• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk očkujeme až od třetího měsíce
18. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to jsi chtěla ty nebo mudr.? :astonished:
18. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dr. očkuje všechny až od třetího měsíce
18. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak včerejší cvičení bylo super. Už se těším na další. Ta co nám předcvičuje tak vede i cvičení s miminky. Tak jsem po obědě vyrazila s Míšou na cvičeníčko. Míši se to líbilo. Po hodince cvičení usnula na zemi na dece. My jsem si ještě s dalšíma maminka pokecely. Celé to trvalo 2 hoďky. :slight_smile:
18. říj 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk Kačka taky bude mít první očkování až ve čtvrtek ve třech měsících.
18. říj 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se krásně prošli,koupila jsem Simonce naušničky,už se těším,až to nastřelení bude za námi :unamused: U nás dneska je celý den 6°....spadlo mi na zem čidlo a celý teploměr,takže jinou teplotu už asi mít nebudeme :grinning: To bude chlap rád až mu to řeknu. Simonka ještě dospává v ložnici z prochajdy,já mám nožky hore a manža smaží hranolky a dělá maso na grilu,tak se nadlábneme. O víkendu chceme jít do kina na Muži v naději,ale u nás hrajou jenom večer,tak musíme jet 40km,kde hrají celý den :grinning: Aspoň si projdeme obchody a mrknu se po těch botkách :slight_smile: Akorát musí jet někdo s nami a hlídat tam malou.
Za chvilku se mění čas,tak jsem zvědavá,co to udělá s malou,třeba začne usínat zase brzy :slight_smile:
18. říj 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 zatím mlčíš o rozbitým teploměru, aby jsi měla dobrou večeři od manžílka, ju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechci ti brát naděje, ale s Míšou nikdy nic změna času neudělala, tak pak dej vědět, jak jste dopadly :wink:
@petrunka01 každej mudr.očkuje jinak a vše dělá jinak, oni se snad v ničem nesjednotí :angry: to ej fakt hrůza :rolling_eyes:
18. říj 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no TBC jsme tu ejště neprobíraly, nebo jo? Jakej máte názor, budete dávat očkovat?

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=3805240#diskuse
18. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsem taky začali očkovat až ve 3 měsicích.
@ssimmikk ještě nad ním přemýšlím. :wink:
18. říj 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsem zatím spíš rozodnutá očkovat-po skončení povinného očkování.I naše dr mi to doporučuje
18. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk od švagrové po očkování na TBC měl malý velké zdravotní problémy .... musela s ním být pak i dlouho v lázních ,ale to bylo v té době, když se muselo ještě očkovat povině.
18. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jenže dostat tuberu taky není sranda a takovýhle následky může mít i hexa a i ostatní očkování :frowning2:
18. říj 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já očkovat dám,ale až tak v 1,5-2 letech. Já si myslím,že pro tak malý tělíčko je záhul i to povinnný očkování a dávat TBC už v porodnici mi přijde jako blbost,když nemusím. V těch 2 letech si myslím,že se s tím popere líp... Spousta miminek s tí nemá problém,ale spousta jo,takže když nemusím...
19. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko,
Simča ještě spinká,tak trošku uklízím. Dostala jsem od chlapa zase rýmu,tak jsem zvědavá,co bude. Jsou v kancláři 3 a všichni nachcípaní,penáší to jeden na druhýho,no děs... Dneska u nás už tak hezky není,ale zatím neprší,tak pofrčíme do drogerie. Zítra máme jít na kyčle,ale odpo mají přijít ty tchánovci na návštěvu,tak enevím jestli to nenechám až na příští týden :confounded: 3 měsíce je jí v pátek,myslíte,že je jedno když půjdu až příští čtvrtek,nebo musím jít tenhle??

Večeře včera byla famózní :slight_smile: ,pěkně jsme se nadlábli,ale bordel mi tu zůstal na dnešek,takže se na to musím vrhnout. Já to uklízení kuchyně nesnáším :grinning: Ještě že namám propojenou kuchyň s obývákem,to by k nám nikdo nesměl přijít :grinning: :grinning: Ikdyž ten obývák dneska taky stojí za to,všude mám rozvěšený zimní bundy a vesty na doschnutí. Manžel se ráno soukal do vesty a říká mi,že se nějak srazila. Tak jsem mu odpověděla,že si nejsem úplně tak jistá,že je to vestou :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tak teda u nás hnusně je..prší,ale zase není taková zima.Vypadá to,že Kačenka se rozhodla nenechávat mě moc vyspat,budí se minimálně dvakrát za noc.Když pak musím vstávat se Šimonkem do školky,tak spím docela málo.Ale co,hlavně,že je zdravá,že..:slight_smile:
Odpoledne mám sraz s kamarádkama v kavárně,tak snad to Kačka celý neproječí...holky mají taky malý děti,tak budeme mít vozový park z kočárků:slight_smile:

@misi.21 Asi není nutný jít zrovna tenhle týden.Kačenka má tři měsíce dneska a na kyčle jdeme příští týden.Kdyby byla nemocná,tak taky nejdete,ne.Ale možná bych tam třeba zavolala,aby o tom věděli.
Malým i větším Míšám vše nej k svátku!
19. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Nejsem si jistá, ale myslím si, že on právě tu tuberkulózu z toho očkování chytil. Dneska se zeptám maminy co mu vlastně bylo ... pak napíšu. Ale vím že byl málem na umření. :confounded:
19. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holky to očkování proti tbc mně zajímá. budete nebo nebudete očkovat? četla jsem, že ty reakce mohou být velké, ale zase na druhou stranu nedá se vyloučit, že za život se s takovým nakaženým člověkem nepotká. jsem na vážkách a opravdu nevím. taky si říkám, my všichni jsme očkovaní byli a taky jsme to přežili
19. říj 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no my máme jít na kyčle ve 4měsících :sweat_smile: takže si myslím, že to určo nevadí :wink:
@hradilenka ta vakcína je svinstvo, jsou to prej jakýsi živý bakterie či co :astonished:
@leia1 já nechám, ale nejdřív po roce :wink: asi :grinning:

Oni to očko na tuberu zrušili, že bylo míň případů, ale dle mě jich bylo míň právě díky očkování :slight_smile:
19. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já chci určitě nachat očkovat,jen né teď...až bude starší. Četla jsem různé příběhy maminek dětí,u kterých to očkování nadělalo víc škody než užitku. Stačí,že se teď musí poprat s hexou a synflorixem. A názory typu nám to nic neudělalo neberu,každý mimčo je jiný a nikdo mi nezaručí,že z toho nebude mít zdravotní problémy. S hexou je to něco jiného,to je povinné a podle mě i důležitější.
19. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, píšu jen v rychlosti..
dopoledne jsem byla u kadeařnice, jsem zvědavá na manželovu reakci až zjistí že blondýnce už podobná moc nejsem :slight_smile: jsem přírodní blond, jen taková mdlá, tak jsem si nechávala dát barvu a nebo přeliv na oživení a dneska jsme to trochu ztmavily melírem..ale mě se to vcelku líbí, každopádně to mám o dost tmavší jak svoje přírodní.
ted jsem na dvě hodinky v práci, vedoucí musel do Prahy, Honzíka mám s sebou, krásně chrupe..za půl hodky to tady balíme, musím koupit Leně nějaký sešit do školy, ten co má se prý učitelce nelíbí ale netuší proč, jestli je moc silný, nelinkovaný je jak chtěla..no holt jich koupím různých víc druhů snad se jeden hodí.
o tom TBC..holky mi tak očkovaly v porodce, max měly boláček a na 2 letech se chodilo na přeočkování ..nijak jsem nad tím nedumala, raději Honzíka nechám přeočkovat taky, ale nechám si poradit dětským dr. je dost pintlich a důvěřuju mu.
19. říj 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím,malá dneska zdárne oslavila přivítání občánků....ze začátku, ješte pred představením, sice plakala,ale pak se sklidnila a v pohode to celý vydržela,na všechno koukala,všechno ji zajímalo....docela to bylo dobrý,i když venku teda dneska u nás celý den leje a je hnusne...dostali sme ruži,pár prospektu a šli sme dom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trvalo to tak pul hodky.....
19. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaec holky,tak já dneska lítala skoro celé odpoledne venku. Měla jsem rukavice a klidně bych snesla i čepici :grinning: Rukávník ještě nedošel,čekám do konce týdne a pak budu volat. Mail že ho odeslali přišel už v pátek. Byla jsem se dívat na boty,tak takové,jaké bych si představovala už se asi nevyrábějí a jiné mě nezaujaly,tak jsem zvědavá,jestli vůbec něco koupím :unamused:
@tasmailla1 jak vám to na fotečce holky sluší...jste kočky :wink:
19. říj 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se holky ptala na to co vlastně bylo tomu synovci po tom očkování na to TBC , dostal po tom tuberkulózu, musel do sanatoria do Jablůnkova kde byl 5 měcíců a pak měsít v Třinci v nemocnici, kde mu odoperovávali uzliny ( velké boule ) pod pažemi to byl následek očkování. Viditelné v podpaží to má dodnes.
19. říj 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 je dekujem Míšo.....se pak budu tešit,až budeš dávat taky fotky....no tak třeba ti ten rukávnik přijede zítra a pak ho na plno využiješ....
@hradilenka jeeejjjj to je nemilý,to muselo bejt hruza s tím klukem...já teda vubec nevím,či dám malou očkovat proti TBC nebo ne....
19. říj 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty jo,tá matka je na zabití,tak když malého nechtela,mela ho dát do babyboxu nebo na adopci,ale takhle,fuj dala bych ji doživotí... :confounded:
19. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka ty jo,tak to je drsný,chudák malej i máma...
@ssimmikk radši to ani nečtu,takovýhle lidi jsou pěkný svině,když jsou schopný v dnešní době,kdy je takovejch možností, udělat něco podobnýho...

Tak chlap už je celkem v pořádku a na mě ta rýma nějak doléhá,jsem nějaká celkově unavená. Jdu si uvařit čajík a nakapat do nosu. Za ty 3 měsíce,co máme malou jsem už po druhý nachlazená,děs... Ale tak říká se,že ty mimča dostanou z toho mlíčka protilátky,tak snad to přejde stejně rychle,jako minule...zítra asi ani nepůjdeme ven a budu v teple.
19. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem byli dnes v Brně na ortopedii s Honzíkem. Tak nožka je celkem dobrá, ale dr se zdá že začíná mít ploché nohy tak dostal vložky do bot. Tak zítra musím u nás na protetiku aby mu je vyrobili na míru. :frowning2: Tak snad se to brzo upraví a nebudeme to potřebovat. Zrovna jsem ho objednala na kardiologii na strojek na snímání. Moc nadšený z toho nebyl, ale co se dá dělat. Kontrola je kontrola.
Jinak jsem byli v Ikeii s mamkou na nákup. tak Honzík si vybral lampičku a světlo do pokojíku a nějakého plyšáka. Míši jsem koupila bryndáky. Pak jsem se zastavili v tescu tak jsem Míši koupila novou hračku na kočárek když má dnes ten svátek. :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vždy, když zasednu, že si Vás dočtu a pak až odepíšu, tak než stihnu ťuknout do kláves, malá je vzhůru a pláče....
Jinak u nás vše ok, očkováni budeme taky až ve 3 měsících. V neděli jsme malou křtili, téměr celý to proplakala :slight_smile: vůbec se jí v kostele nelíbilo... nebo se jí spíš nelíbilo, že jsme ji vyndali z autosedačky :slight_smile: Je to ale malá mrška - jak u nás kvůli křtinám byla tchýně a kmotra s kmotrem (Péti sourozenci), tak večer usínala sama kolem 20:00 v postýlce a dokonce spala i přes den - usnula na rukách, tak jsme ji dali do postýlky a spinkala tam cca 2 hoďky. Jednou jsme jeli s Péťou na nákup bez ní, tchýně a kmotra hlídali doma, já celá nesvá, jestli jim nepláče, jestli nemá hlad... došli jsme domů a ona celý čas spinkala!!! No a včera ani dnes už přes den nedala ani minutku spánku, dnes večer dokonce usnula kolem 23:00 po tříhodinovém "přemlouvání".... tak nevím, jestli máme doma příliš klidu... asi ji ten roztruch unavoval a spinkala, tak nevím, snad jí budu muset vymýšlet nějaký náročnější program přes den :grinning:
Jinak jak jste rozebírali ty lehátka - my máme taky modrý od fisher price s hrazdičkou, jelikož malá přes den nespí, nedovedu si představit existenci bez něj - vydrží tam tak hoďku, dlube ručkama do hraček, už na ně dosáhne, tak jí to docela baví, povídá si s nima... Je vibrační, ale ze začátku se těch vibrací lekla a my jsme vyndali baterii, teď mně ani nenapadlo to znovu zkusit, tak bych mohla, co to udělá...furt když jí přestane bavit lehátko, šoupnu jí na pohovku pod hrazdičku na které ji visí další hračky...
Ručičku si cpe do pusy taky, ale sousedka mi ukázala bezva "trik" - pořídila jsme jí takovou obyč hračku - obří zavírací špendlík, mají v hračkárství asi za 45 kaček, má cca 10 cm, celý plastový... takže když si chce cpat ručku, hned jí ho vrazím do ruky... a ona hned chce vrazit si ho do pusy... strefuje se do nosánku, do očička :slight_smile: na 15.pokus i do pusy... ale baví ji to.. pak to pustí a pak jí ho zas vrazím do ruky.. někde jsme četla, že v tomto věku nejde o to, přecvičovat dlouhé držení předmětu, ale uchopování a pouštění.. takže uchopujeme a pouštíme, když už přes den nespinkáme... jinak je to ale zlatíčko, každý její úsměv mi stojí za tu únavu.. a holky, taky zbožňujete rána? když se tulíme v posteli a ona se vyspinkaná směje a blabotá, asi vypráví co se jí zdálo... jú, až mi vešli slzy do očí :slight_smile: no jdu zalehnout, zase spousta hodin :slight_smile: ale dřív na vás jaksi nedošlo....překvapivě :grinning:
20. říj 2011 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dneska jsem KO. Spala jsem 4 hodiny,je mi blbě,dostihl ě bacil v plné parádě,takže to bud e asi dneska drsný.. Doufám,že nebude mít nějakej blbej den. Už jí slyším kvíkat,tak pro ni jdu...
20. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek