• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jdu s chlapem , tak je to jiný ... ten má posilovnu ... ale horší je jak to táhnu sama ... tam jsem si namohla ten kloub je to měsíc a furt mě bolí :angry:
Byla sranda, jak mi taťka nesl kamsi malou a říkal no nezdá se to, ale je to pěkně těžký :grinning:
Je zajímavé, že na socce nemají výtah když jsou v patře .... když člověk podniká, tak chtějí po něm vše pro invalidy ... ale jak je to stát tak to už být nemusí :angry: dacani jedni Vrrrrrrrrrrrrrr
26. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přesně tak, když sjem vyřizovala malé pas, tak jsme taky musela přes schody :angry: hold jsou to české úřady :angry:
26. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo,tak box bych už potřebovala taky,hraček hafo,jen není kam je dát,tak je mám zatím vystavěný na komode... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no u nás pracák je taky jenom schody,jsem zvedavá,jak tam nahoru potáhnu kočár... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi řeknu segre,aby me delala garde a pak me pomohla s kočárem nahoru... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já už to u doktorky dělám tak, že sedačku nechám v autě malou z tama vytáhnu a nesu v rukách ... to je nebe a dudy :grinning:
26. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A borec na konec http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/248575-boeingu-selhal-predni-podvozek-pilot-excelentne-pristal-na-cumaku.html ... holky to byl machr ten pilot .... :wink: udržet to na koníčka a až sníží rychlost to položit ... klobouk dolů.
26. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 takže jdeš na 2 roky,jo?já na to asi nemám nervy :sweat_smile: byt za chvilku zas těhotná,vypadá to,že dám tu tříletou... jinak malého v noci zakrývám normal peřinkou,on teda odkope vždycky všechno,takže furt kontroluju :wink:
26. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo ty vlasiska - jak píšeš,furt to všude sbírám :sweat_smile: aj z malého,přes den mám taky culík,v noci kojím taky v posteli,takže to je mazec,co ze mně vypadá :angry: už by se to mohlo spravit!
Jinak u nás je opět hnusně,prší a prší,eště jsme dneska venku nebyli,včera taky ne,takže dnes asi vyrazíme aspoň na chvilku sa provětrat,to počasí nám teda nepřeje
26. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pěnové puzzle mám taky v plánu pořídit :slight_smile: sedátko do vany je super,ale už ho mám půjčené od švagrové,já ještě koupím na vánoce malému nějaké kostky,pak jsem chtěla takovou tu vkládačku a eště nějakou drobnost a je to,horší to bude s ostatníma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsem si dnes udělala radost a koupila jsem si bundu. Byla jsem ve městě i s dětma a byl to mazec. V obchodě celkem dobrý to dám Míšu do vozíku, ale pak jsem musela do města do jednoho obchodu a tam se s kočárek nedá vjet. Tak jsem ji tahla v sedačce a za druhou ruku Honzíka. Než jsem vybrala co jsem chtěla tak Honza dělal neplechu. :angry: Pak jsem musela na poštu a tam naštěstí už udělali výtah tak tam s kočárek vjedu. Posílala jsem na reklamaci adaptéry na autosedčku. Tak snad nám to brzy vyřídí. :frowning2:
Honzík má zítra narozeniny tak jsem mu kupovala nějaký dárek. Zítra to oslavíme jenom tak málo. Velkou oslavu bude mít příští týden. My zítra odjíždíme na Velký Meder na termáli. Už se těším až konečně vypnut. Jedou s náma obojí rodiče tak snad budu mít chvilku jenom sama pro sebe.
26. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za odpovědi....čajík ji nechutná, tak zůstanu u kojení a příkrmů, ale mám strach, když dostane Nutrilon, že je to jen jídlo a nééé na žížu. )))-:
26. říj 2011 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 já sjem vždy u UM dávala čaj a to od miminka :slight_smile: a i mudry co sjem měly to doporučovaly, že je vhodný dávat čaj....ale když i kojíš, tak nevím :grinning: já bych teda mlíko furt pít nechtěla a třeba Verča si o čaj i říká a běda jak ho mezi hamáním nedostane :grinning:
26. říj 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malé lezou zuby :angry: to je teda masakr, ještě aby chytla horečku a bude to hotový :cry: řešily jste přikrývání, já dávám někdy pytel a někdy peřinu, teď je dobrý, že tu peřinu má furt v puse a žužlá ju, takže se neodkopává, ale jinak cestuje jako divá :sweat_smile: musím zítra tu duchnu vyprat, dnes byla čtvrtka duchny mokrá, jak ju žužlala :confused: tak kousat mě do prstu to je její nebo se mi zakousnout do ramena :grinning: dnes chytla Míši ruku a strčila si ju do pusy, Míša byla hotová, že se to nedělá atd. :grinning:
Dneska Míša prohlásila, že chce kombinézu bílou nebo modrou, tak jsme jí řekla, ať si jí jde sehnat s tatínkem, že už se vzdávám a pak dodala, že tu čepicu co jsme vybíraly nechce pokud nebude bílá, že je bílá krásná a další úmluvy...prostě jen abychom jí ju koupily :grinning: dnes ju měl odpoledne taťka a říkal, že ho taky ukecávala na bílou čepku :grinning: a samozřejmě, že si dnes v 12 stupních musela vzít novou zimní bundu, boty-i s vysačkou :grinning: čepicu co sjem jí zkoušela z loňska a pak mi říká...ještě si vezmu tyto rifle, abych nešla v teplákách :grinning: no začíná nám to pěkně, ale beru to vše s rezervou a jen se vnitřně směju :grinning: asi zkouší být dospělá či co :grinning:
26. říj 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno všem. U nás prší a Míša se rozhodla že si chce vykládat a hrát. Tak sedíme u pc a píše vám. :grinning:
@ssimmikk Nemáš to teda jednoduché s Míšou. Honzík si taky začíná vybírat co bude nosit a co ne a taky diriguje mě co si mám koupit. Včera jsem si kupovala bundu a on mě do toho kecal. Chtěla jsem bílou a on začal protestovat že takovou si nám brát že se mnou nebude chodit ven pokud si ji koupím. Tak mě vybral tu samou akorát je modrá. :grinning: :grinning: odpoledne jsem si ji musela dát když jsme šli ven. On má taky takovou modrou tak ji chtěl taky a Míša musela mít modrou kombinézu. :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk hihi no když to tak čtu o tvý malý,tak to se mám opravdu na co tešit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo hotová malá modelka,njn už bude jen hůř mamko,pokud neposlechneš,co malá chce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čéče ale já byla taky taková,hnedka vzala na sebe neco nového a pak to staré už pomalu ani nenosila....a tedka to je to samé,koupím si neco na sebe,tak to hned pak musím v tom vylézt do města...jen ne pro bůh s vysačkou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dneska je u nás pekne hnusne,prší a prší a to se nám se Šárkou krásne spinkalo až celou noc,malá spala od 19 do 8.00 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale zase nemusím připomínat,že jsem se pak ráno musela převlíkat,když jsem pekne protekla až na pyžamo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky právě jsem si uvědomila jak ten čas šíleně letí.... Honzík má dnes 4 roky a to mě pripadá že se nedávno narodil. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Njn hold nemládneme i když si někdy připadám jako puberťák.
27. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 jee tak to všechno nej přejeme Honzíkoj,at delá mamke jen radost...at si to dneska hezky užije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a co oslava bude nejaká?a co dostane za dárek?
27. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju dobré ráno ....
@micka1 Honzíkovi také gratuluju k narozkám a Niki mu posílá pusenku :sweat_smile:
@tasmailla1 Vidíš jak krásně hajá .... tak už to bude snad furt ....
@ssimmikk jo jo restě Ti malá modelína .... já se na tohle těším ... budeme si radit v obchodech navzájem ... a budeme taťkovi parádnice .... ale to nás čeká až doplatíme hypo :grinning: tak budoucnost je dalekááááá :grinning:
27. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 oslavenci také přejeme vše nej, no až s dětma si člověk uvědomí jak stárne :wink:
Nás dneska čeká kontrola tak jsem zvědavá na míry. Jinak Elík je pokládek, přes den se už hezky zabaví nebo spinká a v noci pořád spí jen když jí vzbudím tím jak štrachám v ložnici tak se dožaduje prsa ale 2x cucne a spí dál ale Aduš začala strašně zlobit, občas jsem opravdu ve stavu jí zabít :sweat_smile: Snad se to zase uklidní. Jinak jsem začla pomalu a jistě nakupovat na Vánoce :grinning: já miluju nakupování hraček :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a kdyby někoho z vás trápila rýma tak mám super tip- jsou to homeo kapičky do nosu vhodné pro novorozence euphorbium compositum hell cca za 120,- a jsou fakt super!! mohou se používat dlouhodobě ale není třeba, nám zabrali snad okamžitě :wink:
27. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak koukám, že to máš stejný, akorát teda malá mi nekecá do mých hader a kdž už, tak jen řekne, že je to pěkný nebo, že se jí to nelíbí :grinning: a Honzíkovi vše nejk narozeninám, pěkně to oslavte :slight_smile:
@tasmailla1 hihi, no já jsme taková teda nebyla a manža taky ne, tak nevím po kom to má :grinning: ona byla pyšná, že tam má vysačku, aspoň prej každej vidí, že jsou nový :grinning:
@hradilenka no tak to nevím, zda budete vybírat společně :grinning: já jsme v té naději taky do nedávna žila :grinning: ale nebudu ti brát iluze :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne,
Tak jsme byly u doktora a máme jadýrka a všechno v pořádku,tak už tam nemusíme. Tak jsem ráda,dneska tam byli jen 3 miminka,tak super. Já byla poslední :slight_smile: Pak jsme šly na prochajdu,ale je tady hroznej fučák a kosa,tak jsem byla ráda,že jsem vydržela hodinu. Už jsem vyzkoušela rukávník a jako teď je mi v tom teplo,ale pochybuju,že v tom nebude zima až bude -20. Ale to bych chtěla moc za necelých 200. :slight_smile: Takže zatím spokojená.

Odpo chci jít zase za chlapem do práce,ale budu se muset do té zimy přemlouvat. Kdybych neměla malou,tak mě nikdo ven nedostane,ale takhle musím :slight_smile:
Konečně se začíná hýbat ta kuchyn´, dneska se tady byl vodař omrknout to,zítra truhlář a jestli to půjde dobře ,tak příští týden by to mohlo být,tak uvidíme,jak se domluvíme.

Včera jsem si myla vlasy a když jsem zametla vlasy po fénování,tak jsem myslela,že mě jebne. Přijde mi,že toho je čím dál víc...Kdyby mi radši začaly padat chlupy a já si nemusela holit nohy :grinning:
@myschka kapičky koupím,přijde mi,že nějak chrochtá,ale už delší dobu. Nic jí neteče,ani při kojení nemá problémy s dýcháním,ale pro jistotu,abych doma něco bylo.

@micka1 tak to už je velkej chlapák,všechno nej...

Začínají nám být malá další bodyna. Nosíme velikosti 62,68,74 :grinning: Je to mazec,jak je každý jiný,snad jen značkový odpovídají velikostem ,ale ty za 50Kč teda vůbec,já snad budu muset koupit i 80 :grinning: Ve třech měsících,to je dobrý,ne?? :slight_smile: Dneska jsem se tam chtěla podívat,jestli mají,ale malá byla zababušená v kočárku a spala,tak jsem dala radši ještě kolečko venku. O víkendu půjdu s chlapem,vždycky počká s kočárkem venku a já mám na nakupování čas :slight_smile:
27. říj 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj...

@micka1 Honzíkovi vše nejlepší k narozeninám.Letí to hrozně.Nedávno jsem byla poprvý těhotná a najednou mám doma předškoláka...

@misi.21 fajn,že má malá nožky v pořádku
Mně naštěstí tolik vlasy nepadají,ale minule mi taky začaly padat až po skončení kojení,tak jsem zvědavá teď.Jo,a my teda pořád máme oblečení 0-3 měsíce,je to prcek:slight_smile:
27. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahoj, ty jo tak to už je kus chlapa, vyřiď i od tetky od Kolína, nebo Poděbrad - bydlím přesně mezi všechno nej nej..
já toho našeho uhoupala v sedačce tak chvilku spí.
@misi.21 super že máte nožičky v pořádku, s tím fukancem je to mazec, tady začalo taky pěkně. naštěstí jsem šla v poledne, jen jsme docházeli k baráku tak se to zvedlo festově, ale Honzík vydržel ještě chvíli spát na dvorku. Rukávník bude v poho, neboj. já na ten svůj ještě čekám, objednávala jsem toho víc tak to nemuseli mít všechno na skladu..holt vezmeš i rukavice a v takových mrazech stejně ven nebudete moct. já měla Lénu v říjnu, sice byla teda menší mimi ale byly tenkrát pěkný mrazy, tak jsem kolikrát musela holku jen oblíknout a strčit pod otevřený okno na chvíli, ven na prochajdu se nedalo.
Jé a budete budovat..to mě baví..teda vždycky jen nárazově, jak je to moc dlouhý tak to už pak taky ne.ted jsem aspon přestěhovala doma jídelní stůl. musím vždycky natajno, ten můj by mi vynadal, ale pak uzná že je to vždycky nebo teda většinou lepší...musela jsem ted kvůli tomu přestěhovat koš, tak hudruje že věčně chodí na druhou stranu a nedávno jsem stěhovala lednici, ted je vedle špajzky a to si věčně plete dvířka :grinning: :grinning:
@hradilenka to vymysleli dobře tu sociálku u vás teda..aby si to co nejvíc lidí rozmyslelo tam chodit ne? :astonished: na Baru jsem měla sedačku maxi-cosi a ta se dala, tenkrát ještě nešly na podvozek...tak jsem s ní běhala v ruce, ale je fakt že tahle co mám na Honzina od Teutonky je teda o dost větší ale taky těžká jako blázen, taky mám co dělat ji přenést s klukem do auta a pod.na druhou stranu Baru se mi do tamté pomalu na 4 měsících nevešla zato tuhle budeme snad tahat do roka. A jak jste pokročili s domečkem a bytem?
27. říj 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já bych se ani nezlobila kdyby ten náš tolik nerost. kolikrát mě bolí zápěstí..začíná se sám docela nudit, nejraději by byl se mnou na klíně, ale to se má pak tendenci pořád posazovat. tak občas nosím a s takovou dýlkou když já jsem prcek to není nic moc. už nosí bodyna 74. 68 mu začíná být malá, mi přijde že má velikost tak na tři týdny. kamarádky holčička - v květnu jí byl rok má vel. asi 80, dávala jsem jí kombinézku 86 a myslela si že jí bude velká..jen doufám že začne ten náš chlap zpomalovat. dr. měla asi pravdu když k nám přijela po příjezdu z porodnice, hned říkala že bude velký že se to pozná podle kostry a holky už předhonil..užívej drobečka :dizzy_face:
27. říj 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z druhý prochajdy,chlap ještě jede pryč,ale my už budeme doma. Jsem dneska nějaká uchozená :grinning: V tom větru je někdy mazec utáhnout kočár,se nadřu jak prase a to ještě není sníh.
@lebapa No já si právě říkám,že až budou fakt mrazy,tak už bude velká a budeme chodit normálně,ale uvidím.
Jinak u nás se stále nepase,ale hlavičku už jí skoro nedržím při chování.Teď si s ní manžel chvilku hrál a přišel si za mnou stěžovat,že se na něj nekouká,že kouká z okna :grinning: jak kdybych s tím něco mohla udělat.
Dneska jsme kvůli dr vstávaly už v 8.45 a bylo na ní vidět,že by si ještě aspoň hodinku dala :grinning:

Včera jsem uvařila tu koprovku,že to bude na dva dny,ale nějak mi v ledničce ještě zhoustla,tak ji musím při ohřívání ještě rozředit,tak bude tak na 4 dny :grinning: :grinning:

Simonce jsem teď ospoledne dala ven silnější bundičku,tak chvilku spala a pak plakal a furt se vrtěla,tak nevím jestli jí bylo teplo či co... Chodíme ven oblečený jak blázni :grinning:
27. říj 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Dneska jsme kvůli dr vstávaly už v 8.45 ?? bééé co já bych za to dala..Honzík je jak budíček, dneska jsem ho ukecala a vydržel skoro do 7 hod..to už jsme teda oblíkali..jinak hučel v postýlce už jakou dobu..pak je teda hodku vzhuru a ještě si klimbne..ale co bych dala za to to natáhnout ještě v posteli a to mají holky prázdniny a nemusím vstávat na budík..
Taky jsem včera dělala omáčku - hovězí na másle, my měly oběd, táta večeři a ještě ji dostane i dneska..nemám papiňák tak jsem maso začala dělat už v 9 hod. ale rozpadá se mi :slight_smile: jo a Honzíka taky ven navlíkám, se bojím toho větru, je to takový nevyzpytatelný,ale spalo se v kočáře dvě hoďky takže mamka asi oblíkla dobře
27. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no na to,že včera si schrupla do 10.30 a před tím většinou kolem tý 10 se probouzí. Dřív jsem spávala s ní,teď už je to i na mě dlouho :grinning: Ona je vůbec poslední tak dva týdny taková spavá,když ji dám odpo do sedačky,tak dá 2-3 hodinky... Pak ještě 1-2x v kočárku a někdy hodinku ještě dopoledne,když to stihne :grinning: Jenže pak taky usíná mezi 21-22h.
27. říj 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: to je dobré s těma chlupama :grinning: to by bylo fakt lepší :wink: mně to taky padá o 106 :angry: :angry:
27. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nakukuju sice pozdě ale přece :grinning:DD
jsem objednávala fotky z toho piklia tak budu mít 150 fotek za 210 Kč sice to je i tak dost, ale levnější teď neseženu
jak se jinak máte? co mimuška? už se vám přetáčí? Fíla zatím ne, ale šije sebou pořád
dnes jsem byli na kyčlích a stále nemá jadýrka :frowning2: takže pokračujeme v širokým balení až do prosince :frowning2:
27. říj 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek