• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,no u nás mlha není,klube se sluníčko,tak jsem zevdavá,či mu to vydrží...
@druidee proč ses nervačila?to chce klid holko,občas mimina proste musej i brečet... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No dneska mám v plánu uklízet,tak se jdu pomalu na to vrhnout,čekají nas návštevy tenhle týden,zítra přijedou kámošky,pozítří další kámoška a v pátek asi 8 lidí na obed,jednou cestou se stavej na hřbitove dát vence a potom přijedou k nám,takže tenhle týden bude chaotický.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holyk, tak jsme byla s Míšou opět u mudr., už měsíc kašle :angry: tak jsmebyly na rentgenu, zítra budou výsledky, tak uvidíme co bude dál, dostala jiný kapky a jakýsi prášky :unamused: už su z toho na nerva, furt je doma, zlobí, mrčí, že chce do školky a někdy záměrně všechny provokuje :angry: zítra jdu k zubařce, prasklami stolička, tak jsme nadšená :cry: doufám, že to nebude chtít trhat :zipper_mouth: jinak tadyx od večera mrholí, mlha není, sluníčko taky ne, včera si Míša koupia zimní bundu a užsi slečna vybírá sama, ukázala jsme jí sportovní a řekla mi: sma asi ju kup, když se ti líbí, já ju nosit nebudu :angry: tak sjem jí koupila tu co chtěla teda, abych měla klid, pobavily jsme půl obchodu dohadováním, jak mi nutila tu a já zase jinou :grinning: na rentgenu si držela prsa a prej je nikomu neukáže :grinning: no to nám to pěkně začíná, tak nevím co mě s těma našema cácorkama ještě čeká :astonished: manža mě včera pěkně pohnul žlučí, to se mu už hooooooodně dlouho nepodařilo, tak přemýšlím, že budu dělat uraženou :grinning:
24. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 páč jsem nervák :grinning: . nevím, jak nejsem zvyklá, že vyřvává, tak mě to dokáže docela rozhodit. hm...

Tak jsem si tu pracně roztáhla žehlení a prádlo po celém obýváku, že udělám generálku a do toho se mi nahlásí návštěva. tak mám hodinu na úklid. tzn. vše zase na jednu hromadu a utajit to do skříně. chjo.. :slight_smile:
24. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no úpřimne,já jsem taky peknej nervák a taky me to dokáže rozhodit,ale v poslední dobe jsem si už na to nejak zvykla,takže v pohode... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo,to máš dobrý,že se ti takhle na poslední chvíli ohlásí návšteva,to já bych řekla,že nemužu,když tak by se meli nahlásit aspon den dopředu,abych stihla uklidit ten svinčík....a práve proto uklízím dnes,když vím,že návšteva přijede zítra a mám toho teda hodne,co uklízet a pak ješte i žehlit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ješteže mi malá tedka spí a jinak je v lehátku a hraje si tam s hračkama,jinak nevím,kdy by jsem to stíhala uklidit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj to znám "utajit to do skříne" ,hlavne aby pak nikdo nevlezl do ty skříne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihi, no vidím, že nejsem sama,kdo utajňuje do skříně :grinning:
@tasmailla1 nejlepší je neohlášená návštěva :grinning: ta hodinu předem je ještě super :grinning:
24. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám řešíte neohlášený návštěvy. Tak já tady dneska měla tu kamarádku a asi v 11 přišla teta a strejde neohlášeně. Vůbec by mě nenapadlo,že mě přepadnou zrovna oni. Nevídáme se. Ale kápl z toho bylík plínek :grinning: Takový návštěvy nesnáším nejen kvůli tomu,že si nestihnu pořádně uklidit,ale kolikrát ani nemám co jim nabídnout ke kávě,když mám žravou a všechno sním...
24. říj 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky tady fučí vítr...ach jo..
já uklízím pořád, právě aby se mi nestalo že by mě náhodou překvapila nějaká návštěva..z uklízení na rychlo bych právě chytla nerva..no ale hádejte jak se daří...jen střídavě při tom jak se doma všichni sejdeme..tatínka mám za další dvě děti
@ssimmikk jo s nákupama..začíná teda brzo :slight_smile: ale to se u slečen dá čekat..Bára taky nemá ráda když se musí někde svlíkat od mala..i když si doma něco zkoušela tak se šla převlíknout vedle do místnosti...a budeš mít radost..časem se ty nákupy jen lepší :confounded: :grinning: . Vybrat s holkama boty je na dopoledne..tatku zásadně nechávám doma protože by mi vytekly nervy ještě jeho do toho.
@druidee zjištuji info o kočárku :slight_smile: - na jak dlouho to ještě vidíš s boudičkou? jak dám Honzíka do kombinezky tak je tam fakt akorát. už jsem si domu přivezla tu sportovní část, kdybych musela vytáhnout zimní fusak tak abych byla připravená
24. říj 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Hihi, no tak výběr bot je u nás na půl dne, prootže nic neobuje a nebo co se jí líbí nemají na ní :rolling_eyes: takže boty sháníme třeba i týden a déle :angry: s hadrama si začla vymýšlet letos co bude a nebude nosit, cvo se jí líbí a co ne a docela mě to děsí v jejím věku :zipper_mouth: to potěš koště jestli Verča bude to stejný :sweat_smile: jak sjte na tom s tím kašlem, Míša má kašel už měsíc a takovej hnusnej, div z něho nebl.je...nic jí nepomáhá, dnes jsme byly opět u mudr., tak byla na RTG, zítra budou výsledky a nevím co už dál :frowning2:
24. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no to jsem ti taky chtěla napsat s tím kašlem vidiš :grinning: :grinning: já jsem od toho porodu pořád ještě nějak mimo..
no Lenka kašlala měsíc, hroznej kašel. doma se to pomalu lepšilo (na alergickým jí zdvojnásobili dejchák a přidali další) ale jak přišla do školy tak jí uča poslala dom. ve středu min týden jsme byli u kardiologa, udělal ji ult a ekg a taky v pořádku. tak jsem jí ve čt pěkně nahnala že holt to nějak vydrží..to prý kašlala ještě hodně, ale už se učitelkou domu nenechala poslat a v patek bylo po kašli...od té doby je klid..no je to snad psycho kašel..znělo to jak černý ale ten se taky nepotvrdil..jak spustila museli jsme doma přestat mluvit nic jinýho jsi totiž neslyšela. To už mi loni jak byla doma dva měsíce pak říkala dr. z prahy že léky má uplně všechny, bere i na žaludek takže podle ní to bude z psychycké strany..jenže to ti je divný,, do školy se těšila, problémy tam ve třídě neměla no prostě nic..jsem jí pak říkala že je alergická na bráchu protože to začalo loni touhle dobou co jsem otěhotněla...taky jsem jí pozlobila že jí pošlu do lázní, možná i to jí trochu zkrotilo..jsem zvědavá co řeknou vám, je to teda katastrofa když jí musíš mít doma a defakto jí nic není..Lenka je aspoň velká
24. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo a ty boty my letos koupily jen Báře, Lence ještě vcelku jsou. jsem jí vzala do obuvi a ona že nemá takovej vkus jako já, že nenosí boty jako staříci kolem..měli totiž akce na mustangy, ale ona chtěla ty za normal cenu, to je můžu koupit na jaro až budou potřeba..no bylo aspon ušetřeno..pro jednou..zatím netuším jestli jí budou kozačky, to bude další pálka..
24. říj 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hm, tak kašel kvůli psychice? A z čeho? To jsem ještě neslyšela :astonished: no mám podezření, aby nebyla na něco alergická :unamused: mudr.furt alergologii odkládá s tím, že uvidíme co dál, ale už ěm to sere, protože už přes rok má opupínkovaný ruce, dva dny to má, pak jí to zmizne a pak zase a furt dokola a jak na potvoru, když jdem ek mudr., tak jí to zmizne :angry: na alergologii je potřeba doporučení, že? :confounded:
24. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,uff tak mám toho pro dnešek plný brejle,všechno je pořádne uklizeno,navařila jsem si odpolko i na zítra,když jedu zítra k zubákoj,tak by nebyl čas,upekla jsem ješte bábovku...mmalinká už spinká,tak pujdu do sprchy a pak si vyložím nožky u televize,ješte se neco odstříkám na zítra,aby bylo,když pojedu k zubařce a pak na nákup,aby malá nehladovela....pujdu nakoupit veku a podobne,protože přijedou na návštevu 3 kámošky,at je doma co pod zub...
@misi.21 jj jak píšeš je to naprd,když přijede návšteva a človek nemá co dát ke kávě,takhle aspon ,když víš,že nekdo přijede,človek neco dopředu upeče,přichystá chleníčky a tak....
@lebapa
@ssimmikk ty jo holky nestrašte s tím,jak jsou deti pak vybíravý a co se líbí me,tak to oni nebudou chtít nosit,nebo boty...to si neumím představit,ale hold já jsem teda taky nebyla jiná,když me máma kupovala boty,nikdy jsem nechtela ty,co se líbili ji,no nemeli sme rovnakej vkus... :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holky,musím se pochlubit,už druhej den nechávam naši malou princeznu usínat samotnou,protože dotedka jsem ji vždy ukolísala na rukou a předci už je těžší,tak me z toho už pekne boleli ruky,tak jsem si řekla a dost a včera to vyskoušela....malá chvilku si povídala,ani nebrečela a usla do 15 minut a dnes ten samej scénař a v pohode usla taky rychle...a přes den taky sama usíná věčšinou v lehátku,pak ji jenom přenesu do postýlky,...já jsem tak ráda,že to zatím zvládá sama,kéžby jí to zustalo...vím holky,že vaše mimina taky samy usínaj,tak mám z toho velkou radost... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jdu zítra taky k zubařce :cry: jinak mocinky gratuluju k usínaní, šikulky, to je hned úleva, co? :wink:
24. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jejda tak budeme trpet obe na tom křesle,vid? :grinning: :grinning: :grinning: naštestí já nemám žádnej kaz,jen 2 zuby mi převrtá,protože me tam kus blomby chybí...prosím te nevíš,či me muže dát injekci,když kojím?nerada bych mela bolest,když to jde se jí zbavit pomocí injekcí....jj jak říkáš holka,hnedka je to úleva,jen si musím zaklepat,at to takhle zustane.... :wink:
24. říj 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé,tak to usínání závidím,u nás to tak lehce nejde. Ted mi tady spinká na ruce,ale běda,jak jí položím do postýlky. Už mě má holka solidně ochočenou :slight_smile:
Zítra přijede asi mamka a ve čtvrtek jdeme na ty kyčle,pak volnej pátek tak bude menžel doma a zase bude konec týdne...hrůza. S takovou půjdu brzy do práce :grinning:
24. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vid?já si zrovna dneska říkala,že síce v práci to utíkalo rychle,ale takhle doma,to je taky pěknej fičák....je ráno,přebalím malou,nají se,pak je obed a hnedka večer koupání a jít spát....taky si říkám ty tři roky ubehnou jako voda,no za týden už musím jít zařídit rodičák,mateřskou máme jenom do pulky prosince...ach jo,bude my líto za tema peknýma prachama... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak nech vám to pak na tech kýčlích dobře dopadne.... :wink: :wink: :wink: jj ty deti si nás rychle obtočej kolem prstu.... :wink: :wink: :wink:
24. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tohle nedávno řešily holky, zda se můlže dát injekce při kojení....prej může, ale lepší pak nekojit a mít odstříkáno, tak nevím, ale zubaři prej normálně kojícím dávají, protože je to lokální anestezie :wink:
24. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my třeba chodíme se ségrou ke stejné zubařce a ta v těhotenství ani při kojení injekce nedává,ono asi záleží na zubaři.

Dneska prší a prší,měla přijet mamka na návštěvu,ale v tomhle počasí pochybuju,že se jí bude chtít. :unamused:
Já si včera vyplnila papíry na rodičák,tak s tím musím jeden den na tu socku pro potvrzení a pak to odnesu,ať se mi to doma neválí.Já bych šla tak ráda na 4 roky,abych si malou fakt užila co nejvíc,ale ty peníze jsou almužna. Aspoň o 2 tisíce,kdyby to bylo víc. :angry:
Jdu se nasnídat a naládovat pračku,čekám až se madam probudí.Tátu máme dneska v Praze,tak asi přijede dlouho.Doufám aspoň,že nebude chcat celej den a bude se dát jít aspoň na chvilku na prochajdu...
25. říj 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dneska super,Kačenka spala od večera až do pěti,kdy jsem ji víceméně budila:slight_smile:.Pak hned vytuhla a vstávala v 7:45,ideální noc :wink: :slight_smile: .Pak kontrola na kyčlích,vše v pořádku,nemusíme už nikam a ani balit.Teš spinlá,takže se můžu i v klidu najíst.
Taky jsem nás objednala k zubařce,jdeme za 3 týdny.Chodíme celá rodina k jedný,tak to vždycky vezmem při jednom.
Měla bych si zajít na sociálku pro papíry na rodičák,ale strašně se mi tam nechce.Ale nedá se nic dělat.Potřebuju ještě nějaký papíry nebo potvrzení do práce?
Jinak je u nás hnusně,prší,ale poměrně teplo.Na nějakou delší procházku to nevidím...
25. říj 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Jis mě pobavila s Míšou,jak si držela prsa a vybírá oblečení.To brzo teda,se mám s holčičkou na co těšit,co.Šimonek je nenáročnej,cokoliv mu koupím,se mu děsně líbí a děkuje mi :grinning: .
Musím zavolat do servisu,abych dojednala přezutí kol,to zase budou výdaje,chjo..jsme najeli na spořicí režim,aby to nebyla taková rána,až spadnu na rodičák...
25. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ona je prej nějáká injekce co můžou i těhotný, já jsme si nechala dávat u Míši i u Verči a ej to lokální, takže to prej vliv nemá :wink: ale asi je to o přístupu mudra :confused:
@petrunka01 no Míša byla taky vždy zavše moc vděčná i teď je,ale už si vybírá, bohužel :angry:
25. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přišel rukávník, 3x hurá. jsem zvědavá,jestli v tom fakt bude teplo. Simča zase usnula v sedačce,tak si něco uklohním a najím se. Pořád tady prší a asi bude celý den. Tak se asi vrhnu na žehlení.
25. říj 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my u zubařky celkem dobrý, Léna bez kazu a ten zub co jí trápí musíme doufat že se sklidní.podle rentgenu to má pořád stejné. Ona má ten zub umělý - korunku, kořen jí zachránili takže kdyby něco tak musíme znova do motola aby to předělali tam a jestli prý to začne zlobit v kořenu tak jí to tahle dr. u nás vytrhne a udělá celý nový..ale to si máme začít šetřit...první zuby měla krásný a druhý byl hrozný, začal se jí ze vnitř rozpadat, měla tam i nějaký nárůstek, původně to vypadalo jak další zub..skončilo to takhle že ten zbytek jí kdysi uřízli u dásně a má korunku, bohužel je to k tomu ještě jednička..
jéé holky venku asi leje jako blázen..no tak to pojedu pro holky autem. musím na poštu
@misi.21 žehlení odkládám třetí den, mezi tím mám zas plný koš prádla takže dneska už fakt musím. pro papíry jsi si byla na sociálce osobně? musím si na to vzpomenout až pojedu do Kolína a vyzvednout to tam taky, letí to jak hrom..jo taky bych brala 4 roky a chodit pak jen na pár hodinek do práce. nejhorší je že když nastoupíš tak díte ve školce je většinou často nemocné a pak se začíná řešit hlídání a pod. a je po radostech..zlaté když je to mimi
25. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nás na alergický poslal dětský a první objednání trvalo fakt dlouho..lena je astmatik i alergik, ale postupem času se to lepší..jen ted tohle..hi a dneska mi zubařka říkala že to může bolet i ze stresu že ten zub má mrtvý..takže přestal kašlík a začala si možná vyžadovat pozornost přes zoubek :grinning: :grinning: je to tak že ona o tom vůbec nemusí vědět, do školy se taky těšila, ale být doma s bráškou a hlavně pořád se po mně plazila..už jsem jí pak musela vyhánět, je už větší jak já a to se fakt nedá. možná na tom něco bude že to podvědomí její se nechce smířit s tím že maminka neběhá kolem ní. ona má povahu že vše uzavírá v sobě, Baru to je kecka malá, ta všechno co jí trápí okamžitě vyventiluje
25. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zdravíme po delší odmlce. Vůbec jsme neměli čas sem ani nahlídnout. :frowning2: Honzík je celý týden doma. Školka je ve středu a ve čtvrtek zavřená, včera byl s náma doma a tak jsem si říkala že na jeden den ho nemá cenu tam dávat. Včera jsem obsolvovali kolečko po sociálce kvůli rodičáku. Tak už to máme vyřízeno a Martin nastupuje od 1.11 na rodičák. Volba už je provedena a prohlášení už je taky napsáno. Nevýhoda byla že Martin má trvalé bydliště v jiném kraji tak jsem to měli složité. Dnes jsem se byla já odhlásit a zároveň od prosince přihlásit. :slight_smile: :slight_smile: Míšu má napsanou že se o ní bude starat příští víkend a jinak bude v práci. Tak jsem prohlásila že na ten víkend mizím z domu ať si ji užije. :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím,že u zubařky to bylo uplne v pohode,po parádní injekci,kdy jsem si připadala,že mám ovislej koutek úst jako u mrtvičky,jsem si to na tom křesle i docela užila,bolest žádná a za pul hodky už bylo hotovo a já šla domu,segra me hlídala malou v čekárne,tak to taky zvládli,takže co dodat,bylo to supr,další kontrola bude až v lednu,kdy me bude znova převrtavat blombu a to si pak taky dám injekci,mudr říkala,že injekce se mužou dávat,když jsem tehu,i když kojím,žádnej vliv na mlíko a pak na mimi to nemá...jen pak 3 hodky jsem mela pekne umrtvenou pulku pusy ,až to nebylo moc příjemný,pořád jsem mela pocit,že se na me každej kouká,že mám určo ten koutek povislej,pak sme šli se segrou na nákup do tesca,ty brdo,tam už maj vánoční výzdobu,se z toho asi picnu,když to takhle připomínaj a já nemám zatím nic koupenýho...no nic nakoupila jsem veku a podobne,malá to všechno přespala,a když jsem přišla domu,tak jsem udelala chlebíčky a jednohubky a tedka čekám,až přijedou kámošky na návštevu...se na ne teším....

Holky,co to?papíry na rodičák se vyzvedávaj na socke?já myslela,že na pracáku...že si tam pujdu po žádost,vyplním ji,odnesu to pak tam spátky....v práci už nejaký papíry na rodičák jsem už podepsala....
25. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky vás všecky zdravíme :slight_smile: je tu hnusně už 3.den,prší,venku tma jak v pr....., takže dneska ani na procházku nejdem,snad už se zítra bude dát.
@lebapa taky se mně to prádlo tady kupí,dneska jsem zase prala a už to pomalu nemám kam dávat :confused: takže dneska nás u těch žehliček bude stát víc :wink:

Filípek začal spojovat ručičky k sobě :slight_smile: a začal už chytat vše na co přijde oběma rukama :sunglasses: a taky to hned všecko cpe do pusy prďola malá.
Holky,taky vám tak někomu padají vlasy?? Mně všeci říkají,že je to tím kojením,ale s takovou budu za chvilku plešatá :sweat_smile: padá to šíleně,všude jsou moje vlasy :confused: a vysávat to furt nějak nestíhám :confused: Když jsem byla těhu,tak mně za celou dobu spadly tak 3 vlasy,vůbec nepadaly,to bylo super,ale teď :confounded:
no ten rodičák už budu taky pomalu vyřizovat,papíry už jsem si donesla,tak to mosím vyplnit a donést to tam,ale ještě trošku váhám,zda 2 nebo 3 roky,ale vidím to spíš na ty 3. Je tu nějaká "odvážná" co si dává na 2??

@misi.21 náušničky jsou moooc krásné! to bude Simča kočka :wink:

@tasmailla1 o návštěvách mně ani nemluv,navíc ty neohlášené fakt nesnáším(zvlášť teď,když nestíhám furt uklízet), asi před měsícem přišla od manžela tetka sa podívat na malého,přišla ráno! já jsem byla eště v pyžamu,ona šla od doktora,pochybuju,že si vůbec někde umyla ruky a pak šahala na malého,no měla jsem málem infarkt,pomalu ho tady oblizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fuj,já nevím,že ti starší furt poučují a tak,ale takové základní věci nevědí - nebo ignorují nevím,každopádně mně pěkně nas...., vůbec jí nebylo blbé,že nás skoro vzbudila,že teprv snídáme atd. To jsem si v duchu říkala,že má štěstí,kdyby nebyl můj doma,tak jí neotevřu :grinning: :grinning:

@ssimmikk to máš veselo s Miškou a s výběrem oblečení :slight_smile: snad ten náš malý nebude nějaký manekýnek :slight_smile: ale když to vidím kolem sebe,pomalu 10-leté děcka (aj kluci) mají melíry apod.,holky se už malují,no čumím kam ta doba spěje :confused:
25. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ty jo holka,já se hlásím,me teda vlasy padaj uplne šílene, ale me padali taky v tehu,proto jsem se v březnu nechala ostříhat z dlouhých vlasu na kratší....ale tedka,.to je teda uplne hruza,vana plná vlasu..taky možná budu zachvíli plešatá...:slight_smile:ty jo,tak to si mela supr s tetkou a po ránu návštevy teda jsou dle mýho trošku neslušný...mela přijít po obede.....a neotevřela bych....já ani poštákovi po ránu neotevřu,když jsem ješte v pyžamu,se na neho mužu vyprdnout... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj přesně,taky mně to přišlo hooodně neslušné :angry: ale jí to vůbec nedošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kdybych byla sama doma,tak určitě neotevřu :grinning: a taky doufám,že už nikdy nepřijde :sweat_smile:
já sa bojím aj učesat,to jsou vždycky úplné hrstě vlasů :cry:
25. říj 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek