• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka Já mám tlak zase moc nízký. V neděli jsem málem omdlela v Tescu - nakonec jsem si sedla na hranu mrazáku s jogurty a neměla odvahu zvednout se dřív než po čtvrt hodině. :slight_smile: Lidi se tedy na mě dívali......
7. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ..jojo, tlak je prevít...taky jsem měla u první vysokej tlak a zadržovala dost vody...je fakt, že jsem se tedy cítila naprosto dobře, že jsem nepociťovala nějakej vys.tlak nebo tak něco...a i tůry jsme si dávali docela dlouhý, ale je fakt, že jakmile by mi bylo blbě, tak bych se neopovážila vzdalovat od domu... :wink:

@werty ..no a nízkej tlak je taky hnus, coo?

tak holky, snad se vám to srovná a bude brzy líp... :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Já mám taky nízký vím co to dělá, ale už jsem se nějak s tím naučila žít. Teď v těhu je to horší, nemůžu si dát černou kávu, ta mi to trošku spraví. Na lidi se vykašli ... musíš na sebe dávat pozor. Je to lepší jak kdyby si někde sebou pleskla.
7. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děláte mi chutě,napište recept na ty karboše,taky si udělám.
@myschka bříško krásný,asi jako já,ale ty vypadáš že ho máš pěkně pevný,těhotenský,já tam mám to moje sádlíčko,ale ty si normálně hubená,to já ne... :unamused: Ale teď mi to je nějak jedno,ale po porodu s tím musím žačít něco dělat,už se těším,až se začnu hejbat.
Jo a ty záda mě taky pěkně bolí,kolikrát se v noci zbudím..
7. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: já tam mám taky sádlíčko :grinning:
@werty hm taky nic moc když je člověku na omdlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to si řikam holky, že až příjdou vedra, že bude hůř :sweat_smile:
7. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásná přehlídka bříšek :slight_smile: mě pupík hodně razantně vystoupl až když mimi začalo kopat a od té doby se ten míč zvětšuje a už také začíná být melounem :grinning:
@hradilenka Marti, já myslím, že slabé kafíčko určitě můžeš :wink: copak je to za krásného pejska? starford?
@werty nojo, mě Tesco také dá vždycky pěkné čočky... asi že je tak velké :grinning: naposled nebylo hodnem kam a už jsem si musela dřepnout-tak jsem dřepla u miminkovských věcí a držela se věšáku :sweat_smile: jo a jak kočárky o víkendu?? :slight_smile:

:grinning: brokolici zrovna zapékám se sýrem a brambory na zítra :slight_smile:
mám období naprosté a nezastavitelné žravosti, tak jsem prozíravě koupila xx kilo ovoce... (ale prokládám to vším možným :grinning: )
7. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ano je to stafordice ( se v tom nějak vyznáš ) chi chi ... vzali jsme si jí z útulku už jí máme přes 2 roky je to moc hodná společnice :sweat_smile:
7. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta přehlídka bříšek je úžasná. Už nabijím baterie do foťáku abych mohla taky přidat fotečku.
S tím tlakem je to složité. Já mám vysoký tlak a předpokládám že ke konci těhu zase strávím nějaký čas v nemocnici tak jako při Honzíkovi. Můj kardiolog mě tam poslal při kontrole když mě naměřil 160/90 v nemocnici měli obavy z preeklamsie. Naštěstí to bylo dobrý. Strávila jsem 10 dnů než se tlak upravil.

U nás tak krásně svítí sluníčko. Škoda že nemůže Honzík ven hned bychom vyrazili. Já jsem byla jenom v obchodě a zrovna jsem nechala umýt auto. Páč bylo jak od prasátek a těch odrobinek když si dává Honzík rohlík. :grinning:
7. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahojík, no také bojuji s vysokým tlakem, ale stačí chvíli stát na místě (fronta, u sporáku, u nádobí) a rychle klesne a já s ním... proto ani nemám nikam chodit sama atd. takže i dnešní sluníčko si užívám max. na balkoně :slight_smile: také doufám, že dopegyt bude stačit a nebudu muset ležet v nemo..
@hradilenka nojo, kynologie byla moje vášeň v době mého mládí, mým snem bylo vystudovat veterinu, ale předem jsem to vzdala :grinning: a stafordi jsou teď již hodně rozšíření, známí :wink:
7. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ohledně kočárků - v Kolíně měli obrovský výběr. Všechny jsme si mohli vyzkoušet a chvilku s nima pojezdit. Předtím jsem měla favority tandemové kočárky (děti jsou za sebou), ale nyní to ještě zvážím. Vyhraje asi kočárek, kdy jsou děti vedle sebe. S těmi za sebou se strašně špatně manipulovalo, zatáčelo a jezdilo. Taky mi připadali těžký. Asi koupíme EasyWalker. :slight_smile:
Venku je vážně krásně! Já chci jaro.
7. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty s kočárky je to složité, taky jsem v tom měla hokej :slight_smile: a to potřebujem kočárek jen pro jedno. Nakonec můj hledal po netu recenze a co který kočár má a nemá a podle toho jsme vybrali Hartana. Tak snad budeme spokojeni. Má velkou ložnou plochu , tak by se tam mělo mimi v klídku vejít i v zimě s fusakem. U jiných kočárků to pak musí řešit už sporťákem, že je korba malá.
7. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jé, ty tandemové vypadají vždycky hodně zajímavě, ale také jsem si říkala, že asi není jednoduché tlačit takový "vláček"

Uf, mimísek mi dal teď takovou pecku, tak silnou a nepříjemnou že jsem se hned spíš lekla, jestli si spíš neublížil :fearful: :frowning2: , když je tak mainkatej...tak jsem s hrůzou čekala další 2dlouhatánské minuty, dokud se neozval znova, ale už mě oťukává a dělá boule na bříšku jako většinou, uuuuuuf! Asi je to blbost, aby si tam mimi ublížilo, ale byl to tak silný pocit-hlavně, když potom už ani "ťuk" :slight_smile: Jak se v takovém budulínkovi, co se vejde do dlaně bere taková pára??? :grinning:
7. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak beru dopegyt. Před těhu jsem měla jestě lodoz na snížení tepu, ale ten mě musel dr vysadit. Tak uvidím jak to bude tentokrát.

Kočárků je velký výběr, ale víc jak 2/3 se mě zdají strašně malé.
@myschka díky za ty fotky kočárku je fakt dost malý. Zatím to vypadá že koupíme Firkon Vario. Byli jsem ho obhlídnout tak ten už je velký dost.
7. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Vždyt já na Karlštejn nepujdu delat rekordy...jen se tam chci projet ,kouknout,co tam maj,jsou tam 3 pásma obchuzek a me bude stačit jenom to jedno...až budu hodne unavená,tak si nekam pujdem sednout.....ale aspon chci něco videt a nekam se jít podívat po tý dlouhý zimě.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Stejne tam pujdu s manžou,se tchýní a jejím přítelem a oni jsou důchodci,takže jsem zvedavá,kdo to z nás rychlejc vzdá,či důchodci,nebo těhule.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já měla dnes uklízecí den,,,od rána jsem lítala po bytě s hadrem v ruce..pak jsem uvařila šunkafleky k obědu a když přišel manža z práce,tak se naobedval a šli sme na skoro 2-hodinovou procházku se psem do lesíka a na spáteční ceste sme se zastavili v hospudce...manža na pivku,ja na sprite...tedka sme dorazili¨domu a mužu říct,že už mám toho pro dnešek dost a budu pak spát jak dudek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky bříška jsou úžasný a to moje vypadá jak werty....ale kopance zatím nic...to bude opravdu leňoch se vším všady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......já zatím tlak mám normál,ale to se ješte múže cokoliv změnit....... :confounded: :confounded: :confounded:
7. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jů, ten Karlštejn je supr, tak si tam na nás vzpomeň a zamávej :grinning: já na něj jen mlsně koukám pár vteřin, pokaždé když jedu vlakem k bráchovi :slight_smile: ale ještě jsem tam nikdy nebyla.
7. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéé, Karlštějn závidím...my už se tam chystáme několik let a furt nám to nevychází.. :wink: ..tak šup sem taky s fotečkou... :dizzy_face:

@druidee ..nebooj, určitě to nic nebylo, jen si prostě chtěl kopnout a dát o sobě náležitě vědět... :grinning:

Je fakt, že ty kočárky jsou děsný, v tom, jak dělají malý korbičky..nechápu to??!! :sweat_smile: ..máme po Nikče casualplay S4 a ta korbička je tak úzká, že Nikča musela jít do sporťáku v pátým měsíci..je fakt, že kdyby prcek byl v jiným období, tak se tam vejde možná i dýl, ale s tím fusakem to fakt nejde...
7. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu se ofiko přidat? Já už nakukuju dost dlouho :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehurka11111 no jéje, jen se přidej a vítej :slight_smile:

@veve21 díky, už jsem se uklidnila, kopká a boulí jako obvykle, ale v to odpoledne jsem byla pořádně vylekaná :grinning:
S tím kočárkem-my vybrali sporťák a do něj dáme fusak lodger (v zimě na něj deky a nánožník, aby mimku nebyla zima) a nebo max. vložnou tašku.. přesně proto jak píšeš, korbičky jsou většinou na pár měsíců a jsou malé a úzké..
7. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne ,já pak zamávám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ..noo, tenkrát mě to vůbec nenapadlo, že budu mít problém s hlubokou korbou...zamilovala jsem se do kočárku a na praktičnost jsem moc nekoukala...samozřejmě, teď už bych si vybrala jinej...ale zase tak hrozně nespokojená jsem s ním nebyla a zase nemáme na rozhazování, abych si kupovala nový kočárky... :grinning:

@snehurka11111 ..vítej těhulko... :dizzy_face:
7. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no já už taky dlouhou dobu se tam chci jet podívat.... a tak když jsem tehotná,tak mám na to furu času...protože pak,až se to narodí,tak dosti dlouhou dobu se nikam nepodívám.....a pak sem hodím fotky.... :grinning:
7. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehurka11111 jeee vitej maminooo....
7. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..jojo, pořádně si užívej volna a pohody... :grinning: a pořádně si naspávej do foroty... :grinning: :grinning: ...noo a určitě sem pak lípni fotky...se zase zasním a budu závidět...ale třeba pak v létě s kočárkem se tam taky vydáme... :sweat_smile:
7. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no ale už jak jsem od pulky listopadu doma,tak se už začínám nudit,tak vymejšlím,copak ješte do porodu stihnout,až bude hezky jaro.....a spím teda výborne...dělám si zásoby do budoucna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak už to nebude možné,se krásne vyspat....no já právě mám takú představu,že když porodím v červenci a pokud budu ok a mimi by vydrželo cestu,tak by me manža v srpnu zavezl na slovač k rodičum...třeba na 2 týdny se jim ukázat a i s mimi...ale to je zatím jenom taková hezká představa...to se pak uvidí,jak budu vyřízená po porodu a či by díte vydrželo 6 hodinovou cestu.....ale ráda bych šla domu....
7. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc díky za milé přivítáníčko :wink: A jak jinak je, jak těhu prožíváte? U mě první tři msíce hrůza, ale teď se to pomalu v dobré obrací, už i normálně jím:o) Druhý mimi je úplně jiný, no
7. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehurka11111 mě bylo jenom 2 týdny blbě...ale už je me dobře,jím na co přídu...lednice je moje druhá velká kamarátka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..no joo vlastně, ty jsi ze Slovenska...to je pak blbý, když máš takhle rodiče daleko, viď?.. :unamused: ..ale třeba to zvládneš a za rodinou se brzy po narození miminka vydáš... :slight_smile:

@snehurka11111 ..já byla taky přes tři měsíce nemožná cokoliv jíst...bylo mi fatk špatně a to jsem u první taky neměla...je fakt, že každý těhu je jiný...ale teď už je mi dobře a taky můžu baštit, na co přijdu... :grinning: ...joo a už víš, co vlastně čekáte?? :slight_smile:
7. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no jasne musíme to zvládnout,nejsem jediná ,co bydlí daleko od rodiču...nejak si poradíme.... :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek