• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 Jindra už taky žvýká plenu a pěst a dokoliv co se mu tam podaří náhodou vecpat :slight_smile: . někde jsem četla, že mimča takto ochutnáváním poznávají vše okolo, protože to zatím jinak neumí. :slight_smile:
20. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem vás aspoň trošku dočetla. Tento týden máme nějaký rozlítaný. Včera jsem byla s dětma na masážích. Míši se to líbilo. byla úplně v klidu a po masáži začala kecat a tak kecala až do večera. Honzík byl s náma tak nám paní ukázala jak mu mám masírovat hrudník kvůli tomu astma. Dnes jdeme na protetiku aby mu udělali ty vložky do botek. Mám z toho obavy jak se mu to bude líbit. :frowning2: Dnes si užiji odpledne jenom s ním. Jdeme na kouzelnou školky a pka chce jít do cukrárny. Tak jsem mu to slíbilia. Už se těší že bude mít mamimku jenom sám pro sebe. :slight_smile: a já se taky těším. Užijeme si hezké odpoledne. Taťka bude s Míšou.
21. říj 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
noc teda nic moc,ale naštěstí už je Kačenka v pořádku,usmívá se a teplotu nemá.Chtěla jsem jít spát dřív a nepovedlo se mi to,ale ani to nevadilo.Kačka se totiž stejně před jedenáctou vzbudila a chtěla jíst.Usnula jsem před půlnocí a ve tři zase budíček,pak v pět a po šestý..už si pomalu zvykám,že se nevyspím :frowning2:

@micka1 užijte si odpoledne....
21. říj 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodré ráno,
tak u nás dneska noc pro změnu super,jako dřív. 21.30-4.30 a pak 5-8.3O. Napila se a teď ještě spinká :slight_smile: Já si krásně po včerejší noci,jak jsem nemohla spát , odpočinula... A taky jsme na sebe s manžou měli po dlooooouhé době chvilku času,když usnula :slight_smile: :wink:Tak jsem taková nabitá energií :grinning:
Začnu malou zkoušet uspávat postupně trošku dřív,včera usnula během 15 min ale myslím,že byla utahaná z toho pláče,tak uvidíme dneska. Už zase dva dny nebrečí když je tma,takže to tím asi nebylo,jenom nějakej její rozmar,pěkně si se mnou to naše dítko hraje :grinning:
Je tady mlha jako prase,z okna vidím sotva silnici. Půjdeme ven asi až odpoledne,chlapovi naproti až půjde z práce,doufám,že nebude pršet.
Mě už je taky líp,tak jsem ráda,je to jenom rýma,ani v krku už mě dneska nebolí a ani jsem se v noci nebudila,tak to snad brzy přejde úplně. No jo,teď je na to počasí na rýmu a chřipky.
Musím zase prát aspoň dvě pračky,je to hrůza.Až bude Simča větší,tak snad budu prát každý den nebo co.
Víkend bude super,manžel nikomu nejde pomáhat a bude s námi,ikdyž se to ségře moc nelíbilo. Prý co bude doma dělat. :unamused: Tak si uděláme dobrej oběd,půjdeme na prochajdu,budeme odpočívat,jestli nás Síma nechá :grinning: Už si ani nepamatuju,kdy naposledy byl s náma v sobotu doma.
21. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju peknej den,u nás je pod mrakem,ale neprší...odpolko jedeme se podívat ke kámošce,prodáva autosedašku pro deti od 9-18 kil od chicca za 1000 kč,tak si ji jdeme skouknout a když se zalíbí,tak ji bereme...nojono už pomalu človek musí myslet dopředu,ty mimina tak rychle rostou a zachvíli vajíčko už bude malý.... :confounded:
21. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala co ten rukávník a paní mi napsala,že se jim teď balíčky hodně vrací zpět a ten můj samo taky. :unamused: Tak jsme zkontrolovaly adresu a všechno je dobře,takže pošle znovu a uvidíme. Ve schránce jsem nic neměla,tak nevím kde byla chyba. Snad to na podruhé už přijde,už je mi na ruce celkem kosa :grinning: Budu zhejčkaná :grinning: Ale nadávala pěkně na poštu,žeto asi zruší a budou posílat jen PPL.

V pondělí asi dáváme auto do bazaru,takže o víkendu poslední mega nákup,musíme nakoupit pití a spoustu nepostradatelných věcí,ať to na chvilku vydrží...
21. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, vajíčko nám začíná být těsné a pásy máme na vrchním a už je to ťip, ťop, budu muset vytáhnout, tu větší polohovací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@misi.21 taky hodně na poštu nadávám a holky z MMB taky a říkaly jsme, že brzo začneme posílat přes PPL, protože pošta podražila a její sliužby jsou čím dál horší :angry:
21. říj 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak sme tu autosedačku vzali,je v dobrým stavu,jen je síce polohovatelná,ale jenom na 2 polohy,ta druhá vypadá,jako tedka poloha co má ve vajíčku,tak snad nemusím čekat,až malá bude sedet,nebo jo?nebo mám čekat,až ji bude 9 kilo?protože nám vajíčko není tesný,ale jak malá je dlouhá,obávam se,že zachvíli ji nohy budou číhat ze sedačky....
21. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tam dje hlavně o to, aby jí byly ty pásy ve cajíčku, což mi už máme tak, tak....autosedačka se má používat pro kg, pro kolik je určená, já jí mám od 0 do 18kg tu polohovací, takže tohle řešit nemusím :wink:
21. říj 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj tak to ty máš pohodu,tu sedačku mužeš dát kdykoliv,já budu číhat ,až nám bude 9 kilo,tak malá do ní pošupajdí..

Ahoj holky,přeju peknej víkend,prej má byt hezky,tak dneska podnikneme procházku na hřbitov doníst venec a zapálit svíčku,je to pěšky od nás neco vyše hodiny...no ale tedka je tu pekná mlha,tak doufám,že nebude celodeenní a vyjde nahoru a zasvítí oskárek....
22. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,
Naše lady měla dneska divokou noc a já s ní. Vstávaly jsme od 1hodiny 4x!! a v 7.30 byla vzhůru. Už nechtěla ležet,tak jsem ji převlíkla,přebalila,šoupla do postýlky a za chvilku byla tuhá. Musím jí dneska víc utahat,ale já netuším jak :grinning: Chlap s námi má být celý víkend doma a před chvilkou mu volala kámoš,jestli by mu nešel pomoct,tak samo že šel,tak jsem pěkně naštvaná. Jeden jedinej víkend a on nemůže říct,že nepůjde,že bude s rodinou. Prý to je na hodinu,tak jsem zvědavá kdy přijde.

Je pěkná kosa,ale začíná svítit slunko,tak půjdeme s malou ven.
Byla jsem v lékárně DR.Max a mají tam ve slevový knížce 20Kč slevu na prsní vložky od johnsons,pokud používáte...

Malá už zase kňourá a zívá,to bude dneska protivka :grinning:
22. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady svítí slunko, ale v noci mrzlo, brrr!!! Jdu si umýt vlasy, pak nakrmím Verču a musím k babičce, mamka má dnes až do večera :unamused: zítra jdu s Míšou poprvé do cirkusu, tak su zvědavá, hrozně se těší :confused:

@misi.21 jj, to jsou prostě chlapi :zipper_mouth:
@tasmailla1 ty a není ta sedačka od O do 9kg proti směru jízdy a od 9kg ve směru? Tak to máme u té polohovací, ale to už jsi asi prozkoumala :sweat_smile:
22. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malá zjistila,že má ouška,což se mi teda vůbec nehodí,když za pár týdnu jdeme na naušnice,mám strach,že si za ně bude tahat. Ze začátku bude mít teda jen pecičky,ale stejně.Pořád si na ně sahá. :unamused:
22. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .Tady je zima,ale sluníčko.

@misi.21 malá byla taky vzhůru v 0:30,2:30,4:30 a 6.30..fakt úžasný,jsem byla jak praštěná pytlem ráno..Dneska oběd a návštěva u tchána,zítra u našich,takže žádný vaření,pohodička..:slight_smile:
22. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Kačka teda náušničky už má a ani o nich neví.Ale je fakt,že ouška si netahá a netahala.Jo,a dudlík se asi fakt pomalu ujímá...
22. říj 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk máme 9-18 kil a dá se dát jen ve směru jízdy.... :wink:
@misi.21 no taky jsem zvedavá,jak my přežijem nastřelení naušnic,mudr říkala,že nastřeluje až po očkování,což bude za mesíc,tak jsem zvedavá a my máme taky takový malinký naušničky ješte po mne,jsou to jako malý čočky.....síce sme dostali naušnice darem od tchýne,ale ty jsou moc veliký aješte k tomu takový vyřezávaný,tak si myslím,že by se lehko na nich mohla malá poranit,tak ty dáme,až bude věší.....
@petrunka01 jee to se máte,že se ujímá dudlík,u nás nemá šanci....
22. říj 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 M9ša měla takový ty pecičky co mudři nastřelují, nic jsem nekupovala a v pohodě :wink:
22. říj 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk víš co jsem si říkala? Jestli ty pecičky jí nebudou při kojení ze zadu píchat za ouškem,jak mi leží na ruce.Ale tak dělá se to normálně,tak snad ne.
@tasmailla1 my jsme koupili kytičky,strašně se mi líbí,dám sem fotku,jestli si vzpomenu jje nafotit :slight_smile:
@petrunka01 u nás si myslím s dudlíkem taky nepochodím. Na to usínání u jsem si zvykla,ale třeba až jí bude něco bolet nebo tak něco,tak že by se tím uklidnila. No uvidíme. Na dnešní noc jsem moooc zvědavá. Vstávala 4x,ráno vstala v 7.30 a pak 8.30-9.30 spala. Najedla se a spala další tři hodiny a pak ještě dvě hodinky v kočárku na prochajdě,tak to vidím bledě :grinning:

Chlap přišel po 4 hodinách,prý na hodinku,hahaha...Tak jsem dneska nevařila a udělala to co jsem chtěla k obědu až teď k večeři a moc jsme si pochutnali. Zkusila jsem ty křupavý bylinkový vepřový řízky v troubě a moc nám to chutnalo. Zítra vaří manžel,žehlí si to :slight_smile: tak jsem zvědavá,co bude :slight_smile:
22. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc nejdou nafotit...
22. říj 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No já teda nevím, ale Miška mi s nima normálně spávala na boku a nikdy si nic neudělala a myslím si, že ta pecičky jsou lepší než klasický naušnice za který si může za začátku tahat :wink:
22. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo,to určitě. Nechám jí je pár týdnů a pak zkusím vyměnit a uvidíme,co bude...
22. říj 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, dneska to u nás vypadá na hezké počasí, včera jsem se vypravila s kamarádkou na nákupy, tátu jsme měly v práci tak jsem vzala s sebou i kočárek a st.dceru.nakonec jsem koupila jen pro ni - bundu, mikinu a leginy 1300,- v háji ale koupili jsme na slevách tak vlastně dost ušetřily :grinning: . Kačka i já jsme odešly s prázdnou.
Myslela jsem jak vezmu holky na drakyádu ale Lena řekla že je to trapný..no tak to si holt musím zvykat že takové akce už holt nefrčí..s Honzíkem si fakt prodloužíme mládí..
jo a musím se pochlubit, tím že Honzík včera přes den pomalu nespal, jen v dobu kdy jsme nakupovaly tak usnul hned po koupání v 19,30 a jedl až ráno v 6 hod. já usnula na gauči a probudila se ve tři, ve čtyři jsem lezla do postele a pak jen klimbala s tím že už určitě bude chtít jíst...škoda jen že takhle hezky spát nebude častěji, moc s tím teda nepočítám
23. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,manža si vzala ráno malou a já si ještě 2 hodinky schrupla,krásně jsem si odpočinula.
@lebapa u nás je to dlouhý spaní asi v háji,protože teď spí dost přes den,takže v noci se budí. Ale i tak je to ještě v pohodě. Ale přijde mi,že přes den chrápe čím dál víc,tak nevím,kam až to půjde :grinning: Po O přijedou naši a pak půjdeme ven,už tady není tak krásně jako včera,ale zatím neprší,tak se to dá.
23. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou nedeli,no co se týče spánku,tak dneska naše trhla rekord ,spala od 19 do 7.00 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a pak ješte od 8-10.30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo,to si máma odpočinula,kéžby to bylo častejc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska je u nás nádherne,svítí sluníčko a je i docela teplo,asi 13 stupnu,tak sme se byly odpolko na hodku projít v lese,to byla paráda a docela me i bolej nožky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sjem byla s malou v cirkuse, super, úplně božííí, malá nechtěla jít od tama :grinning: má fotku na velbloudovi :grinning: chtěla se vyfotit ještě s hadem, ale byl mega velkej a neudržela by ho, tak mi ho pán dal kolem dokola a v ten moment se malá blokla, že néééé, tak jsme si poprvé v životě pochovala hada a je pěkně těžkej, měla jsme co dělat :grinning: přes litr v háji, ale stojí to za to :wink: Míša říkala, že nepojede se mnou dom, že doma je nuda, že bude s nima vystupovat, tak sjem jí říkala, že tady jako nechá maminku, Verunku a tatínka a ona, že někdy za náma dojede :grinning: no a teď furt mele, že zítra půjdeme zase...no hahaha, jsme pěkně vycinkaná z peněz :sweat_smile:
23. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ju tak to máš taky prima když šli tak brzo ven. to ten náš chlap svtával až no spíš po obědě než na oběd, kočár jsem vytáhla já. ale pak vydržel ještě spát i na dvorečku, tak jsem se natáhla k tv a i začala klimbat. no u nás to je fakt co tři dny jinak. ted už spí. byl moc hodnej a pomalu začínal usínat na ruce, bylo to dneska bez breku, tak jsem šla rychle koupat a padnul..
@ssimmikk to je rošťanda, já byla s Lenou v tomhle věku taky v cirkuse a moc se jí to líbilo, ale že by nechtěla dom to teda ne..no mamko od teď budete muset být kolikrát tajní a jak bude někde cirkus tak budeš muset mlžit, jinak bude chtít aby jste jim vykoupili lístky :grinning:
23. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 naušničky máte krásný, Barborka má taky takový jen s červeným kamínkem. Nosí je do dnes, ještě na ní nepřišla doba kdy začne chtít nějaké módní aby ladila k oblečení. Lena ta většinou nenosí nic. má citlivý uši, zlatý vyndala a věčně něco vymejšlí
23. říj 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak už tady prší a je hnusně. To je děs. ještě že jsme se hezky prošli včera odpoledne. Pak jsme se doma s manželem podívali na pohádku :slight_smile: ,vykoupali jsme Simču,ve 22 už byla v postýlce a vstávala až ve 3 a pak spala do 8.15!! nechápu,podle čeho se to naše stvořeníčko řídí,jednou vstává hodně,pak zase vůbec :slight_smile:

Uvidíme,jestli dneska půjdeme vůbec ven,nevím ani kolik je tam stupňů,teploměr je asi na dobro v tahu. Musíme koupit novej. Jdu se nasnídat,za chvilku přijde kamarádka,tak dopoledne příjemně uteče... O víkendu,pokud bude ještě hezky,tak půjdeme na prochajdu s foťákem a necháme si udělat nějaké pěkné rodinné fotečky. Nemáme snad ani jednu společnou,vždy fotí manžel nebo já :frowning2: ak vezmeme někoho sebou a vyblbneme se s kočárkem :grinning:
24. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, hlásím mlhu, že to vypadá, že za okny někdo rozlil mléko-nejde vidět nic, sotva prádlo na balkoně za oknem. dnes nevařím, máme navařeno od tchýně :slight_smile: víkend byl chaotický, už jsme se těšili domů.. Jindra oslavil své 4-měsíčniny řevem a já nervačením :grinning:
hezký den všem.
24. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek