• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka jé,tak to je mi líto,že se to u vás takhle rozjelo,chuděra...
Věřím,že presovač z Lidlu je dobrý,jenže kde na něj natrefit. U nás většinou ani tyhle věci nejsou na prodejně,jestli si to rozeberou prodavačky,nebo nevím...
10. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
10. říj 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jj dávali jsem i druhé jméno máme Jan Václav a Michaela Ludmila. Druhé jména mají po našich. :slight_smile:
10. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 to je hezký,my dáme Simona Františka po prababičce,kterou nepoznala :frowning2:
10. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no to právě řeším, že ty kapsle nejsou nejlevnější :frowning2: a kupovat mu furt kapsle, tak to ani náhodou, musel by to střídat s konvicí :wink: ten pákový je prej blbej na obsluhu :astonished: a co vše teda v něm můžu dělat? Asi vše co si koupím, že? :grinning: jakoumáš značku, nenašla by jsi ho na netu?
@tasmailla1 jinak malé ven dávám, triko, pak slabý dlouhý rukáv a flaušovou mikinu, na nohy takový ty teplejší dupajdy nebo podšitý kalhoty, čepicu, zabalím do té velké deky a je krásně teploučká :slight_smile: a zimy se neboj, hodíš malé kombinézu, pak do fusaku, deku a valíš :slight_smile:
@lukava my máem jít na kyčle ve 4.měsících, to ej asi naposledy, já s Míšou byla jen jednou, ale cs verčou už sjem byla a jdeme znova, nevím proč, zda ju hlídá, že byla KP? Přitom je má prej ok :confused:
10. říj 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 No u nás v lidlu si to vždy zamluvíme ... tak to máme :grinning:
No s malou mě to děsí , je mi jí chuderky líto .... jsem zvedavá co nám řekne doktorka ... ale myslím si, že nám potvrdí to co si myslím,
@ssimmikk No jak říkám jde v něm dělat jen preso , pak capuccino .... musíš si ušlehat mlíko ... a pak svařené víno. A přiznej si to , že manža pije jen turka .... tak co by si chtěla víc vymýšlet? Pákový není složitý na obsluhu hodíš tam kafé, pak ho stlačíš co nejvíce takovou páčkou aby bylo natlakované a pak dáš páku a valíš. mám značku silevr crest ... jak jinak z lidlu :grinning: . Strýc je fajnšmekr na kafé, tak si koupila mašinu za dvacku .... není to pákový,ale automat a kafé má z toho horší jak já tady z té šitovky z Lidlu ... navíc se mu to furt sere a má to v servisu .... takže asi tak ... za litr není co řešit pokazí se koupím druhý :grinning: navíc lidl je záruka 3roky.
Jak jste dopadli u dr? S těma nožkama jdeme taky ve 4 měsících ... na KO ... asi se tak děti teď posílají a nebo možná jdeme zase skrz mě .... já je měla jako dítě vykloubený.
10. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk my už jdeme na ko potřetí, přitom vždycky říkal, že ok, moc to nechápu???
10. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jj,když jsou kyčle v pořádku chodí se ted na 3měsíci pak už ne.my jdeme ve čtvrtek..nějak vas nestíhám dočítat :dizzy_face:
10. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,u nás se na kyčle chodí třikrát-všichni,i když je to dobrý.Jendou v porodce,pak v šesti týdnech a ve třech měsících.Takže jdeme koncem října a snad už naposledy,pokaždý to bylo v pohodě.Předtím ještě očkování u naší..už nám to taky začíná.
S oblíkáním..já dám kalhoty s podšívkou,bodýčko,flašovou mikču,čepičku,zabalím do zavinky,přes to utemuju dekou a zapnu nánožník na kočáru.
10. říj 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk
@lukava
@hradilenka já se dívala na papír z porodky a kontrola utz je 3x.První v porodnici,druhá v 6ti týdnech a poslední ve 12ti týdnech...Pokud bude vše OK,tak už nemusíme,takže ve čtvrtek tam asi skočím a uvidíme... Jánaštěstí minule čekala jen tak 1O minutek. Děti jsou od 1Ohod.,tak jsem šla dřív a byla jsem druhá na řadě,takže pohoda....
10. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ta naše malá v zavinovačce byla snad jen 2 dny z porodnice a to jen na noc ... spí normálně má ráda prostor než to stískání ... tak my zavinovačky vůbec nevyužili ... jsem je nemusela ani kupovat :grinning: a když si tady čtu, že vy to máte i v kočáru .... :grinning: chi chi každý dítě je jiný ....
10. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Šimonek taky neměl rád,když byl zavinutej,ani jsem zavinovačku neměla.Teď jsem si ji půjčila od kamarádky a docela ji využívám,i když už začíná být malá a je to spíš deka.
10. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka já ji sice v kočárku mám,ale jen složenou pod dekou,aby měla měkoučko a teploučko :grinning: :grinning:

Tak jsem objednala 3 krabice těch pemprsek a přišla mi fakturaa na ten rukávník,ještě tam je nějaká malá sleva,takže mě nevyjde ani na 200.
10. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka co je mimišákovi? Máte nějákýho bacila? My u mudr,.hrůza, dělala malé stěry a máme koupit mlíko bez lakózy, zda nemá alergii na bílkovinu :angry: :cry: protože jednou ej to průjem, pak zase zácpa :astonished: :cry: ten můj turka nepije, má rád rozpustnýho velveta a capiccino a laté a miluje kávu z přístroje, mají nějákej krám v práci,a le jakej nevím a určo drahej, takže by mi zjištění stálo stejně za houby :grinning:
10. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka aha, už to čtu co malou trápí :frowning2: to je mi moc líto :cry: chjooo, je to trápení s dětma....
10. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 To si objednala na tom Mallu ty plinky? Tam na to měli tu slevu. Dneska jsem se dívala do letáků a všude je mají dražší. V tesku mají jakési slevy na hračky.
@petrunka01
@misi.21 Tak my máme dek i tak dosti ... :grinning: Něco jsem koupila a zbytek jsme dostali, to nebudu ani rozbalovat to je zbytečný :slight_smile:
@ssimmikk Niki má ekzém, tak zítra jdu k dr a řeknu jí , že ta její mast nezabírá a rozlízá se to dál a dál ... aha tak já zase ty " umělohmotný " kávy nemusím ... mám ráda vše přírodní a ne nějaký granuláty :grinning: :grinning: :grinning: Buď turek z okurek :grinning: a nebo preso :grinning: . Ale chápu, že každý má jiný chutě ... ten můj třeba vůbec kávu nepije a skoro nepije ani alkohol ...
10. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jojo,na mallu,právě jsem k tomu hodila tu slevu a jeden balík vyjde na 250Kč :slight_smile: Což je fakt hodně dobrá cena. Já používám jenom Premium care a stály dřív 309,teď 3ky někde i 360Kč,což už je fakt síla. Tak jsem koupila už dopředu.A jinak je kupuju v DMku na ty kuponky,aby byly aspoň o něco levnější...
10. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava ty jo jíst zelí,tak to si rovnou hodím mašli,asi bych večer ten řev nepřežila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no malá týden pred tím než oslávila 2 měsíc mela 59 cm a tedka pojedem k mudr 18.10.tak jsem zvedavá kolik bude mít,ale je to naše taková modelka, faldíky nemá,jí normálne,nepřežírá se a je pekne dlouhá jak týden pred výplatou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka jee dík za uvítanou,už se me stýskalo po vás,sem zas neco pročetla,co ste tady natlachali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dávaš už fusak nebo zatím stačí tá lehká kombinéza?já mám taky takovou a myslím že deka pak uplne stačí....nerada bych mala ledovýho medvídka v kočárku už tedka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:24 • majkl81
@hradilenka jee chuderka malinká,tak at je brzo líp a má krásnou kužičku..... no my na kýčle jedem naposledy ve 12 týdnech ,to je potřetí a pak už jenom na další kontrolu ,kdyby bylo neco v nepořádku.....
10. říj 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my zítra "slavíme" 3 měsíce :slight_smile: a dneska jsme byli na KO a na očkování,nakonec jsem dala ten prevenar,takže Cipísek dneska chudáček dostal 2 žihadla - hexu a ten prevenar,bylo mně ho líto broučínka malého!Jinak jsme oproti minule pěkně přibrali,byli jsme pochváleni :slight_smile: tak mám radost!Ale na ty vaše mimča nemáme,teď máme rovných 5kg :wink: měřit zase neměřila,ale taky se mně zdá,že je dlouhatánský (řekla bych "hodně" přes 60) a sama dr. to aj říkala,ale že měří až ve 4 měsícoch :confused: takže je prcek takový dlouhý drobek,ale šikovný :wink: jinak na kyčle jdeme na KO ve 4 měsícoch (doufám,že naposled, široké balení máme dávat na noc,aj když je to prý všecko OK,tak preventivně),vidím,že ty kontroly jsou všude jinak.Teď eště aby neměl bobek žádnou reakci,toho sa děsím! Jo a vedle šla na KO holčička o pár dní mladší,vážila přes 7 kg!! a vypadala jako půlroční :grinning: :grinning: :grinning: jsem říkala Filípkovi,že by ho přebila :grinning: no měla stehnisko jak Filípek obě dohromady :dizzy_face: Jo a zavinovačku už chvílu nepoužívám - je mu krátká,tak je v postýlce jako podklad a akorát na noc ho zavinu,ale asi to budem pomalu odbourávat
10. říj 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka je to určitě ekzém?kdyby ne,zkus obyčejnou bílou vazelínu,my jsme měli osypaný obličej asi ve 4 týdnech a pomohlo to!
10. říj 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena venku kosa jak sviňa,asi už dneska nevylezem,jenže doma mně malý nespí :angry: teda akorát na mně :angry: :angry: tak nevím. Doteď to byla pohodička,když bylo tak krásně,teď sa půl hodiny oblékáme :sweat_smile: no ale budu moset koupit nějakou tu kombinézku,co kdyby už napadl sněh :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky ten mimibazar funguje jako aukro,tzn.jen aukce?nějak to nechápu :zipper_mouth:
10. říj 2011 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena jee tak to máš opravdu drobečka,ty jo 5 kilo,tak ale to nevadí,on to dožene,až bude velikej...:grinning:
10. říj 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 fusak nedávám zatím ... stačí jí to kombinééé :grinning:
@slena Bílá vazelína co to je ? :confused: Kde to sežšnu ? :confused: Ona to má úplně suchý .... :cry:
Jinak ten mimibazar funguje normálně inzerce a i aukce .... prodávají tam i e schopy. Já tam koupila Niki tohle :grinning: do budoucího pokojíčku v budoucím domě :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29465515&tab=14
jen malinko jené ... paní tam toho má hafo i pro kluky hezkýýýý :slight_smile: Tak třeba se to bude holky některé líbit jako mně. Dáme jí to na dveře do pokojíčku ... jde to dát i na zeď atd.
@slena Tak ten malý je teda pěkně velký .... a tu váhu dožene neboj ... tak ať je po očkování ok kluk jeden ušatý :wink:
10. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena tak to malá měla víc v 1Oti týdnech,sranda,jak se ty děti liší :slight_smile: Mě se zdá taky dlouhá,měřili jsme ji s chlapem a měla 60,ale dr jí roztáhl nožičky a naměřil jenom 58cm,tak nevím. Někomu to evidentně měří špatně. Zrovna jsem vyřadila bodyno,které jsem jí před pár týdny dávala na spaní,že jí je hezky volné a dneska už se do něj nevejde :slight_smile:
Jinak to oblečení je perfektně číslovaný,každý výrobce to má jinak. Nosíme 62,68 i 74 a jedny dupajdy má ještě dokonce 56 :slight_smile:
Proti nám jste teda do kočárku všichni pěkně navalený,to by se mě malá upekla,kdybych jí dala punčošky a bundu :grinning: :grinning:
10. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka já doufám,že to brzo dožene :wink: snad nebude furt držet štíhlou linii :grinning: jinak on je hrozně aktivní,po mamince :grinning: už jsem říkala mojemu,že tu postýlku brzo rozkope :grinning:
tu vazelínu koupíš normálně v lékárně,stojí pár korun a je to aj na suchou pokožku,třeba to pomůže!Díky za info ohledně mimibazaru,už tam mrkám
10. říj 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no já taky dávam zatím kombinee,fusak nechávam ješte pekne odpočívat na chladnejší dny....
@misi.21 a to me nejvíc štve tohle blbý čislovaní,kdybych chtela malý neco koupit a mela bych se řídit jenom číslovaním,tak ji koupím určo neco malýho
10. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena to jo určo to malý dožene... :wink:
10. říj 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek