• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@veve21 jo jo, te´d doháním jídlo, jak se dá, protože mám jen kilo nahoře :frowning2:
Jinak čekáme klučíka
7. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já vezla 14 dná starou Adélku od nás do Brna, babička s dědouškem měli 65 leté výročí svatby a byla to velká rodinná slezina. Cestu malá prospala a zvládla na jedničku.
7. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@snehurka11111 jéé, tak to gratuluji ke klučíkovi... :wink: ..já mám taky kilo nahoře...néé, že bych potřebovala přibrat, to tedy nee... :grinning: ...ale přeci jen... :sweat_smile: ..snad už se v pátek taky dočkám toho, abych věděla, copak to bude.. :wink:

7. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: ok, směrem na Valašsko :grinning: také se těším, až sem pak dáš fotky :wink: a napiš, kdo to vyhrál-důchodci nebo těhulka :grinning:
@snehurka11111 tak to budete mít páreček, to je fajn :slight_smile: já mám teď také období nezastavitelného hladu :slight_smile: v prvním trim.mi bylo kvalitně zle 3týdny a no brrrrr a další týdny to ustupovalo, že se dalo existovat.... teď je to takový klídek, pohoda s kopanečkama :slight_smile:
@veve21 přesně tak, není penízků na rozhazování, my chceme koupit jen 1 kočár na celou dobu a dá-li vůle boží tak i pro druhé miminko :wink:
Holčiny, já budu prvorodička. užívám si ty bouličky a kopance, povídám si s bříškem, ale když si reálněji promítnu, co nastane po porodu za zodpovědnost a režim, tak mě smích přechází :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ..jo a myslím, že cestu zvládnete...u miminek to bude určitě lepší, než u starších dětí...miminka přeci jen většinou spinkají v autech...max. se vzbudí na mlíčko... :wink:
7. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee po porodu to bude pohoda :wink: já osobně měla nejhorší období kolem 8 měsíců co začla Aduš šmejdit po bytě a byla víc pohyblivá a nechtěla spát :rolling_eyes: po porodu člověka podrží hormony :wink: určo všechno v pohodě zvládneš :slight_smile:
7. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
a ohledně přibírání, já nemám nahoře zatim ani gram ale rozhodně mě to netrápí, moc dobře vím, že to pak půjde nahoru až se mi to nebude líbit :wink: v prvním těhu jsem do 30tt nepřibrala nic a pak šup a 8kg nahoře během chvilky :rolling_eyes:
7. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka @veve21 no já práve proto si myslím,že takovýdle malé díte by to mohlo zvládnout líp než starší...ale taky se budu muset řídit i sebou..abych to zvládla i já...jsem zvedavá,jak po porodu budu vypadat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky chci,aby ho hnedka po porodu videla i mamina a starí rodiče...dnes sem jim volala a že prej,škoda,že nemužu přijít domu,že by me rádi videli a ptaj se,že či mi roste bříško,no a takovýdle otázky.....Asi jim je trošku aj líto,že me nevidej,jak se tehotenstvím měním a pak jim bude líto,že tak často neuvidí mimi ,jak se vyvíjí,jak roste a tak.....
@druidee to já taky budu prvorodička a mám z toho fakt hruzu,přesne jak píšeš,asi hodne rychle nám zmizí úsměv z tváře...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky chceme jen jeden kočárek 3-kombinaci a bylo by úplne nejlíp,kdyby to vydrželo i pro druhý mimi.....Protože pak až vyroste to prví...penízky budem potřebovat na vytvoření detskýho pokoje.....
7. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jooo,já už mám nahoře 3 kg....ach joooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to neřeš, do 12kg je to naprosto v pohodě, už jsme skoro v půlce těhu :wink: to není tuk ale větší objem krve, prsa, placenta, mimčo atd :wink:
7. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka já to zatím neřeším,ale nechtela bych skončit tehu s 3O kg navrch.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a práve mám pocit,že to tedka pujde pekne nahoru.....ne pomalu ale rychle....
7. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já také 3kg.. váhu doma nemám, tak jsem hodně zvědavá, kolik navážím ve středu na kontrole :slight_smile:
7. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak jsme v sobotu vyfotili bříško, chtěla jsem teď také přidat fotku a koukám, že jak tam na té fotce pózuju na chodbě, tak za mnou jsou vyskládané staré igelitky s vyrecyklovaným odpadem, co jsme měli nachystané na vynesení, tak to sem fakt dávat nebudu :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: aspoň je vidět, že třídíte :grinning: :grinning: jen se pochlub :wink:
7. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no já doma taky váhu nemám....naštestí,asi bych pak na ní stála pořád...a to by me asi štvalo,jak přibejvám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak je nejlepší se jednou za měsíc odvážit..když jedu na kontrolu...a už v pondelí tam pojedu...juchuuuu už se nemužu dočkat.....
7. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: tj, třídíme poctivě-i kovy. taky to zabere doma trochu místa :unamused: nakonec jsem si teď vlepila pupek do fotoblogu-sice mám přes něj ruku, ale jde vytušit, že je to melounek :grinning: :wink:
7. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jeee hod fotečku.... :wink:
7. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ano, přesně z toho důvodu jsem ráda, že ji nemám a že jsme ji dosud nebyli schopni koupit :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zde je pupík a tříkilové miminko něm.ovčáka :wink:
7. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jeee hezky bříško....koukám,že se péči o díte učíš nejdřív na pejskovi,ne???
7. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: no velikost a váhatoho štěněte by odpovídala tak novorozeňátku :grinning: kéž by bylo dítě hodné jak ten pejsánek-skoro pořád jen spinkal :grinning:
7. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no to by bylo skvelé,kdyby to mimi spalo skoro pořád.....jen občas pauzy na mlíčko....ale nejlíp by bylo,kdyby nás v noci nechalo pekne spinkat...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: to bych brala :grinning:
7. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jsem koukala na tvý albíčko,moc hezký fotky mimi....ale co me zaujalo,tak nakonec si se rozhodla pro nejakej kolotoč?
7. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc holky,přeju jetš pekný večer,já jdu koukat na telku...paaa :wink: :wink:
7. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 dobrou noc, jj, našla jsem dnes dřevěný a docela hezky barevný a levný, tak váhám... :wink:
7. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak já za chvilku mažu k doktorce,jsem zvědavá na váhu,mě se zdá,že jsem musela za ten měsíc přibrat aspoň 5 kilo.Furt jen žeru. :grinning: By mě asi švihlo. Moc se těším až prcka uvidím,doufám že bude vše OK,taky se dozvím výsledky NT+,tak jsem zvědavá jak nám to vyšlo,ale nikdo nevolal,tak tam snad nic není...
8. únor 2011 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky nějak jsem to nestihla všechno přečíst ale tak zběžně koukám že se vám všem dobře daří a prospíváte...tak to je super budou to špuntíci jedna radost....
8. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee krásná fotečka my jsme si koupili v listopadu aniž bychom věděli že jsem v tom miminko mopsíka že to bude jako trénink no a nevím teda jestli to úplně zvládáme myslím výchovu je to pěkná potvůrka a my oba s přítelem jsme takoví liberální tak jestli to bude stejné s dětma tak to budou pěkní lumpové ale jinak krásné bříško já si dneska vzala do práce košili a mám ji dost těsnou jak přes prsa tak dole no už to začíná :slight_smile: trochu mě to vždy překvapí co přibyde k nenositelným věcem ...jinak holky 1.3. jdu na nemocenskou :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zaltunka84 no my máme taky pejska ,ale už je trošku starej,ale jako zácvik,když manža řekl,že to je jako naše díte,postačí.....ale neumím si představit,jak to bude,až budeme mít mimi doma,je prej od narození alergickej na malé deti,tak hold,asi budu mít díte pořád nekde v lehátku na kuchynský lince,nebo na stole,ale ne na zemi...nebo nás mile překvapí a bude mít mimi rád.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já už tých nenositelných věcí mám docela dost....hlavne potřebuju si koupit kalhoty...a pak halenky ,něco co je dlhší,pač kratší trika mě se vytahujou nahoru.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když mám břuch,tak to by takhle nešlo...jej velká gratulace k PN....ale počkej začneš se taky nudit jak já....hlavne když je venku hnusně ,ale včera jsem teda vůbec nelitovala,že mám PN,pač jsem byla venku a bylo nádherně..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak to,že takhle brzo jedeš na PN?Máš nejaké problémy,či práca je tak riziková?
8. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek