holka odpočinout,když dneska uvaří tvuj manža,to je hezký....kéžby to bylo víckrát vid?no kéžby ste meli hezký počasí na křtiny,ale u nás je taky hnusne a myslím,že jen tak rychle se to nezmení,tak nejak počítám s tím,že s malou budeme teraz furt zalezlý jenom doma....třeba tedka na slovensku je velká chřipková epidemie,tak jsem mela strach ,aby malá nenastydla,ale nene....
9. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás je fakt zima, Honzík byl od 6 hod vzhuru a nemohl zabrat, chodila jsem s ním tady jakou dobu a vždycky zabral tak na 5 min. takže jsem to vzdala a šup na prochajdu..
@misi.21 jdu taky koukat na rukávník, kde jsi ho objednávala? od teutonky je docela drahý, v létě ho v bazárku paní prodávala ale to jsem si říkala že ho nebudu potřebovat..a dneska jsem došla k názoru že proto mám třetí dítko abych si pořídila to co jsem u těch prvních dvou neměla :slight_smile:
@tasmailla1 to jsi si to krásně užila, věřím že jsi si krásně odpočinula a nabrala síly, škoda že to je taková dálka..taky se bojím teď nemocí, Lénu mám doma - teda zítra mastí do školy a doufám že mi jí nevrátí, pořád jen kašle ale jak začala nikdo jiný se nečapal a museli jsme vždycky počkat až skončí aby jsme se slyšeli :wink:
9. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je počasí hnus humus :angry: a to mi ještě taťka psal, že má 26C stupňů, to je teda provokace :rolling_eyes: jinak nic novýho, Verča chvílema stále průjmuje a Míša má antibiotika :confounded: v úterý mají focení ve školce, tak půjde, stejně mi jedna maminka říkala, že tam každej kašle, že jí to spíš přijde jako léčebna pro nemocný než školka pro zdraví :angry: takže pokud se z toho dostane a chytne to znovu, tak potěš koště :rolling_eyes: malá jen pokašlává a jinak je dobrá, třeba tam z nich bude ještě nejzdravější :grinning: jinak chodíme na procházky, včera jsme s Míšou uklízely její pokojíček, tak brblala, jak stará babka a pak mi řekla, že až tam s ní bude i Verča, tak bude uklízet ona a Míša ne...pěkně si to plánuje :grinning:
@misi.21 tiše závidím, že ti manžel dnes uvaří, ten můj jel na výjezd někam za hranice, takže dojede nejdřív k večeru :unamused: ale dnes jsme měla v 10hod.uvařený a oběd jsme měly s Míšou už v 10.30hod.v sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dneska byly řízky a brambory s cibulkou, na zítřek tam mám naložený maso-čínu, mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: plánuju, že v týdnu udělám žemlovku, ale kterej týden to bude to se teprve uvidí :grinning:
@misi.21 jo a já si budu o myčce ještě chvílu snít :cry: jak já ti závidím :grinning:
9. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi, to říkám i já, že co sjem neměla u Míši si pořídím teď, abych si to zkusila, prootže další už nebude :grinning: to ej totiž obrej důvod pro koupení :grinning:
9. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa objednávala jsem na webrouček,jsem zvědavá,jak bude vypadat. Taky mám hrůzu z toho,až bude Simča poprvé nemocná,ale jednou to přijít musí...Snad to ještě pár měsíců potrvá.
9. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hm,tak my se teprve před desátou hrabaly z pelechu :grinning: Myčkujsme měli v plánu až do nové kuchyně,ale jak se malá narodila,tak nějak není na nádobí čas,tak jsme se rozhodli pořídit ji už teď a jsem za to ráda. Kuchyň tady byla novější už když jsme to kupovali a podle svých představ si ji udělám až tak za tři roky,budeme dělat celý byt. Tak dlouho se mi čekat nechce. Akorát budu mít jen tu menší,velká se mi nevejde,ale i za to jsem ráda.
9. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: taky jsem zatím přišla na tyto stránky od emitexu za 169,- vid? ted tam chvílema koukám co bych ještě dokoupila třeba zrovna na vánoce když už budu platit to poštovný, mají ty stránky docela prima
9. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak blbnu, já koukám na ne we ale e-broucek http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/doplnky/emitex-rukavnik-ke-kocarku..
s tou myčkou se ti nedivím, udělali jste dobře že nečekáte až na přestavbu..já se jí taky nemohla dočkat, jenže my na tu přestavbu čekali a došlo na ní až když mladší dcerka šla pomalu do školy :confounded:
9. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte některá doma presovač, kávovar nebo jak se té věci říká :grinning: jak se tam dávají ty kapsle a dělá to laté, čokoládu atd. :grinning: jakej máte a jak jste spokojený? Uvažuji o koupi pro manžu na vánoce, nechce se mi nic vymýšlet a on o něm furt básní :wink: isce je to etda pálka, ale tak uvidíme, třeba místo toho nakonec stejně bdue kuchyň :grinning: uvidím :slight_smile:
9. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my máme Dolce gusto,tam se dávají kapsle a jak kafe moc nepiju,tak z toho jsem před těhu pila latéčko furt. Máme ten první typ,teď už jsou novější,ale je to ejn o vzhledu,jinak je to to samé. My jsme s tím moc spokojený. :wink:
9. říj 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a co vše to dolce gusto umí za nápoje? Co třeba čokoláda, capuccino atd.? Já se v tom nevyznám.....každý výrobce má asi svoje kapsle, že...
9. říj 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tohle má latéčko,čokoládu,capucino,i kakao,ledovou kávu,ledový čaj,preso...nevím co všechno ještě. Je to nescafe a třeba na latéčko,což u nás jede nejvíc i pro návštěvy jsou potřeba 2 kapsle,jedna je mlíko,druhá kafe. Každá krabička stojí okolo 1OOkč. Něco podobnýho má i jacobs a tam se to dělá přímo z mlíka myslím. Kapsle má každý svoje. Mrkni po netu,určitě něco vybereš...
9. říj 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my máme v práci to samé jak píše misi.21 , bohužel jsem ho nestihla vyzkoušet i když jsem totam už zkoumala ale vedoucí asi nestíhá kupovat ty kalíšky takže vaří dál kafe v konvici :wink: a nebo se mu nechce do toho investovat, to nám tam nikdo neproplácí..ale měl nějakou sadu kde bylo od každého nápoje něco a chválil si to.
9. říj 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z venku,jsem pěkně zmrzlá,já snad tu zimní bundu fakt vytáhnu :sweat_smile:Dopo pršelo,pak přijeli naši tak jsme šli až dlouho,ale aspoň na chvilku jsem jí chtěla provětrat. Simonka dneska většinu dne prospala,tak uvidím,jak se jí bude chtít v noci chrupkat.
@lebapa jojo,ta míchaná krabička je u toho,když si to koupíš,tak asi už si to teď budete muset dokupovat sami :grinning:
9. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a miminka, teda, už 555stran? to je jak výroční číslo :grinning:
9. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojík holky jak se máte? my dnes byli na šmoulách a líbilo se mi to, doufám že nebudem mít dnes šmoulézní noc :zipper_mouth: bylo to chvílema i dost strašidelný
9. říj 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taťka s Filípkem to zvládl doma docela dobře
9. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si počkám až bude 1111........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No holky,u nás dudlík vubec neprošel,skoušeli sme ruzne,no malý se vubec nelíbí dudat naprázdno,když z toho nic neteče....to jsem byla i ráda,že nemá dudlík,to je pak věda deti od nej odnaučit...jenomže naše malá cácorka si našla jinou zábavku-místo dudla si papá ručičku,teda všechny prsty strčí do pusy a pak blindí,takže u nás fičej rukavičky a bojím se, že to bude napořád...no nadšená z toho fakt nejsem....

@ssimmikk no my máme presovač od Tchiba a delá jenom preso,nebo preso s mlékek,dostali sme ho darem ke svadbe,takže nic moc,omnoho víc se me líbí od Dolce Gusto,delá toho víc,teda capučíno a tak dále....kdybych mela jít do presovače znova,tak jedine dolce gusto....
9. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ty jo holka to je taťka šikula,že to zvládnul doma s malým,u nás tohle nehrozí,muj manža na tohle není,teda myslím přebalovat nebude nikdy,i když by zvládnul pohlídat,jen by musel chtít.... :frowning2:
9. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ono mu nic jiného nezbylo, chtěla jsem se taky věnovat "jen" NIkče tak jsem jí vzala do kina a tu hodinu a půl to hold museli kluci vydržet, ale to víš že jsem si vyslechla, že jsem se nacpala vínem hroznovým a malej se tu celou dobu kroutil a vůbec nespal, prej sním skoro celou dobu chodil :zipper_mouth:
9. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdem po 2 týdnech do školky to zas bude ráno maso chjo :frowning2: :cry:
9. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to já nedávno udelala taky,že jsem se nacpala vínem a pak byl samej řev...no to víš,to jsou chlapy a ty jejich prupovídky na všechno....a copak Nikča byla nemocná?
9. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup lépe řečeno,já pořád skouším,co jíst a nejíst,aby malá netrpela....nekdy se to povede,nekdy ne a to je pak řev,jakobych ji rvala z kuže.....
9. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek