• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 ta holčička vedle něho vypadala jak sumo :grinning:
10. říj 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena když naši malý bylo 6 týdnu,tak sme byly na nákupu v tescu a my tam máme přebalovací box,tak jsem tam malou přebalovala a pak tam přišla nejaká mamina s holčičkou a já se jí zeptala,kolik má ta její cácorka a ona ,že 6 týdnu,teda jak ty naší,ale tá teda vypadala taky jak zápasník suma,pořádný kejty mela,ve tváři pekne naducaná,až to nebylo hezký...no jo deti jsou různý,mají taky rozdílný apetít......
10. říj 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my jsme taky naducaný :grinning: hezký slovo :slight_smile: Máme pořádný papulky,druhou bradu od narození a na stehýnkách pěkný faldíčky :slight_smile: Ale stejně je ta moje holka nejkrásnější :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pro maminu je vždy to její mimi to nejkrásnejší,ja nechci nic říkat,ale tá naše malá už má taky druhou bradu.. :grinning: :grinning: :grinning: ale faldíky zatím nene a doufám,že taky nebudou.... :grinning: :grinning:
10. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj každé mimi je jiné :wink: kdybych nevěděla,že ta holčička dneska má taky 3 měsíce,tak bych jí tipla tak půl roku :dizzy_face:
10. říj 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jak si na tom s váhou leze to dolů a nebo ne? Mi se to seklo a ne a ne dolů ... mam nahoře 3kg od své původní váhy :confounded:
A naše malá má taky 2- 3 brady jak kdy a v jaké je poloze :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Díky za tipa zítra zkusím koupit ... snad budou v lékárně vedět co po nich chci
10. říj 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@slena já jsem jen zvědavá,jestli bude takhle příbírat furt,nebo se to nějak zpomalí :grinning:
10. říj 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ještě jsem přemýšlela nad tou mastí jen nevím jak se jmenuje je takový průhledný žlutý gel ... a je dělaná pro mimina
10. říj 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi správná otázka jak jsem na tom s váhou,ale jelikož jsem nabrala tehulováním 28 kil,tak to dolu jde pekne pomalu,mám nahoře 13 kil a ne a ne je dát dolu....no nevím....jak to pujde...asi začnu pomalu cvičit,jen kdybych mela na to čas....
@misi.21 no tak třeba v nejakým období se ta váha trošku spomalí.....nevím....
10. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,už mě to počasí štve,ať nepršíííí :angry:
Dneska už malá spala zase až do 4.30h.,ale večer zase dělala brajgl,nechtěla spát,plakala a mlátil sebou. A to jsem si myslela ,jak usne brzo. :slight_smile: Mudlala se už ve 20... Ale nakonec po desátý konečně usnula. Vstávaly jsme před půl hpdinkou a už tady zase zíve,myslem,že za chvilku zase usne. Čekám na den,kdy se jí to zase změní a začne usínat aspoň do 21h. :slight_smile:
11. říj 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak gel nevím,jaký myslíš,to neznám. Ale v lékárně řekni,že chceš bílou vazelínu,oni už budou vědět :wink:
11. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Míša je ve školce, Verča usla, tak koukám a inspiruju se na vánoce :grinning: tady je tak všelijak, ale hroznej vítr, fuj :confounded: holky, tři dny neměla malá bio gaia, že kvůli průjmu nám mudr.dala něco jinýho a už 3dny trpěla, kroutila se, svíjela, no hrůza :frowning2:
11. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jako všude,tak i u nás je venku hnusne,tak kdypak bude trošku líp,aby človek mohl jít ven,je tam peknej vítr....
@ssimmikk ty jo,tak inspiruj,co máš v plánu koupit,já teda na vánoce nemám ani pomyšlení,mne to přijde,že budou až za dlouho,ale ono se to nezdá a budou tu coby dup....no naše malá včera večer se taky svíjela pekne ,i když pořád dostává infacol,už aby tohle rychle přešlo a byl na chvilku klid.....
@misi.21 a netrpí tvoje malá taky prdíkama?ty si sice psala,že netrpí,ale spíš to vypadá,když sebou mlátí,nebo se svíjí,že jsou to prdy...tak at je brzo líp a malá navečer moc bragl nedelá,mne přijde i ta naše,že přes den usíná výborne,ale přijde večer,nabije se pořádnou energií a řádí jak černá ruka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je trocha počtení o očkování a chtěla bych vědět kterej mudr.dodržuje to co by měl :angry:

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/246972-ockovani-malych-deti-stale-vyvolava-vzrusene-debaty.html
11. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já teda nevím,ale myslím si,že prostě nechce spát... Včera jsem s ní šla v devět a za deset minut jsme se vrátily do obýváku a byla v klidu,hezky pila,smála se na mě,povídala... A ona spíš vzteky kope. Ale je možný,že jí něco bolí. Mě teda přijde,že prdí furt :grinning: A kdyby to trvalo dýl,tak asi prdy jo,ale jak se trošku zklidní,tak jí šoupnu prso do pusiny a je klid... Nejdýl mi plakala hodinu,ale jen jednou,teď spíš tak deset minut a spí hezky,klidně... Nevím,no. Kapky mám,musím koupit další,mají se spotřebovat do 3 měsíců od otevření a to mi teda nedáme ani náhodou,tak poletí do koše a pořídíme nový...
Te´d už mi 1,5h spinká,tak uvidím. Poslední tři dny spí odpo i dopo...Ale nezvykám si na to,však ono to zase za pár dní bude jinak :slight_smile: Máme všude plíny,hrozně ráda se do toho poslední dobou muchlá :slight_smile:
11. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem si přečetla,jak umřela ta maminka u porodu a miminko přežilo...Běhá mi z toho mráz po zádech,já si nějaký komplikace vůbec nepřipouštěla. To musí být pro tu rodinu a hlavně pro chlapa hrozný. A to miminko,takový start do života si nikdo nezaslouží :frowning2: :frowning2:
11. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já hlavně srovnávám cenově to co chci koupit Míši a to tě asi moc neinspiruju :grinning: našim zatím vůbec nevím co koupit, mamka chce jet na dovču opět příští rok a nemá kufr, tak jí furt říkám ze srandy, že jí ho koupím a ono to tak asi opravdu dopadne, protože mě nic nenapadá :grinning: taťkovi nevím vůbec, manželovi jsme vybrala gola sadu, nějáký nástrčný klíče, pak koukám po tom kávovaru :sweat_smile: hadry mu koupím v obchodě...Verči koupím velkou berušku na kočárek, ta je super, pak toho hracího maňáska, jak tu holky dávaly odkaz, pak zvažuju sedátko do vany....on je u nás problém, že manža má před vánocema narozky, mamka tyka a já s Míšou po vánocích :angry: :grinning:
11. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, když jsem byla těhu s M9šou, tak bylo to stejný, že maminka umřela u porodu :frowning2: pak má člověk v klidu rodita ještě nutí do porodu KP :angry:
11. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem četla to očkování a chci se vás zeptat,co říkáte na očkování proti planým neštovicím?? Mě to přijde divný,já chci,aby je dostala,dokud je malá a né pak v dospělosti,to jsou prý mnohem horší průběhy. :confused: Ale já tomu všemu kolem očkování prostě nerozumím,co člověk,to názor :fearful:
11. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi no tak tohle jak si popisovala,má naše malá taky občas,vzteky pláče a není to prdama,proste je pekne nervozní,že nemuže zabrat,ale když pak usne,tak je v klidu.....
@ssimmikk no tak to som si taky radší nepripouštela,že by mohli být nejaký komplikace u porodu,ale je fakt,že zvrtnout se to muže kdykoliv,mamina pak končí na ARE,kde málem vykrvácí,hnus velebnosti,ale tak snad ten strach prekonám,když chci ješte jedno mimi,tak radší na takovýdle správy nemyslím,ale stát se muže cokoliv....a tak ty na vánoce nakupuješ přes net?já teda nikdy nenakupovala přes net,až tedka,když malý objednávam z bazárku,jinak na vánoce nakupuju normálne v kráme.....
11. říj 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 v tom článku souhlasím s tím jedným doktorem,co napsal,že nechápe,proč se deti očkují proti neštovicím nebo chřipke,vždyt je lepší,když tu nemoc dostanou,že se jim líp nastartuje imunita....ale souhlasím s tebou,je lepší neštovice absolvovat v detství než v dospelosti,ty deti to líp snášej,já je taky mela jako díte a samozřejme meli sme je všechny deti z okolí najednou.....ale neumím si predstavit to mít jako dospelák...asi dobrovolne dám tu naší malou do školky,když se tam vyskytnoun neštovice.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dost ankupuju z netu, kromě hader, to jedině v obchodě :wink: ale když mají něco někde levnýho, když jdu nakoupit, tak to beru :grinning:
11. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 souhlasím s tím co jsi napsala, očkovat proti neštovicím je blbost, lepší v dětství než v dospělosti :wink:
11. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, som rada, že je tu taká skupina :slight_smile: Ja som tiež rodila v červenci/júli. Rodila som však na Slovensku, aj ked už dlhšiu dobu žijeme s manželom v Prahe:slight_smile:
11. říj 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ellenie ahoj,vítej mezi náma :slight_smile:
11. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se s malou před 4 vrátily z venku,je tady 14°,ale vítr hroznej. Před chvilkou přišel manžel z práce a že by šel na procházku,tak jsem je vypravila a konečně si umyla vlasy,ohřála jsem si gulášovou polévku a až dojím,tak jdu umýt trošku nádobí,nebo se to tam zase začne hromadit.
Dneska jsem koupila na křtiny bodyno bílý a nemohla jsem sehnat bilý nebo růžový capáčky a teď tady zvonila sousedka a donesla jí krásný růžovo-bílý pletený,tak ještě že jsem nic nesehnala... :slight_smile:
11. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 děkuju :slight_smile:
11. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se konečně dneska dostala k pc. ráno hned jsem jela k našim a odpol vyzvedla Baru ze školy a rovnou jsme jeli s Lenou k tomu dětskýmu kardiologovi..srdíčko má naštěstí v pořádku..vyšší tlak snad srovnáme když utlumí slaný..i když brambůrky moc nekupujeme ale si myslím že je to i tím že hodně pije minerálky ochucený..dá se říct že pomalu nic jinýho jeden čas nepila..
jak jste se bavily o zavinovačkách, tak ta rychlo..byla Honzíkovi na měsíci a půl malá, v noci ač stažený se mi z ní vysoukal a hlavu měl pak níž jak tělo..ale doma si ho pokládám přes den v poslýlce do té se zipy..ale spíš jen kvůli tomu že hned není vykopanej, jinak taky nemá rád když je staženej..
včera jsme byli na očkování a dostal s tím snad i kousek dobré nálady navíc..bála jsem se jak mu bude a od včera jen samý úsměv, byl v klidu, tak uvidíme jak mu to dlouho vydrží..spíš se to sešlo s tím že skokově dělá čím dál víc věcí a zrovna zjistil co se dá všechno pozorovat :grinning:
11. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie ahoj taky tě vítám :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek