• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 šel na jedno, ju? Hm, tak to jsou všichni fakt stejní :grinning: manža mi taky říkal na jedno...v létě jsme šly kolem zahrádky, tak říkal nezajdeme na jedno, tak mu říkám, že jo, tak si dal pivo, došla číšnice a říká, zda si dá ještě, manža se nadechl s úsměvem na rtech a já jsem rychle řekla, že ne, že chtěl jen jedno :grinning: tak odešla a manža se na mě díval a říká, hmmm, to mám teda fakt blbý, že si dá ještě jedno, tak sjem mu řekla, že ne, že řekl na jedno....od té doby říká, že jde na dvě :grinning: asi kdyby náhodou...
@slena hrnec doma máme, dostala ho Míša...někdy kolem jednoho roku a samozřejmě ho neuměla ještě používat, začla si s ním plně hrát až později, ale hodně si s nímhrála a i te´d si ho kolikrát vytáhne :wink:
@slena hihi, rukávník mám taky v plánu, ale koukala jsem, že je i dvoudílnej, což je dobrý na golfky, dkyž jsou každá ruka zvlášť, tak přemýšlím zda nejít rovnou do něho :grinning:
12. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jen si dej zmrzlinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já mám vyžehleno, ale suší se mi další sušák na žehlení, dnes mi malá spotřebovala 7triček-verča :rolling_eyes: a ryba nejsem, su kozoroh :grinning: ale klidně si filozofuj, myslím, že to nikomu nevadí :grinning: ten mlj chrápe, došel k večeru z práce a šel spát,protože v 23hod.odjíždí do itálie-pracovně a dojede v nedělu v noci :angry: jsem na něj pěkně nakrknutá, prootže je furt v čudu :angry:
12. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no je super,ale ještě pořát se mi v něm potí ruce,asi je na větší mrazy...ikdyž nevipadá.
12. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá mi dříme v postýlce v obýváku,tak jsem zvědavá,jestli jako už bude spinkat. Potřebovala bych vypít prso :grinning: Koukám na telku,ale nic tam není,chlap ještě nedošel,abych si měla aspoň s kým popovídat,tak půjdu asi chrnět taky. To je hrozný,mrkla byc na nějakej českej film,ale nic novýho doma nemám...A stejně už bych asi celej nevydržela,už nějak nejsem zvyyklá ponocovat. Sousedi mají vedle nějakej mejdan,jsou tam v pronájmu mladý,tak to tam žije. To já už jen vzpomínám,jak jsme tady vždycky pařili :slight_smile:

Holky kdybyste věděli,jak mě šíleně chybí kino. Chodili jsme hodně často až do porodu a teď jsem koukala,že jsou super filmy. Jenže u nás hrajou jenom večer a tam kam jsme jezdili je to daleko,když kojím,Síma by nevydržela. Tak se těším,až bude normálně baštit a my půjdeme :slight_smile:
@slena hrnec jsem chtěla kupovat,ale dostane ho až příští Vánoce a k narozkám dostane toho pejska...Dřív to pro nás asi nemá smysl,stejně by si s tím asi ještě nehrála.
Ale dneska jsem zase koukala,jak se rychle učí. Vezme si hračku,přendává si jí z ruky do ruky,krásně už se trefí do pusinky,tak už tolik nejedou ruce,ale hračky když má nějakoupo ruce. Dneska si hrála v pokojíku na dece aa já s chlapem jsme uklízeli v kuchyni a slyším jí,tak říkám už tam ječí.Tak se šel chlap mrknout a přišel pro mě,ať se jdu podívat. Simča ležela na boku,držela kolem krku medvěda plyšovýho a povídala si s ním. No museli jsme se smát,bylo to krásný :grinning: Ještě nedávno to bylo miminko,co umělo jen ležet a teď...
12. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..čekám,až vyleze sluníčko,abych nemusla škrábat námrazu z auta,ale mlha se nějak odmítá pustit.Takže mi asi nezbyde nic jinýho,než se smířit s nástupem zimy:frowning2:.Ale fakt se mi nechce.Představa,že jdu sama se dvěma dětma,ukládám je do auta a ještě běhám okolo se škrabkou,mě fat neláká..
13. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dala Verči dnes mrkvičku, prvně se teda mračila, nakonec baštila,kouskyse snažila si prstíkma vytáhnout :grinning:ale nakonec snědla i kousky :grinning: ta jsme ráda, ode dneška budeme přikrmovat a mudr.si může z vysoka :sweat_smile:

@petrunka01 jsme na tom stejně, po obědě jedu pryč a budu muset škrabat :angry: no ale počkej až ještě napadne sníh a bude mrznout, to si teprve užijeme :confounded:
13. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky mám rukávník a super, i když jsem u holek měla rukavice tak i ty promrznou, je to jako na kole..ale tohle zatím fakt prima...za 169,- když nepočítám poštovné..objednala jsem si víc zboží aby se to vyplatilo..super věc
jsem rak..s Honzíkem máme narozeniny od sebe o 3 dny..minule byla nějaká paní s numerologií ve snídani s novou a myslím že je to platí všeobecně že říkala že dopoledne se rodí víc citliví lidé - to jsem já :sweat_smile: ..odpoledne víc zaměření na sebe..říkala to s ohledem na to datum 11.11.2011, prý i podle toho se mají dávat jména, těm dopoledním dávat jména na lichá čísla a obráceně..to jsem teda nezkoušela jak jsem já. škoda že neřekla jaký bývají ti co se narodí v noci, jako Honzík, ten je v 0,15..
jo a s tím chlapem by jsi se picla..jdu k té škole, naproti teprve kluk co akorát končil a s maminkou - největší drbnou podávali info do televize a on prý tam povidal že byl ten chlap nahatej..hm tak to nevím kdo ho tak rychle oblíknul..a tak se dělají drby..hlavně že jsou za hvězdy blbečkové..to se hlídám abych netitulovala jinak..ani jsem tu reportáž neviděla..i tak mi to stačí
13. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jů tak to bude nadílka v plínce :slight_smile: to by jí mohlo pomoct i na ten prujmik vid? už jsem nad tím taky přemýšlela že bych to kvůli tomu jeho kadění vyzkoušela..ale ony mu byly teprve v pátek čtyři měsíce..

no jdu makat, táta šel s kočárem, musím vytřít, než to tady stáhnu od shora až po vchod mám to na půl hodiny dobrý..pak si vás budu dočítat..
13. lis 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo včudu..my jdeme v sobotu na vítání občánků a hádej co ten můj chlap?? :confounded: vítání je od 11 hod a on prý má být v práci až v 11,50..a to má být už tam, takže bude jeden nerv a já z něj..
ted se zase urazil že mi pomůže, nic neřekl a když jsem krmila kluka tak přišel že mi vytře..jenže jen obyvák,což je podle mýho blbost, tu mám uprostřed trasy.tak jsem mu to řekla tak že kuchyň že je to u linky mastný..hodila jsem okem..tak s tím třísknul a šel..a pak jsem čekala jakou dobu s klukem oblečeným než dojde pro kočár..a tak to u nás je ted docela často..vidí že už ho oblíkám, hlásím mu to a on si tady běhá v tričku a kočárek mám za barákem v kůlně
13. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Verča taky ještě nemá ukončený 4.měsíc a navíc Míša jedla už ve třech měsících, v jejím věku, už měla zmáklou zeleninku, ale to je na tobě kdy dáš :wink: u Míši mě v tom mudr.i podpořil, u Verči mi tato mudr.řekla ža v půl roce a to teda čekat nebud :sweat_smile: to jsou ztracený dva měsíce, v půl roce už pojede na dětských sušenkách, teda doufám :grinning: a co jinak říct: vždyť jsou to jen chlapi :sweat_smile: já tady trnu zda je v pořádku a napsal mi až te´d, že už mají spraveno a vyjíždí dom :confused:
13. lis 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahol holky,tak dneska bylo fakt nádherně,byli jsme na procházce a malá celou dobu spala. Teď už tady zase kňourá,snad ještě jednou usne nebo co.
Začala se soukat do sedu,když na mě leží,to jsem docela koukala,začala ze dne na den...
13. lis 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 jj, teď to budou skoky ze dne na den, počkej až objeví lezení a pak i to, že může chodit, to teprve nebudeme stíhat :grinning: když si vzpomenu, jak jsem lítala za Míšou, to bylo něco...no a za Verčou zatím jen chodím, dkyž mi cestuje po obyváku :grinning: je rychlá, jaak sra.ka, leží na dece a najednou je pod kvítkem, tam se jí nějak líbí :sweat_smile:
13. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak vbás zdravíme po víkendu. My jsme měli krásný víkend. V sobotu sice pracovní, ale navečer jsem jeli k rodině na hody a měli tam lampionový průvod ke svatému martinu a pěkný program. Byli tam rytířské souboje na koních a další straodávné hry. Bylo to skvělé. Nám sice začala být zima tak jsem se zahřívali svařákem, ale děti odmítali jít domů. Domů jsem dorazili až v 20 hod a Honzík usnul až v půl11 a Míša byla vzhůru do 22. Spali jsem v jiném prostředí a Miší se to nějak nezdálo že nemá svoji postýlku. V noci naštěstí spala dobře a ráno vstávali oba dva v 7. :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka vůbec s tím neprudíš já jenom to jsem viděla v letáku. :wink:
13. lis 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera jsme měli návštěvu a další kamarádka mi říkala že prý je novinka že se má dětem začít dávat nové jídlo mezi 4 - 6 měsícem, prý v té době zjistili že mají nejlepší schopnost přijímat novinky, pak že se hůř učí, tak asi taky začnu pomalu..jo a prý zkoušet i lepek, z toho jsme byly k.o.to se dávalo vždycky až na konci...takže jsem debatu uzavřela tím že asi maminky mají dávat to co mají za správné a jak to cítí protože odborníci nám to stejně budou pokaždé měnit..
@ssimmikk Honzík se snaží na bříšku dopředu, sápe se na hračky a jede do zadu, tak to se mu fakt moc nelíbí :grinning:
14. lis 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak si nějak začínám zvykat na to mrznutí ráno. Pokud nemusím,tak mě nikdo před polednem ven nedostane :grinning:
Dneska konečně na ty naušničky,tak doufám,že zase nezavolaní že se to odkládá,už to chci mít za sebou.
Chlap to asi nestihne,tak budeme muset zvládnout sami,jako všechen pláč :slight_smile:
Jdu se nasnídat,malá už si tam povídá. Ve čtvrtek do práce podepsat jestli je něco potřeba a zjistit jestli mám všechno v pořádku,tenhle nebo příští týden na socku potvrdit a do konce příštího týdne odevzdat papíry,ještě to musí podepsat chlap a bude to z krku. V pátek bude chlap doma,tak si to užijeme ten dlouhej víkend. Asi pracovně teda,ale budeme spolu :slight_smile:
Holky taky si tak tu mateřskou užíváte?? Já si připadám,jak kdybych byla fakt na dovolený... Sice jsem 24 hodin ve střehu,ale jsem odpočinutá a užívám si to... :slight_smile:
14. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky zdravíme po víkendu :sunglasses:

@micka1 vy máte furt nějaké dobré akce ,to je paráda :slight_smile:
@misi.21
@lebapa
@ssimmikk tak to ten rukávník asi taky pořídím,když ho tak chválíte :wink: včera jsem měla rukavice,ale vůbec to nepomohlo,ruky jsem měla zmrzlé :unamused:
14. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to zvládnete ty naušničky,šak jste holky šikovné :wink: je fakt že ten hrnec od FP by asi zatím malý moc nevyužil,asi až bude o něco starší. Zatím bych si s ním asi hrála já :grinning: :grinning:
14. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jaktože nemáte ukončený 4.m? Já jsem myslela,že jo, že sa to počítá jako od narození do 1 měsíca je první měsíc, atd., takže bych řekla, že ukončený 4.m máte a teď už "jedete" 5.
14. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa taky jsem to už slyšela, že příkrmy "zase" od 4.m, bez ohledu na to, jestli je mimi kojené nebo ne,je fakt že co mudr. to názor :unamused: to sa furt mění a měnit bude,dřív to taky bylo jinak a zase sa to vrací řekla bych,nebo sa to furt točí dokola,my jsme byli přikrmovaní pomalu od 3.měsíca :sweat_smile:
14. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi :grinning: no malá se buď točí dokolečka, dkyž je na zádech a tím se posunuje nebo když je na přížku, tak se šoupe dozadu a hrozně se u toho řehtá :grinning:
@slena ukončený 4.měsíc teorve bude, teď 4.měsíc začala 1.11., 1.12.jí bude začínat pátý měsíc a ukončený pátý měsíc bude až na konci prosinca, takhle mi to bylo řečený, nevím zda jsem to napsala srozumitelně :sweat_smile: narodila se 1.7., ten den začala první měsíc, ukončený ho měla když jí začal druhý měsíc, tzn.1.8. :dizzy_face:
14. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky se říkalo a každej mi to potvrdil, dítě na UM má začít ve 4.měsíci s příkrmama, dítě na MM může začít od 6.měsíce, ale doporučuje se začít dřív a klidně úplně pomaloučku, že u toho MM není kam spíchat, ale každopádně prej čím později se začíná, tím hůř se s tím miminko vyrovnává a vzniká více alergických reakcí :confused: každý doktor má jiný názor na vše, neshodnou se s ničím, ale takhle mi to říkala i známá co má čtyři děti a mudr.co měla Míša mi taky říkala, že začátky od 6.měsíce jsou výmysl, že vždy se začínalo dřív :slight_smile:
14. lis 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk podle taho jak to píšeš už začala 5.měsíc-červenec 1,srpen 2,září 3,říjen 4,listopad 5 :sweat_smile: Já to teda takhle chápu. Simči jsou 3měsíce a 3 týdny,takže dokončuje 4 měsíc života,ne?? Já právě chci začít po Vánocích,ať na to máme klid. Pak už to pojede :grinning:
@slena rukávník je fakt super,mě stál 180 Kč i s poštovným a mám ho v barvě kočárku...každej si myslí,že sjem ho k němu dostala. Rukavice bych musela mít lyžařský,abych nemrzla a to by asi nevipadalo hezky :grinning:
Ten hrnec mi nakonec chlap vymluvil,právě že je na to ještě mlá. A pro mě je to drahá hračka. Ale koupit ho určitě chci,ale asi fakt až k tomu roku...
Malá se pos.ala,jinak to říct nejde. Jdu jí přebalit,protože to znělo fakt šíleně. :grinning: A jakou má radost :grinning:
14. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak dobré nastřelení a málo slziček ... :wink:
@lebapa
@slena
@ssimmikk
Jinak s těma příkrmama je naše dr zatím potichu :grinning: Já zatím vydržím ... pokud by už teď jedla, tak zase ubývá mlíka když se nekojí tak často ne?

Jinak holky dobré dopoledne... u nás byl ráno zase mráz, ale to teď bude už furt. Včera jsme byli na procházce venku asi na 2 hodinky a bylo to moc fajn . :slight_smile:
14. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holky, já taky přemýšlela o těch příkrmech a souhlasím s hradilenkou, taky asi počkám, až dostnau pokyn od doktorky, sama se v tom nevyznám a jsem trochu posera :grinning: a hlavně pepča roste jak blázen a nemůžu mu dávat, kolik by chtěl. jinak z něj fakt bude otesánek:slight_smile:
14. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/domaci/250425-poslanec-stanek-tankoval-na-hradeckem-letisti-bez-placeni.html to už není ani k smíchu ... ani k pláči .... to je už asi tady v tomto státě realita .... čemu se dívím že? :zipper_mouth:
14. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já myslím,že se ti to mlíčko upraví podle toho,jak pak budeš kojit,ne?? Já už je teď nemám tak tvrdý,už se mlíko tvoří,když prcci pijou. Jen v noci,když spí dýl jsou hodně nalitý.
Simča usnula,tak doufám,že si dá aspoň dvě hodinky a nebude protivná už když k dr půjdeme.Minule jsem jí musela budit a jak byla unavená,probuzená mnou a navíc ještě 2 injekce,tak to byl děs.Já se utěšuju tím,že půjdeme ještě 2x a zase bude na pár měsíc klid. Ještě že na to ty děti tak rychle zapomenou. Minule byla hodně plačtivá,nevím jestli jí to bolelo,tak jsem jí dávala sirup a ikdyž je jahodovej,tak mi ho plivala a dávila se sním,ikdyž jsem dávala pomalinku,pak mi chytala ruku a nechtěla to,tak jsem to do ní musela narvat násilím,chudinka jak plakala. Ale asi to pomohlo,protože za půl hodinky byla klidná a spala v noci hezky.Takže dneska kupuju čípky,nevíte jaký jsou dobrý?? U nás to asi bude lepší než sirup.
14. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Verči jsou 4měsíce a 14dní, 4.měsíc budeme končit na konci listopadu, 5.měsíc jí bude začínat 1.12., Simši jsou 3měsíce a tři týdny, takže bude končit 3.měsíc

Jinak mám prababičku u nás, jezdí na noc k mamce, takže jí tam vozím večer a ráno dom, ale dnes jsem pro ní došla, že dom jet nechce, tak sjem jí řekla, ať chvílu počká, že skočím do obchodu,a le nešla jsem do obchodu, ale jela sjem pustit slepice na barák a dát jim jídlo, pak sje šla pro babičku a ona kdy ju odvezu, tak sjem jí řekla, že dnes doma nepojede, bude u nás a odpoledne si pro ní dojde mamka, njn, nepamatuje si co řekla před 5minutama, takže horší jak s děckem, pak mě nadala, že jsem táhla Verču sebou, že by ju pohlídala :confused: má stařeckou demenci, takže si pamatuje co bylo dřív.za mlada, jak hlídala děti atd., ale to co je třeba 10let zpátky vůbec neví, neví co to jsou vánoce, zima, léto a nic :unamused: tak od rána poslouchám furt to stejný dokola a už su z toho na nerva, furt tahá verču, mám strach aby jí nespadla, protože jí je 84let, kost a kůža, no hrůza, jako inteligencí a vším je na tom hůře, jak Míša ve svým věku, su z toho na prášky, když si vzpomenu, ja se o nás starala, jak nám dělala dobou krupičnou kašu, nikdy na to nezapomenu, nemůžu se s tím smířit :cry: je jak mje druhá mamka, chjooo, omlouvám se, že to sem píšu, ale potřebuju to vypustit :pensive:
14. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nepřijdeš mlíko, bude se ti ho tvořit tolik kolik ti ho malá vypije :wink:
14. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak to mě mrzí že Simonka plače ... Nikolka plakala jen když jsme byli v ordinaci a pak byl klid jako by se nechumelilo ... ale to bude asi tím, že je po tatínkovi. Být po mě tak plače ještě teď :grinning: Tak snad to bude lepší jak posledně ... a třeba plakat nebude.
Já mám mlíko taky upravený podle toho jak pije, ale říkám si, že když bude pít o polovinu míň, tak abych nebyla pak bez mlíka ... přece jen je to praktické mít mlékárnu sebou :grinning:
14. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek