• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,
tak my máme taky pejska - už čtvrtým rokem, takže docela zácvik na zodpovědnost :slight_smile: Je to malý 5,5 kg mazel.
Ale taky máme obavy, jak přijme miminko - je naučený, že nemůže skákat do postele, ale byl zvyklej vyskočit si k nám na pohovku, tak se teď snažíme ho to odnaučit, ať pak nemá velký šok, že kvůli miminu už nemůže... A s tím miminem na zemi taky nevím. Pejsek je prostě zvyklej, že náš svět se točí kolem něj.. ale doufáme, že to taky vezme tak, že miminko je nový člen smečky a jako nejmenší ho bude ochraňovat. :dizzy_face: Doufám!!!
Jinak jsem se chtěla zeptat - nemáte některá problémy s pálením žáhy? Já hrozný, hlavně odpoledne a k večeru. A pomáhá jedině když jím :grinning: ale jenom po tu dobu, co do sebe něco cpu... Nemáte nějakou radu, co dělat? Děkuji!
8. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 no toho nášho skoro 14 letýho psa už neodnaučíme to,co delal celé roky.....spí s náma v posteli,co já úplne nesnáším...když je manža doma,tak si na tu postel vyskočí a spí s ním...ale když jsem jenom já,tak už ví,že to nesmí a nedelá to...aspon něco jsem ho naučila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já nemám skušenost s pálením žáhy....a tak neskoušela si ten Gaviscon?Já myslím,ale nejsem si úplne jistá,že se múže i v těhu,ale to by ses musela zeptat....
8. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... to je dneska zase krásně.... sluníčko nám pěkně svítí ..... už by to tak mohlo zůstat. :wink:
8. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
No náš byl taky zvyklej do postele, když jsme ještě bydleli v podnájmu 1+1, takže jsme spali na rozkládací pohovce... tak to bral automaticky, že když může přes den, tak předse i v noci.
Když jsme se před rokem přestěhovali do svého bytečku a máme konečně po 5 letech ložnici a 180 cm postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už tam nesmí a nějak se to i automaticky naučil - má pelíšek vedle postele a je tam spokojenej, hlavně, že spí u nás.
Ale taky se to asi naučil spíš tím, že změna prostředí a jiné teritorium, tak to bylo jednodušší. Chápu, že 14letého majordoma už novým kouskům nenaučíš :grinning: Ten náš taky teď furt vyskakuje na pohovku a skouší, jestli jsme si to náhodou nerozmysleli, právě přemýšlím, že mu asi pořídím další pelíšek někde vedle pohovky, ať se necítí odstrčen... jeden do ložnice, jeden do chodby, a jeden vedle pohovky... a my budem poskakovat kolem :slight_smile:
To se máš, když Tě žáha nepálí - já to doteď ani neznala co to je, nikdy jsem s Tím problém neměla a pořádně jsem ani nevěděla spočátku, co mi to vlastně je :slight_smile: No musím se kouknout na ten Gaviscon - já jsem právě chtěla radši nějaké "babské rady" jestli někdo nezná, ale pokud to jinak nepůjde, budu muset hledat i nějaké léky... Spočátku jsem chtěla být hrdinka, že to vydržím, že to tak hrozný není, nebolí to - ale po týdnu v kuse mě přešla trpělivost :frowning2:
8. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 Používám Gaviscon, může se i v těhu. Můžeš 4 tablety, mě většinou stačí jedna. Předtím jsem taky nevěděla, co to je. :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty Děkuji - a jak? Lupneš si jednu tabletu ráno a máš pokoj celý den?
8. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 nezkoušela si Renie? Ty ovocný jsou dobrý a mě to vždycky pomohlo okamžitě,v těhu s tím naštěstí problémy nemám... Jinak mě to jídlo pomáha na nevolnost,dokud jím,je mi dobře,ale jak přestanu...

Jinak jsem se vrátila od dr. NT+ nám vyšly dobře,všechno OK,dneska mi brali krev na ty triply. Krásně rosteme,odpovídáme 16+4. A od minule jsem přibrala 0,7kg,takže mám -1,3kg od váhy před. Takhle kdyby to šlo každý měsíc,to bych teda brala. A konečně mi dělala utz přes břicho,hurá :slight_smile: To bolení a stahy na pravé straně jsou jen vazy,ale ten výtok jsou zase ty podělaný kvysinky,takže zase přeléčit a prevence aby se ni to zase hned nevrátilo..

Zítra si volám do Brna a objednám se na 3D.
8. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 aha tak to bude zajímavé ale bobek nad hafanem stopro vyhraje musí jinak u mě by letěl dveřma :slight_smile:) ale uvidíme no jak se maše meginka popasuje s fazolkem ale co jsem těhotná a spinká s emnou tak si vleze pod peřinku ke mě a položí hlavičku na bříško k fazolkovi tka ob den no nevím jestli ho tam může cítit či co ale je to hezké říkám že ho chodí hlídat v noci ... ale ona tam chrápe hihi včera tak chrápala že jsem myslela jestli je to přítel nebo pes... oni jak mají ty čumáčky krátké tak chrápou a chrochtají... jinak jdu dříve protože jsme stále unavená a z práce chodím stejně rovnou do postele domácnost nestíhám a myslím že odpočinek mi prospěje a hlavně mimču teda:slight_smile: a te dkdyby bylo krásně tak budu chodit s megoškou an procházky a tak prostě bych si to užívala a starala se na 100% o přítele :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 já také uvažovala, že pořídím pejska,že mě bude motivovat na procházky atd, ale jak mi bylo zle, věděla jsem, že nebudu mít energii a nervy na výchovu a pak se u kočárku vztekat s uštěkaným nebo neposlušným pejskem-chudák pejsek! Chtěli jsme kokra nebo mopse právě :grinning: ale musím říct, že mě moc mrzí, že k mimi nebudem mít psa... s morčaty a šneky si moc kontaktu malé dítě neužije :grinning:
@tasmailla1 tyjo, taky Ti někdo zkrátil všechny trika? mě též :grinning: :grinning: a poznal na Tobě pejsek, že jsi těhu?
vlčák u tchánů na mě od té doby neskáče, jen se přitulí, vyvalí na mě -z toho usuzuji, že to fakt poznal :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 zatím ne, přes oběd jdu do lékárny, tak se na ně taky zeptám - já myslela, že Rennie počas těhu nemůžu...
jo, mně je taky dobře, když jím, ale hned jak dožuji, je to tady a já už koukám, co bych... přítel začal upodezřívat čaj i džusy, prý jestli to nemám z toho...
Na odběr na tripl testy jdu ve čtvrtek, přenatální screening už máme za sebou a taky ok. Úbytek váhy mě se ale netýká :grinning: já za poslední měsíc přibrala jedno kilo (ale za ty první tři měsíce to byly cca 3-4 kg!! to ale asi proto, že jsem přestala ze dne na den kouřit a kompenzovala to jídlem)...
Tak držíme palce ať i triply dopadnou dobře a hezké 3D - já ještě nevím, jestli do toho půjdem...
8. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 Mě pálí žáha hlavně v noci a večer. Večer si dám jednu tabletu (rozkouše se) a pak mám pokoj. :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 já to mám napsaný i na průkajdě,že ty ovocný jsou pro těhule... tak se ještě poptej v lékárně. Já se na to 3D hrozně těším,stojí to sice 1200,ale za tohle to dám... Ikdyž je to teda pálka.
8. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 Jo takto jo,když jseš unavená,tak je lepší zustat doma i za ten malej peníz,co človek dostane...stejne si furt říkám,že do práce bych nešla,nechtela bych pokoušet ani moje a mimina zdraví....pač by to mohlo skončit i potratem,mnoho kolegyn,když hnedka nešli na PN,tak pak nejak potratili a to jsem nechtela...tedka si to užívám,souseda je taky tehotná,má termín 2 týdny po mne,tak to je super,budu mít s kým chodit kočíkovat a další kolegyne,nejlepší kámoška z oddelení,taky otehotnela,tak občas zajdem na kafe a poklábosíme,i kdyýž tedka jsme dlouho nebyly,pač taky špiní a ješte neskončila 3 mesíc,tak je doma v klidu a odpočívá...ty jo,u nás je dnes pod mrakem,nesvítí sluníčko,to je fakt děs.-běs...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo já taky jak jsem doma,tak si manža zvykl,že každý den je navařeno....ale me to nevadí,postarám se o nej ráda ,aspon me utíká čas rychlejc....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No my sme včera byly na 2-hodinovej prochajde s manžou a se psem a pes pak byl pekne hotovej.....skoro fur chrnel,ani pak venku vyvenčit se mu nechtelo....královi jednomu..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tady dnes nesvítí... pošli trochu :wink:
8. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 a na který týden se budeš objednávat? myslíš, že už bude vidět pohlaví miminka? mně to pohlaví tedy zajímá nejvíc, já nutně potřebuji vědět, jestli růžová nebo modrá!!! :grinning:
8. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no jasne všechny trika jsou mi malé....fakt potřebuju nejaké delší haleny...přeci takový krátky triká při mý vejšce 180 cm to by vypadalo dosti divne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No náš pejsek to asi nepoznal...furt se chová stejne...nikdy po me neskákal...takže to nemám jak porovnat....
8. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady taky nesvítí,já chci sluníčko jak bylo včeraaaa.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 já půjdu asi v 21tt,já to pohlaví zase tak neřeším,v žádném případě nechci,aby holčička chodila ve všem růžovém,takže když něco koupím,tak určitě neutrální barvy. a ikdyž budeme pohlaví znát,tak to neřekneme ani rodině. Prý je enjlepší jít v 24tt,ale já to chci spojit s tím veletrhem ,tak ať nelítáme sem a tam,máme to asi 90 km. Ale jinak můžeš jít kdykoliv,záleží co chceš vidět... Když si na internetu njadeš kam bys na 3D chtěla,tak tam u toho budou určitě informace.
8. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Tady už taky přestalo :frowning2: Včera jsme už byli namíchat barvu do pokojíčku , tak přidávám fotku jak bude asi vypadat a jedna stěna bude v tom tónu jen tmavší.... nábytek bude taky bílý jako na fotce. O víkendu to možná sfouknem :wink: Už bych to chtěla mít trošku hotové. Tak se musí vymalovat aby se mohl položit koberec a konečně složit nová skříň co jsme prckovi koupili. Postýlka měla dojít včera a není tady ještě dnes .... a to nemrzne :grinning: . To bude mít taťka radost... ten bude mít úkolů :sweat_smile: chi chi
8. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka hmmmm moc hezký pokojíček...no my budem ložnici taky na zeleno malovat,pak splašit v ikee nejaký hezký závěsy na okno a nejaký samolepky na zed...já to už všechno i vidím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..už se těším....juchu,konečne svítí sluníčko i u nás a je modrá obloha...
8. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hmm vidím, že si na tom stejně jako já ... už to vidíš jak to bude vypadat ,ale teď to ještě někde sehnat za rozumný peníz že? :grinning: My budeme dělat pokojíček ve stylu safari :sweat_smile: Tak snad nám z prcka nevyroste tarzánek :grinning: Ono se to nezdá, ale dá to fušku pokombinovat to tak, aby se to k sobě hodilo a bylo to ještě praktické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
u nás je kráásně, svítí sluníčko, modrá obloha, ale je fakt, že ráno tu i pršelo... :slight_smile:
Malá mi spinká a já přemejšlím, jestli si taky na chvilku nelehnu, no uvidím.. :sweat_smile:

Já jdu v pátek k doktorovi, tak se taky nemůžu dočkat prcka a hlavně, snad už i to pohlavííí... :sweat_smile: ...jsem hrozná, ale já na to myslím pomalu furt...už abych to věděla.. :grinning:

A pokojíček, tak to neřešíme...miminko bude spát s náma v ložnici a pak až bude trošku starší, tak ho/ji dáme k Nikolce, no a pak až budou oba starší, že budou chtít být každý zvlášť, tak je dáme zvlášť do svých pokojíčků...ale holky, závidím vám to...taky jsem si užívala zařizování pokojíčku...fakt jsem se v tom vyžívala... :grinning:
@hradilenka ..jo a ta fotka mi nejde otevřít, ale mě dneska nějak zlobí koník, takže skoro žádný fotky mi nejdou otevřít, nevím proč... :confused:
8. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to je moc krásné. @tasmailla1 holky máte se teda... naše mimi nebude mít žádný svůj koutek.postýlka bude těsně vedle mě a na jiné místnosti použiji to přenosné lehátko. max v obýváku bude místo na deku a hraní. ještě máme dilema, jestli se vejde kočár do výtahu, chjo...ale snad ano.
8. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee hmmm tak my na procházky moc nechodili protože nejprve jsme čekali na očkování a pa už byla na štěnátko kosa.... ale mopsi jsou úžasní všem bych mohla jedině doporučit ... jsou to hodní hraví veselí pejsci úžasní přátelé fakt nevěřila jsem až jsme si ho koupili.. nedávno jsem viděla jak batole stojí u misky s obrovským psem bylo to úžasné jako fotka...
8. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 nj, našim snem jsou vlkodavi, ale do bytu je to nemyslitelné. mopsi jsou fakt kouzelní a to jejich chrochtání, jůůů :slight_smile:
Taky mi m.koník někdy nezobrazí ani fotku. teď vypadl celý- asi přetíženo :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 s tou nemocenskou máš recht, já jsem zůstala už od 7. týdne, bylo mi děsně a teprve před dvěma týdny se mi udělalo konečně líp. Tak ted mi to moc neubíhá a jak mi je dobře, tak bych ráda zase pracovala, ale ve škole si za mně našli už náhradu a bohužel tohle povolání se nedá dělat s přestávkama, ale jenom intenzivně, takže to musím vydržet. Ale normálně někdy mám pocit, že si tu neschopenku musím před ostatníma lidma obhajovat, hodně lidí si myslí, že bych měla chodit do práce. No nic, aspon budem oba zdraví a pracovat budu až do důchodu, že jo:slight_smile:
Jináč dnes jsem byla na utz, myslela, jsem, že už uvidím pohlaví a byl zrovna blbě otočenej, ale jináč paráda - má ručičky, nožičky, ouška, no všechno :grinning: :grinning: :grinning:
jo a pejska máme taky, osmiměsíčního trpasličího jezevčíka Kájinku a je to náš miláček :wink:
8. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee dělali na tom údržbu , tak to nešlo ani mi. Vlkodav je krásný pes, ale já bych už velkou rasu nechtěla. Měla jsem N. Dogu moc fajn pes, ale až byla vycvičená cca 2,5 let měla , tak jí odešly nohy displazie. Nakonec na to chudinka doplatila. Nejhorší je že takovýho velkýho psa nepřeneseš nepomůžeš mu a musíš se dívat jak trpí. Už bych to nechtěla zažít. Měl to i náš vlčák, ta se ale dožila většího věku 14 let. Nejlepší je nějaký ořech, netrpí na degenerační onemocnění. Ta naše má od včera takový průjem a prdíky, že to je děs. Dneska jsem už do ní navalila živočišný uhlí. Nevím co jí to popadlo, nic divnýho nesežrala. Tak uvidíme jestli to pomůže, jinak musím na veterinu s miláčkem :sweat_smile:
8. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo to se máš že máš v okolí tolik kamarádek a známých těhu to já neznám nikoho bud holky už mají 3-4leté prcky nebo jsou v cizině a nemají pomyšlení ... moje nej kámoška se snaží asi od léta ale má nějakou nemoc a bere prášky aby otěhotněla co nejdříve protože pak s ejí to bude zhoršovat a už to nepůjde nevím co jí je pesně jen si pamatuji že mi to nějak tak popisovala....no je to děs protože zrovna ona vždycky chtěla mít 5 dětí a ted bojují o jedno.... no kdyby jí to vyšlo tak alespon později budeme mít obě prcky a byla bych ráda ...ale jinak o nikom nevím ...dneska jdu cvičit s těhulkama poprvé tak třeba tam se s někým seznámím uvidím :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, na to trpí snad všechny molosoidní plemena zákonitě a ano u vlčáků tipické u zadních kyčlí. chudáci. bratránek-veterinář mě ale varoval, že vlkodav je spíš takový blbounek :grinning: a také má genet.daných spoustu chorob, tedy se dožije málo kdy 9let. ořeši jsou odolní, souhlas :grinning: líbí se mi každý neagresivní pes :slight_smile: boxer, buldoček, afgán, viszla, cokoliv.chodíte ke Kufovi? ten jeho mladý kolega je naprosto úžasný :slight_smile: to uhlí by mělo pomoct.
@leia1 to je fajn že na kontrole vše ok :slight_smile: jj, někteří lidé opravdu jednají, jakoby člověk na nemocenské byl simulant.. také jsem se s tím setkala, trochu mě to namíchlo, ale pak mi to bylo totálně u paty - hlavně ať jsme s miminkama v klídku :wink:
8. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jů, docela závidím těhu cvičení, také jsem se těšila, že poznám těhule z okolí, ale zatím mi cvičení dr.nedoporučil.
8. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek