• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21
já tyhle teploměry vůbec nezkoumala, takže ani netuším co jich je druhů na dálku.šla jsem ted znova do digi,ale s Baru jsem neměla moc dobré zkušenosti, měřila jsem jí na dovo 38 a pak si půjčila od kamarádky a na jejím digi to naměřilo 39,5 a to byl pak fofr.
no já na koníka chodím jen sem a dřív na diskuzi o kočárku než jsem si ho koupila, tak to čteš pěkný věci to ti povim..no my to máme do třetice, tak si myslím že to je jen takové období, je fakt co porod tak jsem se po něm cítila jinak. U Léni jsem se hlavně učila, vlastně oba, po Báře jsem cejtila takový to totální štěstí a teď se na to těšila znova..myslím ale že mi zamíchal karty ten císař, byla jsem z toho dost zmatená a taky už to že v porodce ještě na jipce jsem se vynervovala nad tím že se chlap bál si prosadit ten paragraf na mě a musela jsem všechno kolem toho vyzjistit z nemocnice a jemu to nakázat. nikdy jsme toho nevyužili a já s roky a asi víc rozumem odmítám už no skoro všechno řešit sama..proto máme možná tyhle dohady..Naštěstí je chlap chápavej a po chvíli mu dojde o co mi jde..v kamionu na to má docela dost času.. s holkama na mateřský jsem dělala spoustu věcí v domácnosti, jak jsem šla do práce tak taky pak uznal a začal fakt pomáhat, došlo mu že chodíme oba do práce takže on vytíral já vysávala..no ted mu asi hormony velí že jsem doma tak hází zpátečku :confounded: ale my vyhrajeme, od toho jsme ženské že :grinning:
31. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 no zuby, to je taky akce, my jdeme na konci listopadu k hygieničce, tak uvidíme co poradí, myslím že mám zase něco pod plombou mezi zuby, mám to tam citlivý. Honzík nerad pase, vždycky se mi zeblije, ale tahat na rameni, nebo na tygříka to jo..jenže je hrozně těžkej, dneska jsem ho tahala a bolí mě zápěstí..
holky já chci zhubnout, viděla jsem se na fotce jak sedím v křesle a to jsem mega..chjo mám ted kila se kterýma jsem šla s Leni rodit :cry: :cry: :frowning2:
31. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa na takové fotky se raději nedívat. Já jsem začala opět hubnout s lektorkou, ale bohužel se mě to nějak nedaří. Zase ze mě bude mít dneska radost. Určitě nemám dole ani deko. Je to teď daleko náročnější než před dvěma roky kdy jsem u ní začínala. :frowning2:
31. říj 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa s tím hubnutím jsme na tom stejně, já pořád břicho mám, sice je to šest kilo, ale jako věci před těhotenstvím pořád na sebe nedostanu. chci chodit na pilates, páč mně i bolí záda, ale prostě je to náročný a večer už nemám energii někam jít. tak jsem si říkala, že po vánocích už snad to půjde. tak držím palce, at jdou kilíčka dolů;)
31. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, tak jsme se právě s Jindrou vrátili z jeho druhého očkování.. on to statečně zaspává, jinak opět chůdě řval až nemohl popadnout dech, rudej jak jahoda-ale v náručí hned bylo fajn.
ááá, řešíte hubnutí? já mám sice váhu jak před těhu, ale už patery kalhoty vystřelily knoflík a břicho mám jak 5. nebo 6. měsíc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupím stahovací kalhotky, takové ty vysoké. jinak to řešit asi nebudu, do dvou let bych ráda rodila... ráda bych začala břišní tance znova, ale zatím není čas.. jinak plavání s prckem odložím asi fakt na jaro nakonec.
plave už tu někdo? jestli ano, jak to jde?
31. říj 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, totálně mi padají vlasy. úplně po chomáčích. a když si je myju, nebo neučešu déle jak půl dne, tak se mi vzadu zcuchají totálně do dredu, jak padají. byt je zamořen mýmy vlasy, divím se, že ještě nějaké na hlavě mám... asi po porodu normal, že? no, také jsem nechala v lékárně přes 700, mám opět nejen dopegyt, ale i vasocardin a apo-amlo, jelikož můj tlak má vysoké ambice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mi nechce "žrát tolik prášků", ale nedá se jinak..chci zvládnout ještě jedno těhotenství a císař a pak péči o děti :slight_smile:
31. říj 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo a s těma vlasama to mám taky. v těhotenství byly tak krásný. teď padaj, žádný balzámy nepomáhají, jsou suchý, nezdraví a moje pleť jakbysmet. porod je asi fakt pro tělo záhul a musí se sním chudák nějak poprat
31. říj 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem zralá na chocholouška. Míša je nějaká marod a celý den mě probrečela. Dopoledne to bylo celkem dobrý, ale po obědě brečela hodinu v kuse pak na 20 min usnula a pak brečela zase. To už jsem brečela s ní jak mě ruply nervy. Do toho se Honzík vztekal a byl šíleně protivný. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem fyzicky a hlavně psychicky úplně vyfluslá. Měla jsem jít cvičit, ale nemám náladu a ani chuť. :confounded: :confounded: :confounded:
31. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 máti měli čelní i ušní teploměry na oddělení, schválně měřily obyčejnýma i těma a prej hrozně skreslují, nakonec to stáhly z celé nemocnice, protože to bylo opravdu hrůza, jak jsou nepřesný, já tomu taky nevěřím, vždy se měřilo v podpaží nebo v zadečku a podle čela a ucha se teplota dle mě určo přesně nezměří :grinning:
31. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jojo,už jsme se tady o tom bavily a ty jsi mě odradila. Ségry pak našly diskuzi,kde se o tom holky baví a hodně si ho chválily,že to porovnávaly s rychloběžkou a měřil stejně,tak uvidíme.|Přinejhorším bude doma ležet další krám :grinning:
Dneska bylo fakt nádherně ,a má tak být dýl,tak si ještě užijem procházek. V naší rodině zmohl te čas asi jenom mě,tak jdu ležet,doufám,že malá dneska usne brzy,nebo mě klepne.
31. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jak se máte?
já zas utratila peněz fuj
31. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám taky ten čelní ušní teploměr a beru ho teda jako orientační, protože je to pohodlné a rychlé a můžeš to změřit 5x za sebou páč je to ve vteřině, takže když je teplota ok, věřím mu a jakmile je vyšší přeměřím ještě v zadečku nebo NIkolu v podpaží a většinou se to liší max o 3 des místa + -
já jsem s ním spokojená
31. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes bylo fakt luxusně tak jsme zmákli i focení v listí :slight_smile: jako mohlo by takhle být ještě měsíc klidně :grinning:
31. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@zup to ráda slyším,že jsi s ním spokojená. A můžu se zeptat co máš za značku a kolik asi stál??

Já mám furt letní čas. Vstávám v půl osmé ikdyž bych mohla s malou spát minimálně o hodinu dýl a večer zívám už v osm hodin.Chjo...
Dneska po delší době luxusní noc 21.30-6.15,napila se a teď ještě spí... Tak jsem nějaká přespaná bez toho vstávání :grinning:
1. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@leia1 nazdárek :wink: o vlasech mně ani nemluvte, mám strach se čest, protože si vždycky vyčešu úplné chuchvalce :confounded: taky máme všude moje vlasy :angry: :angry: za chvilku z nich tady bude koberec :frowning2:

@micka1 jé,tak to je naprd,ale určitě se to brzy zlepší zase a bude líp!ale chápu,že člověk je úplně psychicky vyfluslý a pak ani nemá na nic náladu

@druidee já chcu na plavčo od půl roka,to bude mět malý v lednu a budem jezdit plavat od února - to začíná akorát ten kurz, už se na to těším :wink:
1. lis 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup za co? :grinning: cos kupovala pěkného?
1. lis 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teď máme nějaké rozlétané období :grinning: o víkendu jsme byli u našich na obědě, taťka měl narozky, tak jsme slavili, včera jsme byli dojídat :grinning: aspoň jsem zase nemusela vařit :slight_smile: dneska jedem asi k mojí babičce na návštěvu,hrozně ráda tam jezdím od mala,babičku miluju,je skvělá,jezdila jsem tam furt,ale teď co je malý,tak míň,ale jak zas bude větší,tak určitě tam zas budem často jezdit :sunglasses:
Zítra ještě asi objedem další hřbitov, ten místní jsme prošli včera,bylo teplo a krásně! Ve čtvrtek mám spicha s kámoškou,co bydlí na druhém konci republiky,a teď asi po dvou letech přijela sem,už má taky dítě - rok a půl :slight_smile:
V pátek se chystáme za další kámoškou,co bydlí tady pár kiláků od nás,s tou se vídám často,ale už mně psala,ať dorazíme,že její holky (5 let a rok a půl) chcou zase vidět miminko :grinning: V sobotu máme vítání :confused: no jsem zvědavá,snad to bude rychlá akce! V nedělu půjdem na volejbal do haly sa podívat a pak už je zas pondělí a to jdem na další očkování a na 4 měsíční KO :astonished: hrozně rychlo to utěká :zipper_mouth:
1. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
1. lis 2011 v 08:41 • m.o.n.i.k.a
@micka1 ahoj, jak dneska? už Miši není tak uplakaná? asi neměla svůj den, jen to my maminky musíme všechno zvládat a to je kolikrát fakt mazec..taky když to Honzik natáhne tak jsem nerv..ale už jsem přišla na to že to teda zatím bylo vždycky proto že byl utahanej pak z ničeho nic chytne hysteráka a musí se uklimbat..

jinak zdravím všechny, snad bude dneska krásný den..včera přišly holky domu už v jednu, Honzík akorát jedl. Pak jsem šla ven a holky si zatím doma měly udělat ůkol..aspon jsem si to myslela..no aspon se najedly, s Baru jsem matiku stihla udělat když jsem přišla, Honzin naštěstí spal dál na dvorku a pak jsem je vezla na cvíčo ze sokola..no a dneska začínají zimní zpívání,takže opět na pátou je povezu do školy a za hoďku pro ně..pak zpívají pod stromem když se rozsvicí obecní v parčíku, před tím se chodí lampionový průvod..a to je chvíle kdy si uvědomuju jak to letí, to už často chodí ve sněhulích a v mrazu :fearful:
1. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to byla Miška takový čilouš jo? no mě holky na roce, Baru měsíc po narozkách..Léňa začala hodně brzo s pohybama, ale pak byla na sebe moc opatrná a dlouho chodila jen kolem nábytku..stěnu obývací už nemáme žádnou tak nevím podle čeho bude chodit tenhle..asi vystojí důlek u stolu.. :grinning: :grinning: - sama tomu nevěřím, asi ho budu chytat všude možně :grinning:
1. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se z těch vlasů snad zblázním,padají a padají,ale čím dál tím víc. Teď jsem si myla vlasy a vyndala jsem z vany plnou hrst mokrých vlasů,a to ještě když je rozčešu a vyfoukám... Nejsou na to nějaký vitamíny nebo něco??? Mám je fakt hodně hustý,ale tímhle tempem budu mít na Vánoce snad plešku. :angry: Búúú...
1. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 koukni na tyhle, já loni dostala od mamky balení a až teď čtu že to můžou i těhotné a kojící :slight_smile: ale vitamínů jsem měla dost, tak jdu hned rozbalit..taky se mi začínají vracet vlasy do dřívějška, mám hrozně jemné vlasy tak jsem si mami naučila aby mi tam ježíšek nosil balení každý rok..před tím jsem ale měla revalid a pomáhal http://www.gsklub.cz/products/9999-gs-eladen---vanocni-baleni?gclid=CLzJiIexlawCFQS-zAodyVKvGQ
1. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dnes už je to lepší. Míša už nemá takovou rýmu tak je celkem v klidu. Dopoledne hlídat tatínek ta říkal že celé dopoleden prospala. Za chvilku jdeme pro Honzíka do školky a pak se chystáme na procházku. Myslím že nám všem prospěje. Venku svití sluníčko a poměrně teplo. :slight_smile:
Chystáme na neděli pro Honzíka oslavu narozenin. Zatím jsem neměla čas mu ji udělat. Tak už se těší. Nakooupila jsem balonky, brčka a chtěl ubrousky s MCQuenem. :grinning:
1. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, byla hrozně aktivní a je doposud :grinning: seděla´v 6měsících sama, chodila v 8měsících, ale to ještě jako neběhala, začla se pozštět nábytku a pochodovat od jednoho k druhýmu, to už jí to šlo, takže opravdu jsme si moc klidu s ní neužila :confused: otáčela se brzy a vše, se zubama to stejný, no prostě spíchala, nevím kam teda :astonished: pevně doufám a utěšuji se tím, že Verča vezme trochu menší tempo :sweat_smile:
1. lis 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty jo, tak to koukám. heled, a kdy jí začly růst zoubky? já mám totiž podezření, že pepčovi se prořezávaj horní zuby, páč měl na dásničce krev a brečel asi dvě hodiny dneska úplně hystericky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 spodní :slight_smile: mezi 3. a 4.měsícem se vyklubal první :sweat_smile:
1. lis 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 a nedloubnul se spíš o něco? určo by jim u růstu krev téct neměla a co znám tak vždycky dětem rostly první dole ty dva..naše měly taky na 4 měsíci, Honzíkovi jsou hodně vidět v dásničce spodní čtyři
1. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa no, to já právě nevím, o co by se dloubnul, páč si hrál pod hrazdičkou a najednou se začal kroutit a postupně víc víc plakat. ale třeba se dloubnul pěstičkama.no uvidíme.
@ssimmikk teda, to byl teda rychlík a jenom jeden, jo? to musela být sranda:slight_smile:
1. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mám Geratherm duotemp a měřím teda převážně v ouškách, protže je to sice nazváno jako čelní ale musíš měřit na spáncích a ne vždy se trefíš, ale v ouškách měří dobře, je to za vteřinku tak to udělám třeba 3x za sebou a beru tu nejvyšší hodnotu, rozdíl je tak max 2 desetiný místa, když mi ukáže přes 38 měřím ještě obyč digitálem pro jistotu
1. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek