• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka jéééé, kde jste vzaly overálek s Prasátkem, ten je bezva :grinning:
15. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1
@misi.21
@ssimmikk on ty léky začal bárt ještě když byl se mnou. Ze začátku k němu chodil Honzík na celý víkend, ale před rokem v květnu ho měl a já jsem mu večer psala sms jak se malý má a co dělá. Tak mě napsal že se spolu dívají na dvd a já jsem ho za 3 minuty potkala v baru. což mě teda vytočilo že ho nechal u babky a jela si pro Honzíka. Vzala jsem se sebou i mého ta%tku. Ex mě rval Honzíka s ruk ten chudák brečel a celý se třásl. Taťka když to viděl tak došel k nám a chtěl si HOnzíka vzít a ex ho napadl. Honzík to všechno viděl. Já jsem pak chtěla aby mu zrušili styk,a le bohužel to nešlo. Na odboru péče o dítě nás poslalik psycholožce a tak jsem aspoň docílili toho že s ním může být jenom jednou za 14 dní a každý týden na 3 hodiny odpoledne. Honzík z toho měl špatné spaní a nějakou dobu se počůrával. Budil se 7krát za noc. :confounded:
15. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hody máme za sebou. Honzík byl v kroji fešák. Jak bude chvilka tak přidám fotečky. :slight_smile:
15. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk koupila babička :grinning:
15. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, dneska to uteklo, ani nevím jak. ráno jsem se pustila hned do vaření abych pak nechytala nerva že nestíhám a uvařila jsem dlouho slibovaný segedin s houskovým knedlíkem..od 16 hod jsem jela na sraz, aspon na dvě hodinky, pak šupky domů na koupání a cestou vyzvednout báru u kamáradky z oslavy..přijel k nám brácha že jede k našim do zítřka a jestli může vzít zítra Lenu na hokej, tak jela rovnou k nim k babi a Pavel dostal propustku na bowling.byly to dobrý škatulata :slight_smile: Honzík mi usnul u prsa, byl k.o.takže po sedmé hod nebylo co řešit, sedla jsem si k tv a bylo mi nějak najednou smutno. no aspon že mi přišla dolu ta Barča, tak tu nejsem uplně sama.
jinak jak píšete o plenkách tak my jedeme v trojkách
@hradilenka jak jsem tady měla na dva dny tu bývalou kolegyni z práce, tak říkala že dceři dávala ty tescový, že jí přišly lepší, prý jí ti pampersky nevoněly..no je fakt že ty heřmánkový jak navlhnou tak zavání..a lebedila si nad cenou..
jo holky mateřská..dcerky jsem kojila fakt jen chvilku, s Honzíkem trhám rekordy :sunglasses: sice ty ceny nebyly až takové ale za sunar jsem dávala možná tak o pade mín jak ted a na lenku jsem brala 2500 a při báře to pak zvedali na 3600,- takže bez chlapa by to fakt nešlo...a naše menšina dostávala proplacené i kočárky na děti..jo hlavně že není dvojí metr..chcete-li znát co stát všechno dotuje, optejte se jich, mají to v malíku
15. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dneska bylo krasne,ale zimavo..Byli jsme u tchana na obede,pak prochazka s kocarkem a byl skoro vecer.Mezitim teda jeste nakup.Byli jsme v DM a jsem spokojena.Za 100 bodu mam destnik,navic jsem si za body vzala slevovou knizku,hned uplatnila na plíny 25% slevu a ještě slevu 10% na celý nákup.Takže nakonec jsme platili jen o málo víc,než stály ty plíny původně.Celkem používám ty jejich plíny Babylove,přijdou mi dobrý.V Tesco jsme jeli při Šimonkovi,ale teď mi přijdou horší,než dřív.Uvidíme,třeba na ně ještě dojde,úplně blbý nejsou.
Na dnešek spala Kačka docela dobře,snad si to zopakuje:slight_smile:.šimonek usíná bez problémů kolem osmý,Kačka vytuhla před půl devátou a já nějak nemám co dělat,páč Martin je na noční a žehlit se mi nechce,to nechám na zítra,až budou suchý i plíny:slight_smile:.Takže trochu relaxuju a asi si budu chvilku číst,to mám ráda.
Stále plně kojím,jsem za to fakt vděčná,že jsem to nevzdala,je to super a neleze to do peněz.Jo,a skoro po třech měsícíh vzala Dneska Kačenka na milost i dudlík a spinká s ním.
Šimonek už je úplně zdravej,takže v pondělí pomaže do školky,už se těší a my taky :grinning:
15. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče cikánů...já jsem v zásadě jejich zastánce,ale někdy i já vypěním,to zase jo.Jen mi vadí,že jsou všichni pro většinu automaticky špatní,i dkyž si za to kolikrát můžou sami.A znám i takové,co pracujou a chovají se líp,než lecjací Češi
15. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 s těma cikánama máš pravdu. My máme v rodině tři cikány a jsou úplně suprový. Bráchova holka je cikánka, teta a sestřenka má kluka cikána. Naše Katka měla obavy jak to naši vezmou že je taková. Má dost špatnou zkušenost s jednou rodinou. Pořád se ptala bráchy jestli už řekl s kým chodí. Pokud jsou to hodní, pracovití tak proti nim nic nemám. :slight_smile:
15. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,přeju krásnou nedeli,u nás je 0 stupnu,ale krásne svítí sluníčko,malá me dneska po strašne dlouhý dobe v noci jednou vzbudila,byly sme ve 2 hodiny vzhuru,ale napapala se a pak za 3/4 hodiny usla až do 7 hodin,takže pohoda....
@petrunka01 jj jak píšeš,to je dobře,že si nenechala kojení,všechno to jde pekne do penez,ale zas kdyby to nešlo,tak človeku nic nezbyde....
@micka1 koukala jsem na fotečky,strašne vám to tam moc sluší,pekná spokojená rodinka a máš dobrou barvičku vlasu.... :wink:
@lebapa tak aspon si nachvíli oddechla od rodinky,i když ti bylo po nich smutno a když si byla na srazu,s kým byl malej?to se o nej staral manža?
16. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cérenky a mimuška :slight_smile: nějak ty dny rychle letí... včera jsme byli s malým na volejbale,fandit mojim spoluhráčkám,tak napřed si ho všichni popěstovali a pak spinkal. Akorát že doma mně vůbec nespí (leda na mě :confounded: ) a spí jenom v kočárku,a teď jak už je kosa,tak chodím ven tak 1x denně,předtím byla pohodička,když bylo pěkně a teplíčko,tak jsme byli venku furt,což teď nehrozí. Jak to děláte, že vám prcci spíja aj doma?Já už jsem zkusila snad všechno,když usne na mě,tak jak ho položím do 5 minut je hore :angry: a už nespí :angry:
Plenky máme taky 3,už delší dobu,přikoupila jsem do zásoby teď z toho mallu,tak asi v pondělí nebo v úterý by měly přijít. Dneska už mám aj navařeno :sunglasses: včera jsem si nachystala řízky a teď je akorát smažím,jsme od 7 hore :confounded: :confounded: kde je mých dřívějších 12 hodin spánku :sweat_smile:
@micka1 tý jo,nemáš to vůbec lehké s tím ex :cry: a nejhorší je,že s tím nic neuděláš, jen doufat,že se to časem zlepší třeba...
@ssimmikk kde vidíš overálek s prasátkem? já su asi slepá :confused:

vidím,že s tím rodičákem to máme všechny podobné,si budem taky muset pěkně přitáhnout gatě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to zajímavé no,škoda,že nemože byt mateřská furt (místo rodičáku), to by bylo lepší :wink:
16. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj holka jk píšeš bylo by dobrý kdyby mateřská byla furt...my včera byly taky na krátký procházce,už to tam není jak tam bejvalo hezky a teplíčko...už budem pořád jen zalezlý doma....ale tak ber to z tý stránky,zatím venku mužeme jít,až začne období dešťů,tak už budem doma napořád...

Holky jak to je,když je vítání občanku?my tam jedeme tedka ve středu a nevím,nikdy jsem na takový akci nebyla,i když to trvá jen tak pul hodky,tak už vím,jak oblíknu malou,ale jak se mám oblíct já?to musím jít v elego oblečení,nebo stačí me rifle,bílý elego triko a koženka_?to abych tam zase netrapošila a přišla v riflích...no upřimne řečeno,kupovat neco novýho na sebe se me opravdu nechce.... :confounded: :confounded: :confounded:
16. říj 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj až bude pršet,to bude mazec :confounded: snad to eště počká... my jsme vítání zatím neměli,tak nevím,ale nějak to hrotit nebudu,já půjdu v riflích asi...
16. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jsem koukala,že co se týče vítání občanku,tak to je snad všude jiný,nekde třeba chodej,až je miminu 5 mesícu,jsem zvedavá,jak to tam naše malá zvládne,doufám,že nebude řvát na celý kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....hmmm taky to asi budu řešit tema riflema....
16. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky čekám,kdy nám přijde nějaká pozvánka :slight_smile: jestli na nás nezapomněli třeba :wink:
16. říj 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..dnešní noc super,malá usnula ve 20:30,vstávala po pátý a hned po jídle zase usnula a spaly jsme spolu skoro do osmi.
My vítání už měli,ale nešli jsme,Nebyli jsme ani se Šimonkem,nějak na to nejsme.Asi bych si vzala černý kalhoty,co jsem nosila do práce a svetřík nebo hezčí triko,přeci jen se tam dělají fotky,tak aby to vypadalo hezky.Ale kdybych ty kalhoty neměla,neřešila bych to a klidně si vzala rifle,nic novýho bych asi nekupovala.
Jinak,jak tu píšete ty míry,tak my máme prcka.Pořád nosí 56-62,plínky dvojky v pohodě a počítám,že má tak okolo 5 kilo,ale nevážila jsem ji,ve čtvrtek půjdem na očko,tak ji zvážíme u doktorky.
Holky,zamražujete některá odstříkaný mlíko?Já ho teď odstříkala víc a nechce se mi to jen tak vylít,ale nevím,do čeho bych to měla dát.Pokud odstříkám i jindy hodně,tak abych si ho mohla schovat třeba do příkrmů.
16. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no včerejší večer byl fakt boží, Míša se zbl.la, pak dostala horečku a tak jsem do 23hod.s manžou gruntovaly :angry:ale v noci se začala potit a horečku už nemá, nevím co to má znamenat, bere 8dní ATB a tohle :frowning2: Verča má opět rýmu, takže fakt super a to jdeme zítra na tusocku napsat manžovi mateřskou :confused:

@tasmailla1 my jsme na vítání občánků byly oblečení elegoš, manža kvádro atd.
@slena taky čekám na pozvánku, paní mi říkala, že půjdeme v říjnu a zatím nic :unamused:
16. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak dlouho jsem nebyly na pohotovosti-dnes je to 14dní, tak jedeme opět :angry:
16. říj 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk copak to nachlazení? Nebo zvracení? Tak snad to bude ok
16. říj 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nene, Míša má 9tý den ATB a už druý den má horečku, tak proto :frowning2:
16. říj 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj , honzíka hlídal manžel se starší dcerou. Ona by to zvládla i sama, ale doma bych je samotný nenechala, to max když jsem ráno vozila tady barču do školy a na nákup..nikdy nevím co mladýho popadne a přeci jen by z něj za chvíli mohla být vyjukaná.
taky čekám na pozvánku na vítání občánků, u nás to je podle počtu dětí, až jich mají určitý počet tak to svolávají..minulý týden byl ale asi nás naplánovali na další akci nevim kdy..s oblečením záleží na tobě, fotí tam na památku a mimi v postýlce, takže to určo parádně..já byla v lepším ale ne zas uplně nobl..ted nevím v čem půjdu, zatím mám stále 8 kg nahoře takže nehrozí že bych se vešla do kalhot od kostýmku..no ale včera jsem měla radost, zjistila jsem že mám dole 2 kg po 14 dnech, takže se to snad začíná hejbat..další převážení podniknu za týden :slight_smile:
16. říj 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tk my dneská krááásnej den. Měli jsme ty křtiny a malá nejdřív spinkala a pak se na všechny smála. Farář si ji vzal k oltáři a modlil se sní a ona úplně v klídku. Pak celou hostinu taky v pohodě,každej mi říkal,jak je krásná,hodná a šikovná,furt tam na někoho něco mlela. No byla jsem fakt pyšná matka :slight_smile: Skončili jsme po čtvrté a jsem nějaká unavená z toho,nějak jsem odvykla chodit na akce,ale bylo to fakt super.
Taky jsem řešila oblečení,ale vyzkoušela jsem černý společenský kalhoty a zapnula jsem je,byla jsem v nich zmáčklá,ale jak jsem sedla do auta,tak trošku povolili a ani knoflík jsem si nemusela rozepnout po obědě :grinning:

Manžel má rýmu,tak dneska spal v obýváku,aby to malá hned nechytla a já jsem myslela,jaká nebude dobrá noc,když nechám malou v naší posteli celou noc. Ale takovou blbost už nikdy neudělám. Od půlnoci jsem vstávala po hodině,až v 6 pořádně zalomila a spala do 9.oo. Takže pěkně ve svojí postýlce. Vždycky totiž pila tak max.5minut a usnula a to je na ní málo,potřebuje sát aspoň 1O minut,aby pár hodinek spala.

Teď jsem dorazila cukrový,za chvilku vykoupeme a kecneme k telce. Musela jsem hned jak jsme přisli uklidit,bylo tady jak po výbuchu,jak jsme ráno museli všechno rychle stihnout...

Holky neděláte někdo pečený čaj?? Chtěla bych to zkusit a nevím jak na to :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no práve,já radší ani neskouším si neco ze svýho šatníku obléct,ješte to určo nezapnu,mám ješte pořád 11 kilo nahoře,ufff,ale jde to dolu stěží,jsem si myslela,že to pujde dolu líp,ale byla jsem pekná naivka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže rifle,co jsem si koupila na slovači za pár šupov to jistej a k tomu bílý elego triko a jede se.....pak hodím fotky...až bude po....jsem hlavne zvedavá,jak to zvládne malá,aby pak to tam celý neprořvala...a jak to je tedka...dostávají se nejaké peníze,nebo už ne?
@misi.21 jee tak ste si hezky užili krštiny,to je supr,my krstit nebudem,i když jsem veřící a všechny svátosti mám,ale nakonec,že manža je ateista sme nemeli svadbu v kostele,tak z toho duvodü nechci malou krstit....ty jo a to si dobrá zapnout kalhoty,cos mela před tehu....závidím tiše....mne to ješte nepujde hodne dlouho....tak hezky oddychujte tedka u telky....
16. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi letáková lady po delší dobe se opet ozvala,co nového v lidlu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..už jsem videla,že tam budou mít ty fleecový overálky,jsou moc pekný,že bych se po to stavila,at malá delá tedka parádu,dokud není total zima.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ten nábytek je úžasnej, už mám jasno co donese Honzíkovi ježíšek od babičky :wink: tak dlouho jsem vybírala krabici na hračky až dojedeme koupit tu modrou truhlu..nej bych brala všechno ale není to kam dát a za co :confounded:
16. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to vám to dneska teda uteklo a super že byla Simča tak hodnoučká, to se ti nedivím že jsi se tak šprndila :slight_smile: je fakt krásná a když hodí úsměv tak z ní musí být všichni paf :dizzy_face:
@tasmailla1 mi přijde že když se kojí tak jdou ty kila dolů hůř..možná se líp stahuje děloha když to říkají, možná je to těmi roky ale po holkách jsem fakt neznala že bych se ve dvou měsících po porodu nevešla do svého oblečení..no snad se ted trochu hnu s těmi kily, řekla jsem si že budu jíst menší porce a častěji i když to jsem jedla i dřív, ale přes zimu to prostě musím vyladit, jinak to nevidím.
baru v lidlu asi koupim to prádlo pod lyže, sice moc nesportuje, ale hodí se ..škoda že nemají větší, Lena jede letos na lyžák se školou..i když my teda jezdíme na hory pravidelně každý rok, ale letos s Honzíkem jsem to vzdala, dětí nějak přibývá tak tam bude ukrutnej rambajz a když Lena jede s tou školou tak už to nehrotím vůbec..holt si max ještě vyrazí s tatkou o nějakém víkendu..ja s baru nelyžujeme..ale prádlo by se nám určo hodilo všem..funkční má jen tatka
16. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čááu holky, tak zas čtu jak vám ty mimásci pěkně spinkaj :grinning: my už se to asi nikdy nenaučíme spát v noci :grinning: už mi to ani nevadí, je zlatá, hodná, nebrečí, ale prostě nespí. Dnes mi nakadila do klína :grinning: plína to nějak neunesla :slight_smile: mažu spááát, dokud je v ložnici klid :slight_smile:
16. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka na všechno si člověk zvykne,viď?? Hlavně když mu nic jiného nezbývá :grinning: U nás se to spaní tay trošku zhoršilo,vstáváme 2x,ale to usínání večer je šílenost. Teď mi začala brečet,hned jak ji položím do ložnice na postel. Mě přijde,jako by se bála tmy. Ikdyž na ni mluvím a hladím ji,tak plače a když rozsvítím lampičku,tak většinou přestane. Ale když se za světla přisaje a manžel za minutku zhasne,tak nic,krásně pije a v noci jí taky tma nevadí,tak nevím,jestli mě jenom zkouší co vydržím :slight_smile: Jinak je přes den taky strašně hodná,uklidím,vyperu,většinou i vyžehlím aspoň něco a vydrží v postýlce i v lehátku,nemusím jí furt tahat,tak jsem ráda.
Dneska uvařím jenom rýži,vytáhla jsem z mrazáku grilovaný kuřátko,už se těším až si dám nášup :grinning: :grinning: Dneska naložíme panenku a uděláme si zítra na grilu,koupili jsme si ten elektrickej,tak jsem zvědavá,co to bude za zázrak. Doufám,že to nebude jen další krám do kuchyně :grinning:

Tedˇ jsem malou přebalila,byla pokajděná a zase to tam žbluňká,tak jdu znovu :grinning: To se snad ani do tý plínky nemůže vejít :sweat_smile:
17. říj 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi no já jsem taky takový antitalent na lyže,naposledy jsme na nich stála v 7 tříde na lyžáku a pak už nikdo me na ně nedostal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak co,prádlo funkční se vždy hodí,hlavne když bude pekne tuhá zima.... :wink: já už jsem si taky říkala,že začnu cvičit,ale copak mužu?copak mám na to čas?no jedine večer,když malá zalehne,ale to jsem ráda,že mám chvilku čas pro sebe,tak juknu na telku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka jeee jsem si říkala,kdepak se holka zas brouzdáš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak koukám,budeš nočním ptáčkem napořád,ale neboj třeba se to nekdy zlepší.... :wink:
@misi.21 hihi naše malá má přesne tohle,co píšeš,když je rozsviceno,je klid,ale když se zhasne,tak začne brečet,takže já ani kdybych chtela ji dát do postýlky s tím,aby se sama uspala,tak nemužu,já bych nevydržela ji slyšet ,jak pláče v ložnici,jsem na to dosti měkká....
17. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahoj Peti, no tak snad aspon trochu pokrok v tom že už tak nepláče, Léna mi nespí moc do dnes, má spíš problémy usnout ale naženu jí do pelechu a dřív jsem jí četla, dneska se zabaví sama..no mimča si samy neporadí..jen asi opravdu toho nebude muset tolik naspávat, u nás to teda od mimi zůstalo oběma..ta mladší by chrupala pořád :grinning:
@misi.21 já mám celou noc pustěný světýlko na chůvičce, nemusím tak při kojení vůbec rozsvícet..to víš když se zhasne až když je Simi u tebe tak se cítí v bezpečí..dřív mi za barákem svítila lampa tak jsem roztahovala závěs aby mi to trochu svítilo i do pokoje. Baru se tmy bojí, usíná vždycky s rozsvícenou lampičkou a jak jdu spát tak jí to zhasínám..no možná se tak nebojí tmy, ale necítí se bezpečně. když spí se segrou v pokojíku tak si nenechávají rozsvíceno
17. říj 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek