• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak jsme se vrátili z venku ... je tam pěkná kosa fouká vítr je to na čepicu .... jestli tak bude i zítra vytahuju malé fusak :sunglasses:
10. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika ahoj, vítej :slight_smile:
@lebapa mně to doma s Míšou vůbec neutíkalo, ale s Verčou ty dny šíleně letí :confounded:

Jinak teda máme 68cm a do kočárku se vlezeme-do korbičky, máme tu velkou, takže porblém není, zoušela sjem i s fusakem a dobrý, akorát teda stejně brzy asi přesedláme na sportovní verzi, pač bude chtít sedět a za chvílu jí bude korba ťip, ťop :grinning:
10. lis 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk co máš za kočár a kolik je rozměr vnitřku korby?
10. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mám tento kočár:
http://www.babydream.cz/kocarky/kombinovane-kocarky//retrus_fire-51_fire-retrus-kombinovany-kocarek-3v1/#4456
korbička má 75cm :slight_smile: zatím se fakt vlezeme, ale pokud poroste, tak jak roste, tak budeme muset v prosinci do sportovní, protože má Verčaa 68cm...nebo 67cm? Už sjem z toho zblblá, jak se mě každej ptá kolik měla Míša a kolik Verča atd. :grinning:
10. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi holky,no my se do hluboký korby zatímvlezem,ale to ješte tam nemám fusak,až ho tam dám,tak teda nevím nevím....dneska sme byly 2 hodky venku a u nás dneska taky byl peknej fičák,jen nejakejch +7 stupnu,ale silnej severní vítr,asi taky docela rychle vytáhnu fusak...me naštve,když se pak s fusakem do nej nevlezem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem vás dočetla,nějak nestíhám,jak to rychlo všecko letí! Dneska jsme byli na KO na kyčle,tak máme všechno OK,široké balení na noc odpadá,tak su ráda,na další KO máme jít za 3 měsíce...
Jinak otáčení u nás zatím nenene,šije sebou jak pytel blech,furt mu říkám,že celý den "naběhá" tak 20 km,on furt děsně kope,do toho mlátí rukama :grinning: je akční :grinning: jak má do čeho mlátit,tak je to super,až sa kolikrát bojím,že si ublíží :confused:
teď sleduju Súdnú sieň na jojce,docela sa u toho bavím :grinning:

@monavika taky tě vítám :wink:
10. lis 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 já už taky doma cvičím,chodím už taky na tréninky (volejbal),ale váhu doma nemám :grinning: naštěstí :wink: ale spíš potřebuju zpevnit ty "poporodní " špeky :confused: po porodu mně zostaly 3 kila,tak nevím,jestli váha šla nahoru nebo dolů :sweat_smile:
10. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já mám sice skoro o 5 kilo míň,ale břicho mám volný,vytahaný :angry: Takže váhá není všechno. Musím taky začít to břicho posilovat,jinak se v chorvatsku budou divit,co to je za vorvaně :grinning:
Přišli jsme z venku před hodinkou a teda pěkná kosa. Jenže přes den je ještě tak nějak slušně,ale takhle večer to klidně na fusak je...
10. lis 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena dekuji :slight_smile:
:slight_smile:
10. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky hlavně potřebuju zpevnit :wink:
10. lis 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nahoře asi 4 kila,ale to by mi ani tolik nevadilo.Hlavní jeto břicho,ať nevypadám,jak těhotná pořád:slight_smile:.A hlavně taky zpevnit
10. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neštvěte mě já se tu cpu bake rollsema :zipper_mouth: a vy tu hlodáte se cvíčem tý jo určitě to vůbec nepotřebujete
10. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ale jo,aspoň já teda potřebuju.Oblečená vypadám asi docela dobře,ale když se svleču,tak tomu neuteču :grinning: :grinning: :grinning: .Já si dávám večer na chuť čaj-neslazený nebo jen minimálně,ale já nesladím už dlouho a třeba mrkev.Ale taky občas ujedu,se neboj.
10. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tý jo závidím ti tvoji sebekontrolu tu já neměla a nikdá mít nebudu takže budu jak bečka
10. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jde jen o zvyk..ale někdy odolávám dost těžce.Nejlepší je nemít doma nic lákavýho.Ale taky občas hřeším..to se zase neboj.
10. lis 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, y si stěžujete na svojí postavu-váhu, ale kdyby jste napsaly výšku a váhu, tak by jste byly určitě mnohem níž s váhou jak já, protože tolik co mám nemá tady opravdu nikdo :frowning2: a jediný co se mi stalo, tak jsme v září zhubla 4kg a nyní se mi vrátily krásně zpět :cry: chodila bych ráda cvičit, ale není hlídání, doma to nezvládám, večer padnu a jsme hotová, dvě děti a prababička se stařeckou demencí je něco na psychiku, kdybych aspoň díky tomu hubla :zipper_mouth:
10. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak naše korba má 80 a malá ve fusaku nevím nevím ... dnes jsem tam naaranžovala večer fusak a zítra jí tam zkusím vměstnat .... jsem zvědavá co na to bude říkat prdelka :slight_smile: Na kg se vybodni ... důležité je zdraví a spokojenost .... jak bude ta psychická vyrovnanost půjdou dolů sama .... aspoň u mě to tak kdysi fungovalo ....
10. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no je pravda, že když jsem ve stresu neo nervy, tak přibírám, asi proto, že pravidelně v tom případě nejím, jiank ano :zipper_mouth: nevím, no, ale jako už mě to pěkně se.e :angry: neříkej, že se ti do 80cm velké korby malá nevleze? Ale je fakt, že verča spává a i leží se skrčenýma nohama, tak asi proto se mi tam vleze :sweat_smile: hlavně nemáme v kočáru klasický fusak, takže taky proto, počítám, že v prosinci asi stejně dojde na sporťák z čehož nadšená teda nejsem, ještě bych chtěla hlubokou korbičku :sweat_smile:
10. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk No malá je natáhlinka .... a nechci jí tam moc naknap dávat aby měla prostor a né aby se hlavičkou bouchala do korby .... uvidím co na to zítra řekne ... a ty kg jak píšeš někdo stresem hubne jiný přibývá .... chce to hodit se do pohody ... ale chápu , že to máš složitější i díky babičce ...
10. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj, holky tak dneska premiéra v zimním fusaku, protože včera byla šílená zima a vypadá to, že dneska líp nebude. Holky já žeru jak zjednaná, hlavně sladký, nemůžu si pomoct, když se svlíknu je to děs :grinning: když jsem oblečená je to v pohodě, ale to vydajdaný břicho a ta celulitida... fuj, Ondřej mi furt říká, že jsem 3měsíce po porodu, je to fakt, měli bychom se na to vyprdnout! Já se obávám, že nám asi korba taky vydrží tak do půlky zimy, nechce s emi ji dávat do sporťáku, ale asi mi nic jinýho nezbyde. Jdu za tou kozou naší :grinning: mohla by na chvilku usnout, už je od šesti vzhůru.
11. lis 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak jasný, že jí tam nenecháš se tlačit za každou cenu :wink: u nás je to hodně o tom, že spí opravdu s nohama skrčenýma :grinning: ale stejně se za chvílu sportovní verzi neubráním :unamused:

Holky vy už dáváte fusak i kombinézu? Nebo jak? :sweat_smile:
11. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Když se dívám u nás na teploměr .... tak asi dám všechno .... hold na punčošky to už není :grinning: Máme na nule :confounded:
11. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@ssimmikk
my už jezdíme ve fusaku týden, ale já jsem asi moc taková bojácná, co se týče zimy. ale dovnitř jsem ho oblíkala docela nalehko, jen botičky, kabátek a čepička navíc, jinak to, co nosí doma.
jo a strašně se nám osvědčila kuklička, vůbec neleze jako čepička a má pěkně shovaný ouška i tvářičky.
holky a do kolika stupnů se v zimě může jezdit?
11. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak dneska je teda fakt počasí na prochajdu. Máme tady teď -2° :sweat_smile: Se mi nikam nechce,ale slíbila jsem ségře,že přijedeme.
@ssimmikk Já ještě nedávám ani kombinézu ani fusak,ale dneska už to asi aspoń na jedno bude. Je horkokrevná a nevím jak jí mám do tohodle počasí oblíknout. Nebo jestli jen přidat silnou deku,nevím nevím...

Já se tak netěším,až nasněží. Jsem zvědavá,jak budu s kočárkem projíždět ty super prohrnutý chodníky,to bude maso :unamused: Jestli potkám maminku co pojede proti mě,takabysme to nadnášely. Doufám,že to bude lepší než loni,ale velký iluze si nedělám.

Simča v 8.30 vstávala a už zase zíve na celý kolo a to se ještě ani nenajedla... A noci se zase lepší,dneska vstávání v 1,v 5.30 a v 7.30...Takhle kdyby jí to zase pár dní vydrželo,to by bylo fajne... :wink:
11. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..my máme na nule,taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Co se dá dělat,lepší to už až do jara nebude.Fusak zatím nevytahuju,ale dala jsem takovou kombinézku,je spíš podzimní,než zimní a včera v pohodě,Kačenka byla krásně teploučká.Dneska bude větší zima,tak uvidím.ALe zase do hluboký korbičky nefouká a drží se tam teplo,tak si myslím,že to bude stačit se silnou dekou.
Kačenka spí,tak jdu asi cvičit a pak si vytvořít něco rozumnýho na hlavě,teď je to zplihlé cosi a namaluju se-teda,u mě to znamená namalovat si řasy,víc se nemaluju.
11. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě dotaz, co používáte venku na ty jejich papulky? já jsem koupila od nivei na tvář a tělo, a nevím, jestli nemám koupit spíš proti mrazu a větru. co dáváte vy?
11. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás holky ráno bylo -2 stupne tedka je tam na nule a už jsem teda oprášila fusak a dneska ho už dám do kočára....na nic už čekat nebudu,je už zima a líp už nebude,hlavne jsem taky zvedavá,jak se s ním vlezem do hluboké korby,taky se na sporták ješte s malou necítím,pro mne je to ješte malá beruška a sporták už je pro větší slečny... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a čekám a čekám a ono dneska na toho Martina asi ten sníh nepřijede,i když já se teda na sníh velmo těším...jen kdyby byla jenom do Vánoc a pak rychle opet jaro.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpolko pojedem asi do CA,potřebuju koupit manžoj pod stromek ryfle a bez jeho skoušení to nedám....
11. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mně se právě taky malá dost potí, teď jsme byla Míši u mudr.pro léky, tak sjme jí dala ten zimní flaušovej od Emitexu má cosi termo v sobě, tak byla ok :slight_smile: ale klasický fusak anikombinézu ještě nedávám, to se mi potí :astonished:

Po obědě jedu do ikee, tak uvidíme co zase ulovím :grinning: a sníh mám ráda, ovšem teď budu jezdit k babičce, tak ať je, ale né hodně, já nemám strach, že do někoho ťuknu na sněhu, ale aby mně někdo nenaboural :angry:
11. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, užívejte toho že nemáte doma školní děti. Honzík dneska dlabal až ve 4 hod.usnul před 20 hod a ráno vstával v 7.45, ale tím že musím s holkama tak jsem musela vylejzat v 6,30 :frowning2: a to jsem po kojení,přebalení a dokrmení nemohla vůbec usnout.
teď jsem pouklízela a jdeme krmit..jako u nás ráno když šly holky do školy bylo -5´C..takže dneska dávám mladýho do beránka..myslím že se mi do pevné korby tip top vejde, ale asi se moc nehne..zkusím a holt jinak budeme muset do sportovního. minule se mě na to ptal chlap jak dlouho budeme jezdit s pevnou a že by rád co nejdřív..taky se mu líbí víc a prý že už nebudeme mít miminko :pensive: ..jo rostou nám..Honzík má teda 63 cm, nejdřív mu sestřička změřila 64 ale pak se opravila,tak má asi něco mezi, ale rostou mu pěkně svalíky po celým tělíčku :dizzy_face:
@leia1 já ještě extra nemažu, asi je jedno co ale neměl by být ten krém s vodou a hlavně mazat min. 20 min. před tím než půjdete ven..to myslím až budou mrazy..aby to nemělo opačný efekt a tvářičky mu nemrzly
@misi.21 už jsem zkoušela bud kombinezu nebo fusak, na oboje je fakt dost času..ale se to nějak blíží :frowning2:
11. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek