• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 no me říkala,že tam nemusím chodit proto,že pak ten papír,kde je napsáno,kolik sem brala mateřskou,že to posílají poštou,takže ten papír pak dohodím na pracák,až me to přijde...ale naštve me to,když na pracák pojedu zítra,že me pak řeknou,že jakto,že to nemám orazítkovaný i od socky... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: bych jim pak řekla,at se dohodnou mezi sebou,at pak maminy nepletou... :angry: :angry: :angry:
8. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Hihi já si už opravdu připadám jak v kocourkove.....tak jsem si tedka volala na pracák a až me přijde ten papír ze socky,až vtedy mám dojet na pracák a požádat o rodičák... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no já si právě myslím,že říkala,že to musí být všechno najednou... Tak si z toho teď vyber :grinning: Šikovní to úředníci :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 aha, tak vy už přikrmujete. a kolik asi sní tý zeleninky?
8. lis 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Ahojky, mazali jsme konopnou mastí a ondřejovou, ale teď se jí to zase moc zhoršilo, tak jsme dnes jeli za primářem ten nám předepsal mastičky ... zatím to míchají v lékárně, tak uvidíme jaké to bude. Tak Vám taky držím palečky aby to bylo co nejlepší .... :wink:
8. lis 2011 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa A kdo Ti pak bude hlídat když si to dáš na 2 roky? :confused:
8. lis 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka lenky holky budou delat au-pair...:grinning:
8. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to asi těžko když ještě chodí do školy :grinning: :grinning: :grinning: to by musela chodit na noční :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no mám hrozné dilema..vůbec nevím co dělat..hlídání by bylo. moje mamka je doma, bydlí tak 14 km od nás a dole mám tchýňku, ta by taky hlídla. když je dítě bez plen tak ho vezmou i do školky u nás, pokud teda nebude nějaký silný ročník..ale nevím jak bych to dala já..chlap věčně pryč, aby dítě hlídal věčně někdo "cizí"..jenže když nebude na jídlo bude to taky špatenka..platíme hypo tak to není taková sranda..ach jo..jo Léna kdyby šel honzík za dva roky by byla ještě na základce, to má kolem školky a i Báře by ho dali, ta v té době bude chodit do 6 tř..ježiš to letí jak blázen
8. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevíte když jsem si dopoledne vzala ibalgin 400 jestli bych v noci mohla kojit? už druhý den mě bere hlava, paraleny moc nepomáhají, myslela jsem že mi zabere víc, ale ani ten mi stejně nepomohl.doufám že zítra už to bude lepší. trpím na migrény a zrovna minule jsem si říkala jak je to prima že mě to čaplo co mám honzíka jen jednou, no tak už to není pravda :frowning2: :frowning2:
8. lis 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa mně dr říkala,když jsem měla horečku,že ibalgin můžu a pak normálně kojit
8. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
koupila jsem osdávačku hlenů na vysavač a po prvním použití jsem docela nadšená.Krásně jí to vytáhlo,co ji vevnitř zlobilo a ani se nebála.
8. lis 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa tak to máš dobrý,že ti pohlídá bud tvoje mamka nebo tchýne,u nás bohužel ani jedno nepřipadá v úvahu,takže pro me 3-letá varianta je ta jediná...i k,dyž tchýne tedka říkala,že krám,v kterým prodávala končí koncem ledna,takže od unora je naplno v duchodu a už me říkala.."no konečne tedka bude mít víc času na vnučku"...no teda nevím,nevím jak si to představuje,pro ni v pohode,jen pro mne,že tu bude furt navezená,no hruza...pomocccc...kéžby bydlela nekde 1OO km od nás a ne v tom samým meste jak my... :confounded: :confounded: :confounded:
8. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky tříletou variantu jasnou.Malou mi do školky nevezmou a já hlídání nemám.Dneska jsem poslala do Prahy papír na socku,tak jsem zvědavá,kdy dorazí a budu moct jít dát papíry na rodičák tady u nás
8. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ach jo, to je hrůza, to je mi líto, že má Niki taky takové trápení, my máme ty kortikoidy Fucidin H a na promazávání Excipial kids pěnu, chudák to má i na pindíkovi :frowning2:
8. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 jeden střední brambor a růžičky brokolice jsem měli na tří dny. Jeden den se dojídala mlíkem a další dva dny jsem dala jenom napít čaje. Vypila 80 ml čaje a vydržela bez jídla 4 hodiny. :grinning:
8. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Rodíčák už máme taky na 3 roky. Od prosince si ho zase přepisuju na sebe. Tento měsíc je to na martinovi. :grinning:
8. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo to ti rozumím, tchyňka vozila Honzíka zatím jen třikrát a to když jsem byla v práci, takže asi by i uvítala aby mohla vozit..ale bylo zlatý za leni když chodila do práce, u báry jsem si naštěstí našla maminky a chodily jsme spolu jinak bych se ke kočáru asi pomalu nedostala..no jsme obě teď zas o pár let starší a už se známe takže si myslím že už se domluvíme.. já bych šla na dvouletou v jediným případě že bych měla jistou práci, mám ale obavy jak to bude, přeci jen něco se plánuje ale za tu dobu to může být uplně jinak..asi si nechám taky ty tři roky a kdybych chodila na těch pár hodin si přivydělat tak by to šlo, byl by to takový super kompromis.
co říkala ta paní včera v sama doma že to chtějí upravit tak, že maminka dostane ač tak nebo tak 220 tis. dobu že by si v průběhu mohla měnit a čáska by se jí podle toho rozpočítala..jen to ještě není uplně jisté jak to nakonec dopadne..to by bylo super..kdyby jsme si daly na tři roky, pak přišla změna nebo by jste třeba měly mít další mimi a oni by vám tuhle doplatili..no ale..známe úřady, zase najdou nějaký háček
8. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 jé tak to je super, tak to se nebudu bát si ho v noci přiložit..měla jsem za to že se může jen paralen, i když toho jsem taky nadopovaná..brala jsem si poslední než jsme šli ven, tak si myslím že v noci už to bude určo dobré..přes den ode mně už nechce moc jíst, cítím jak toho mlíka mám pořád míň ale v noci mu to kolikrát stačilo, tak to by bylo prima kdyby nám chvíli vydrželo.
zítra jdeme k dr. tak uvidím co nám poví.já jsem teda zatím ráda že jsme jen na mlíce, netoužím po těch příkrmech, vím co to je práce než se to dítě na to naučí, ale holt nám tohle období končí. letí to šíleně...tuhle odsávačku mám slíbenou od kamarádky, pokaždý se zapomínám o ni přihlásit, doufám že jí ještě má a nepůjčila jinde..zatím mám doma balonkovou, ale je k prdu..na holky jsem měla od chicca takovou s nástavečkama uzskýma, daly se dobře čistit a šikovné do nosánku, to co jsem koupila ted má jen jeden nástavec a ještě tlustý že se to dá jen přiložit k nosánku..
8. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak u nás poslední dobou v noci vstávačka po 2-2,5 hodinách. Ach jo,já myslela,že jí to krásný spaní vydrží. Takhle se ze zvyku bude budit kdoví do kdy... :frowning2: Vždycky aspoň ten první spánek měla delší,ale teď je to s bídou 3-3,5 hodiny. Budu doufat,že se to ještě spraví,no nevím nevím...
Včera jsem jí koupila plastovou hrazdu na zem,tak ta u nás jede. Měli jsme půjčenou,ale musíme vrátit,tak jsem hned koupila novou. Zjišťuju,že jsem žádnou deku s hrazdou nemusela kupovat,u nás je to vyhozenejch 800. Aspoň že jsem to neplatila,ale koupily mi to holky z práce. Myslím,že jí můžu sbalit a uklidit :grinning: To ta plastová je jiný kafe a hlevně u ní vydrží sama,takže já hodím nožky hore a jen na ni občas mrknu od televize :grinning:
Včera tady byla kamarádka do 18 a dneska přijde na celej den ségra s malým,to se Simča moc nenaspí. Musíme jít na prochajdu,ať není protivná.
Včera spala v postýlce odpoledne půl hodinky. Sice to není moc,ale u nás velkej úspěch,když tam vůbec nechtěla spát. Tak zkusíme dneska jestli to na chvilku půjde.
Vždycky si k ní lehneme odpoledne do pokojíku a zkoušíme s chlapem ten dudel,tak už si ho chvilku nechá,ale má ho spíš jako hračku,drží si ho a vyndává,mačká... jak má teď ty ruce věčně v pusině,tak už jí na něj asi nenaučíme. Odnaučit cucat prsty bude ale potom boj. :angry:
9. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa s ibalginem to vím přesně, gynekoložka říkala brát nejlépe hned po kojení, že to má velmi rychlý poločas rozpadu :wink: , když jsem měla ten zánět prsu, taky jsem využila, preji, aby bylo brzy lépe! když si ho vezmeš večer po kojení, až budeš honzíka ukládat, v noci už máš mléko zase bez fuj
9. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ahoj, takhle často vstává honzík často, že ho svědí ten exém, je to děs, snad se simča brzy uklidní a netrápí ji třeba první zoubek, že je neklidná? hrazdičku máte jakou? taky bych hodila nožky hore ; )
9. lis 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jenom tu obyč plastovou myslím značka SIMBA,stála pře 300 a jak je plastová,tak to dělá randál když do toho kope a mlátí a to se jí líbí :grinning:
Zoubek nevím,teď jsem se do pusinky nedívala,ale já myslím,že zase nějaký to období. Vždycky je to chvilku nějak a pak se to změní. Ale vždycky se probudí a tak za 15-20 minut jí dávám zpátky,takže to není nic hrozného,ale o hodinku by to mohla vždycky prodloužit,vůbec bych se nezlobila :grinning:
9. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem
u nás v noci dobrý. Vstával Martin já jsem spala s Honzíkem v obyváku. On tam rád spí tak mě přemluvit abychom tam zase spali. Akorát v 5 jak odešel Martin do práce tak se Míša nabaštila a spala do půl8. Nechala jsem jeno pootevřené dveře od ložnice abych ji slyšela
Minulý týden jsem objednávala nálepky na auta s dětma a se jménama. Před chvíli to pošťačka přinesla. Takže odpoledne to nalepíme na auto. Snad nám to bude k něčemu dobré a budou dávat někteří lidé pozor jak parkují. Před týdnem jsem nemohla dostat Míšu do auta. Jeden bl...ek zaparkoval tak blízko že i já sama jsem se nemohla do auta dostat. Tak jsem musela dát Míšu z druhé strany vyjet autem a předělat ji na její stranu. Z druhé strany máme Honzíkovu sedačku. Ještě mě vytáčí když na místě určeném pro auta s dětma parkuji ti so je nemají. Vypěnila jsem tak u Tesca. :angry:
9. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava díky za info, tak už budu příště klidnější..doufám teda že mě honem ta hlava bolet zas nebude a ještě chvíli nám to kojení aspoň z části vydrží..večer jsem odstříkala a to mu dala v noci když jsem ho nakojila na doražení. dneska jdeme na očkování tak jsem zvědavá jak dopadneme..třeba 6x denně kadí, mi přijde od té doby co je víc na tom sunaru, když jsem kojila půl na půl tak kadil 1x za 4 dny..no když to bude tím bude to dobré, snad nebude mít nějakého bacílka..ale jinak je moc spokojený
9. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava holky, to je děs, s těma miminkama. my taky pořád něco, i když nemáme atopák, jak vy. já mu třeba koupím novou čepičku a když jí blbě vypláchnu od prášku, tak hned pupínky :frowning2:
9. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 tak to máš zase dobré, že víš, čím to je. a jaký prášek používáš, že je na něj tak citlivý?
9. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 a kde jsi objednávala ty nálepky? taky chci pořídit,tak hoď adresu.

Malý se udělal dole na tvářičce suchý červený flíček a ikdyž mažu vícekrát denně,je to furt stejné,tak doufám,že se to nebude rozlízat...má jednu tvářičku takovou hrubší a dr říkal,že je to ekzémek,ale že to stačí mazat ambidermanem. Prý je to asi od šňůrek od čepičky,ale já jí bez šňůrek dát nemůžu,protože jak se mele,tak jí to leze z oušek a to už se v tomhle počasí nedá...Tak jí dávám pořád,ale jestli se to zhorší,tak budu muset taky něco vymyslet...
Byla tady ségra,tak jsme už něco pkoupily na Vánoce. Teď koukám na Ulici,Simča je pod hrazdou,za chvilku zase vykoupat a spát :grinning:
A volal mi doktor,že v pátek musí do nemocnice na službu za někoho,tak se nastřelování oušek posová na pondělí.
9. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byly na čtyřměsiční prohlídce, malá má 68cm a 7.8kg, mudr.koukala, že je pohybově hodně dopředu, že je jak 7mi měsiční dítě a že ani ti to neumí jako ona, tak jí říkala, kam tak spíchá a Verča se na ní řehtala :grinning: dostala dnes první očkování a v pohodě, Míša to nesla těžce, že jí píchají sestřičku, ale jinak dobrý....dnes měla ve školce odpoledne tvorbu lampionů a pak průvod,tak sjem byly a manža hlídal Verču :wink:
Říkala jsem mudr., že jak s příkrmama a ona, že se domluvíme v půl roce....no to určitě na ní budu čekat, pěkně nastolím Verči zeleninku a pojedeme, teď jí ještě teda nechám po tom očko a že měla zase průjmík, ale jinak na mudr.z vysoka :sweat_smile:

@micka1 hihi, no mně jednou řidiči zaparkovaly z obou stran u auta na parkovišti, že bych tam nevlezla ani jednoustranou, Míša byla tenkrát ještě ve vajíčku, lezla jsme s ní do auta kufrem, pěkně jsme tenrát nadávala :angry: od té doby, dkyž je možnost, tak parkuju přes dvě místa a každej mi může z vysoka :grinning:
9. lis 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 silvie Březinová (silvuska) ID 191397 mrkni na mimibazar.
@ssimmikk pokud je Verča na UM tak bych nečekala až do půl roku.
9. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek