• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojík u nás ráno taky -3 a teď je tu +3,5 takže malej spí venku v kočíku v emitex fusaku do autosedačky a má teda kombinézu a navrch deku a nánožník. Zimní fusak už mám ale připravený už jsem ho i na pár dní měla jak pršelo a bylo kolem 0 ale zase jsem ho vytáhla, se mi hrozně potil, máme taky beránkovej takže do něj musím míň oblíkat, tudíž kombinace zimní fusak + kombinéza bude fakt až nasněží nebo bude -5 do víc st. se stejně s mimčama nesmí ven.
Já mám koupenej krémík od Bubchenu proti větru a mrazu ale zatím nemažu ještě.
tý jo taky se mi nechce do sporťáku, Niky mi vydržela v korbě do skoro 8 měsíců, jenže ona je v druhý půlce září takže v tuhle dobu byla miminečko maličkatý. No uvidíme, ráda bych aspoň do února měla korbu, chci si jí užít, asi je to naposled :grinning:
11. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď uvažuju jestli už dát Nikče zimní boty, bundu i čepici už má ale boty nevím právě zda už je čas, asi ještě ne
11. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Míša už má naušnice. Před chvilku jsem dojela od mamky ze zlatnictví. Šéfová ji je nastřelila. První v pohodě a druhá byla horší to už tušila co bude tak sebou mlela že jsem měla co dělat ji udržet. Chvilku pak brečela, ale za chvilku byl klid.
U nás ráno 0 a teď je 5. Používám do kočárku fusak do autosedačky a oblíkám jenom obyčejné nepodšité kombinézy. Máme dvě trochu vyteplené a 2 šusťákové vyloženě zimní. Naštěstí jsem je nemusela kupovat. Něco máme po Honzíkovi a něco jsem dostala od švagrové. :grinning:
11. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jdeme ven tak už mažu od niveii proti chladu a větru.
11. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup holky dneska vytáhly kozačky, do ted jinak chodily v botaskách ale už týden si bára měla připravit kozajdy, prý je ve škole už nosí hodně..mě taky přišlo že je ještě brzo.no dneska se teda hodily..ale mrazy teprve budou tak si myslím že botajdy se budou ještě hodit.
od bubchenu mám taky kosmetiku ale ještě jsem nepoužila..si pořád říkám že nás všechno teprve čeká, i když máme pomalu polovinu listopadu..kdyby tak chtělo být ještě chvíli hezky

holky co se mi stalo..jdu pro Báru do školy, chodím teď po panelovce podle trati - u hlavní rozkopali chodníky..jak svítilo sluníčko tak jsem kolem sebe nekoukala jen slyšela záchranku a pak kouknu napravo a na té trati srazil vlak chlapa..záchranáři k němu jen v klidu došli, nebylo co zachraňovat. až za chvíli dojeli hasiči a když jsem šla dom zpátky tak tam byli i policajti..ještě že jsem nešla dřív, to bych to chytla uplně..tam si zkracují lidi cestu tak buď to byla náhoda a nebo si vzal život..jestli si řekl s tímhle datumem že na něj budou pak myslet..fakt nevim.byl hlavou ke koleji..no snad večer usnu, pořád to mám před očima.naštěstí když jsem šla zpátky byl už v pytli a Baru si toho nevšimla..bylo tam vidět i od přejezdu, pak jsme šli jinudy..jen se divila proč je tam tolik aut
11. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no,to teda zážitek nic moc:frowning2:.Dobře,že to Bára neviděla.Já bych to taky měla pořád před očima,mám husí kůži,jen,když vidím houkat sanitku.
Já e právě taky bráním fusaku a zimním věcem,zima teprve přijde a co budeme nosit pak...ale měla jsem v botaskách aspoň teplý ponožky.A Šimonkovi jsem už do školky zimní boty dala,aby nenastydl.
11. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,tak jsem se vrátila od ségry. Neměla jsem čepici a mám pěkně omrzlý uši :grinning: Simonce jsem nakonec dala jenom teplejší kalhoty a trošku silnější deku a spala hoďku tam a teď celou cestu a ještě dospává v ložnici,tak jí asi zima nebyla.
Já si myslám,že už ti prcci budou docela velcí a normálně v zimě můžeme chodit ven. Přeci nebudu celou zimu zalezlá doma,protože mrzne. ych se ukousala nudou.Dám do fusaku silnou čepku a rukavice a jede se
:wink:
11. lis 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsem z toho měla dlouhý roky trauma,když jsem vyděla mrtvolu. Vezli vhlapa na vozíku pod bílým prostěradlem a já další 2-3 roky nikam nechtěla chodit sama,ani být doma sama,jenže jsem byla trubka a styděla jsem se,tak jsem to nikomu neřekla. Bylo mi asi 11 let. Ještě teď je mi ouzko,když si na to vzpomenu. Byloto hrozný,musela jsem mít všude rozsvíceno a když jsem šla třeba večer na záchod,tak jsem ten vozík furt viděla za dveřma,vždycky jsem přes chodbu utíkala. Kdybych to mamce řekla,tak by mě vzala k nějakýmu psychologovi a já mohla mít klid.

A dneska se mi stalo,že jsem šla po cyklo stezce. Já se tam bojím normálně,bývají tam prý bezdomovci a když je zima,tak tam moc lidí nechodí. No a najednou vedle mě zastaví policejní auto a policajt se mě ptá,jestli jsem tam neviděla jít dva bezdomovce s pytlem. Tak to mi dodalo a letěla jsem k ségře. Zpátky jsem šla radši kolem silnice.Blbouni,takhle mě děsit.
11. lis 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dorazila z Ikei,vydolovala jsme pěkně zase účet :grinning: koupila jsme si sloní nohu, měly tam tu vetší, tak mám radost, pak měli slevněný silný hrnce a akorát velký nerez na 99kč, lidí to braly jako trhlý po plných košech, ale vypadá fakt kvalitně, silnej matroš, mám ho hlavně na polívky a brambory, jinak mám takovej ten černej, těžkej na omáčky, nepřipaluje se ani bez míchání, ale na název si nevzpomenu, jeden stojí 2500kč :sweat_smile: ale na něj nedám dopustit :slight_smile: no a všelijaký doplňky, manžovi skleničky na latééé :wink: a nevím, no mám to ještě v kufru, jak dojde manža, tak ho pro to pošlu :grinning: ještě tam musím jet stejně, Míša furt chce takový to dětský světlo na zeď, mají broučka, měsíček a hvězdičku, tak se jí to po roce splní a dostane pod stromečkem :slight_smile:
11. lis 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa mamka, když ještě nedělala v nemocnici, kde teda u mrtvol byla, dělala na interně a tam to umírá, takže ví, ale kdž tam ještě nedělala, tak jela vlakem a viděla chlapa s oddělenou hlavou, zrovna tam dojela záchrana atd., oni tu hlavu hledaly, viděla ju z vlaku, no tak otohle bych fakt nestála :zipper_mouth:
@misi.21 no tak dobrá otázka od policajtů :unamused: to by vyděsilo asi každýho :rolling_eyes:

Jinak etda když mi umřel děda a teď i strejda, tak jsme se na ně byla podívat, nemám to sice ráda, el stejně i když je člověk vidí, tak si to nepřipouští, vypadají jako kdyby spaly :pensive: hold je smrt součástí života, i dkyž se teda děsíma nechci ani pomyslet až jednou odejdou rodiče a prababička, protože to teda nevím jak to zvládnu, ale budu muset, jako každej jinej :cry: no obraťme list :confused:
11. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím co se stalo..píšou to na kolínském deníku
http://kolinsky.denik.cz/nehody/vlak-20111111.html

@misi.21 to máš teda taky zážitek, já se teda moc nebojím ale být tam moje Léna tak bych jí tam už nikdy nedostala..takhle se to fakt stát, tak by mi taky trnulo. Bydlíme u lesa a Léna se bojí chodit kolem i když z druhé strany je pole a pěkná silnice, lidi se jí naučili hodně využívat. já tam šla i ve dvě ráno sama, asi bych měla pěknou šokovku kdyby někdo vyskočil za stromem..
@ssimmikk jo na tohle co bude až nebudou naši raději ani nechci myslet..přepadají mně čas od času takové myšlenky a hned bulím..stává se mi ale že mívám předtuchy..že si něco řeknu a fakt se to stane..zjišťuju to ale až pak..mám to už od dětství, vždycky mě to překvapí..jako jsem jela mamčinýmu bráchovi na pohřeb, jsou ze severu. mamka tenkrát byla vážně nemocná tak jsme jí to nechtěli dovolit..měli jsme sraz u mamčiný segry a přišel mi naproti strejda a mě první co napadlo že ho vidím naposledy, ať se s ním rozloučím..divný..za měsíc jela na pohřeb mamka jemu..už byla statečná a já bych dva za sebou nedala..a tak to mívám....
no lepší dál od toho tématu..je to holt ten život
11. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jako nechtěla jsme nic takovýho psát, nemám přímo to co ty, ale ráno třeba vstanu a vím co se mi zdálo za sen, ale nemůžu si na něj vzpomenout, nevím, jak to říct...pak třeba za rok když někde třeba jse a něco se děje ve mně hlodá, že už jsem to někde viděla, že už jsme tam byla-přitom jsme tam v životě nikdy nebyla,kolikrát jsme tak dlouze a furt nad tím přemýšlela, až se mi vybavilo, že se mi přesně tohle zdálo, třeba půl dne, slovo od slova nebo jen okamžik, prostě nikdy jsme tam reálně nebyla, ale ve snu kterej je jako živej přitom si ho nepamatuju sjem tam byla,zajímavý, kolikrát jsem to někomu řekla a nikdo nevěřil, ale jednou jsme se bavila s paní po netu a ta říkala, že to má taky :sweat_smile: prostě se mi zdá to co se někdy bude dít :fearful: takový sen mám třeba jednou za měsíc...nebo, dkyž sjem byla u strejdy a babi na baráku a všichni šly ven, tak jsme musela jít před barák, mamka mi říká proč nečekám vevnitř a já, že nemůžu a ona proč, tak sjem jí říkala....seděla jsme ve vnitř a najednou jako kdyby na mě vše kolem mělo spadnout, takovej hrozně stísněnej pocit, obavy, strach a prostě hrozně různý pocity, jak jsme jely odtama, tak mi mama říkala, že je zajímavý, že to cítím, ale že v tom baráku nikdo nikdy nebyl šťastnej, žila tam babička s dědem, mamka se sourozenci a štěstí tam nebylo, ba naopak...a říkala, že ti předchozí co tam bydlely taky hrůza, prostě každej kdo tam žil o kom víme, tak byl nešťastnej, rozvedl se, chlap byl ženskou atd., prostě nikdy nebylo štěstí a normální život a nechápu, jak je možný, že tam na mě vše tak padlo, že jsme cítila, jak na mě padá hrozná tíha všeho kolem, nevím, je to zajímavý a kdykoliv tam jedu, tak to prostě cítím :astonished:
11. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já tomuhle věřím..jsou to takové ty místa kde ti senzibil řekne že tam a tam nemáš mít hlavu a tak..a ten barák asi postavili vůbec na špatném místě.proto já jsem ráda nakonec že nám nevyšel ten kup baráčku a nakonec jsme předělali ten co bydlíme. sice jsou dole manžela rodiče, ale aspoň ty vstupy máme svoje a už to beru všechno jak to leží běží, všechno má prostě dvě strany..jo ten barák totiž co ho lidi koupili se do roka rozvedli, měli malé děti..paní co tam byla byla dříve tchynky kamarádka, až pak jsme zjistili že je docela dost na hlavu. syn se jí zabyl a chlap ..no škoda mluvit..byla to divná rodina..
já jsem třeba dost věřila tomu už kdy že budu mít tři děti a to třetí kluka..v sedmičce jsme si hráli na vlasu s prstýnkem a tam mi vyšla holka..druhé jako jo a ne..to byla asi baru, o tu jsem málem přišla a třetí byl kluk..copak to, mohla to být náhoda..ale asi před rokem možná dýl jsem právě měla takový sen jako ty..že jdu po těch našich schodech nahoru a koukám dolu na blonďatýho chlapečka, tak dva a pul roku mu je a má ofinku sestřihnutou do roviny a říkám mu aby chviličku počkal že jsem hned zpátky a on se na mě dívá a čeká..no a holky když se narodily měly tmavší vlásky jak on, tak blondatý nebyly, spíš tmavé..sice si nebyl moc podobný ale už se začíná podobat víc mě..tak si myslím že to tak fakt bude..taky jsem měla takový sen o sobě..ale to psát nebudu..jen nevím proč si spořím na důchod :sweat_smile: ..no nemůžu brát všechno vážně, to by mi jinak hráblo :grinning:
11. lis 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk
@lebapa já na předtuchy taky věřím, my třeba před cca desetilety bourali. Já se nikdy nepoutala a ten den sem si těsně před křižovatkou nevím proč zapla pásy a asi půl minuty na to nám nedalo auto přednost, sice mi pásy zlámaly šest žeber a natrhla sem si slezinu ale bez pásů bych byla mrtvá, byl to zázrak protože když sem pak to auto viděla tak dveře na mé straně byli promáčknuté až k řadící páce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a když sem bourala sama a převrátila jsem to na střechu tak mi hned jak sem přišla k sobě volala mamka, ve tři v noci! že se vzbudila a věděla, že se mi něco stalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já věřím na lecos :grinning:

@hradilenka já ti nevím, mi nepříjdou ty ceny nějak extra to když vychytáš slevy v obchodě tak to je levnější, třeba megapack huggiesek premium sem koupila teď za 160,- a téměř každý měsíc má nějaký obchodák akci. U pampersek teda nevím, ty nekupuju
12. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk mě se to občas taky stává. Něco se mě zdá a nemůžu si to vybavit tak nastane ta situace a já přemýšlím že už jsem to zažila. :slight_smile:
12. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka ty plenky mě taky příjdou dražší. Já jsem brala v pátek v kauflandu huggies 3 104ks za 249,- a od středa mají v albertu pampers 4 99ks za 399,-. Kupuji pampers nebo zelené tesco a ty teď mají balík za 176,-. Huggies jsem vzala teď na zkoušku. U Honzíka jsem je nepoužívala on se po nich osypal. Tak jsem zvědavá jak je bude snášet Míša.
12. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to jsi měla teda ohromné štěstí. ještě že jsi se pásla hned, kolikrát mě něco jen napadne a nechám to být pak si říkám kdybych se poslechla že bych nemusela mít problémy..
a jak jsi spokojená s huggiskama? měla jsem je na honzíka ty pidi a jak byl na boku tak mu protekly..pampersky ne a to samé mi říkala kamarádka že to tak měla. u holek jsem je jednu chvíli kupovala, přišly mi takové normal.
dodělala jsem už skoro ty oranž pamers, honzíka ted nestíhám přebalovat, věčně má připrdnuto..začala jsem už s tesco, ty mi přijdou větší.mam ještě 2 balíky trojek pak už to budeme mít jen tak tak na čtyřky, ty mám doma zatím zelené pampersky ale přes den bych asi dávala i jiné
12. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak nejsem blázen :grinning: a to sjem si myslela, že nenajdu nikoho, kdo to taky má :grinning: jupííí :grinning:
12. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka
@micka1 Já to sem hodila, protože nevím jak která co kupujete a hlavně jaký kupujete ... mi chodí ty jejich akce na mejl, tak jsem to tady jen dala, kdyby se to někomu zdálo ok. Ale jestli s tím prudím, tak já už nebudu slibuju :grinning:
12. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nejsi blázen určitě,já na to a podobné věci taky věřím!A s těmi sny to mívám taky,přesně jak popisuješ,neco se mně zdá,vím co,pak to ráno nemožu nejak určit ten sen,ale jakoby podvědomě vím,co v něm bylo... A pak třeba za půl roku za rok dojde k nejaké situaci a já prostě vím,že to samé už jsem zažila!Je to hrozně zajímavé,sny,předtuchy a podobné věci,ale kolikrát mně z toho běhá mráz po zádoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a občas se mně zdává o mrtvých :unamused: a to sa pak budím zpocená až na pr...i :sweat_smile:
12. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no tak aspoň v tom nejsem sama a nejlepší je sen o živé osobě, která má ve snu pohřeb :cry:
Já když jsme viděla ty rakve, jak jsme byly vybírat pro strejdy s mamkou, tak na mě padla hrozná depka, já mám fóbie ze stísněných prostor a sice už mi to pak bude asi jedno, ale i ta představa mě děsí :confounded: já vím, neměla bych na to myslet, ale to člověku nedá, dkyž to vidí, úplně jsme se tam viděla :zipper_mouth: nebo pálení a pak zavření v urně, no blééé
12. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak u nás dneska pracovní sobota. Tapetovali jsme s chlapem kuchyň,za linkou a za stolem,tak to zase je hezký a čistý.Docela jsme se u toho pobavili :grinning: Zítra přijde vodař omrknout co a jak a příští týden to dodělá a pak se čeká až strejda truhlář bude mít čas a dodělá se skříňka. Už aby to bylo,už se těším.
Malou měla babi,tak to šlo celkem dobře.
Zítra asi zajedeme koupit nějakou zářivku a světlo,jestli teda bude manža schopnej :grinning: Šel na jedno...

Ted´ koukám na telku,Simča je unavená,asi ještě zdřímne.
Dneska se pokajdila zase až na záda,ale za to můžu já,dala jsem jí menší plínku a už to nepobrala :sweat_smile: mám tam ještě asi 1O kusů,tak je chci dopotřebovat. tak jsem jí dala pást koníky a umyla jí a ani moc neprotestovala,naopak si myslím,že se jí to líbilo,jak cítila teplou vodu...
Dneska ráno jsem jí čitila nos a ona tak strašně řvala,bylo mi jí tak líto,ale jak sebou hází,tak to trvalo dlouho a asi jsme vzbudili celej barák. Jak to děláte vy holky,když slyšíte,že se mimču špatně dýchá nosem,le šušiny má dost vzadu?? Já to zkoušela odsát,ale to nebere.
12. lis 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no blé,to jsou hrozné představy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale někdy na to taky myslím :unamused: no fuj,to je téma :confused: pojďme jinam - za 6 týdnů budou vánoce :grinning: už máte někdo dárky :dizzy_face: jo a nemáte nekdo zkušenost s tím mluvícím hrncem od fisher price?Přemýšlím nad ním,že ho koupím..
12. lis 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já si huggiesky nemůžu vynachválit, jak Aduš tak Eli se mi v pamperskách strašně opruzujou, sou asi moc vonavé a ty premium teda neprotékají, vím, že ty levnější nemaí vzadu tu gumu tak možná ty. Jinak s Aduš sem kupovala tesco pleny ale zdá se mi , že byly lepší než ty co dělaj teď ale i tak ujdou.
@hradilenka ne ne neprudíš, jen nám to pěkně hlídej a informuj :wink:
holky já si dneska koupila super tapetu v horbachu :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak co rukávník?osvědčil se?Dneska,když jsme byli venku jsem na tebe vzpomněla,že ho máš :dizzy_face: a já měla omrzlé ruky :unamused:
12. lis 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak je mazec s tím vlakem, chudák chlap. A vidět to skoro v přímém přenosu,chjoo to jsou věci :cry:
Nejsi náhodou Ryba? Ty bývají takové hodně vnímavé, s předtuchama a tak...
12. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk A ještě ty bys taky mohla být Ryba..
12. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak člověk može mět takové schopnosti a može byt jakékoli znamení,že :dizzy_face: si tady tak filozofuju :sunglasses: manžel koupe malého,já tady mám tunu prádla na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v mrazáku výbornou zmrzku :slight_smile: :slight_smile: asi si dám pořádný nášup :wink:
12. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek