• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 u nás jsou na bříšku max 2 minuty..pak se zebleje :grinning: :grinning: proto nejsem odvařená z toho že už to umí sám a neskutečně v rychlém tempu..
10. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy teda jedete nějak nestíhám, včera jsem žehlila nošu prádla, vařila svíčkovou a hurá máme podepsanou konečně kupní smlouvu na barák. Jdu si Vás dočíst co probíráte .... Jinak Niki po návštěvě pana primáře má pusenku na jedničku, doufám, že to tak bude už nafurt. Ty šupiny na hlavičce má už taky fuč dostali jsme zázračnou mast :grinning: jen tady u nás doktorky stále říkali, potřít stolním olejem a oškrabat .... chudinka, když jsem jí to tak dělala, tak se jí ta kůžička rozmokvala a měla to živý a šupiny stejně na druhý den znova ..... uff tak snad máme problém vyřešen .... doufáme že se už nic nevrátí.
V TOP drogerii mají ty plenky pemprs premium za 299,- 58 ks ... tak nevím jestli je to dobrá cena já tyto nekupuju.
10. lis 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa přesně, tahání maminek s mimi po mudrech jen proto, že mimi něco nedělá je pěkná blbost,jo kdyby mělo už hodně a něco by nedělalo, tak ano, to bych se o to zajímala, ale ve 4měsících bych to rozhodně neřešila, kamoška má kluka Míšu, jsou s Míšou narození stejně, jen tři dny od sebe a teda pokroky měli každej úplně jiný, tím myslím v pohybu, každé dítě je jiný :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to je večer na oslavu..když máte nový domeček..gratuluju a neskutečně super že vám zabrala ta mastička a tak rychle..super že dr. na to kápnul
10. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky,muzu se k vam pridat?Mam 4 mesicni holcicku a jsme z Prahy :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukaly jste včera některá večer tuším od 21 hod na filbox? já to přepla náhodou a byl tam film miminko..bez komentáře, byly tam různě sestříhané miminka z různých částí světa..čína, mongolsko, černoušek ten typickej co se barví červenou barvou a mají jen šňůrky kolem zadečku a snad britský mimi.. bylo to od narození do 1 roku jak se o ně ty maminky starají a bylo to fakt zajímavý..čísnký ve skupince jiných dětí, mongolský lezlo po čtyřech mezi kravama a černoušek lezl pít do kalůže..koukala jsem jak s nimi ty maminky zacházejí když se narodí
10. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa dekuji :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo holka super správy,tak doufám,že pak hodíš domečku foto,at se pokocháme... :wink: :grinning: a je dobře,že Niki už to má lepší...si furt říkám,že snad v naší skupine není ani jedno mimi,co by bylo bez problému.... :confounded:
@monavika taky te vítám...
@lebapa jee škoda že my filmbox nechytáme,jinak si myslím,že by to mohlo být zajímavý...
10. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika ahoj,to víš že se můžeš přidat... :slight_smile:
@lebapa ve 21 už ležím v posteli a uspávám :grinning: Myslím,že už to nedávno někde bylo,vím že se o tom mluvilo...
10. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak se dej brzy do rychtyku .... hnisavé angíny znám tpěla jsem na to od děcka tak vím o čem mluvíš brrrr
@monavika Vítej :wink:
@lebapa taky jsem ráda, že už máme nějakou jistotu že je to podepsané. Ještě kdyby jsme měli jistého kupce na byt tak by to bylo super :slight_smile: .... oslava není a nebude můj je spráskaný jak pes když domů příjde a já taky tak na to není ani tak nějak pomyšlení .... budeme oslavovat až prací na něm :grinning:
Těm mastím od primáře jsem ráda ... je to asi jiná kapacita jak tady ti mastičkáři u nás .... asi není nadarmo tím primářem :slight_smile: musím mu vzít příště všimný, za to že to tak hezky naordinoval Nikolce a je pěkňoučká a spokojená.
@tasmailla1 jj až budeme bydlet tak nafotím a hodím to tady na album ať se mrkneš :grinning: .... je fakt, že každé dítě tady má nějaký problém ... asi je to lidstvo fakt už moc zdegenerované ....

Koukám, že jsem o moc nepřišla řešíte tady zatím příkrmy a to my máme ještě čas ... zatím nám doktorka nic neříkala .... jdeme k ní koncem měsíce. Dneska je u nás pěkná kosa 3C° ....
Holky nevím nevím, ale asi se nám Niki nevleze to toho kočárku s fusakem jak jsem původně plánovala ... je jakási dlouhá .,... jak to máte Vy? Já nevím jak by byla v tom sporťáku, když ještě dobře nesedí a kácí se na stranu .... no nevím jak to budu řešit ... zatím jezdím bez fusaku ... ale jestli trošku přituhne, tak ho musím vytáhnout .... jak to budete řešit? Niki je plný kočár už jen v kombinéze :grinning:
10. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chlap mi taky říkal že kousek už dřív viděl, oni to tam točí pořád dokola..pravda, asi je vás víc co mají jinou práci..ještě že tomu mýmu to tak jde, předvčírem tím jak holky jezdí ještě do sokola, jsou doma jen hodku a končí v 18,30 tak jsme dělali úkoly s Baru snad do půl devátý..měla toho dost a moc jí nejde matika, to je s ní vždycky na dýl..nevím jak bych to všechno stíhala. ale asi by jsme řešení musely najít..

letí vám to doma taky tak rychle? si pamatuju ze s tou první mi to vůbec neutíkalo, bylo to dítě co se nechtělo samo zabavit. s druhou mi to už utíkalo a teď total neskutečně..i to těhu uteklo ani nevím jak..dopoledne máme pro sebe. po O abych se vypravila a jdeme segrám naproti a pak svačina, úkoly, kroužky..pravidelná káva u prostřeno.to si nechávám spíš jako chvilku pro sebe a pak koupání a spánek..a šup, ráno zase v 6,15 budíček a víkendy mě budí už naučeně třetí pískle :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme Honzíka tip top v zavinovačce v kočárku, s beránkem jsem ho tam zkoušela ještě to šlo, ale s tím fusakem od pinkie ani náhodou..ještě chci vydržet co nejdýl, korbičku od sportáku už mám ale připravenou doma..vůbec se nemusíš bát Niki do něj dát, já to odkládám že se mi ta pevná korbička líbí víc. ale původně jse m chtěla ten tvůj kočár že bych do něj pořídila místo pev né korby t u tašku..dá se položit do uplné ho lehu tak ž e je vhodná od narození..
honzik mi pomáhá psát :confounded:
10. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dekuji :slight_smile:
@hradilenka my jdeme k dr na zacatku mesice,tak taky uz jsem zvedava,jestli budeme moc pomalu zacit s prikrmy,kdyz uz zacneme 5.mesic nebo jestli az od 6.mesice,kdyz porad plne kojim........od toho 5.mesice uz ale zacnu pomalu zkouset stavicky,aby mi porad nemusela pit fenyklovy caj a hermankovy:slight_smile:uvidime,jak ji bude chutnat :slight_smile:ja malou dala do sportaku uz par dni pred 4 mesicem,pac v kocarku se mi i s fusakem mackala,ted ve 4.mesicich mi meri 67cm,tak jsem ji netrapila a dala ji tam,ale jsme tam vleze a kdyz mi zrovna nespinka,tak to ma v pololehu,aby mohla koukat ven....moc se ji to libi a je hodne spokojena,ani nebreci,v korbe se mi akorat tak vztekala,jak ji to uz bylo tesne :slight_smile:do polosedu ji to jeste nedavam,pac sama sedet nevydrzi a taky se u toho kaci :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo,taky mi to tak utíká... Dopoledne spí tak do 9,pak nakojit,uvařit,malá spí do 13(jak kdy teda) pak se nají a chystáme se ven,přijde chlap,chvilku si pohrajou a jde se koupat,trošku uklidit a spát...A to chodíme spát ve 21...

Holky jak jí mám přehodit režim?? Aby usínala tak ve 20,to by bylo super. Ikdyž dřív vykoupu a jdeme dřív spát,stejně na tvrdo usne až ve 21-21.30,do té doby třeba zdřímne,ale jakmile se pohnu,hned má očka jak tenisáky. Když si jdeme lehnout v devět,usne stejně... Já asi musím čekat a doufat,že se jí to změní samo.
10. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@monavika Tak jo zkusím to jak říkáte ... nanečisto napřed doma jak se jí tam bude líbit ....

odmražuju maražák, tak už se těším až to bude a budeme moct jít ven ... Bleška se už těší ... Niki vytuhnula ... :slight_smile: ...
@misi.21 Já bych to nelámala přes koleno , protože to by si jí nesměla nechat jít spát v podvečer a nebo přes den jak Ti spí ... a to by jí zase chybělo ... já bych to nechala tak ... ona si to upraví podle sebe jak jí to bude vyhovovat ... hold nedá se dítě naštelovat jako budík :grinning: i když někdy by to bylo fakn že? :grinning:
10. lis 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já si taky myslím že s tím nic moc neuděláš..možná teď jak bude zima a dřív tma tak si sama začne usínat dřív..ale jak říka moje Lena, mami proč nemůžu koukat do desíti na tv když stejně usínám v 22,30 ať dělám co dělám..každý to holt nějak máme a vedoucí u vás je teď Simča, tak se musí maminka přizpůsobit :wink:
10. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka za zkousku nic nedas :slight_smile:

nase mala taky ted od presunuti casu usina kazdej den jinak.....jednou je to v 8,pak v 9.......a to mi usinala kazdy den v 8 :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no dnes měl průjem solidní, měl to proteklé až na ponožce, vůbec mi nedocvaklo že mám brát probiotika, tak díky za připomenutí hned si jdu jedno zobnout
10. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten náš kluk nedělá ještě vůbec nic, krom toho že sebou šíleně šije, kope nohama, mlátí rukama a dá nohy pomale za hlavu to jo, ale do strany on ještě vůbec nejde, leda když je nahatý tak sem tam jde do strany ale moc ho to netankuje, na bříšku se mu líbí jak kdy a vydrží tak 5 min a pak si položí hlavinku :grinning: ale já to zatím neřeším má čas a je to chlap. Niky se točila na bříško už ve 3,5 měs. ale je pravda že od 3 jsme taky cvičili vojtovku protože jak tu někdo psal tak právě měla predilexi hlavičky (koukala jen na jednu stranu) a zkrácené svaly na jedné straně krčku. Cvičili jsme skoro do roka a bytostně to nesnášela, ale pomohlo to :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika vítej mezi náma:slight_smile:
Mně to doma taky děsně utíká.Se Šimnkem jsem nevěděla,co celý den dělat a teď zase nic nestíhám.On teda vstával tak kolem šestý,Kačka mezi 7-8hod.Na dnešek vstávala jednou,tak jsem i vyspaná.I jinak vstává max dvakrát,takže se docela vyspím.
U nás je hnusně,ani se mi ven nechce,ale musím stejně pro Šimonka do školky.Aspoň mě něco donutí.Mažel přišel z noční a jde večer zase,takže od devíti spí.Kačka usnula lehce po desátý.Už dvakrát čumákovala,ale zase usnula a nevím,kdy se hodlá vzbudit na oběd:slight_smile:.S příkrmama zatím čekám,když se povedlo kojení,tak to neřeším a počkám.
Snažím se jíst trochu zdravěji-ale zase to nepřeháním,ono to stejně moc nejde a trochu doma cvičím.Vypadá to,že snad mi to nebude trvat skoro tři roky jako u Šímy a snad to břicho shodím dřív.Ale zatím je pěkný jen po ránu před snídaní :grinning: :grinning: .Akorát mi kazí plány to,že mám dost často hlad.Nevím,jestli je to tím kojením nebo co,ale pořád bych něco jedla.Nevím,jak někdo může zhubnout tím,že kojí:slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vodu teda miluje ve vaničce má jen podepřenou hlavinku takovým tím molitanem a mlátí sebou odráží se patama, to jo to má rád, taky jsem vždycky celá mokrá
10. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Kačka se už zase prá dní neotočila na bříško,asi se jí nechce :sweat_smile: .Když ji tak položím já,tak se poblinká a začne hulákat,nelíbí se jí to.ALe hlavu drží krásně.
10. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@lebapa no já právě všude čtu,jak si maminky upravily usínání dětí k obrazu svému a u nás to nějak nefunguje :slight_smile: Simonka si předělává mě :slight_smile:
Holky my furt kojíme 8-9denně. Nemělo by to už ve 3 a půl měsících být méně??Nebo je to jedno?? Za poslední měsíc přibrala necelý kilčo...Zapoměla jsem se dr zeptat,ale já s tím stejně jako nic nenadělám,prostě chce-tak má :grinning:
10. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup my mame 4 mesice a tyden a zatim se otacime jen na boky :slight_smile:,my take silene milujeme vodu :slight_smile:moc se tesim,az zacneme chodit na bazen :slight_smile:
@petrunka01 dekuji :slight_smile:ja jsem slysela,ze se ani hubnout nema,kdyz se koji,ze pry horkne mliko a proto i vetsina je na UM......ja uz od porodu(4 mesice)drzim porad stejnou vahu a nepribiram a to porad jim,aby mala mela dobre mlicko a krasne rostla:slight_smile:taky bych se chtela vratit na svoji vahu,kterou jsem mela pred tehu,ale opru se do toho hned jak prestanu kojit........jsem rada,ze muzu kojit a chci kojit tak dlouho,dokud to pujde :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika to jsem neslyšela...já nijak vlastně nehubnu,jen se nechci přežírat,jíst moc pozdě večer a spíš si dám celozrnný pečivo a Lučinu,než chleba s uzeným.A to cvičení mi zabere tak 15 -20 min,je to jen na posílení stehen,zadku a břicha.Takže nic hroznýho
10. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup malá začala do strany,až jsem jí to ukázala. Ležela jsem s ní na dece,chytla za ručku a přetočila jí lehce na mazlení. od té doby se vždycky chytla a zadek přetočila sama a po pár pokusech se už nechytá a na bok jde sama.Je ted´ hrozně mazlivá,tak doufám,že jí to vydrží :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 super že cvičíš závidím ti že se k tomu dokopeš, já ani náhodou :frowning2: a to bych to just potřebovala po tom císaři
10. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ségra přestala kojit a dává zatím kilo měsíčně...nahoru :grinning:
10. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 já mu to taky často ukazuju :grinning: když je nahej a snaží se sem tam hodit to stehýnko do boku tak mu trošku pomůžu a přetočí se raz dva, ale samotnýho ho to nenapadne :grinning: je to chlap línej a navíc má to široký furt
10. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek