• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena no koupila jsem NIkole zimní kombinézu a zimní soupravu bundy a oteplovaček a hned 1500 v tahu :zipper_mouth: a pak jsem si objednala u jedné paní z mimibazaru k "novému" kočáru ušití tašky, organizéru na rukojeť, tašky na pláštěnku, prodloužení střechy :grinning: tak to je další litr
na bazárku jsem pokoupila malému nějaké mikyny páč ráno je tu chladněji a bodynko je málo a to víš taky nějaké vánoční dárky
co vůbec berete prckům? mě přijde takové zbytečné toho kupovat nějak moc :zipper_mouth:
1. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já mám pro mladýho objednaný molitanový kostičky, dostane od mamky kombinezu, pak chci bednu na hračky a deku, ted má na sichr zatím jen povlečenou larisu, spí jinak v pytli. a ještě něco jsem chtěla, ale to si ted nemůžu vzpomenout..jo ještě mám pro něj hrníček na pití od 6.měsíce.. Holkám jsem se nakonec rozhodla že pořídíme jako hlavní dárek každé koloběžku..už takovou co na ní můžou jezdit i dospělí, kamarádka je loni koupila svým holkám 8 a 9 let a v poho na ní lítají..jen se mi nechce kupovat stejná co mají ony, ale v té kvalitě asi jinak nebudu moct
1. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes terpve rozmyšlela co koupíme dětem na vánoc. Míši nemá cenu toho nějak moc kupovat. Navíc má hodně hraček po Honzíkovi. Já jsem je všechny schovala a teď je pomalu vytahujeme. Na aukru jsme ji koupili krosnu aby s náma mohla n výlety. Objednala jsem növou hračku na kočárek a jinak nevím co ji koupit. Babičky koupí Bebu což potřebujeme. Pro HOnzíka ještě nic nemáme. Zatím si vybírá co by tak chtěl. Máme v plánu autodráhu, auto na vysílačku a brusle na led. Jinak nevím. Každý se ptá so mu mají koupit. Takže já budu kupovat všechno a babičky mě budou dávat penízky. :grinning: :grinning: :grinning: Loni když dostal oblečení tak ho to vůbec nazajímalo. Včera mě na netu docela zaujale stavebnice Seva tak asi ji pořídíme. Lego ho už omrzelo. :frowning2:
1. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pro Niky 5 hraček - dětský člověče nezlob se, takový plastový puzzle kostičky co z nich jde stavět i domeček apod, registrační pokladnu zvukovou,dřevěnou vláčkodráhu (jednu sadu máme tak druhou) a dostane ještě piano, takový větší ale to je po mě, ale je jak nový, krásný :slight_smile: a ještě novou autosedačku protože do té její půjde brzy Filip jo a jeden měkej dárek taky, oteplováky a bundu a čepici se šálou
a Filipovi se mi taky nechce nic moc kupovat, nemá z to rozum akrámů po NIky tu je až až takže mám zvukovej volant za pár kaček, zvukový kladívko a takový hrající stoleček, ale použitý z MMB, no a dostane ty věci na kočár coj sem koupila a deku do kočíku, aby měl přibližně stejně dárků jako NIky :slight_smile:
ale co manželovi to netuším
1. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jo hračky, taky už všechno holky mají co píšeš...byly u nás bagry i traktory, ale to už jsem všechno rozdala, tak bude co vymýšlet na další rok. pokladna ale frčí do dneška když přijdou mladší návštěvy, má i jezdící pás a pipaci kod a to se fakt líbí..i klukům
@micka1 sevu holky taky mají a hrály si sní, ale je to jako se všema stavebnicema..je nejvíc baví když jde stavět někdo další. ale šly z toho auta i domečky..lego mají plastovou bednu ty drobnější a vytáhnou to jednou do roka :confounded: Honzíkovi bych ale ráda pořizovala duplo, že by jsme dokupovali pak další a další kostičky..pro holky mám knížky, baru s koňma a čtyřlístek (už to je 800 v háji :angry: ) Leně jednu dívčí do sbírky, naušnice. Pro každou mikinu a ty kolobrndy a to bude asi vše, ještě něco musím vymyslet co dostanou u mojí mamky..taky vymýšlím a babičky posílají jen korunky..jo Leně koupím ještě nějakou dívčí kosmetiku..a tak je to každý rok, pořád nevím co a pak se tam docela nějaký balíčky najdou..jen netuším co koupit našim..pavlovým rodičům jsme loni koupili nové deky, byli nadšení a letos si koupili jakože k narozeninám polštáře,takže to už nemůžu :confused:
1. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto mám ještě pro Filipa (též použité, ale zachovalé)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44516425&tab=8
a psa od fisher price taky použitýho ale ten bude u našich
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49497784&tab=0
a tohle kladívko ať má do čeho mlátit :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42480877&tab=4
a volant
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48733071&tab=0
1. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj to je stejná pokladna ta naše má taky čtečku, pás, váhu, mikrofon :slight_smile: to se jí bude líbit a naši pro ní mají česky mluvíci notebok, sice levnej z teska ale myslím že to stágr
naše a švagrovce to je vždycky hrůza
1. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchánovce tam mělo být ne švagrovce :grinning:
1. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,no u nás je zataženo,ale doufám,že pak se rozsvítí sluníčko,včera i předevčírem bylo nádherne,tak sme odpolko strávili venku....tak doufám,že dnes to bude to samý..jee holky nestrašte s vánocema,já nevím ale lautr nic co komu koupit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si jako každej rok říkám,budu nakupovat už v říjnu,at toho pak nemám moc a přesne každej rok to nedodržím a nakupuju až tesne pred Vánocema....se už budu muset kouknout po meste,co komu koupit,ale když já nevím,co komu dát...jedine segra se vyjádřila co chce-pánvicu wook s pokličkou,nebo tak nejak se to píše....ale co manžoj,asi zas nejakej svetr,v nich chodí pořád a pak bude muset se mnou absolvovat nákupy ,at si vybere rifle,to zas bude horor... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a malý asi neco koupím v kik,nebo nevím,neco hezkýho na sebe,ješte z toho nebude mít rozum,ale aspon neco na ní pod stromečkem bude čekat...a možná nejakou hrkallku....
2. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás taky zataženo,už včera odpoledne se dost ochladilo. Simonce se v tomhle počásku venku krásně spí,tak jsem zvědavá na to,až jí narvu do kombinézky a fusaku,co mi na to poví... :grinning:
Ve 13 jdeme na očkování,tak jdu rychle udělat rizoto,odpoledne přijde asi mamka....a půjdeme se projít s kočárkem.Doufám,že nezačne pršet... Jestli Simonka bude zase spavá,tak se musím dát do žehlení,už je zase podezřele plnej koš :slight_smile: A taky se dneska budeme domlouvat na píchnutí oušek na příští týden,to taky doufám,že se jí to hezky zahojí a nebude jí to trápit... Včera mi doma nějak kašlala,ale venku a v noci nic,tak tady byl asi hodně suchej vzduch,musím víc větrat,jak se topí...
2. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jakpak se všichni máte? My tu máme taky docela hnusno, ale jdem s kočárama ven, co doma :slight_smile: koukám že řešíte dárky, já to pořád okukuju a pořád nevím, asi si založím album s tím co se mi líbí :grinning: ať v tom mám přehled, jen co přijde rodičák, jdu nakupovat :grinning: tchánovcům asi koupíme nějakej víkendovej pobyt, mamce jsem koupila lístky na 4tet, ale nevím co tátovi :-/
@misi.21 tak ať to dobře zvládnete, taky tu na mě kouká plnej koš na žehlení a k tomu plnej koš na praní :grinning: to prádlo je nekonečný
2. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
zase máme Šimonka doma,měl v ncoi horečku.Pár dní už má rýmu a kašle a teď ho to skolilo úplně.CHjo....Takže noc nic moc,pořád byl vzhůru a Kačenka byla solidární a taky se pořád vrtěla,potřebovala dudlíka a najíst...Ale jinak je moc čilá,pořád se přetáčí a přitahuje.
2. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě asi dneska klepne..Léně jsem koupila je to deset dní v Hi-tecu bundu soft za 899,- a ráno už nezapla zip, prostě to nejde,asi přeskočily zoubky či co.tak to píšu kámošce na skype a ona co je to za značku, jestli to není náhodou temster, a já že jo..ona na to že to prodávají na mimibazaru a že slyšela že i vietnamci..tak jsem koukla na mimibazar a samo že velký výběr ještě o 200,- levnější..a k těm vietnamcům schválně dojdu jestli to stihnu. asi vezmu Lenku ze školy, dneska končí dřív a hned tam dojedeme.snad mi vrátí peníze, to prý ale dělají do týdne :unamused: ..a asi to bude zvláštní značka, koukala jsem jak tam dělají styl takových hubených cihliček a to měli loni jako novinku nord blanc, tak to obšlehli...ach jo, takže fakt koukejte i na výrobce přímo na věcech, nejen kde to kupujete..a to přitom jindy dělám
@petrunka01 to máš taky radosti, já musím zatukat že holky ted chvíli dobrý, snad už si to Lena vybrala a Baru bude fit..
@misi.21 Honzik taky pokašlává a v noci se mu ucpává nosánek, ale nikde nic, asi to je taky tím vzduchem. Očkování přejeme ať zvládnete co nejlíp..a rizota mi trošku pošli..nam nam :grinning:
2. lis 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám uvařeno,ale Simča je nějaká uplakaná i bez očkování,to zase bude den :unamused: Já jak nejsem zvyklá na pláč,tak to těžce nesu :unamused: Teď jsem ji šoupla zase do sedačky,protože je hrozně unavená a neusne ani v postýlce ani když ji nosím,tak snad na chvilku zabere,ať není protivná hned v čekárně. Pak půjdeme asi ven na dlouho,ať se pořádně vyspí. Většinou mi v postýlce usne aspoň na hodinku,ale dneska jak naschval nemůže zabrat.Zíve na celý kola,ale bude radši řvat než spat :slight_smile:
Ha,tak po dvou minutách vsedačce spí :slight_smile: To jsem jí teda naučila věc,až se tam nevejde,tak u nás bude asi věčně řev :unamused:
2. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k dárkm,já už to konečně rozhodla,líbí se mi toho tolik,ale...
Od jedný babičky dostane nějaký dupajdy a bodyno,a místo hraček jí dá peníze. Od druhý dostane box na hračky,zpívajícího čmeldu a taky peníze. My jí koupíme záhadný uzel od lamaze,pěnové puzzle(ať nemáme po podlaze deky),táta koupil ten nafukovací válec,nafukovací člun malej do chorvatska v létě(ten stál v Penny 30kč) a sedátko do vany a od séger dostane ty kroužky na tyči a ještě že jí koupí nějakou další hračku. Ona má svátek v půlce prsince,takže dostane další dárky .To jí koupím tu látkovou knížku a mám pro ní ten pískací polštářek s krtkem. Peníze co dostane jí dáme hned na spořenía bude.
2. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpátky.Je to nějaká chřipková viroza.Snad bude brzo pryč a nechytneme to taky my.Holt bude muset ležet a koukat na pohádky,jinak ho v klidu neudržíme,je to lotr :wink:
Dárky nevím,zatím neřeším.Taky jsem chtěla co nejdřív,ale nějak není čas...Šimonek si brzo napíše Ježíškovi a Kačence něco pořídíme-pískací knžky,pěkný chrastítka...
2. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no pěný kup :wink: aj pro Filípka co máš je moc pěkné, to kladívko je parádní, náš Fiťa by mě s ním tak mlátil po hlavě :grinning: ale možná taky pořídím :wink:
2. lis 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím všecky, u nás je dneska zase krásně,byli jsme dopoledne na nákupu a teď odpo eště vyrazíme ven. Na Vánoce už taky přemýšlím,malému pár hraček,zatím z toho nemá rozum,příští rok už to bude větší sranda :slight_smile: Našim asi mikrovlnku koupíme,ta stará už jim dosluhuje, bráchům zatím nevím,pro tchýňu ať si něco vymyslí manžel sám :grinning: protože jí sa člověk nezavděčí ničím :confounded: všecko co jsme jí kdy dali bylo pro ňu na ho....,takže já už odmítám cokoli pro ni vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a synovcům a netřinkám nějaké hračky,i když to bude těžké,mají všeho kotel :slight_smile:

@petrunka01 tak ať je brzo ok :wink:

@misi.21 tak jak po očkování??
@dpetulinka co Kláruška,jak sa daří?? o žehlení mně ani nemluv,mám to tu roztahané už 2.den a nějak to neubývá :angry: furt čekám,že to někdo udělá za mě :grinning: ale nemá kdo :astonished:
2. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nespí :grinning: jsem utahaná jak pes, prostě v noci stále nespí, zajímalo by mě, jak dlouho to ještě hodlá vydržet :grinning:
2. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to je blbé,ale třeba ju to brzo přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co dělá,brečí? a přes den ti spí?
2. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena třeba :slight_smile: kdepák,heká, chce podávat dudák, a ve tři ráno když rozstvítím, abch se koukla co tam sakra dělá že nespí a kam dala ten dudlík, tak září jak slunce a chce vstávat :slight_smile:
2. lis 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sjem si přečetla kdo co máte a plánujete na vánoce :grinning:pro manžu mám to DG, pak má ještě narozky týden před vánocema, tak jsme mu koupila gola sadu a nástrční klíče-je to na auto :wink:takže jemu dokoupím už jen nějáký to tričko a mikinu :slight_smile:Míši mám namyšleno tolik dárků, že nevím co dřív a co vyřadit :grinning: a Verči mám taky namyšleno, pomalu objednávám, něco už mám :slight_smile: našim zatím nevím, ale taťka si chce kupovat novou zimní bundu, tak mu dám asi kč, mamce zatím taky nevím, řekla sjem jí, ať si namyslí co by chtěla...loni si vymyslela dražší pyžama, tak byla moc ráda a to má taky před vánocema narozky :sweat_smile: bráchovi mám povlečení co furt chtěl a nesehnal :grinning: a ještě mu k tomu něco koupím....přemýšlím, že našim ještě koupíme asi ten soda stream :slight_smile:sice nevím kam to mamka dá, ale mohla by si z linky sklidit pekárnu, stejně jí používá občas :grinning:

@zup pokud myslíš takovej ten červenožlutej notebook z tesca, tak ten má Míša a umí víc než ty drahý, známá koupila holce skoro za 1500kč a nemá ani to co ten z tesca :grinning: tak se tloukla do hlavy :grinning:
2. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak po očkování je taková uplakaná,ale teď už je klidnější,zatím ani teplotu nemá,tak snad ani nic nebude. Ale asi bude po mě a bude se bát doktorů :frowning2: Dneska jsem jí svlíkla a jak se ned ní dr sehnul,tak začala plakat. A když ji píchl,tak se úplně zajíkala chuděrka. No jo,nedá se nic dělat,příští pátek jdeme na nastřelení,tak jsem říkala doktorovi,že to se mnou asi sekne a on mi řekl,že to očkování je pro maminky mnohem horší,že u nastřelení nejde vidět jehla ani krev...ale tátu bereme pro jistotu sebou :slight_smile:
spala jenom chvilku v kočárku a hodinku dopoledne,tak uvidíme,jaká bude noc. Já když jí vidím plakat,tak si vždycky vzpomenu,jak jsem se strašně bála injekcí a doktorů. Doteď mi je špatně,když mám jít do nemocnice. :unamused: Jdu si sní hrát,ať nemá čas plakat...
2. lis 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak Míša už je v pohodě. rýma už ji netrápí jenom trošku kašel. za to Honzík ráno kašlal jako tuberák tak jsem ho nechala doma ze školky. Dopoledne sledoval televizi a kreslil a já jsem trošku pouklízela. Kolem oběda už by protivný tak jsem odpoledne vyrazili na procházku. Obešli jsem hřbitovi a zapálili svíčky. :slight_smile: Míša to celá prospala. Doufám že Honzík usne brzy když šel skoro 7 km. :grinning: :grinning: :grinning:
@zup Honzík počítač má taky. Myslím že je srovantelný s těma drahýma. Dostal ho loni k vánocům a hraje s ním skoro každý den.
2. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my jdeme nastřelovat taky příští týden. Ještě nevím který den. Mamka nám to ještě nedomluvila. Tátu sebou raději nebere. :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nastřelení naušniček se neboj, jsou to jen něco jako kleště, na poprvé se spíš víc lekne.Je to fakt otázka toho cvaknutí a je to..Lena tenkrát trochu brečela..no řvala, ale za chvilku bylo po breku a usnula..to už jí bylo ale 9 měsíců a to si myslím že v tom věku už to prožívá mnohem víc než když je takové mimi
@micka1 ty jo, to toho nachodil pěkně..náš Honzík se vozil v kočárku po Kolíně a padnul u jídla. Mohl by spát do rána :sweat_smile: .
Bundu mi dali na reklamaci, prý nic jiného s tím dělat nemůžou, teď můžu jen doufat že to opraví rychle a ne do těch 30ti dní co na to mají nárok..a doufám že to bude opravené pořádně..kamarádka takhle měnila bundu 3x, pak jí vrátili peníze..což by pro nás znamenalo že v tu dobu by akorát začínalo jaro..no holt se stávají i takové věci, nám se to stalo poprvé a doufám že naposledy :rolling_eyes:
2. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@micka1
jj ten z teska za 249Kč v akci, to jsem ráda že je super :slight_smile: právě to viděla u známých a furt si s tím hrála, tak ten bude mít u našich :slight_smile:
taky jsem neš´tastná z marodění, mám ji doma už 3tí týden a furt kašle a kašle :frowning2: malej rýmuje už taky
2. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Verča není kvůli rýmě ještě ani naočkovaná a to měla včera 4 měsíce, vždy jetřea 5dní bez rýmy a pak mi 3dny v noci soplíkuje :unamused: no a Míšu jsme měla doma měsíc s kašlem, nic nezabíralo, nepomáhalo, přitom veškerý výsledky i RTG měla OK, teď už jsme se nasrala a protože doma plakal, tak sjem jí dals do školky, světe div se...doma kašle, né často, ale kdžy tak to stojí za to a ve školce mi úča říkala, že nekašle :astonished: od konce září jsme jí měla doma, šla až teď :confused:
2. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no a co mi to připomíná?? Lenka sice doma kašlala míň a ve škole víc, ale jen ten první den..pokaždý mi jí učitelka po druhé hodině poslala domů, celý týden jsem jí pak nechala zas doma..to se pořád opakovalo a když jsme byli ve středu i u toho srdcaře a i on nic nezjistil tak jsem jí do školy poslala pěkně ve čtvrtek nanovo.už se domů nenechala poslat, že tam chce být a to chtěla i před tím..no a v pátek už ve škole skoro klid a o víkendu jsem neslyšela že by jedinkrát zakašlala..takže asi vítej do klubu..my to měli už loni, říkala jsem že snad cejtila bráchu už v břiše, ofiko to nevěděli, ale v podvědomí snad musela cejtit že se bude o mami dělit..
3. lis 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ten měl jeden klučík loni na horách co jsme byli s partou a dělal tím budíček :angry: :angry: my máme ten drahý, brácha ho kdysi koupil Léně, docela si s tím hrály,..spíš ale ve školním věku, trénovali matiku a hry..angličtinu vůbec..a taky jsem tomu zalepila reprák aby to tak neřvalo :wink: Ideální hrací hračky kupovat pro někoho jinýho a nebo nechat u babi jak píšeš :grinning:
3. lis 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek