• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,přeji krásnej den,u nás pod mrakem,ale zatím neprší,zachvíli jedeme se podívat do lidlu na tu detskou kombinézku,žeby naše malá opet neco peknýho mela na sebe,jenomže ona ješte pořád spinká,já už hotová,připravená,už čekám jenom na ni,nojono správná ženská,na ní se bude vždy čekat.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak holka brzké uzdravení přeju,at bacil leze na nekoho jinýho....
20. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, opožděně vše nej všem Míšám ke včerejšímu svátku :slight_smile:
u nás včera nepršalo,ale dneska už jo :angry: a je tam zas kosa,včera bylo celkem dobře,tak jsme jezdili po nákupech a po venku.

@tasmailla1 pěkné vítání jste měli,moc vám to sluší :slight_smile:
@misi.21 jejda,tak ať si brzo ok!!
@mili01 taky to tak dělám,že malému dám do ručičky nějakou hrkávku,včera s tím tak zuřivě mlátil,až sa praštil do hlavičky :confused: ale on už je vychcánek,jak zjistí,že to není jenom ruka,tak to pustí a ruka jde do pusy stejně :angry:
@ssimmikk tak to je humáč ten článek,nebo spíš ta baba,fuj fuj,je to pi.a, dělala bych jí to samé,jak by sa jí to líbilo,to je úplně nechutné
20. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mili01 špendlík máme taky,ale nějak ji nenadchl...spíš si hraje s takovým tím červeným hrochem na kroužku z IKEA jestli víte co myslím. To jo,ale stejně největší úspěch má plínka,tu si rve do pusinky věčně a ráno v posteli si tam narvala snad celou pěst a málem se poblila :unamused: já myslím,že když si ruku cucat chce,tak prostě bude,holt ji má furt u sebe,no...
20. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dneska první očkování,plakala,chudinka dost.Teď spinká,tak jsem zvědavá na reakci.Radši jsem koupila čípky a sirup máme doma,kdyby byla teplota.Dostala hexu a Synflirox.Má 5 kilo,takže přibírá pěkně,i když je to pořád drobek,na ty vaše děti nemá:slight_smile:a měří 58cm.Dostala pochvalu za plné kojení a zase měsíc zase dva ďobance.
Manžel byl v Lidlu a koupil Šimonkovi zimní boty za 299,- a vypadaj pěkně,snad vydržej.Mají je v akci v letáku.Akce je ode dneška a už teď ráno byly prý dost probrané.
Špendlík máme taky a je celkem oblíbenej,i když ruce jsou ruce:grinning:.A vypadá to,že aspoň občas vezme dudlík na milost,když je hodně unavená.
20. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem umyla nádobí a udělala jednohubky a to moje zlato u toho usnulo v kuchyni,tak počkám až dochrupká a půjdu to douklidit. Strčila jsem jí do pusinky dudlík,když už usínala,párkrát zatahala a vyplivla ho,radši si tam strčila hrkačku a hned usnula :slight_smile:
Já piju litry čaje s citronem a je mi líp,tak snad to je jen nachlazení. Chlap mi ráno říkal,ať jdu k dr a já mu řekla,kam mám dát jako malou. Prý si ji mám vzít sebou. Chuděra,kdoví co by chytla za bycila...Dědkové tam vždycky chrchlají jak nevím co...fuj :confounded:
20. říj 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam sem byla v tom lidlu se podívat na tu kombinezku a musím říct,že byla příšerná,na pohmat hnusná a ani nebyla vyteplená...no tak místo toho jsem si tam aspon nakoupila telové mléka,penu do koupele za pár kaček...ale jinak,co se týče tých akcí,tak jsem tam byla ráno v 10.00 auž to meli pekne probraný,třeba kdyby tahle kombinézka se me líbila,stejne nemeli naše číslo,meli bud malé,nebo až moc veliké...
@misi.21 já ty naši zatím ani žádnou hračku do ruky nedávam,ani nevím,či by ju už uchopila...když má pořád jenom rukavičky,tak to jde blbe,ale nic to,odpolko jí ji dám dolu,tedka spinká a pak budeme cvičit uchopení hraček.... :grinning: no jasan,malá by určo v čekárne neco chytla.... :wink:
@slena děkujeme..... :wink:
@slena fuj tajbl,kam holka na ty články chodíš,i tedka jak si dala o tom pedofilovi,tak to je taky na ránu.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. říj 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jí je do ručiček moc nedávám,vždycky jsem jí dala hračky na bříško když byla v lehátku a ona si jí z ničeho nic sama vzala. Teď už jí to jde krásně,hodně si taky hraje s přaskama,jak je v tom připoutaná,furt za to tahá...je to roztomilé...a taky má hrací kytičku a šustí jí lístky,tak je mčká... To má rukavičky protože se škrábe??To nevím,jestli bych u Simči pochodila :sweat_smile: Občas se škrábne,ale je vidět,jak se těma prstíčkama učí... :slight_smile:
20. říj 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 pěnu do koupele?? Tak to nevím,kdy bych ji využila. Od porodu jsem se nekoupala,jsem ráda,když se osprchuju :grinning:
20. říj 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 no já je ty rukavičky dávam jen kvuli tomu,že si celý ruce strká do pusy a to ji neuhlídám,to by furt iba zvracela,kdybych na ní nekoukala,takhle mám proste klid a vím,že i když si ruce v rukavičkách dáva do pusy,tak se nepozvrací...no já si dávám občas i vanu,abych se pořádne zrelaxovala...a proč si nedávaš koupel?kvuli nástřihu?
20. říj 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :confused: to já ne,to Simča :wink:
20. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holkyyy :slight_smile: tak jsme byla v kaufladnu, kdo dává Bebu, tak mají slevněnou dvojku, což už bude za chvíli potřeba :wink: jinak mají ˇjakýsi vlhčený ubrousky na 20kč, ale jaký jsou nevím, nikdy jsme je nezkoušela :grinning: koukala jsem na hračky, ale s Míšou nic vzít nemůžu :unamused: tak udělám ještě jeden zátah :wink: musím zajet do Olympie a stavit se do CA a Pompa, mám tam něco vyhlídlý a musím holkám koupit zimní kombinézy, tak snad budou mít pěkný :wink: pěkně jsme si postála na dálnici v zácpě, Míša se hrozně rozčilovala, že nejedou :grinning:
20. říj 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to já :grinning: beru to na FC a brouzdám po netu, tak si čtu :sweat_smile: jako ale ještě řekni, že ty články nejsou pravda :slight_smile:
20. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já nic neříkám,tot všechno pravda pravdoucí.....
20. říj 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 a hlavne ji dávam rukavičky,protože má ruce furt jak kus ledu,nevím čím to je,doma máme teplo,já v krátkým rukávu chodím po byte a tá naše malá má ruce jak rampouchy....
20. říj 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Filípek má taky furt studené ruce :confounded: přitom tu máme teplo,ale jak si je teď furt dává do pusy,tak je má studené a mokré k tomu :angry: zkusila jsem mu dat taky rukavičky,páni ten sa vztekal :grinning:
20. říj 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem fakt zvědavá na dnešní noc.Po tom očkování Kačka buď spí nebo děsně brečí.Museli jsme ještě ven do zimy,aby usnula....Manžel samo na noční,takže je to opět na mně...držte pěsti,ať je to v klidu.
20. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jsme na tom stejně s ručičkama a to nemluvím o tom jak slintá, vyměnuji bryndák každou chvilku, má do hodiny i tři a durch mokrý :rolling_eyes:
20. říj 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 no my meli včera druhou dávku hexy a první prevenaru,jsem se bála co to bude,jak to bude snášet a kupodivu byla bez teploty,nebyla mrzutá,byla uplne v pohode,to samý i první očkování zvládla,kéžby sme to meli takhle všechny očkování...anebo neboj,třeba usne ani nebudeš vedet jak,jí ten celodenní brek možná pekne unaví... :wink:
@ssimmikk jj brindáky furt mokré...to je období,jako kdyby jim meli rust už zoubky,ale to je ješte čas na zoubky... :grinning:
20. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nedávám si vanu kvůli tomu,že na to nemám vůbec čas. :confounded: Většinu dne jsem s malou sama,večer koukám na Ulici :grinning: ,vykoupeme a pak vydrží tak hodinku,někdy půl v klidu,tak uklidím obývák a pokojík po koupačce,manža se jde vysprchnout,pak dám malý jíst,vysprchnu se já a je 21 hodin a jdeme spát...mám to nabitý :grinning: :grinning:
Ty studený ručky jsou prý normální,právě podle toho se nemá orientovat,jestli je miminku teplo nebo zima. My máme studený i nožky a to má ponožečky.
@ssimmikk tak s bryndákama jsme ještě nezačali,ale pusu jí utírám věčně,pouští na mě bublinky :grinning: ,ale zatím jí to neteče...

Byla tady ta návštěva a malá hrozně plakala,furt jí tahají a vždycky se na ní sesypou,tak jsem i ráda že brečela,třeba se začnou trošku krotit,nebo už zakročím... :angry:
20. říj 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no me tedka asi poslední 2 týdny chodí spávat malá už pred 19 hodinou,takže tedka už spinká,a já mám furu času si dát sprchu nebo vanu...já taky jsem s malou pořád sama,když manža chodí do práce a po práci zase je na PC a bud hrá hry nebo pracuje...každý týden ve čtvrtek chodí s klukama na benbington a tedka me volal,že si skákli ješte na pivo,no není tím tatínkum výborne?máma se doma trápi s miminem a oni si nekam rajzujou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a já furt,že malý musí být zima,když ruce má jak led,jinak telíčko má teplý,ale ty ruce a jak píšeš,tak i nohy má jak led a taky dávam ponožky,pomalu možná budu dávat i punčocháče,které nosí zatím jenom, když jedem veku a se me zdá,že není moc ráda,když ji dávam punčocháče,nevím,či ji pod tím svedí nožky,nebo tak....tak návšteva odešla,tak to by chtelo trošku klidu a odpočinku.... :wink:
20. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jejda,to nezávidím,že jsi v noci sama. Já jsem ráda,že je chlap večer doma,když jsou nějaký ubrečený večery,tak mi pomáhá,že tady aspoň nejsem sama. Ale kdyby musel,tak by se nedalo nic dělat. Tak přeju,ať máte dobrou noc. Taky jsem zvědavá,jak bude snášet dvě injekce najednou. Po hexe měla trošku zvýšenout teplotu,nic hroznýho ,ale byla taková tulivější... A půlku odpoledne prospala,protože hrozně plakala. A to bylo dobrý,že jsem jí dala jen dupky a šupla jsem jí do kočárku,teď jí budu navlíkat,to bude maso...chuděrka,je mi jí vždycky hrozně líto a až ty naušničky budou píchat,to taky bude něco...
20. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já kdybych malou nechala usnout bez uspávání,tak tady čumákuje tak do 23.Takhle jí většinou do 22 dávám do postýlky. Když chodila spát jak tobě v 19h,tak to bylo super,vyžehlila jsem v pohodě,nádobí,prach,všechno jsem stíhala večer a ještě jsme si vždycky dali s manžou zmrzku a koukali na telku. Ale to spala až do 5 :slight_smile: To už taky není pravda :slight_smile: Ale stejně jí miluju :grinning:
20. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já ji musím uspat,jinak by me taky čumákovala bůhví do kdy...takže ji chvíli ponosím v rukách a tak za pul hodky je tuhá,nekdy je tuhá za 10-15 minut....já teda nedelám to,že ji dám do postýlky,at usne sama,to jsem skoušela včera a jedineho jsem docílila to,že dostala až hysterickej záchvat,tak jsem ji uklidnila a pak me v pohode usnula za 15 minut na rukách a pak šup s ní do postýlky....
20. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 víš co a třeba se vám to vrátí tohle brzké usínání a probuzení až ráno,já jen čekám,kdy se to zmení u nás....se říká,že po 3 mesící se to muže zmenit,co my už máme,tak čekám,ale kdyby to takhle zustalo,jak to máme,tak to je super....no já radši uklízím přes den,malou dám do lehátka,pekne kouká na me,lehátko dám do pokoje,zrovna kde utírám prach,takže je furt se mnou a povídáme si...takhle večer a ješte uklízet,po celodenním venování se malé,to by me zabilo,já se vždy tak teším na večer,že mám chvilku na manžu,nebo tak jukám na telku,jinak přes den na to není čas....
20. říj 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na zuby se ti to zdá brzo? No Míši už se teď jeden klubal v jejím věku a navíc zuby můžou zlobit i třeba měsíc předem :angry:
20. říj 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kdyby byla Nika bez bryndáku, tak bych jí musela každých 15minut převlíkat :frowning2:
20. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukněte...

http://skrz.cz/pes
20. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak má Kačka teplotu skoro 38,není to teda nic strašnýho,děti to mívaj,to vím.Dostala čípek a spí,jsem zvědavá jak dlouho...
20. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám všem daří?
stíhám jen koukat na krásné fotky miminek a jak hezky rostou.. Jindra má zítra 4 měsíce, z hodného mimi je vztekloun, který nemá rád přebalování, oblékání a teda.. dnes už jsem chytala tiky teda.. ale jinak je to moje životní štěstí. až na tyhle vztekance je to naprosto vysmáté sluníčko a je hrozně upovídaný. ale je fakt, že jak jsem byla zvyklá, že je hodný a v pohodě, tak teď ty jeho vzteky dost psychicky nezvládám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
párkrát už se mu podařilo "ahoj" a "helou" atd říct, no chláma... :grinning: už se přeplazí po zádech přes celou naši postel-odráží se nohama, až se došoupe o kus dál.. :slight_smile:
mě zlobí můj vysoký tlak, takže noční stolek plný prášků :stuck_out_tongue_closed_eyes: podzimní depka mě taky neminula. brzo bude stěhování do nového-nakonec do bytu 4+1 a asi 200m vzdáleného :grinning: :grinning: takže zase balit, stěhovat, malovat místnosti, no...těším i netěším. :sweat_smile:
@ssimmikk jj, o té matce jsem četla, to je fakt šílené..chudák maličká. ano, tady oko za oko. a ten článek o mmb a jiných serverech, je to fakt, někdy lidé ztrácí soudnost..
20. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek