• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky dostáváte někdo přídavky na dítě?? Chtěla bych se zeptat,co je k tomu potřeba,za jakých podmínek to dávají a tak... Nemáte nějaký info??
14. říj 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem
tak aby toho nebylo málo s Honzíkem tak mě před chvilkou volali z o odboru péče o dítě že je tam exmanžel a že si stěžuje že mu nechci dát Honzíka v sobotu. Přitom jsem ho prosila jestli by mě to vyměnil za neděli, že jsou u nás v sobotu hody a Honzík jde v kroji. My snad nebude mít nikdy klid. :frowning2: Ještě si stěžoval že jedeme za 14 dní s Honzíkem na slovensko zrovna když ho má mít. Já mu pokaždé nabídnu náhradní termín a z jeho strany není žádná inciativa ohledně náhradního termínu. Taky jsem paní řekla že on nikdy náhradní termín nenavrhne. Že jsem to pokaždé já kdo navrhuje náhradní termín. :angry:
14. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 přídavky jsen dostávala do té doby než se narodila Míša a uvedla jsem Martina do posuzovaných osob. Nesmíš překočit 2,4násobku životního minima. Nevím kolik to přesně je. Na to se podívej na ministerstvo sociálnívh věcí tam to je.
14. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 tak jsem si to spočítala a přijde mi,že je to dělaný jak to porodný,jen pro určitý lidi :angry:
14. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misi.21 já mám přídavky na obě holky :slight_smile: je tam ten násobek životního minima, jak psala micka1 :slight_smile:
14. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ten tvůj bývalej je dobrej, je vidět, že ho baví dělat konflikty :angry: no snad mu enzačne Honzík vykládat, že si s ním nehraješ atd., to by ti pak asi nedal pokoj vůbec :unamused: nechápu, že některý lidi baví dělat jen problémy a je nemožný se domluvit :frowning2:
14. říj 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Já to spočítala a museli bysme mít míň než 17000,- :confounded: A vyšlo ti to i na porodný??
14. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 kdybychměla první dítě, tak bych měla i porodný, bohužel mám druhý a druhorodičky nemají nárok :confused:
14. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 přídavky na děti nemám, zatím jsem teda na ně nežádala, ale s tím že mám stále mateřskou tak je mi jasné že nemám šanci..možná příští rok to zkusím..mají to udělané tak že by jsme museli mít opravdu minimum..jak jsem po mateřské holek začala chodit do práce, hned nám je sebrali, takže ač s dítětem navíc si naděje moc nedělám
@micka1 teda to se ti to kupí, něco podobného znám od sestřenky, jak to není všechno na papíře tak je to problém..myslíš že komunikovat přes email by se nevyplatilo? mimo jiné myslím..říct mu vše kolem kluka osobně a pak raději i takhle? asi to je blbost, ale jak jinak dosvědčit co jsi mu řekla když není další osoba..je to pak tvrzení proti tvrzení..Honzík si myslím že bude ještě zkoušet, jak bude chtít dosáhnout svého tak mu je jasné že postěžovat si jinde mu hodně pomůže i když to nebude pravda..nebudeš to mít lehké ale přeji aby jsi to zvládla a hlavně aby se to všechno pořešilo co nejdřív
14. říj 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk ajo,na to jsem úplně zapoměla,to naštve co?? Když bys ho měla a oni to dávají jen na první. Ale aspoň že máš ty přídavky,každá kačka navíc se hodí...

Přijeli jsme od faráře a cestou se stavili na večeři. Babi hlídala,ale je to takový divný,když nemáme malou sebou :confounded:Ale byla moc šikovná,chvilku spinkala v kočárku a pak byli u nich doma. Vydržela 3 a půl hodiny od kojení.To ještě před 14 dny by bylo nemyslitelný. Teď se napápkla a hraje si v lehátku,já koukám na Ulici a pak vykoupu. Manžel je na nějaký pracovní schůzce,tak nevím kdy přijde.
Domlluvili jsme se na tom večerním rozdivočování :slight_smile: Konec tomu :slight_smile:
14. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 taky mi bylo divný když jsem minule vyrazila s kámoškou sama na nákupy a tatka vozil, ale musím uznat že to bylo prima. holt musíme si zvykat..ale připadala jsem si zas normalně i když jsem si říkala že když jsem s kočárem tak se mi líp omlouvají ty moje kila navíc, takhle mi začalo docházet že vypadám jako klasická nadvýživa :grinning:
prima že jste se domluvili na tom uspávání..ono se na ně holt musí postupně a pak to většinou jde. Pavla když už je doma tak během chvilky bolí záda, takže když už nosí tak za chvíli pátrá kam kluka šoupnout..jo ale nechávám ho si ho užít :slight_smile:
14. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jj, jsme ráda za přídavky, přece jen litr mít nebo nemít je rozdíl :wink: alespoň pro mě, když dám pomale 4tis.jen za mlíko, tento měsíc sjem dala za léky skoro 3tisíce a ještě to mlíko, takže jsme rodičáku jen zamávala a jsme na účtě v mínusu :cry: :angry: jinak to ti věřím, že je to bez malé divný, promě je to divný ještě teď, dkyž sjme bez Míši a nebo dkyž manža hlídá Verču a já s Míšou někam razím :sweat_smile:
14. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa Naštěstí paní měla pochopení a tak jsem se dohodla s ní a exmanžel si bere Honzíka v neděli a pak mu mám navrhnout náhradní termín za 29.10. Tak jsem zvědavá jestli si nějaký vybere. :frowning2:
Paní učitelky mě ve školce znají tak ví jaký je Honzík kecka, ale pokud by to řekl před ex tak bych měla problémy asi ještě větší. Ex je psychicky labilní dokonce na to má papír a měl by navštěvoat psychiatra. Myslím že k němu přestal chodit a léky nebere.
14. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ty brďo a to má nárok si brát dítě, dkyž je psychicky labilní? :astonished:
15. říj 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Tak Simonka se naučila sice krásně papat,chvilku a hodně,ale praktikuje to i v noci. Je super,že za 10-15 minut spinká,ale vstává často. Včera zase večer plakala a do postýlky jsem ji dávala ve 23 a v 1.20 už chtěla jíst a pak ještě dvakrát,nějak na to nejsem zvyklá :slight_smile: :slight_smile:
Koukám z okna,jak je včechno namrzlý,je tam zatím 1°. To je mazec,jsem zvědavá jak bude zítra. Nevím jak malou oblíct,ale bude muset být už navalená.
Manžel je zase na baráku,tak se tam možná zajedeme podívat,jak jim to tam pokračuje. Ale ještě uvidím,jak bude odpoledne. Zatím svítí oskar,tak snad to vydrží.
Přišly včera ty plínky z Mallu,tak je musíme vyzvednou na poště,nebyla jsem doma. Musím vymyslet,kam je uskladním.
@ssimmikk no ani nevíš jak jsem ráda,že jsme to kojení takhle hezky zvládly a hlavně ,že jsem fakt nedala to UM. To fakt leze do peněz. Ale párkrát jsem k tomu neměla daleko :confused:
15. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 tak to aby ses vždycky bála,když si Honzíka vezme...když má papíry na hlavu :unamused:
15. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi přišela mail,že rukávník už včera odeslali,hurá,nebudu od pondělka mrznout. Hledala jsem doma rukavice a mám od každý len jednu :slight_smile:
Mažu vysávat a utírat prach,kdyby někoho napadlo,že se přijde podívat,tak ať nevidí jen bordel :grinning:
15. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,u nás v noci taky hezky mrzlo,bylo tam ráno -2 stupne,tedka tam je na 0....ale taky pekne svítí sluníčko,vařím a odpolko pojedeme se projít,at malá je taky na čerstvým vzduchu....
@micka1 ty brdo,tak to je neco s tvým ex,to se teda taky divím,že dostal Honzíka na vycházky,když je labilní,to ten soud rozhodl teda blbe,anebo rozhodl dobře,ale to před tím bral ty prášky,ale tedka,když je neberu,mela bych strach mu díte dát.... :confounded: :confounded: :confounded:
@misi.21 ty jo a to ti kolik přišlo balíku?já teda už bych nevedela kam s tím,mám doma 5 balíku a mám je snad uskladnený všude.....další by se už nikam nevešli... :grinning: :grinning: :grinning: bud ráda,od pondelí budeš mít pekne teplý ručičky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hezký uklízení.....
@ssimmikk ty jo koukám a koukám a to když dáš všechny prachy na tohle,to jseš opravdu závislá na partnerovi,z čeho pak žijete?já teda si uvedomuju,kdybych nemela manžu,tak jsem nekde v prčicích.... :grinning: :grinning: :grinning: jo tedka s mateřskou to jde,ale až pak bude rodičák,to bych si rovnou mohla hodit mašli,kdybych byla sama....
15. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no mám 3 krabice,takže 6 balíků. Ale jsou to 3ky a 4ky a ty mi ještě nepoužíváme,takže začnu zarovnávat skříň v ložnici,tam nikdo nechodí.No ale neber to za ty prachy :wink: Na rukávník už se těším,ale je mi divný,že přijde tak brzo. Bylo tam spousta kombinací,ze kterých se dalo vybrat,tak jsem myslela,že to vyrábí po objednávce,tak jsem zvědavá,jestli fakt přijde ta kombinace,co jsem si vybrala,nebo pošlou černej jednobarevnej. No uvidím,hlavně že nepřijde třeba fialovej :grinning:
Holky jak jsem si včera patlala tu barvu na vlasy,tak dneska jdu uklízet koupelnu a neevěřila bych,že sem toho tolik zapraskal a to jsem si myslela,že jsem to včera umyla všechno. Jsou špinavý i dveře z venku,netuším,jak jsem to dokázala. Musím to vydsrhnout,nebo se chlap zvencne :grinning:
15. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , koukám že je zase řeč o počasí a o plinkách :grinning: Počasí tady máme chladné, taky u nác mrzlo. Plinky to mi ani nemluvte, malá má ty 3jkový od pemprs malý. Předtím jsem dala ty z teska tak ty jsou jí ještě s rezervou a teď jsem vytáhla balík pemprsek a jsou malý.Tak rychle musím vybrat ty plinky co mám doma a najet na ty 4kový pemprsky co jsem si objednata před 3 týdny z malu. JInak je mi ta škatula jen tak pro sestřičku a nebo bráchu :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jak Vám se to zdá, ale my se zdají dokonce ty z teska lepší jek pemprsky. Zdají se mi , že jsou více nasákavé a že je ta plína víc suchá.
Malá si teď hraje pod hrazdičkou, :grinning:
Včera jsme měli zase cestovatelský den, vyjeli jsme v 9 ráno a vrátili se v 8 večer. Byli jsme v Ikea Ostrava měli 10 let , tak tam bylo lidí no hrůza ... u vchodu rozdávali pro děti balónky, tak Niki dostala a dívkám a ženám rozdávali u vchodu růži :slight_smile: byly tam i ochutnávky. Ale my jsme jeli na sedačky, tak jsem byla překvapená, jak to mají skladně zabalené. Byla tam jedna moc hezká i pohodlná,ale kožená, tu si dovolit nemůžeme kvůli kočičce ... jednou by se po ní proběhla a byla by hned podrápaná kůže. Ale byla na koženou levná trojsedák stál 9800,- vycházela levněji jak ta naše látková :grinning: no ale to je nám prd platný ... Tak jsme dostali aspoň potahy za korunu.
@micka1 s tím chlapem Ti to nezávidím ... to je pak nejhorší když je ze vztahu dítě ... a jeden z partnerů potrhlý ... trpí zase jen dítě ... ale bohužel ve většině případů to tak je. A s tím Honzíkem, naprosto Tě chápu ... vidím to taky jak máme malou nemám na ty naše chlupáče taky tolik času a Bleška taky trucuje a zhlíží :confused: .
@misi.21 Přídavky jsou tak jak píšeš, můj se na to šel zeptat a paní mu rovnou řekla jak máte víc jak 17 tak je to zbytečný. Takže tak jak píšeš, zase to jistí jen cigán a nebo bílý cigán ... taky jich je .... :angry:
Včera jsem poslouchala po cestě rádio a povídali tam, že nás to bude stát 100mil Kč ty nepokoje na šluknovsku do konce roku .... bych tam udělala ohradu .... a ať se tam třeba pozabíjí ... navezla bych tam všechny TO z čr a ať si tam žijí. Furt to dělá jen bordel, ale dělat to nebude ... je to jako piavice .... fuj to jsem se vztekla :grinning:
15. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ono záleží jaky pemprsky. Ty premium care mi přijdou větší než ty ostatní. Měla jsem balík dvojek co jsem dostal těch activ nebo jak se jmenujou a bylo menší o hodně,zůstaly mi tady,byla od nich celá otlačená a ty premiumky 2ky používáme ještě ted´.A ještě chvilku používat budeme,páč tady mám ještě 14Oks :slight_smile:

Ty cigány já neházím všechny do jednoho pytle,je jich hodně slušnejch,co akorát doplácí na ty co dělají bordel. I já jich pár znám.Ale ty přídavky jsou drsný. Dostanou to ti,co budou radši na socce než makat a nějaká svobodná matka,která je bez chlapa a fakt by to potřebovala nemá nárok,protože o pár korun přesáhne :unamused: Kdyby nám to šlo aspoň udělat švindlem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale menší chlapovu vejplatu nemáme jak doložit. :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a máš pravdu,ty nepokoje jsou podle mě k ničemu,stejně se nic nevyřeší,jen to stojí majlant :angry:
15. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 zvládat to finančně musíme, co jinýho zbývá :unamused: tento měsíc jsme na účtě -10tis., tak sjem zvědavá, dky to tam vrátím :angry: nejvíc leze do peněz to mlíko a léky, kdyby malá neměla to mlíko na pupík, tak ej to mnohem lepší, přemýšlím, že tak za měsíc zkusím přejít na obyčejný mlíko a uvidím...záleží teda na tom zda nebude mít zase v průběhu toho měsíce nějáký problémy

Holky, určitě to svobodný maminky jednoduchý nemají, ale berou pěkný prachy od socky, teda pokud mají bydlení, kde mají trvalý bydliště, s nájmem nikde moc nepochodí...kamoška má 7600kč rodičák, k tomu 500kč přídavky, pak na bydlení bere 5tis.a k tomu alimenty...takže sama pro sebe a malou má zhruba 15tis.za bydlení dá necelých 7tis. a skoro 8tis.jí zbývá, což si myslím, že je hodně slušný pro dva lidi :wink:
15. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
A sleduju, že když někdo bere přídavky, tak je hned cigán? Co přídavky, ale jak oni si na socce vyřvávají a kolik toho mají tomu nemůže normální člověk ani uvěřit :angry:
15. říj 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Neber to zase osobně .... psala jsem o tom, že těm komu by to měli dát tak to nedají a vychází to především pro ně. Nedělají jen ceckají stát a dělají bordel. Když jsem prodávala našim v obchodě, tak jen chodili krást ... dělat to nebude ,ale vše to musí mít značkové ... NIKE Adidas atd ... berou socky a když přišli do krámu tak sám zlatý řetěz na krku a přihrčí si to tam meďourem ... nažene tam starou a haranty ... začnou se jakože hádat a mezitím ti pokradou kde co ... si z Brna tak by si to měla znát je jich tam hafo ... a jediný kdo se jeví jako slušný, tak to je možná jen v televizi Bagárová, Bendig, Horvát ... já žádnýho slušnýho teda neznám a nikdy jsem neviděla. A máti ta když dělala v ústavu ... tak každý kdo z tama vyšel byl v lochu ... to jsou jejich geny a nepředěláš je ... tady od nás znám taky spoutu co byli v pěstounské péči .... odešli pak z tama v 18 a zase všichni si prošli lochem ... nezačlenili se do společnosti a dělají jen bordel. Ale to je můj názor ... ale možná je má někdo rád ....
15. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka má názor stejný, máme tady v baráku jedny, hihi, bydlí tam holy a chlap, ten s tou jednou je a vozí je všechny šlapat, jezdí meďourem a každou chvíli mají nový auto, no to je jedno, nějak je neřeším, rpotože oni mi nikdy nic neudělali, nekradou v baráku, ba naopak tu kradou češi a narozdíl od jedné baby na patře, které amlá říká ježibaba, tak i pozdraví, talže fakt na ně nemůžu říct půl slova....jinak všeobecně Romy nemusím a jejich chování v nemocnici-mamka tam dělá mně z vykládání stačí, dělala sjem v obchodě ana benzině a tam jsem si taky zažila svý, nejhorší to bylo teda snad v tabáku, kde jsme nějákou dobu dělala, brrr :angry: a potkávám je každý tři metry na socce a to jak si vyřvávají kč a úřednice jim řekne, tak jomy vám to dáme, to mě zaráží nejvíc, on je hlavně problém, že oni jsou jednotní a drží spolu, což mi ne a to je ono :unamused:
15. říj 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk ty jo,tak to je pak težký takhle žít s dvoma detma,hlavne když musíš kupovat pleny a mlíko a jak píšeš i léky...ale z čeho pak nakupuješ jídlo?to ti dává prachy partner?no my se tedka snažíme ušetřit co to jde,když dostávám mateřskou,ale od prosince budu mít rodičák a to bude na prd,už nic neušetřím,dám prachy na pujčku,na mobil,na spoření a pak na nákupy na mesíc a budu v prčicích,ješteže manža docela dobře zarába,tak to utáhne všechno,nic jinýho mu nezbyde,tedka platí všechno hypotéku,auto,inkaso a taky svoje spoření a je toho dost...no nevím nevím cobych delala bez nej... Hihi holky dobrá téma-cigáni,to bych taky o tom dokázala popsat celé stránky....nbejlíp by bylo bez nich,říkám,že nejsem rasista,ale co se týče cigánu,tak jsem...nesnáším je a bohužel to je i tím,že já neznám žádné slušné.....ale jak píše hradilenka,má pravdu-mají plné krky zlata a vyvážej se v medourech,to je všude a máš pravdu simi,že oni držej spolu,což my ne...proto se je tak všechny bojej... bílí radší držej hubu,než by meli neco vuči nim říct,jinak by nemuseli zustat do druhýho dne naživu....
@hradilenka a jak to deláš,když jedeš na celý den mimo dom?to malou kojíš v aute,nebo ji mlíčko odstříkneš a pak ji to dáš z lahve?to bude holka cestovatelka od mala,ale to je dobře,to já se bála,jak naše zvládne cestu na a zo slovače a uplne v pohode....ani jsem ji nekojila,jen jsem mela odsříkano 200 ml mlíka a stačilo jí to bohate,pak papala až doma...ty jo,malý už dáváš čtyřky,hele kam tak pospícháš holka,počkej i na nás,at nejseš pořád ve všem vepředu... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sme se byly projít s manžou a malou venku,je krásne jen zima jenom +10 stupnu a pak sme sli do lesa a tam jak nesvítí slune,tak byla zimuša statečná,aspon sme se provetrali,i malá hezky spala na tom čerstvým vzdoušku....
@misi.21 no aspon máš zásobu plenek na delší dobu,to je dobře,že kupuješ už 3 a 4...malý taky zatím stačí 2,tak je mám 4 balíky,tak doufájm,že to ješte spotřebujem a ne že z toho rychle vyroste,mám jeden balík trojek a to je zatím vše,vyčkám až bude zas nekde akce a pak dokoupím,lae jak říkám,nemám to už kam dát a taky používame premium care nebo sleep and play....
15. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky , když Niki jede s námi na celý den, tak když je teplo tak jí nakojím v autě, ale když jedeme do Ikea , tak jí kojím tam v restauraci u stolu.Neodsříkávám nic to by měla Niki ledový a nebo v létě zkažený :grinning:
S těma plinkama já za to nemůžu, ale malé jsou fakt ty pemprsky 3jky malé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi má prdelku po mamince :grinning: :grinning: :grinning: . Zatím jsou ok tesko 3jky a hyperka3jky .... Dneska měla Niki prvně zimní kombinézu, bylo u nás opravdu chladno. Kombinéza s medvídkem ... byla v ní jak polární méďa je bílá ... zapoměla jsem jí vyfotit musím příště ...
Uvažovala jsem o tom, že by jsme jí šli nafotit k profi foťákovi ať má prdelka památku ... a pak ještě před vánoci asi něco nafotíme a pošleme to jako vánoční přání.
15. říj 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty jo,no tak na me by to nebylo,abych kojila nekde v restauraci,to já nerada,když na me nekdo civí,ale v aute bych to dala a hlavne nevím jak bych to v reštike provádela s kloboučkem a taky jsem zvyklá mít malou na kojo polštáři,jinak chudinky moje ruce jí držet jen tak....hihi to by bylo na pobavení celý restaurace..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já mám jedny dvojky taky plenky tesco a když sme byly v porodnici,tak malá mela po ní červenej zadeček,tak jsem zvedavá,tedka je vyskouším,a když to bude mít znova,tak pujdou z baráku....taky jak sme byly na procházce,tak malá byla v kombinezce,ale ne v zimní,jenom v takový podzimní a vypadala taky jak ledovej medvídek,jen se v tom ze začátku trošku vztekala,ona totiž nemá ráda,když je moc svázaná nebo hodne naoblíkaná,to samý s čepicou,nemá ji ráda,to vždy řve,když jedem z baráku,ale po chvíli kodrcaní v kočáru stichne a usne....no a co se týče odstříkanýho mléka,tak je to naprd,ono žádný termoobal to neudrží v teple delší dobu,pak je lepší mít termosku....asi malou zadovážím,protože když jedem k mudr do špitálu mhd,nebo do tesca na nákup a pak se stavím v kráme u segry,tak je to vždy delší doba,co sme mimo domov,tak vždy mám sebou odstříkaný mlíko a malá pak se hezky nají a je jedno kde sme....juuu to se pak tešíme samosebou na fotečky,já pak budu taky fotit,tedka nefotím ,přijde mi,že malá je pořád stejná,tak pak hodím fotky až z vánoc....
15. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: s plinkama jsme na tom stejně, teď jí ještě dávám trojky,ale už rozdělám čtyřky :grinning:
@tasmailla1 my nemám e každej svoje peníze, manžovi výplata chodí na můj účet, rodičák taky, takže tams e strhne inkaso, trvalý příkazy a telefony platím přes internet banking....mlíko objednávám většinou z netu, takže platím z účtu...co zbyde tak z toho žijeme, někdy je to víc, někdy úplná almužna :angry: teď musím hlavně splatit účet :rolling_eyes: njn, já mám rodičák už teď, takže nemám kam spadnout, jedině na ty čtyři roky, ale v pondělí jdeme na socku, manža půjde na ten den na mateřskou a snad to stihneme do konce měsíce vyřídit a bude klid :wink: i když nevím co budu s malou dělat pak ten rok, je narozená v červenci, tudíž do školky by měla jít až ve 4letech,pokud jí teda neupřednostní jako Míšinu sestru, což tak dělají, ještě uvidím :confused: nejhorší je,když onemocní obě a to je pak nákup v lékárně jako blázen :angry: nehledě na to, že Míša v neděli dobere antibiotika co měla na 10dní a je stále nemocná :angry: a Verča má opět rýmu :cry:
15. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek