• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Hezký den všem u nás svití sluníčko a za oknem doma je teplo. ráno jsem vedla Honzíka do školky a musela jsem vzít i Míšu. Všichni jsou v práci. :frowning2: Chudina musela jsem ji budit abych ji oblékla a mohli vyrazit. Honzík se do školky těšil. Ráno byla zima tak jsem vytáhli takový lehčí fusak co máme do autosedačky. Jestli to tak bude pokračovat tak abychom vytáhli velký fusak do kočárku. to ranní oblíkání mě štve už teď a to zima ještě pořádně nezačala. Honzíks e vztekal že musí punčocháče a Míša že ji tak bundám. :frowning2:
Dnes večer vyrážím na cvičení. Už se těším že konečně se mě podaří něco zhubnout. :wink: Taťka bude hlídat obě děti tak snad to zvládnout v pohodě.
17. říj 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík když usíná tak má takové to světílko do zásuvky to má zapnuto celou noc. U Míši mám zhasnuto a když se v noci vzbudí tak máme tu dotykovou lampičku. Ta moc nesvití tak to Míši vyhovuje.
17. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ještě k tomu vítání,my jsme poslali dlouho papír,takže nás asi přeskočí,ale nám to vůbec nevadí. Já taky měla strach,aby to tam neproplakala,jak chtěla furt jíst,teď už je to v pohodě,ale zase už asi nemáme nárok. :sweat_smile: Přišel nám poštou bryndáček,s nápisem jsem občánek Žďáru nad Sázavou a u ná s se dostane už jenom nějaká knížka a maminka karafiát(to mi přijde dost hrozný :slight_smile: )!! peníze se dávají jak kde,záleží na městě,vesnici. Ségra bydlí ve vesnici 4 km ode mě a dostala 1000 Kč a ve vesnici 1O km od nás dávají za dítě 5000!!! To jde vidět,kde si těch lidí váží...u nás teda určitě ne.No a u druhý ségry se ani s vítáním neobtěžují.
17. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, lyžák, mě udělali vyjimku a mohla jsem na bobech a nebo na běžky, jen s nima nesmím na žádný kopeček..co jezdíme na hory chystám se ale na ně..jenže jaksi bohužel to nevychází. bud byly holky malé a tatínek nebyl v té době hlídací a nebo když už jsem chtěla jít tak si to domluvil se dvěma z party..jé ten ti mě tenkrát tak vytočil..prý se prostřídáme a půjdu další den že oni jdou daleko..hm tak si pán uhnal teplotu a já pak místo na lyže lítala s čajíčkama. místo dalších hor jsem byla na školení, na dalších nevyšlo počasí a loni se nešlo a už jsem měla pupíka, takže to odkládám na další desetiletku :grinning:
17. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo karafiát,to me přijde jak za komančů... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak pak písnu,co sme dostali my,ale tak kdyby nám dali aspon 1000 kč,tak bych nebyla proti....ale osobne si myslím,že je lepší vítat občánky,když je mimi tak pul roku a ne už ted,no v každým případe to bude zajímavý.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, doufám, že se máte všechny moc dobře a vaše miminka vám dělají jenom radost. já mám problémy s připojováním na net a ještě to nějakou dobu potrvá, takže se na vás občas mrknu o víkendu a jinak to nejde:( chtěla jsem se vás zeptat, na ty kapičky bio gaia, kdo je používá. My je dáváme Pepčovi již druhý měsíc, každý den a jsou opravdu vynikající. Teď si ale říkám, zda se mohou užívat delší dobu, zda si na to nemohou zvyknout. Minulý týden jsem mu je vysadila a dva dny jsme se vůbec nevyspali, jak ho bolelo bříško. Myslela jsem, že ve třech měsících už je dost velký na to, aby si s prdíky pomohl sám. Co vy? opravdu to nemůže ublížit: Jinak hlásím, Pepíček má 7,7kg a 67 cm. díky moc za odpovědi
17. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak pojedeš konečne až Honzík bude třeba v puberte a žádný hlídání už nehrozí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no kapičky bio gaiu nepoužívám,jen chci reagovat na míry malého,je to peknej chlapák,mamko dobře ho živíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale co se týče třeba kapek,já používám infacol od narození a třeba by me taky zajímalo,ci se mužou používat třeba do pul roku mimi,nebo ne,jako budme upřimné,nekteré mimi maj bolesti bříška aj v pul roce spusobené prdíkama,takže to neznamená přejdou 3 mesíce a bude od prdíku klid....
17. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leták lady hlásí, že v albertu supermarketu mají olejové svíčky na dušičky za super cenu 6,90Kč normálně stojí 15,-Kč to samé mají i v hypoši v tesku malá svíčka olejová 4,90 :grinning:
17. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj holka, už jsem si říkala že sem moc nechodíš..ju Pepi je teda kus chlapa..no on to má teda od narození, ale to se teda pěkně protáhneš..Honzík má ted na třetím měsíci 6 kg a zápěstí mě teda pěkně bolí.vytáhla jsem autosedačku a uspávám přes den v ní a i se v ní krásně a dlouho vyspí. S kapičkama zkušenosti nemám, i jím skoro všechno včera jsem si dala i segedin s gulášem a Honzík si s tím poradil uplně v poho..jen ty smradíky to je mazec.asi ještě v kombinaci s tím sunarem jak dokrmujeme a těmi čaji..no ale hlavně že to jde ven :wink:
@tasmailla1 jéé, to už budu pomalu v důchodu :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dík za čerstvý info :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa ale prosím te,budeš v tom nejlepším věku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ona to ale začala dělat až teď. Já taky mám světýlko rozsvícený na celý kojení až do doby,kdy ji dám zase do postýlky,nevím čím to je. už jí to nestačí asi potřebuje úplně rozsvítit.Lampa mi taky za barákem svítí,ale já musím mít žaluzky zatažený,protože jinak furt kouká z okna :slight_smile:
17. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zachvili jedu na nákup do tesca,jen čekám a čekám,já už dávno uchystaná a ta naše malá cácorka pořád ješte spí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky ... tak z Pepíčka je pěkná žížalka ... jak to děláš , že se tak vytahuje ... ? To ho taháš za uši ? :grinning: Naše malá má tak 60cm :grinning: Kapičky dávám taky lefax jak Martina ... ale dávám jen když není zbytí ,,, pravidelně nedáváme. Myslím si , že je to návykové ... ale ty probiotické si myslím, že nejsou.
@lebapa Tak to je fajn, že se truhla líbí , jen utíkejte brzy aby tam ještě nějaká byla :grinning: Přece jen se blíží čas vánoc.

Hlásím, že nevím jak se to Niki povedlo ,ale počůrala mi kojo polštář :grinning: Tak už je i opraný.
17. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka se přiznej špatne si ji zabalila a tedka to házíš na malou... :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řeknu vám s tím internet, jsem jak bez ruky, teď mám připojení přes vodafonskou flashku, ale to má omezené množství dat, tak můžu jen chvilku, aspoň se podívám na ta vaše drobátka na fotečky :slight_smile: musím říct, že mi čtení na koníkovi chybí, tak snad se to zlepší. určitě už chodíte na očkování. měli jste někdo nějakou reakci? asi v poho, že jo. tak já jdu koukat na ty vaše fotky:slight_smile:
17. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Zabalila jsem jí dobře .... tak fakt nevím kde udělali soudruzi z ruska chybu :grinning:
17. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka babička ještě o tom neví že ji kupuje k vanocum :slight_smile: musim u nás vyrazit do Kolina, pojedu tam asi až v tydnu tak nevim jak to vyjde..no jedině dneska vyzvednout holky ve škole a dojet tam autem..
a měla Niki počůraný dupačky jo? :grinning: :grinning:
@leia1 my očkování naprosto v klidu, měla jsem obavy,ale byl hodnější jak jindy.
17. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 my taky očkování přežili ve zdraví,tak jsem zvedavá,jak zvládne druhý očkování,to jedeme zítra....doufám,že to bude bez reakce....hlavne chci dát prevenar,tak doufám,že bude vše ok....
17. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,dušičky klepou na dveře,to je hrozný... Fakt se ani nenadějeme a budou tu Vánoce. Přišel nám katalog z Dráčiku a tam by se nakupovalo,jenže je na všechno ještě malá,tak něco pokoupím synovcům a malý až příšt rok. Teď jen nějaký blbosti,co bysme stejně kupovali. Pro mě a pro manžela bych chtěla koupit ve zlatnictví destičku s písmenem S a řetízky,tak uvidíme,jestli mě něco zaujme,ještě kouknu na net ,třeba něco najdu. Jinak u nás pojedou tenhle rok sprcháče a deodoranty :grinning: Chlapovi všechno dochází,tak zase nakoupím do zásoby.
17. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mall.cz/hracky/ na mallu slevy na hračky a při nákupu nad 500,- doprava zdarma :grinning:
17. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme všechny, u nás dneska krásně slunečno,sice zima,ale když svítí sluníčko,tak je to paráda,takový by mohl byt celý podzim :wink: my jsme dneska byli vybírat barvu na barák,zateplujem - letos sice jenom 1 stranu,ale aj tak je to makačka,hlavně teda pro mojeho,pro mě ale taky - musím vařit pro chlapy,co to dělají :confounded: už aby to bylo hotové!Barvu jsem chtěla takovou tmavou červeno-hnědou,ale je to hooodně drahé,tak jsme museli volit světlejší odstín :angry: no jsem zvědavá,co z toho nakonec vyleze :astonished: na tom papírku to prý hodně zkresluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@misi.21 Simča je šikulka,že to tak pěkně zvládla ty křtiny :wink: my jsme je měli,když měl malý 2 měsíce,měla jsem z toho hrůzu,ale byl taky úplné zlatíčko - v kostele aj pak na obědě :wink:

@hradilenka tak plenky z mallu jsem ve čt objednala,v pá zaplatila a dneska už přišly :slight_smile: tak moc díky za tip!

@leia1 my jsme měli po prevenaru teplotu 38 večer a pak na 2.den ráno,pak už dobré,tak doufám,že to příště nebude horší! Biogaia taky používám,asi měsíc a půl,ale přemýšlím,že jak doberu lahvičku,jestli kupovat další... taky jsem si říkala,že už by ty prdy mohl mět lepší aj bez kapek,ale kdoví,že...

@tasmailla1
@misi.21 my jsme vítání teda eště nemeli,ale prachy už jsme od města dostali :slight_smile: 3000 kč,každá kačka dobrá :sunglasses:
holky,máte všechny ty vibrační lehátka? já jsem si furt říkala,že sa bez toho obejdem,ale teď přemýšlím,že ho koupím... jsou v tom vaše mimuška spokojené??a jaké máte značky??

@lebapa neboj,já myslím,že kilča půjdou dolů brzo,ale zase budou vánoce,že? to já většinou "žeru" jak urvaná :grinning: já mám teda furt 3 kila,ale to není taková hrůza,hadry obleču všechny,tak to neřeším. A ta truhla je bombastická,taky nad ní uvažuju :wink:
17. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jak jste dopadly??
17. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejenom že malý posledních 14 dní slintá o 106,ale začal vyhazovat dudlík - dokonce už aj rukama,a cpe si do pusinky ručičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dudlík dávám akorát na usnutí většinou v noci nebo v kočárku,a v noci ho vyhazuje a "frčí" na rukách :angry: :angry: :angry: :angry:
17. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena není zač u nich je to všechno moc rychlý ... zdá se mi ten mall jako dobrý obchod
17. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Vibrační kupovat nemusíš žere to jen baterky :grinning: A Malá má taky ráda své ručičky na jídlo :grinning:
17. říj 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
jj s mallem jsem spokojená :slight_smile: (sice 1.nákup,ale fakt rychlovka). To je mazec ty jeho pacičky - v noci to mlaskání :grinning: ,já už úplně teču,přitom z hladu to není,když dám prso,tak nepije,dudel vyhazuje a valí packy :wink: já právě přemýšlím,že když mně nespí malý vůbec doma,že třeba v tom lehátku by usnul...? no nevím...
17. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já sice vibrační mmá,ale ještě jsem to nezkoušela. malá je v tom ráda,až si někdy říkám,jestli to není blbý na zádíčka,ale dávám jí tam tak od 1 měsíce a vidí na mě,takže si s ní povídám a žehlím,uklízím,beru si jí v tom do kuchyně... Občas v něm i usne.
Simča si ještě dudlík nevzala a pochybuju,že ještě někdy ho bude mít. Ručičky má v pusině věčně.A v noci je má pak jak kusy ledu,jak si je furt slintá...
17. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Malá mi v něm spí ,ale pokud vytuhne, tak jí stejně přenáším do postýlky aby se tam nekřivila. Vibrace jsme zapínali ze začátku jak byla malá, lehátko nám i hraje, ale nevyužívám to ... ty první baterky to sežralo neskutečně rychle ... i když jsem do toho koupila ty dobíjecí jak jinak než z Lidlu :grinning: . Ale myslím si , že ty vibrace na to nemají vliv, buď se tam děcáňům líbí a nebo ne. :grinning:
Niki taky pěklně mlaská u cucání tlapek :grinning: Teď v postýlce brble ... tak se na ní musím jít podívat :grinning:
17. říj 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já si myslím,že je to právě dobré,že mimčo vidí na mamku,protože jak je věčně na zádoch,tak sa už rozčiluje,že nevidí na všecky strany - je čím dál zvědavější :grinning: přesně - v noci je má jak ledy a doslintané všecko kolem :angry:

@hradilenka no mrknu po nějakém a uvidím,je to docela drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek