• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee Vlasti jak se ti vejde Jindříšek do Teutonky? Honzík to má docela akorát, místo tam teda ještě má, dávám ho ted do fusáčku od Logera co mám hlavně do autosedačky..ale uvidím jak se tam vejde s klasika zimním fusakem..dneska mi to snad už konečně poslali tak budu zkoušet..
11. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ahojky, no, taky se nám kočárek zmenšuje. Jindra teď hopem přeskočil velikost 62 a nějak se natáhl. mám ho v kombinéze a dece a v zimě nevím nevím, jak ho tam nasáčkuju.. :sweat_smile: :slight_smile:
11. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie Ahojky, vítám tě :slight_smile:
11. říj 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie ahoj taky te tu vítám...taky jsem ze slovenska,ale v čechách už bydlím 10 let.... :wink:
@lebapa copak je holce,že ste museli na kardiologii?my sme taky první očkování zvládli na jedničku,žádná teplota,žádná reakce,ani mrzutá nebyla,,buduci týden máme opet očkování,tak jsem zvedavá,jak to zvládnem....
11. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Honzík dostal oboje očkování najednou, takže má bebínka na obou stehýnkách..má tam jen tvrdší místečka, to jedno červenější ale to mě upozornili u dr že se to může stát, tak jsem v klidu..jinak je zlatoušek..no s Lenou opět lítám od jednoho dr. k druhému, opět jako loni kašle, ale u toho se fakt nedá ani mluvit. už je to skoro dobrý, doma zakašle jen párkrát, ale ve škole jí asi něco dráždí a pokaždé mi jí posílají domu.zatím jsem to zkoušela vždy v pondělí, ted jí nechám doma ještě zítra a ve čt pomaže..nikde jí nic nenašli,uplně zdravá a neví se proč.jen na 13 kontrole zjistil dr že má vysoký tlak a od štítné žlázy to nebylo..tak asi jen hodně solí na její tělo, nevim..hlavně že srdíčko má v pořádku..budeme pátrat dál, loni jí to po dvou měsících přešlo,asi jí objednám u psychologa
11. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejem všem hezký den i když odel počasí co tu máme to vůbec nevypadá. :frowning2: Martin zavedl Honzíka do školky a Míša je nějaká nevrlá. To zase bude asi den.
Včera jsem byla s Honzíkem na alergologii. Toto počasí mu po ránu nedělá vůbec dobře. Trvá než se rozdýchá a kašle. Dr nám nasadila léky a silnější sprej. Tak uvidíme jak to zabere. to astma je pěkný prevít. :angry:
@lebapa taky jsme měli oběš očkování naráz. Míša měla mírně teplotu, ale jinak se to dalo. Leni je mě líto. ať je brzo líp a nemusíte tak lítat po dr. :wink:
12. říj 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady leje celou noc a i pěkně fučelo jednu chvíli. Honzík byl nějakej nedojedenej, probudil se po pulnoci a ve dvě znova,to jsem mu musela udělat sunar a dokonce 2x,pak spal až do 6 hod a to zrovna vstávám s Baru do školy,takže až do rána :slight_smile: :cry: raději bych si klimbla ještě po, ale to už se školou jaksi nehrozí..užívejte holky školkových dětí, tam nemusí na čas..
@micka1 Lena snad bude brzo fit, jen zjistit proč pořád tak kašle, už je to na bednu,hlavně když jí utíká učivo.ještě že jí to jde a loni skončila jen s jednou dvojkou na vysvědčení a to díky málo známkám(ze zeměpisu :angry: )
12. říj 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie taky tě vítám mezi nás :slight_smile:
12. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa taky jsme v pondělí dostali obě očkování,takže chudák sotva zjistil,že mu píchli do jednoho stehýnka,tak už hned dostal další :cry: brouček malý,ale po chvilce přestal plakat a cestou domů usnul.Akorát měl teda večer teplotu 38,1 a včera ráno eště 37,8, odpo pak už dobré,tak doufám,že to bylo všecko a že už budem bez teplot :wink: Mudr.mně říkala,že po té hexe většinou nic není,ale po tom prevenaru :angry:
12. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak co,jaks dopadla u mudr.?co vám na to dala?
12. říj 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
tady je hnusně,prší...Šimonek je doma,má teplotu,ale jinak vypadá ok.asi je pro jistotu zaženu s tatínkem k dr.
12. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Ahoj dala nám kožní imazol a kortikoidy jsem z toho nešťastná, ale co člověk nadělá :frowning2:
12. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno,no u nás taky leje jak z konve a to po obede máme jet na kýčle,ufff se me nechce nekam se hrmotat MHD v tomhle počasí,to zas bude,doufám,že malá bude v kočáru spinkat....pak dám vedet,jak sme dopadli...naše malá bude mít obojí očkování příští týden v uterý,tak jsem zvedavá,protože hexu zvládla dobře,ale k tomu dáme taky prevenar,tak jsem zvedavá,jaký pak bude den....
@lebapa jee chudinka,at je brzo líp,at přijdou na to,z čeho to má....njn Honzík je pořádnej chlap,tak musí pořádne baštit i v noci....
12. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a to mažeš pořád,nebo jenom ráno a večer?chudinka malá....at je brzo líp a at vás už tohle netrápí....
12. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my žijeme s manželom v Čechách, konkrétne v Prahe, už 8 rokov :slight_smile: a kde bývaš ty?
12. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa My dneska taky vstávali o půlnoci,pak ve dvě a nakonec před šestou.Jsme poměrně mrtvá,i když jsem to pak trochu dospala.Je to spíš i tím počasím,že jsem ko.
12. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie v čechách v hradci králové... :slight_smile:
12. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hihi to sme z toho počáska ko všichni,at už je jaro... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj v Prahe strašne prší, a to dnes máme s malou prvú poradňu a musím sa tam trepať v takomto počasí :unamused:
12. říj 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka chudinka malá,tak ať to aspoň brzo zabere a Nikča je ok!
12. říj 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kupovalas ty plenky na tom mall.cz? asi to objednám,ale eště bych tak něco k tomu,když je zadara poštovné...
12. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Míšu mám dnes opět doma, začala hrozně kašlat, verča má solici v pořádnu, žádnýho bacila, tak už nevím z čeho má takový roblémy, trochu má soplíka, ale jinak to jde, já se taky nemůžu zbavit toho kašle, mám ho už 14dní :frowning2: postavila jsem na polívku, dělám květákovou, v 11.30hod.jdeme pro oběd do školky a pak uvařím ještě majdu s těstovinama :slight_smile: u nás zatímteda neprší :sweat_smile: snad ani nebude a nebo a´t prší, aspoň se bude líp dýchat :slight_smile:
12. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie na Vysočině taky prší...
@slena já je objednávala,včera jsem je zaplatila,tak čekám,kdy přijdou.\vzala jsem rovnou tři krabice.Teď už nemáme tak velkou spotřebu,tak je to fajn.

ach jo,šla bych ven.Doufám,že přestane aspoň na chvilku pršet,abych malou aspoň trošku vyvětrala...a sebe taky.
12. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@slena no doufám, že to bude ok dneska jak jsem jí sundávala z pusenky ten krém tak pěkně řvala asi jí ta pusenka štípe ... se ani nedivím když vidím jakou má tu kůži.
@slena Já na Mall objednávala předtím jak jsem objednávala ty dudlíky , tak jsem koupila 4ky pemprsky 3 jek mám zatím dost nakoupila jsem v akci v tesku ... ale jinak si je tam objednej . mají i na jiné zboží celkem dobré ceny. Misi si je tam teď objednala.
12. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak sleduji tak nejsme samy kdo velkou zásobu plínek. My máme asi tak 700ks 3 z tesca a něco málo pampers a v pondělí jsem kupovala za 1000,- plínek na zdravotní pojišťovnu. to už jsem teda brala 4 ty jsou od 7 kg a Míša má 6 kg. Ubrousku máme asi tak 8 balíků. Teď jsem dostali ještě 5 krabiček Bebi tak jsem zásobení vším. Tak nějakou dobu vydržíme. :slight_smile:
12. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hlavně se nemusím starat o to,že musím koupit,jestli ještě vyjdeme. My stále teda jedeme ve 2kách,jsou jí hezky,mám ještě asi 2 balíky a teď jsem vzala 3ky a 4ky,ať mám nějakej náskok :slight_smile: To je nesku tečný,že to moje miminko bude mít za chvilku 3ky plínky,vždyť jí ještě nedávno byly velký 1ky...
12. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá spí,jdu si uklohnit něco k jídlu. Venku stále hnusně a prší,takže to vidím na celý den doma... :angry:
12. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme tedka přijeli z kontroly kýčlý,malá má kýčle v pořádku,takže sledování ukončeno,ale pořád máme cvičit chodidlama a kontrola bude pak v lednu....
12. říj 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sjem se stavila v globusu mají 5l kojo vody za 17.90kč, tak jsem vzala 15balení :grinning: takže mám na chvilku klid :wink: plinek máme taky dost :slight_smile: ubrousků mám stále min.20balíků v zásobě, jediný co musím objednat je mlíko, objednávám z netu, mají tam levný příkrmy a vše pro děti, hlavně když je to v akci a ještě jsme dostala 10%na nákup a nad 2tis.je doprava zadara, takže ještě doobjednám nějáký to mlíko, kaše už jsem vzala v akci taky, zásobená jsme dost :grinning: a vycinkaná z peněz ještě víc :angry:
12. říj 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek