• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno,tak malá spala až do 4.30. Akorát večer nemohla usnout,nebo mohla,ale jak jsem ji přenesla do postýlky,tak plakala,ale o půl desátý už to bylo v pohodě,to je prostě ten její čas...

V 3 měsících a 2 týdnech má 6,14kg,takže už přibírá týdně míň,jak začala jinak pít. Zase nás neměřil,ale mě se zdá hrozně dlouhá a i lidi říkají,že to je čahoun. Asi bude po tatínkovi :wink: Po kom taky jiným,po mě nemá zatím skoro nic...
@lebapa já mám nastřelený 3 dírky,tak vím,že to nebolí,ale já se děsím toho pláče,mě je jí vždycky hrozně líto,jak jí vidím berušku jak sotva popadá dech a je celá rudá :frowning2: Ale holt chceme naušničky,tak to musíme vydržet,já si taky myslím,že čím dřív,tím líp to snáší. Nechala bych už dřív,ale před druhou dávkou Hexy to náš dr nedělá...

Tak jsem vyzkoušela teploměr a zatím jsem spokojená. Porovnávala jsem s digitálem v zadečku a tímhle v oušku a byl rozdíl 0,2°,tak si myslím,že dobrý. Hlavně jsem jí ráno mohla změřit a nemusela jí svlíkat a je to fakt hned,měřím 3x.Takže jí ani pořádně neprobudím a nemusím jí pak hodinku uspávat. A krásně drží a né jak když to má v prdelíně,to už se jí nelíbí,kňourá a mám co dělat,abych jí ty nožky udržela...

Dneska jestli jí nic nebude a půjdeme ven,tak začnu nakupovat drogerii na Vánoce. A už to postupně začnu i balit,ať u toho pak nestrávím celý den. Mě to hrozně baví,vždycky se na tom vyřádím,ozdůbky a tak,jenže tenhle rok mě asi malá moc nenechá :grinning:
3. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no my to určo prožíváme víc jak ty děti. Já říkala chlapovi že si pěkně půjde s klukem na očkování a od že v žádném případě..já bych asi nakonec byla jediná která by to tam musela ustát a tatínek by to asi nerozdejchal..je hrozná cíta, by to prožíval za kluka..taky mi těď nebylo nic moc doma, hned mi bylo do bulení ale pak v ordinaci to musí někdo vyrovnávat..a když jsem holkám dávala ty naušničky tak to taky šlo..s Lenou to bylo horší..Baru jsem si dala pozor a ještě jak byla drobek nechala jsem jí u jedné zdrv.sestry doma píchnout ouška. zabalila si jí do osušky a bylo to fakt hned a skoro neplakala..Léně uši hodně zarůstaly, nakonec to dopadlo tak že do třetice jsem jí je nechávala opět nastřelit asi před 4 lety
3. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa on ten Notebook z tesca jde ztišit úplně na minimum, prostě jak je potřeba, takže to je super, má hry, učí poznávat písmenka, čísla....to se Míši líbí, počítání, učení hodin atd., to je až pro starší, ale fakt si sím hraje hodně a za ty prachy :grinning: jinak teda nevím proč by Míša kašlala, protože do školky chodit chce, kolikrát mi doma plakala a ráno mě budila, že ju mám odvéct :confused: je to trápení s dětma :unamused:
3. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to máte doma skoupáním po očkování?? Mě každej říká,že se koupat nesmí,ale já koupu. Vždycky je uplakaná a ve vaničce se hezky zklidní a libí se jí to...Nemydlím,nemáchám jí dlouho,ale vykoupu.
3. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej den,u nás opet svítí sluníčko,malá me dneska spala skoro do 11.00 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak doufám,že odpolko už moc spátt nebude,aby pak spala v noci,odpolko pojedeme na prochajdu,využít tech pár dní,co bude ješte hezky,jsem četla včera na netu,že od pulky listopadu má snežit,tak to abych už pomalu oprášila fusak,zatím ho v kočáru nemám,je docela teplo a malá je v kombinéze a je vždy teploučká.... :wink: :wink: :wink:
@misi.21 hele holka,já teda malou koupu každej den,bez výjimky,či je po očkování nebo ne,se píše,že stačí koupat deti obden nebo jednou za 3 dny,ale já malou koupu každý večer,ve vode se jí líbí a vždy se v ní hezky uklidní..a hlavne si na to večerní koupání hezky zvykla a třeba už hodinu dopředu je vždy rozmrzelá,že už se nemuže dočkat vody apak když ji do ní dám,tak je v sedmým nebi....a co se týče naušniček,tak jsem ješte u mudry nebyla to domlouvit,uvidíme ve 4 mesících má další očko,tak se s ní musím domluvit,už bych ráda,aby mela naušničky a konečne vypadala jak holčička....
3. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj..já koupu taky každý den.Ani jsem neslyšela,že by se po očkování nemělo.Vím,že to není nutný každý den,ale je to chvilka a mám ráda určitý režim a děti taky.
3. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@petrunka01 no já právě taky koupu každý den,Simonce se ve vodě líbí,tak mi právě přijde jako blbost,že když je po očkování mrzutá,tak ji ještě rozčilovat tím,že jí nevykoupu.A taky jsem včera slyšela názor,že bych s ní neměla chodit po očkování ven,což mi taky přijde na hlavu,protože nikde jinde jako v kočárku na čerstvím vzduchu si neopočine...
3. lis 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj, mě tady léna taky smutnila že chce do školy..i tak když měsíc byla doma hned nosila jedničky, ve třídě problémy nemají..zkoušela jsem z ní nenápadně vytáhnout proč by se jí tam nechtělo a prostě nic..doma si stěžovala kamarádce že se nudí..to je na fázi podvědomí..Honzíka miluje, taky nevím proč by to tak bylo. ale dr. z Bulovky mi loni řekla když se jí to vrátilo že už bere léky na uplně všechno, dělali jí biopsii pod narkozou, takže opravdu jsme vyloučili uplně vše..dala mi číslo na psychologa, tam už jsme se teda nedostali..najednou jí to přešlo
3. lis 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky to mám jako tasmailla1, taky jsme ještě ani jednou nevynechali..muž mi říkal že jsme nebyli dlouho v kině, říkala jsem mu že ted honem ani nepůjdeme, Honzík je fakt načasovanej a asi je to jen můj pocit, ale bojím se toho kdyby ho koupal někdo jiný tak že by mi mohli rozhodit to jeho nádherný usínání.taky se už od 18 hod nemůže dočkat. Jak ho položím na postel v ložnici už je samý úsměv a ví že čeká vodička..pak se nají a položím ho do postýlky i když třeba někdy kouká a usíná si hned a sám..jak jsem tady měla na tři dny tu kámošku tak na mě koukala trochu jak na blázna když jsem jí řekla že jsme ještě ani jednou nevynechali, ale dokud nám to tak krásně funguje, nebudu to měnit ani po tom očkování..aspon se osvěží..
a že ven ne? když nemá teplotu tak proč ne, to jsi potkala nějakou rozoumkovou paní ne? :wink: máš svoje instinkty a víš co na Simi platí, bych se nebála
3. lis 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já po očkování sprchnu, ale píchanec nenamáčím, nemělo by se to :wink: jinak koupu každý den :slight_smile:
3. lis 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 po očkování ven můžeš a i kdyby měla teplotu, tak se nesmí tělo ohřívat, ale chladit, takže jí to venku neublíží :wink: kdo ti tohle říkal? :astonished:
3. lis 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@ssimmikk správně,jedna chytrá paní která má tři děti,ale je jim přes 30 :sweat_smile: Ona se právě venku vyspí nejlíp. A neměla zatím žádnou reakci,tak myslím,že to nemusím nijak omezovat.
Byly jsme dneska venku jen na chvíloku,zítra jí musím vzít na dýl,ale já jsem teda už pěkně vymrzla,snad se ještě na chvilku oteplý...Musím si koupit nějaký punčocháče na zimu,jinak budu mít z procházek jen v riflích omrzliny.
Manžel šel na schůzy,řeší se tady zateplení a balkony že by se udělaly ty velký,ale protože máme plnej barák důchodců,tak určitě neprojde ani jedno,ach jo. Já bych ten balkon tak chtěla,když není zahrada,tak aspoň bazének na balkon,ale to je marný.Oni to dožijou bez toho a že po nich tady budou mladší,je nezajímá :angry:
3. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak jsem dočetla.
Byla jsem dnes u dr obě děti jsou nemocné :frowning2: Dostali pamykon do nosu a od kašlu mám dávat mucosin. Tak snad je to brzy přejde. Myslela jsem že se bude mít astmatický záchvat jak začal sýpat. Tak jsem na nic nečekala a mazala k dr. Naštěstí mají průdušky čisté. Míša má dost chytnutý nosohltan tak nechce moc jíst. :angry: JInak jsem museli posunout očkování. Dr nám povolila už příkrmy tak v sobotu začínáme. :grinning: Už se těším jak bude baštit.
3. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je typický, jak bydlíš s víc důchodcema, je to známá písnička. Takle tady u nás koupil můj brácha byt v bytovce. tu vedlejší rekonstruují, všichni nová okna a zateplení a u bráchy je víc starých a prý už jednou půjčku měli když to stavěli a at si s tím už pak dělají jiní až nebudou. On má byt po rekonstrukci, ale mrzí ho to zateplení, určo by se jim to za pár let vrátilo..u nás to bylo hodně znát, dneska se mi seplo topení snad ani ne na půl hodky a ukazuje mi totady 23´ a to už topení vystydlo dávno.
dneska musím znova do města, jelikož jsem hlava děravá..tchýňka má dneska narozeniny. jsem total bez fantazie a korun. hodila jsem rozpočet v hlavě a mám to teda rozpočítaný tip top..takže asi koupím jen další díl toulavé kamery, jindy to babi kupujeme k vánocům. co vymyslím jim letos nevim..bráchovi asi rychlovarnou konvičku, blbne mu vypínání a našim asi taky něco do kuchyně..fakt netuším
@micka1 to máte teda taky pěkný začátek zimy, hlavně aby byly děti zas brzo v pořádku, je to na prd když jsou nemocný tak malý..Honzík je astmatik vid, tak to pak člověk sleduje každý kýchnutí. U nás už to beru tak že naštěstí jen jedna vybrala nemoci od všeho a druhá je v pořádku..tak snad se to bude jen lepšit a Honzík bude taky zdravý
4. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo,je to na prd,mě je jasný,že je už to nevytrhne,většina už to má psaný na děti,ale tak právě by měla myslet na ně. Ale zatím to je dobrý,3 vchody podepsaly zateplení i balkony. Jenže je tady vchodů 8,ale myslím,že tam už jsou mladší lidi,no uvidíme. Barák má přes 100 bytů a na balkony musí podepsat 100%. Na ztateplení 75%,tak to si myslím,že by klapnout mělo. Snad se lidi umoudří a dopadne všechno. Bylo by to super. Hlavně by měl balkon každý,i ty co teď nemají.

Měly jsme premiéru s odsávačkou a nic jsme nevytáhly :sweat_smile: Trošku chroptí a tyčinkou jsem nic nemohla vytáhnout,tak jsem to zkusila,ale asi tam má jen šušiny. Musíme počkat,až to bude víc vepředu,takhle bych jí to musela strčit až kdoví kam.Ale byla statečná,jen koukala co se děje a nebrečela. To s tyčinkou je jiný čóro,jak jí na přebalováku chytnu hlavu,tak se vzteká a mlátí sebou,už ví co přijde no,kdyby si tak pamatovala,že se jí po tom vždycky uleví,ale to né... :angry:
Dneska prší,tak jí dám spát doma a počkám,jestli přestane a když né,tak musím jít i v dešti,ať se vyvětrá.
Tři noci po sobě spala až do 4.30 a dneska už o půlnoci byla vzhůru,netuším,podle čeho se řídí a jestli se to někdy ustálí :unamused: A začala vstávat v 8,protože se ráno pravidelně pokajdí a pak už nemám šanci,aby si ještě hodinku dala. V tomhle režim má :grinning: Včera se odpoledne posrala tak,že jsem jí to umývala i z vlásků,hrůza :grinning: A to měla bílý bodyno a polodupky,to budu prát na pětkrát :grinning:
4. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chvíli jsem tady nebyla. Včera jsme byli v Přerově. Já se byla objednat u zubaře, můj zase na trhání osmičky. Pak jsme to ještě protáhli po obchodech ... nejvíc na tom vydělala Niki. Koupili jsme jí větší vaničku na koupání, pak nákrčník na zimu, do postýlky další mantinel ... už cestuje po celé a kope tak ať se neomlátí o šprušle a nakonec jsme jí už objednali i jídelní židličku od Chicco prý je širší jak ten Fábula co jste mi tady doporučovaly. Navíc je v akci a vyjde líp jak ten fábula vychází na 1900,- bez koruny normál stojí 3 tis je to výběhový model ( barevně ) ale to Niki neva plotože je opět lůžováááá :grinning: :grinning: :grinning: Chudák její brácha pokud se narodí .... toho z té růžové šlehne :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak hlásím, že jsem koupila ještě v tesku ve slevě 4 overálky ... jeden set jí dám na svátek ten má za chvíli a druhé na vánoce. My máme na doma ty overálky nejraději i na spaní.
Dále hlásím že v tesku jsou plinky ve slevě, tak jsem koupila už 4ky a vychází na 3,25ks. My příjdou ty teskácké lepší jak ty pemprsky ... víc se do nic vleze nejsou tak úplé a mají dělší i ty suché zipy, tak jí to nemusím tak moc stahovat jako v pemprskách.

@misi.21
@lebapa O důchodcích mi ani nemluv ... V takovým baráku jsem bydlele před 15 lety ... oni nechtěli zvyšovat ani peníze na údržbu měli tam jen 200,-Kč za to nic neopravíš ... oni to tam už dožijí a takové kecy ... tam jsem nebyla schopná prosadit ani poměrové měřáky na teplo .... tam se to rozpočítávalo podle m2 ... což bylo výhodné pro ně co stále seděli a nahřívali si prdel u radiátoru a při tom větrali současně .... my co jsme chodili do práce a zatahovali topení, tak jsme na tom byli škodní. Dodnes se v tom baráku nic neudělalo, ani střecha, ani okna ani fasáda ani balkony .... je to poslední barák na sídlišti , který není opravený. No ještě teď když si na to vzpomenu tak jsem vzteklá jak čert :angry: U těch schůzí je totiž nefajn to , že i když jsou skoro všichni pro , tak tam stačí jeden urýpaný debil co zbytku něco nabuliká a máš to totálně rozhozený a na ničem se nedohodnete .... přitom je to většinou nějvětší osel z baráku, který neví ani kolik je 1+1. No škoda mluvit ... fakt nezávidím. Ale třeba to dopadne dobře a žádný takový se u Vás neobjeví .... :grinning: , ale to by jste asi byli vyjímka a chtělo by to zapsat do ginesovky :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska se chstám , že vyrazím s Niki k doktorovi s nožkma ... tak snad to bude oki. Pak dám vědět jak to dopadlo. Tak se holky mějte ... a pište novinky ..... jo jinak vánoce je pro mě jedna neznámá .... nevím co komu koupit .... pro synovce něco mám , ale jinak pro nikoho nic nic .... :confused:
@lebapa
4. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, jsem si říkala jestli nelítáte kolem domečku že jsi tady dlouho nebyla a ty klasika po nákupech :slight_smile:
dneska jsem koukala že v penny od dneška mají pampers ty zelené na 259,- super cena, ale já je nesmím koupit. mám zásobu plen, celé 4 balíky a dva rozbalené..mi právě přijde že pampersky co mám oranž tak jsou menší jak tescové, začínám mít docela problém Honzíka zapnout do 3,takže zdělávám je a pak se vrhnu na ty tesco, ty mám ještě 2 balíky dvojek..jinak mi ale vyhovuje že pampersky nejsou tak objemné, ale některá mami tady psala že je spokojená s dm plenama,tak bych chtěla taky balík zkusit, koupim ale až to bude aktualní
4. lis 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsme u Míši vyzkoušela všechny plenky až na DM, měla pampers, ty zelený a super, kupuju je i verči, líbí se mi, že nejsou tlustý, jak ostatní a nasajou mnohem víc,a le na ty Dm se taky chystám... věřím tomu, že skončíme opět u Pampers :grinning:
4. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nám taky Pampers sedí a já ani jiný nekupuju. Máme ty premium care,jsou sice draší,ale já kupuju do zásoby ve slevách,tak to vyjde dobře... Teď jsem dostala balík oranžovejch,tak je budu dávat doma,prej protíkají a mám tam ještě 2 balíky hagísek,taky darem.Tak uvidím,jaký budou.
Včera jsem vyřadila oblečení,hlavně bodyna,už jedeme v 74 :confused: Tak musím jít něco přikoupit.Je fakt hrozně dlouhá. Rukávy jsou dlouhý,u krku to má větší ale na dýlku je to akorát... Tak nevím. Když jí jsou hezky rukávy a u krku,tak to zase nedopneme.Čahoun můj... Koupila jsem kombinézu a teď mám obavy,jak dlouho nám bude. Vidím to tak,že druhou půlku zimy budeme jezdit v kalhotech a bundě...
4. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
byla jsem venku a máme tu menší Tesco poblíž,tak jsem vzala aspoň jeden balík plen.U Šimonka jsme je používali a dobrý,teď mi přijdou horší,ale zase za tu cenu dobrý,když neprotekly a ani se malá neoprudila.Jinak většinou právě používám Babylove z DM a jsem spokojená.Teď jsem koupila velký balení-100 ks a měla jsem kuponek na 25% slevu na jeden výrobek,takže mě vyšly asi na 254 KČ,což se mi zdá super a jsou i kvalitní,takový pevný a hodně poberou.
4. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,a v tom Tescu jsme se taky pěkně nechali natáhnout.Mají tam několik druhů adventních kalendářů a taky se Šmoulama.Šimonek si ho samo vybral,ale nebyla tam cena.Všechny ostatné jo,ale tenhle ne.Tak jsme se šli zeptat na kasu a prej 66,-KČ.Jsme vyvalili oči,ale Šimonek ho už držel v rukách a my neměli to srdce mu ho vzít.Mají to tam dobře vymyšlený.lidi už ho těm dětem pak stejně koupěj,když musej jít na kasu,pak už ho dětem nevezmou..
4. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak s oblečením to máme stejný....my už kvůli délce dáváme něco 74, ale většinou už i 80 a koukala jsem, že už má na sobě i 86 :grinning: ale to číslování je taky pěkně na ho.no, máloco odpovídá věku jak by to mělo být :angry: dnes mi došel od Emitexu takovej ten flaušovej fusak,jak má nožičky, mám ho hlavně do autosedačky a je fakt super a i pro ty naše dlouhánky :grinning: já na pampers nedám dopustit ta jejich reklama, že neprotečou a jsou tenký je pravdivá a né jak jiný :wink:
4. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my máme hroznej problém se zimníma bundičkama a kabátkama. Všechno jí jde hrozně špatně zapnout u krku,buď jí to škrtí,nebo jí to leze pořád do obličejíku a ona se vzteká,ikdyž jí to stáhnu dolů,tak jak se v kočárku začne mlet,tak to má přes pusinku. Ikdyž jí dám velkej,tak rukávy dlouhý,přes tělíčko velký ale u krku malý.Vyprala jsem kombinézku,u ní jd odepnout kapuce,tak zkusím jak to bude sedět,jinak musím něco vymyslet. Teď jí ten poslední knoflík nechávám rozepnutej,ale až se víc ochladí,tak už to nepůjde. Musím zkusit koupit bundičku bez kapuce,jestli to bude lepší. Co mám po ségrách a co mi kdo koupil je všechno s kapucí... :frowning2: Chci aby to pro ni bylo pohodlný a né aby se v tom mačkala a škrtila. To bude ještě teda něco.
4. lis 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju pekný den,jsem odpolko strávila 3 hodky venku s malou a s kámoškou,co je těhu a čeká mimi v květnu,holky,já ji to tak závidím,možná jsem prdla,ale snad bych chtela být opet tehotná,já ji to tak závidím,že bude cítit zachvíli pohyby ajak se teší na mimi,to je tak skvelý,ale nevím,nevímk,jak by tohle prošlo doma,manža zatím druhý nechce....tak uvidíme časem,ale při jendom zustat nechce.... :slight_smile:
No co se týče plínek,tak jsem mela ty tesco,když se malá narodila,byly 2 a malá se me pekne po nich oprudila,ale zustalo mi skoro celej balík,tak jsem je tedka dodelala a světe div se,ona se me po nich vubec neoprudila,tak nevím,co to bylo v porodke....ale jinak furt používame plíny pampers a je jedno jaký,či oranžový,zelený,nebo premium care,vyhovujou nám všechny a ješte se nestalo,žeby nám nejaký protekly,ale ty premium care 2 jsou teda věčší než kterýkoliv jiný dvojky....
4. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mela pro malou roláček a dal jsem ji ho jenom jendou,pekne ji to u krku škrtilo a byla z toho pekne rozmrzelá,tak ji to už nedávam,ale já nemám ani jendu bundičku,mám jenom kombinézky bud ted na podzim a na zimu mám 2 kombinézy,zimní bundu kupovat nebudu,malá je na ni malá,spíš ty bundy se hodej věčším detem,takhle malým se hodej kombinézy
4. lis 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já to musím vyzkoušet tu kombinézu,jak jí to bude. Já mám spoustu teplých kalhot a kabátku-bundiček,já si myslím,že v tom fusaku je to jedno. Mě jde spíš o to,aby jí to u toho krčku hezky sedělo. Ty bundičky můžu rovnou schovat do krabice. Mám tady takovej ten chlupatej overal a když jsem jí to zkoušela,tak nohavice jsou ještě o 10 cm delší a u krku tip ťop :angry: Roláček by nesnesla.
4. lis 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme dneska byli u kámošky (cca 7 km) na kafe,jela jsem autem,kočár do kufru :slight_smile: a malý celou návštěvu prospal venku v kočárku :sunglasses:
plenky máme taky pampersky,su s nima spokojená,teď máme docela zásobu,a pak už třeba budu kupovat větší,uvidíme,zatím máme trojky

@misi.21 to máme to samé,taky mně přijde,že je hrozně dlouhý,mudr ho eště neměřila,prý až na 4 měs KO,to jdeme v pondělí,tak su zvědavá,kolik ta naša žížalka má :wink: aj s oblečením - jak píšeš,u krku to má velké,ale na délku dobré,taky už jedem 74 :sweat_smile: a jinak máme problém s čepkama,malý je nesnáší :angry: když mu to dávám,tak řve jak tur :unamused: v kočárku když sebou mele,tak má hned ucho venku :angry: sotva popravím a už leze druhé
4. lis 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že hodně už jedete ve trojkách,my taky za pár dní začneme,ještě tady mám dvojky tak na týden a dokupovat už nebudu.
@slena čepičky u nás byly taky problém,ale ted´jí u toho povídám jak jí to sluší a jak je krásná a ona se mě směje.Mě se zase nechce přikrývat v kočárku. To než jí zabalím do dek a zapnu nánožník tak ví celej barák,že jdeme ven :grinning:

Holky jak umýváte ty odsavačky na vysavač?? Vyváříte nebo něco tak??
4. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no naše malá taky nesnášela čepičky,ale taky jak ty provozuju to,že na ní mluvím a povídám jak je hezká,ona se me tlemí,tak v pohode pak čepku užije....taky vedel celej barák že jedeme ven ai tedka občas brečí,ale to jen proto,že ji dám do kočáru a třeba me nevidí a když pak vyjedem ven,tak se uklidní a už pak hezky kouká a za chvíli hezky usne...já teda nevím,ale snad ta odsávačka na vysavač se nemusí vyvařovat,si myslím,že stačí jen umýt v horký vode....jsem nad tím nepřemýšlela,ale je fakt,že jsem ji ješte nepoužila.... :wink: my taky dodelávame poslední balík dvojek a už mám nachystaný 2 balíky trojek....
4. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer
tak my jedeme v 3 plenkách už přes měsíc. 2 jsem měla koupené jenom trochu a většinou jsem kupovala 3. Zásobu máme velkou tak už jsem brala včera v tescu 4. U Honzíka jsem používala pampers nebo tesco. Po hugies byl opruzený až hrůza a tak u Míši nemám ani odvahu je vyzkoušet.
Míša měla včera 4 měsíce tak od zítra začínáme s příkrmama. Bude mít brambory tak uvidíme jak ji to půjde. :slight_smile:
U nás je teď odsávačka na vysavač v permanenci. Použila jsem ji dnes i na HOnzíka. Je mu se to moc nelíbilo že to lechtá. Já ji jenom oplachuji v teplé vodě. Vypadá to že kapky už konečně zabrali tak rýma je na ústupu. :wink:
4. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek