• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak jsem dnes objednavála knížky na vánoce a ještě něajké hračky. Tak tchány a synovce už máme odbité. Včera ráno jsem si byla i s kámoškou vyzkoušet jaké to je být důchodcem a čekat než se otevře kaufland. :grinning: :grinning: :grinning:
Docela jsem se i zasmáli. Chtěli jsem garáže pro kluky a autodráhy co měli ve slevě. Jeden důchodce nám vjel z vozíkem až na záda tak se rval ke vchodu. Řekla jsem že už nikdy tam tak nepojedu. :angry:
4. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda už máme plinky 4 :grinning: a to z toho důvodu, že jí byly 3už kratký na výšku :grinning:
@misi.21 já teda delší nohavice neřeším, protože to bych už nic nekoupila :sweat_smile: jsme i radší, kdžy jsou hadýrky trochu volnější a větší než uplý nebo tak tak :wink: jj, u krku je vše blbý pro takhle malý a sehnat něco bez kapuce je někdy taky pěknej záhul, nevím proč na mimina co furt leží dělají kapuce :angry: a i teď na Míšu nesseženu snad nic bez kapuce a pěkně mě to vyloženě se.e :angry: zimní kombinézu mám jednu chlupatku po Míši, ale ta je na délku tak tak, koupila jsme bundičku a oteplovačky za 169kč, takže má zatím to a koupím kombinézu, ona totiž ještě zimní nenosí :grinning: máme stále mikču a kolikrát se i tak potí,m tu chlupatou velkou deku, tak jí balím do ní a řekla bych, že je i teplejší než fusak :astonished: :slight_smile:
@micka1 tak to máte odvahu jít z rána do Kaufu :grinning: když sjem dělala v obchodě, kde byly jen potraviny a něco malinko ze spotřebního zboží a začínala nějáká dobrá akce, tak než jsem otevřela, tak mě málem zašlapali ve dveřích :grinning: hůlkama do sebe strkali, vozíkama, no úžasný, hlavně že ušetří 10kč :grinning:
4. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky oužíváte některá manducu? a jak jí mají rády dětičky?
4. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já jsem zkoušela manducu i ergo a kdybych si ěmla zakoupt, tak jedině ergo, bylo pro mě i pro malou pohodlnější :slight_smile: jinak nepoužívám, ale měla jsme v plánu :slight_smile:
4. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou sobotu a pekný víkend...my dneska to máme bez starostí,tchýne nás pozvala na obed,tak nemusím vařit a s ní se uvidím snad po 2 mesících,ne žeby me chybela,to vubec ne,jsem ráda,že se vidíme takhle jenom občas... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1 ty jo holka,to jseš dobrá,takhle po ránu vyčkávat,až otevřou krám,já to udelala jednou v tescu,když ppo novým roce jsou každej rok velký výprodeje a slevy a málem me tam ty duchodci taky srovnali se zemí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo chodej o hulce,človek by řekl,že nemohou moc na ty nohy,v MHD chtej sedet a pak v kráme jsou aktivní jak včeličky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk no já to spíš myslela tak,že je jí to celkově ještě velký,ale u toho krku už malý,takže až do toho doroste,tak u krku není šance.Koupím šálku a vždycky bych jí ten poslední knoflíček zakrylaa šálkou,však v tom kočárku je teplo a až bude mít fusak tak tuplem. Taky nechodíme v zimním a ani moc silnou deku nemám,spíš dvě slabý a vždycky je krásně teploučká. On ten rozdíl jde znát už když tam strčím ruku do toho kočárku,takže ani nedýchá studeno. Když dám silnější kabátek,tak je řev...Ale já jsem ráda,než abych jí musela navalovat...

Chlap je zase na stavbě,včera jsme se rafli,tak uvidím až přijde domů :grinning: My se neumíme hádat dlouho,ale zase mě vytočil. Řekl mi,že jede k našim a za strejdou a když nejel dlouho,tak jsem mu volala a byl u švagra. A zase mi povídá já jsem ti to říkal že sem pojedu. To mě dokáže vytočit,když mě takhle lže a dělá ze mě blbku,navíc když o nic nejde,tak měl říct že přijede dýl a nedělat ze mě debila. Dělá mi to furt,jak kdybych byla nějaká semetrika a nikam ho nepouštěla nebo co. Tak když přišel a chtěl mi dát pusu,tak jsem mu řekla,ať ze mě laskavě nedělá věčně krávu a už to bylo :grinning:

Síma usnula,tak jdu uklidit a pak půjdeme ven. Dneska asi nic dělat nebudu když jsem doma sama a na zítra mi mamka pošle svíčkovou,tak je to bez starostí...

Jinak dnešní noc katastrofa. Do postýlky jsem jí dávala ve 22.15 a ve 23.30 už byla vzhůru a pak snad každou 1,5-2 hodiny.Vstávala jsem 5x. Ale nic jí nebylo,jen se napila a chtěla koukat,tak trvalo dýl než jsem jí šoupla zpátky a já toho moc teda dneska nenaspala.Doufám,že dneska bude spát zase hezyk.
5. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@misi.21 manža má celývíkend noční,takže přes den bude spát, nejsi v tom sama :unamused: jako co se narodila Verča, tak jsme si neudělaly pěknou nedělu, buď je v práci nebo někde něco dělá a když byl doma, tak jsme s Míšou sháněla zimní věci :confounded:
5. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak já mám ještě 1 balík z teska 3jek a pak 3 balíky 3jek z hypošky .... ty jsou větší jak tesco. A pak už mám jen velkou krabici 4rek pemprsek a pak 3 balíky 4rek tesko co jsem koupila tento týden ... tak do vánoc jsme asi bez starostí :grinning: :grinning: :grinning: Vlhčených ubrousků mám taky hafo ... koupila nám babička.
Jinak se jdu dívat po bazárkoch na oblečení , body už nám jsou na knap. A ještě máme málo overálků. Tak se jdu podívat co kde mají .... je zajímavé, že něco roste s Niki ... třeba mikinky ty měla od narození a jsou jí stále dobře ... ale jsou věci z čeho roste jak z vody.

Jinak holky všem přeji peknou sobotu .... můj chlap opět v práci, tak jsme doma s malou samy samičky :grinning: včera přijel taky domů až v 8. Dneska čekáme návštěvu , přijedou tety s babičkou a švagr. Tak Niki půjde z ruk do ruk .... :grinning: aspoň si mamina odpočine :grinning: Tak jdu píc štrůdl, švagrové ten můj hrozně chutná ... tak jim ho vždy peču jak přujedou. Jinak jdu vařit ... mám tam kotletky ... jen nevím co z toho mám udělat .... mám tu kojo demenci, tak mě už nic nenapadá.... každý den jak vstanu, tak si připadám jak praštěná po lebeni :grinning: :grinning: :grinning: Včerejšek byl ještě horší byla jsem jak zfetlá nebo co .... asi tlak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pcheee
5. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk u nás je to zase tak,že dělá dlouho přes týden,soboty většinou dělá u někoho a dyž bysme mohly mít aspoň neděli volnou,tak musíme po návštěvách a dělá doma co je potřeba a nic z ní nemáme. :unamused:
5. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahojky nápodobně ... ten můj je taky fuč furt maká ... a když příjde domů tak je KO.... se mu nedivím... já bych to asi v tom jeho tempu nedala .... :frowning2: Taky ho to štve , že není tolik s Niki .... ani jsme si neudělali žádný výlet od té doby co se narodila .... jen líceme po obchodech a to není výlet ... to se musí .... a s dítětem tedy nic moc a to samé vyřizování a úřady ... chjo ... tak si musíme přát aby to bylo po Novém roce lepší :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka
@ssimmikk ahojky, ani mně nemluvte, po dlooouuuhé době jsem si dneska naivně myslela, že bude taťka s nama v sobotu doma, naivka fakt :unamused: zase jel pomáhat bráchovi :angry:
jinak ráno jsme měli vítání, Filípek pořvával celou cestu na radnicu co jsme šli,ale tam nejhodnější mimi :wink: postupně tam plakali všichni kolem,ale on né :slight_smile: tak jsme si pak zašli na oběd a hned odpo manžel odjel makat,tak jsme zase sami... dostal nějakou hračku (no moc sa nepředali :grinning: ) a já kytku
5. lis 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem
takvidím že ti tatínci jsou stejní. Martin dělá na 3 směny a když je doma tak pomáhá dědovi s dílni. Když je potřeba tak děti pohlídá, ale je kolem toho řečí. Jinak od jara do podzimu má každý víkend hasiče. Kdybychom nejezdili s ním tak si ho ani neužijeme. Vyřizování na úřadech většinou obstarám já nebo si to plánuji když má odpolední. Nákupy obstárávám jenom já. Někdy jede se mnou, ale to není moc často.
Míša dnes začala s příkrmem. Dostala k obědu bramborky. Docela ji chutnali tak uvidíme co řekne zítra na mrkvičku. :grinning:
5. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky,tak to vám teda vubec nezávidím,že máte chlapy z domu i o víkendu,jasne,co se týče práce ,muj taky maka,ale víkendy má volný,občas jede nekam k nekomu s nečím pomoct,ale jinak je doma,takže víkendy odpolko vždy jedeme všichni tři na procházku....aspon že tak,jiank taky říká,že pomalu malou nevidí skoro celej tejden,tak aspon o víkendu se snaží nám spříjemnit víkend....
@hradilenka hihi no to my taky nikde nebyly od narození malý,taky jenom po krámech,nebo jedu sama do mesta,až na dnešek,když sme byly u tchýne 3 hodky,malá pak byla rozmrzelá,tak jsem ji tam nakojila a pak sme hezky šli ješte to hypermarketu albert,malá to prospala hezky,tak konečne jsem koupila nejakou kosmetiku pod stromek....
@micka1 ty jo už příkrmy?to je nejakej fofr,jsem zvedavá ,kdy nám řekne mudra dávat příkrmy,ci od 4 nebo 6 mesíce....ale tak dobře,že malý šmakuje...a pak mrkev budeš kupovat ve skleničkách,nebo budeš delat domácí?já práve nevím,třeba domácí nebude chutnat naší malý,což by byla škoda...a kolik tech bramboru snedla?tak 2-3 lžičky?
5. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já zkoušela verči dávat kašičku a teda nějak jí nejela :grinning: ale něco spapkala, Míša v jejím věku už baštila zeleninku, ale u Verči mám strach, protože má furt to mlíko na zažívání a měla ty problémy, takže začneme pozvolna a pomalu, ale už se moc těším, že nebude jíst jen mlíko, přece jen je to veselejší :wink:jinak jsme po krmení kaší měla víc já na sobě než ona v sobě, jak prskala :grinning:
@tasmailla1 co se příkrmů týče, tak mudr.nemusí snad vědět vše, ne? :grinning:
5. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju krásnou nedeli,u nás svítí sluníčko,tak odpolko pojedem na procházku do lesa,udeláme pár foteček a pak je sem dám. :wink: :wink: :wink: ...Jinak se musím holky pochlubit,Šárka konečne po 3 mesících se naučila papat bez kloboučku,juchuuuu,konečne se všechno obrací v lepším...i to večerní spaní,chvilku brečí asi 10 minut a pak usíná sama,už je to 2 tejdny a je to supr.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ssimmikk ty jo holka, to jako že mám začít dávat sama příkrmy,ani se nemusím ptát doktorky?nebo asi jsem te špatne pochopila... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 každá mudr.má na příkrmy jinej názor...třeba u Míši jsme jely mezi 3 a 4měsícem už normec se zeleninou a sama mudr.mi řekla, že dnes se to přehání, dřív se dala zeleninová polívka a bylo, žádný že vpůl roce atd., teď nevím jak to bude u nynější mudr., ale začnu už teď ve 4.měsíci, není na co čekat....navíc čím později se začíná, tím více alergií na potraviny, kamoška nebyla schopná přikrmovat v 8měsících, protože malej dvakrát nechtěl, tak už mu nedávala :astonished: tohle je rozhodnutí na každým...já začnu a mudr.nic říkat nebudu a dělá to tak spousty mých kamarádek :grinning: Míša s náma v roce normálně baštila....ovšem je jiná pokud kojíš....to se začíná v půl roce většinou, málokdo začne dřív, u kojení je to zbytečný.... :wink:
6. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jak já závidím to usínání,si nedokážeš ani představit :grinning: U nás je to pořád stejné. Usíná u prsa a ikdyž s ní jdu třeba ve 20 tak sice za chvilku usne,ale stejně se ve 21 probudí a tvrdě,abych ji přenesla do postýlky usne až 21.30. Nemůžu jí to nijak předělat,prostě se nenchá,mrška moje. Navíc přes den postýlku bojkotuje,takže spí v autosedačce.
@ssimmikk Taky už se těším,až toho bude jíst víc nežjenom moje mlíko. Ale já začínat dřív jak v ukončeném 6.měsíci nebudu. Dr mi teď říkal,že krásně prospívá,tak že není potřeba,ale pokud bych chtěla tak můžu příští měsíc začít,ale proč když je kojená a očividně jí to stačí.
Z toho,že nebude chtít domácí mám taky strach,ale snad jo. My s chlapem sežereme zeleniny kvanta,tak doufejme,že bude po nás a bude jí to šmakovat :slight_smile:
Dneska to vipadá na pěkný den,svítí oskar. Tak odpoledene půjdeme na prochajdu. Teď jdu něco požehlit když nemusím vařit.
6. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no víš,to je práve ono,když kojím a zatím ji to mlíko stačí,tak proč bych už mela začím s příkrmama....:slight_smile:
@misi.21 no naše taky občas usne u prsa a to ji pak přehodím do postýlky a chrní...no u nás pak chrní do 9 nebo 9.30 a pak chrní až odpolko v kočárku,jinak už moc toho nenaspí....
6. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to pak ale bude.....me malá naštve,když me domácí nebude chtít.... :confounded: :confounded: :confounded: nejak se me nebude chtít do skleniček,ale pokud to jinak nepujde,tak budu muset.... :confounded: :confounded: :confounded:
6. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 ano, však jsem psala, že ukojených se začíná většinou až v 6.měsíci, protože je to zybtečný, navíc mateřský mlíčko jim dá víc :slight_smile: nebude chtít, někdy jsou první sousta boj, neznají chutě, ale chce to čas :slight_smile:
@tasmailla1 lepší je fakt domácí,,, třeba první mrkvičku jsem dávala tu ze sklinky, ale jinak vařila a jen na cesty brala sklinku :wink:
6. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jojo,já vím že si to psala. Mě i dr říkal,pokud chci tak můžu,ale to kojení je pohodlný,teplý a všude to mám sebou :grinning: Já jsem hlavně zvědavá,jestli mi to sní jen rozmačkaný vidličkou,nebo to budu muset mixovat. :sweat_smile:
6. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 třeba kámoška me říkala,at si mimi moc nenaučím na mixovanou zeleninu,žeby pak mohla mít problémy se spolknutím tech kousku...takže me říkala,at klidne mačkám jenom vidličkou,tak jsem na to hrozne zvedavá,jak to pujde...
@ssimmikk a třeba jakou zeleninu si dávala?říkaj,že se dává i dýně...to se třeba neumím představit,jak ji celou vařím a pak schovávam po skleničkách v mrazáku,i tak už tam máme málo místa,tak nevím,kde bych to skladovala...anebo třeba mrkev...tu vaříš zvlášt jenom trošku mrkve,nebo si ji pak vezmeš z polívky,když ješte není polívka ochucená...možná se tedka směješ,že mám blbý dotazy,jenomže já jako prvorodička nemám s tím skušenost,tak se to budu muset naučit a pak třeba u druhýho mimi to už bude jednoduchší,i když se říká,každý mimi je jiný atreba to další bude taky záhul... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsme nikdy nemixovala, čím dřív se naučí polykat, tím líp :wink: dávit se ti bude klidně i v deviti měsících, než si zvykne na kousky :unamused: kdybych kojila, tak bych takynezačla teď, ale třeba jak by měla 5měsíců a pomaličku, úplně pozvolna, prootže je škoda nekojit :slight_smile:
@tasmailla1 vždy jsme uvařila mrkev samotnou nebo co jsme chtěla,naházela jsme ho hrnce a uvařila :wink: a vůbec se blbě neptáš, jednou je to poprvé :wink: jinak dýni jsme osobně nedávala, ani já sama jsme ju vařenou ještě nejedla :sweat_smile: :grinning: ono je dobrý první den dát třeba lžičku, druhý den třeba 2-3 lžičky a třetí den zbytek, to pro případný alergie a aby si tělíčko zvyklo, pak když už jedla mrkev, tak jsm do ní další den přidala brambory, dala jsme jí třeba dvě lžičky, dokrmila čistou mrkví, další den to stejný a třetí den celou dávku-mrkev s bramborem a furt dokola postupně jsme přidávala :slight_smile: někdo začíná kašema, ale říká se a i jsme hodně četla, že je lepší začít zeleninou, nevím co je na tom pravdy,ale prej si děti navyknou a hcuť kaše a pak nechcou zeleninku, tak nevím :slight_smile: :confused:
6. lis 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a třeba tu mrkev si každej den vařila,nebo si udelala ji jeden den víc a pak si jenom do ní druhej den přidala brambory?
6. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jenom co jsem četla,tak se začíná se zeleninkou ten 6 mesíc,pak ovoce 7 mesíc a až nakonec kaše kolem 8 mesíce,to je u plne kojených detí....hihi teorie by byla,už chybí jenom tá praxe..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude sranda ty začátky,už se fakt těším,jak bude všechno oranžový :grinning: :grinning: To asi budeme krmit v koupelně :grinning:Ale jak začneme s příkrmama,tak už to nebude ta moje malinká holčička,ale už velká kočka,strašně rychle to utíká,přijde mi,že si to pořádně nestačím ani užívat,jak to letí...
@tasmailla1 počkej jak budeme zkušený u druhýho mimča :slight_smile:

Unás dneska pěkně fučelo. Ale hezky strávenej den,byli tady známí a pak naši. |Potom prochajda a skončili jsme u tchánů. Simonka je pořád moc hodná,dneska v noci se budila přesně skoro na minuty po 3 hodinkách. V 0.50 potom ve 3.50 a v 6.50 už byla vzhůru úplně. Jak je doma táta,tak vstává brzo,jak kdyby věděla,že ho zase celý týden moc neuvidí...
6. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 první mrkev jsme dávala Míši ze sklinky,pak jsme vše vařila a vždy čerstvý :sweat_smile: jj, u kojených se všude uvádí šestý měsíc se začátkem příkrmů a dřív se dává, dyž dítě neprospívá nebo někdo začíná dřív s tím, že jde ve velmi pomalých tempech :slight_smile: já jsme dávala prvně zeleninu, za nedlouho kaše a ovoce, pak užto jde rychle a ráno a večer měla mlíko :slight_smile: ráno-mlíčko, svačinka-kaše, oběd-zelenina, svačina-ovoce večeře-mlíčko :grinning:
@misi.21 jj, občas jsme byla nahozená i já, jak to Míša prskala, když plivala,ta to bylodobrý, to bylo jen na bryndáku, ale prskání se jí líbilo a když jsme začínaly s nudlovou polívkou, tak byly všude nudle :grinning: před rokem a něco, to měla dva roky mi nahodila v kuchyni zeď přesnídávkou-spadla jí, hrozně se smála, že to na zdi drží a piplala to tam pak lžičkou dál :grinning: máme tam do dneša flek :sweat_smile: vždycky, kdžy se na něj podívám, tak se musím smát, kdy ho přemalujeme nevím, chtěla jsme ještě před vánoci rekonstruovat kuchyň, ale pochybuju, že k tomu dojde, tak tam pak Verča jen přidá :grinning: u druhýho mimča je to lepší, to už člověk fakt ví, ale třeba u Verči díky jejímu zažívání jsme taky pasééé :unamused:
6. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk
@tasmailla1 jak jsem byla ve čtvrtek u dr tak jsem se ptala jestli už můžeme začít. Jelikož je Míša na UM tak nic nenamitala. Bramborky snědla tak 5 lžiček. Včera měla brambor a brokolici. To ji jelo nádherně. Snědla tak 10 lžiček a pak se dojedla mlékem. Zbytek jsem dala do mražáku a budu postupně vytahovat. Mrkev a brambory máme svoje takže domácí strava. Jinak brokolici jsem koupila mraženou a ještě máme špěnát. :grinning: :grinning: :grinning:
Máme koupenou i mrkvičku ve skleničce a nějaké přesnídávky. Tento týden bude na oběd na zelenině a další týden začneme večer dávat kaše. Honzík jedl v roce už všechno. Teď si vzpomínám jak se Honzík v 8 měsicích najedl dršťkové polívky z hospody. Když jsem viděla jak to baští tak jsem přestala jemu vařit zvlášť. Jedl všechno v roce. Míň jsem solila a kořenila a to mě zůstalo do dnes. :grinning:
7. lis 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 stejně jsme to měly i my, v roce s náma v pohodě baštila, začátky jsou pomalejší, ale pak už to jde rychle :slight_smile: takže ty to zamrazuješ? Já moc zeleninu z mražáku nemusím, tak jsme to nedělala ani malé :sweat_smile: jj, brambory máme domácí taky, mrkev kupuju v globusu, mají fakt dobrou :wink: je super, že Míši chutná zeleninka, tak směle dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :grinning: přesnídávka na zdi :grinning: to jsi mě pobavila :slight_smile: no my máme nové bydlení ani ne rok,ale jak začnem v lednu s příkrmama,tak abysme pak znova malovali :grinning: to budou u nás barevné zdi od Fiťových dobrůtek :wink:
@misi.21 no já jsem nedávno říkala,jak to rychlo letí,že za chvilku budem řešit mrkvičky apod.,a už je to tady :wink: já bych chtěla začít pomalu od toho půl roka,když je malý kojený,takže po vánocích se na to pomalu budu chystat :slight_smile: už se těším :dizzy_face:
7. lis 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek