• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk tak to jsi se pěkně protáhla s vodou, nebo teda doufám že manžel se protáhnul :wink: ten můj by piskoval kolik by toho musel tahat. ja včera koupila kojeneckou vodu 5l 2x v kaufu tuším po 27 kč, takže jsi fakt ušetřila..a když už jsme u toho, převáříš i tu kojeneckou vodu? já ještě minule jo, ale poslední lahev už ne..žiju s tím že když je to přímo kojenecká že se nemusí, ale na sichr jsem to dělala.
Plen mám taky dost..mám cuky objednat taky z toho mallu pampersky když jsou za dobrou cenu ale s pořízením auta a odbdobím před vánoci musím koukat na každou korunu a zásobu plen mám doma velkou, asi bych kupovala už ty 4 ..takže spíš mi zbývá jen doufat že takovou akci ještě někdy udělají..do března mám k dispozici kartu na benefity, půjčil mi jí brácha. Můžu si s ní nakoupit v lékárně cokoli i pleny a jemu dám částku jak kdybych je kupovala někde na akci
12. říj 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co to že cvičit chodidla? my jdeme zítra tak jsem zvědavá co nám poví. hlavně se mi nikam nechce v tomhle počasí..
@misi.21 rostou nám ty dítka hrozně rychle..nedávno jsem dávala do krabice oblečení co mi přišlo že mu bude bůch ví kdy a včera jsem to pěkně všechno prala protože mu začíná i ta 68 být tip top..teda jak co
12. říj 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a jaký pampersky mají na Mallu za dobrou cenu? Já teda vidím, že jsou za normální kč :astonished: :sweat_smile: no dala sjem to do vozíku tu vodu a nemohla jsem to uvést :grinning: ale nakonec jsme to dotahla k autu a mám to stále v kufru, až dojde manža z práce, tak to odtahá, já se můžu :grinning: záda mám zničený už tak dle mudr.neuvěřitelně, takže se mám šetřit :confused: a co ta Léňa, jak to budou řešit, že takhle kašle furt? O oblečení ani nemluv, já už vyřazuju něco velikosti 68a tak teda nevím co chvílu bude nosit, hlavně důmám jakou kombinézu na zimu, doma mám po Míši 68 a ta je jí teď, takže v zimě ju neobleče :frowning2:
12. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk holky tam dávaly ještě jakýsi kod a bylo to jeste o 50,- kč mín.asi je to dobrý když objednáváš i další věci že se to sfoukne s tou dopravou. S Lenou nevím co, doma občas zakašle, zítra jí zkusím zase poslat do školy a uvidíme..ona by tam chtěla být, ale třídní jí vždycky pošle domů..
chystám se si loupat ořechy, máme krásné velké a některé jdou sloupávat ještě z té šlupičky..jenže Honzík co se probudil tak je docela protivka..no jdu si nějaký lousknout..
kombinezky taky řeším..dneska jsem objednala tady z bazárku, jednu dostane honzík pod stromeček, paní jí prodává ještě s visačkou vel. 74 a ted mu budu dávat 68 - budeme ladit je čokoládová - od stejné maminky tak jsem zvědavá..
dneska musím probrat holkám zimní bundy..Léna tu svoji měla už dva roky tak letos jí bude určo malá, ted musím zjistit jestli už bude báře..abych udělala škatulata. v pátek se chystám ke kamarádce, mám pro ní dvě tašky oblečení na holčičky..bude mít radost.
Lena jede letos už na lyžák se školou, tak aspon nemám výčitky že kvůli Honzíkovi letošní zimní dovo vynecháme, barča moc akční není..ale chce už tu softšelku bundu..ted měla klasika z alpin pro ale holt technologie postoupily dál a už to asi není ono :frowning2:
12. říj 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no mne přijde,že všude na ortopce říkaj neco jinýho,nekde říkaj,že když jsou kýčle v pořádku na první kontrole,tak se pak už nemusí naširoko balit,u nás to bylo od začátku v pohode a predsa sme museli balit až do tretího mesíce,ale tedka už nemusíme,tak nám neco odpadlo...ale cvičit chodidlama,musím je vytáčet navenek,protože je mela po porodu v poloze,jak maj miminka nohy v deloze,mela je vytočené dovnitř,tak cvičím a vytáčím je navenek,aby pak nemela problémy se postavit....ale už je to omnoho lepší,než na začátku,ty chodidla se jí pekne rovnaj,i když je tam ješte trošku vybočení,takže pořád cvičit a cvičit a bude to snad v pohode....
12. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ani me nemluvte o věcičkách,taky už z pár věcí mala vyrostla a mne se zatím s nima nechce loučit,mám je vypraný,tak ješte chvilu a zabalím je na horší časy,třeba až budu čekat druhý,nebo dám segre,až ona bude čekat mimi...
12. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no a jak to probíhá u vás na ortopce?to udelaj jenom ultrazvuk kýčlý a na chodidla se už nekoukaj?
12. říj 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk pár stránek nazpět je přímo odkaz od hradilenky,já kupuju ty premium care a i s tou slevou mě vyšel balík o 70 kč méně,mám jich 6,tak to už se načítá...
12. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 koukali,ale nepřišlo mi že nějak extra. musela jsem Honzíkovi sundat ponožky, rovnou jsem ho položila na bok na to jejich specloš tvarovaný lehátko který to mimi drží na boku ale že by si ho dr. pak položil na zádička a koukal jak má ty nožičky to teda ne..byli jsme během chvilky venku, žádný zdržovačky..ani v porodce a ani u něj mi neříkali preventivně balit, vždycky jen že to je v pořádku a šli jsme :fearful:
12. říj 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk je to strana 553,tak mrkni,nevím ale ,kdy to končí...
12. říj 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nám říkali v porodce preventivně na široko,pak v 6ti týdnech tady už dobrý a nemuseli jsme,ale já ještě na noc dávala a na chodidla jí nekoukal nikdo... :fearful:
12. říj 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pěkný zásoby..měla jsem za to že ty premium jsou jen malinký .no ani jsem to teda nijak nezkoumala..v těhu jsme s mamkou nakoupily ty oranžový na akci až pak jsem začala zkoumat že jich je víc druhů..za holek byly jedny..no pořád je něco nového.

jinak s těmi vánoci..mamce jsem poradila pro Báru nový župan, už mi z toho domácího vyrůstá a doma mám zatím pro ní knížku čtyřlístek..to je teda pro tu vaši drobotinku asi brzo, ale jako inspirace snad pomůže..a jinak taky zatím netuším..je to kolikrát o náhodě..kdysi jsem holkám v rossmanovi náhodou koupila plyšovýho psa a papoucha na ruku a jak jsem jim klapalo zobákem a čumákem tak zpívali..to mělo uspěch
12. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já je nechci objednávat, mám levnější :wink:
12. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk levnější jak balík za 250?? Tak to závidím,pro mě je tohle suprová cena. Ségra 4ky dokonce viděla za 360,-
12. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 sehnala jsem 186ks za 455kč :wink: jinak ano, normální balík stojí skoro 400kč :angry:
12. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky jak se máte? nakukuju co nového :slight_smile: dnes odmítám už cokoli dělat i když je tu kupa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můžu někoho poprosit abymi hodil ten odkaz na dudlíky co jste tu onehdá dávali? nemůžu ho najít a nějaký se mi tam líbili, u nás "bohužel" jede jen ta klasická kytička s bambulí na konci a tam měli ty bambulovaté pěkné tak bych asi objednala i když to pošotvný je úděsný
12. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já taky objednala na Mall ty pampersky, hned dvoje balení, myslíte že jsem prohloupila? že se to nevyplatilo?
12. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to buď ráda že musíte jenom cvičit. Honzík měl jedno chodidlo jako fajfku. Ve 3 týdnech dostal sádru a tu jsem měli snad až do roku. Každé 3 týdny jsem jezdili na přesádrování. Sem tam měl přestávku od sádry tak na 14 a to musel mít zase ortézku. V jednom roce byl na operaci a ještě stále jezdíme na kontroly. Zrovna příští týden máme kontrolu. Nožku má takovou trošku zdeformovanou, ale to nám nevadí jsem ráda že chodí normálně. :slight_smile:
12. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem ten odkaz našla :slight_smile:
12. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no záleží,za kolik kupuješ normálně. Mě se to určitě vyplatilo. Vyšly mě o 7OKč a víc levněji...takže já jsem hodně spokojená. Včera přišla smska,že by dneska měly přijít.
Dneska musím pro ubrousky,mám tady poslední dvoje a nerada to nechávám na poslední chvíli,tak se tam stavím až půjdeme ven. Konečně dneska neprší,včera jsme byli venku jen na půl hodinky.
Vstávání ve 2 a v 6 pořád pokračuje,tak si myslím,že už to mám spočítaný :grinning: Ale věřím tomu,že je to tím,že přestala jíst furt přes den,tak není tak přepitá a musí doplňovat... :slight_smile: Pamatuju si,že takhle po 4 hodinách vstávala chvilku když jsme přijely z porodnice...Já furt nechápu,jak se může bavit tak pravidelně,je to skoro na minuty většinou :slight_smile:

Holky jste taky tak rozežraný?? Já poslední dobou hodně. Zatím mám váhu stejnou,ale asi to tak dlouho nevydrží,musím si udělat v tom jídle nějakej řád...nebo se budu v létě divit :angry:
13. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no me tou sádrou taky pohrozili,ale já teda nevím,když koukám na ty chodidla,tak me přijdou,že jsou ok,v papírech taky psali,že je to len lehká deformace,tak doufám,že to cvičením sparvíme....už jenom pomyšlení,že má sádru,tak je me z toho špatne :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ....tak snad to bude ok....
@misi.21 hihi no já teda rozežraná jsem,pořád mám chut na sladký a pak se nemužu divit,že ty kila nejdou a nejdou dolu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , u nás vysvítlo malinko na chvíli sluníčko. Princezna mi spinká, uklizeno mám, vyžehleno taky , tak jen zase naložím do pračky a půjdu s hafanem obejít tady kolečko než se malá vzbudí.
@tasmailla1 To mě mrzí že máte noženky špatné ... vidíš to ... každý mimi tady má něco to snad není ani možný. Tak cvičte aby to bylo ok a noženka tak jak má být .... čím to je? Nějakým špatným uložením v děloze?
@misi.21 Rozeřraná nejsem, spíš mám problém se dokopat k jídlu ... a stále mám 2kg nahoře a to bych chtěla ještě hubnout víc ... ale jde to ztuha ...
@zup Co taky je jdeš objdenat dudlíky? Já tam na malu objednávala jak plinky tak ty dudle ... ale to je už tak měsíc.
13. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka no já mám právě taky chuť,slaný,sladký,kyselý-teď je mi to nějak jedno,hlavně když je něco :slight_smile: A navíc jak je malá hodná a vydrží dlouho v postýlce a v lehátku,tak mám na to i hromadu času :grinning: Myslím,že bych místo toho měla začít spíš cvičit. To jsem si říkala,jak začnu hned jak budu OK po šestinedělí a to už je pryčpodruhé a já furt nic :sweat_smile:
No nic,malá se mi vzbudila,tak jdu nakrmit a vytáhnu žehlení... Pračka pere,musím toho využít,když neprší,ať to vítr vyfouká...
13. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jse byla opět u mudr., dnes s Míšou :confounded: už je mi trapný tam vůbec jít, jsme tam pořád a o lékárně nemluvě, tento měsíc jsme dala už tisíce za léky a stejně z toho furt nejsme venku :angry:
@hradilenka ty br´do, to necháváš malou samotnou doma?
@misi.21 kamoška taky ojí a říkala, že má chutě horší, jak v těhu :sweat_smile: ale jako ani se nedivím, děti prej mlíčkem vytáhnou z maminky vše :fearful: :slight_smile:

Tady máte odkaz, ale teda je to smutný:
http://www.mojetehotenstvi.cz/prosba-o-pomoc-pro-franti-ka-vitka
13. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Jdu jen tady před barák ... malá spí ... jak to děláš Ty když se jdeš sprchovat a nebo na malou?
13. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když jdu na WC, tak normálka a sprchuju se až když tvrdě spí a to mám zaplý monitor dehcu a chůvičku sebou, já mám z toho strach, protože Míša se mi jako miminko dusila a Verča už taky-ale ta měla teda rýmu :frowning2: jen se ptám, já sjem na tohle strašá posera :sweat_smile:
13. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já bych malou teda nenechala samotnou,mám taky strach. Manžel mě říká,ať si chodím nakupovat když spí,mám obchod před barákem,ale to já bych asi nedala. Jednou jsem šla za pošťákem ke vchodu a bylo to divný. Já se teda chodím sprchovat normálně,umývám si vlasy i na záchod a tak,vím že sma se zabaví a vydrží,ale odejít z bytu se mi nechce,ikdyž to je skoro stejné,přece u ní celej den nemůžu sedět,že jo...

Přišly jsme z prochajdy,je krásně. Zima,ale svítí sluníčko a hlavně NEPRŠÍ!! :slight_smile: Koupila jsem si po x letech barvu na vlasy,tak jsem zvědavá,jak dopadnu :grinning: :grinning: Když nic jinýho,tak se mi nebudou tak rychle mastit :dizzy_face:
13. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska už bych ten rukávník klidně uživila,doufám,že příští týden přijde...
13. říj 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@misi.21
Já chodím , jen když mi malá tvrdě spí a to mi vždy spí mezi 10 - 14 hodinou. Jinak to dělat nejde ... to bych musela malou probudit, pak zase nakojit převlíct a jít ven ... tak to mám za 5 min se psem oběhnuté. Psovi neporučím vydrž to než se malá probudí to nejde ... :grinning: manžel s ní chodí ráno V 5 a já musím kolem poledne ... když malá nespí jdeme všichni, ale když zalomí, tak musím sama se psem.
Holky přemýšlely jste někdy nad tím jak se to dělalo dřív? To nebyl ani monitor dechu , ani chůvičky. Nevím jak to dělala má mamina, když stavěli barák a stálu u míchačky ... a nebo v zimě když chodila do sklepa topit a než to roztopila tak to bylo i půl hodiny. :grinning:
13. říj 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek