• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, tak jsem se sem zase po dloooooouhé době zase dostala.
Jinak já posledních 14 dní vůbec nezvládám absolutně nic. Matýsek mi začal dělat šílený naschvály, ve školce je zlatej, tam si ho hrozně chválí co všechno umí, v oblíkání je skoro vždycky první, jsou nadšený, jak umí smrkat ( ), to mě dorazilo. Myslela jsem, že ve 3,5letech je to snad normální, ale učitelky mě vyvedly rychle z omylu- děti se neumí ani sami oblíknout, najíst natož vysmrkat . Tak jsem ráda, že se ta moje přísnost v tomhle vyplatila Ale jinak mě neskutečně začal provokovat, směje se mi do očí a stejně přes zákaz to zase udělá. Výprask už nepomáhá, vyloženě na nej čeká...... Už pomalu nevím jak dál. Chvilku je zlatý a pak ho to popadne........Minulý týden jsem se už z toho pomalu sesypala, zavřela se do koupelny a řvala jak želva. :confounded: Tak nevím, jestli to je kvůli Davídkovi, přitom 2 měsíce to bylo naprosto v pohodě. Zvažovala jsem i dětskou psycholožku, ale pořád si říkám, že to je snad jenom nějaký divný období a zase se to srovná. Uvědomuju si, že na něj nemám tolik času jako dřív, ale snažím se mu věnovat každou volnou chvilku. Asi je to málo. :rolling_eyes: Netušíte jak na to? Jinak Davídek roste jak z vody, akorát na noc už mu moje mlíko nestačí, musím dokrmovat. Chvilku pomohly homeopatika, ale tak na týden a pak zase nic.
Zase se sem někdy podívám, ale jak to vyjde, to netuším. Vetšinou padnu do postele po devátý a hotovo......
14. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, já myslím že jsem u nás taky jediná s rukávníkem a jsem na to pyšná :grinning: ..líbí se mi že dělají i na každou ruku extra, takže jestli plánuješ na příští rok golfáčky s rukojeťmi extra tak by stálo za to zadumat i nad tím..já teda ještě kočárek nemám vybraný ale mám jasno v tom že budu chtít se štelovacími a nebo v celku jako je na tomhle velkém..rukávník jsem si koupila tento http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/doplnky/emitex-rukavnik-ke-kocarku v černé - teď mi ladí k doplňkům, jejich hnědé jsem se bála aby to sedělo a taky pak půjde líp prodat dál..
@akrimala ahoj, tak s tím bříškem je to u nás stejně..už se teda trošku nabažil tak si začíná zas pod dekou hrát, ale zachvíli je na břiše, zkouší se sápat po dece a jak to nejde huláká,takže otáčíme, slintáme, blindíme a pak mamka potahá a jde do lehátka aspon na chvíli :slight_smile:
@ssimmikk čoveče holky jsem takhle neřešila, mám dvě sestřenky, ségry. Renča je zdrv.sestra u dětské a druhá Marcela má tři děti věkově jak já. První dvě v poho a u třetího už dostala sprďana od Renči ať je v klidu a už neřeší :grinning: ..Leni určo už taky zkoušela, s Baru jsem to brala tak jak se má a pak jsem přijela k našim a taťka šťastnej jak blecha že mu Baru chodí na špek..no mě vomejvali ale je fakt že nemají až tak problém s tím co sní..určo taky nechci dlouho čekat. na zítra jak to stihnu max ve středu zkusíme mrkvičku ještě ze zahrádky
s tou babi tě obdivuju, ženská vždycky zatne a když musí tak musí..nedivím se že jsi to sem písla, být ty já tak už to tady visí jakou dobu :wink: ..Pavel má taky babi a vím jaké to je a to ještě tolik nezapomíná..zatím je sama v bytě..takže odvar toho co máš..jak to takhle plánujete na dlouho?myslíš že by jste nesehnali něco přes den mezi jejími vrstevníky?..je to těžký ale na druhou stranu nemůžeš jet do dna sil..aspoň střídání kdyby jsi měla viď.
14. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky..a Matýsek začal chodit letos do školky nebo už chodil dřív? zkus si o tom promluvit s učitelkou. ta moje mi tenkrát říkala ač to nevypadalo že Leni žárlí, přitom Baru milovala.ale asi někde uvnitř dušičky měla možná to že si jsem klidně doma a jí vodím pryč..i mi to po x letech potvrdila, pamatovala si to..mě dělala scény ráno při vstupu do třídy..total psycho a to jsem věděla že se za ní ty dveře zavřou a než budu u vrat že si bude v klídku hrát..taky jste se do toho stěhovali a to víš, jemu se to sejde..taky byla párkrát bita ale to spíš když ještě Bára nebyla na světě, přesně jak píšeš, vyhledávala situace kdy mě z ničeho nic vyprovokovala a chtěla být bita..oni si zvyknou, Leni si tak vybíjela energii. Jednou na ní Pavel vzal proutek, už jsme byli bezradní..v tu chvíli to absolutně nepomohlo ale když to na ní šlo poté tak stačilo už upozornit a věděla
14. lis 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy u nás je to to samé, Aduš neposlouchá, provokuje, je drzá. Jinak taky zlatá ale doma peklo, výprask nepomáhá, domluva už vůbec ne. Sem v podobném rozpoložení jako ty, když jí v amoku dám na zadek tak tu pak večer brečím a je mi to líto. Poslední dobou na ní jen řvu ale jinak mám pocit, že dělám maximum. Věnuju se jí hodně, Elík je hodné miminko které hodně spí tak mám čas ale stejně začla takhle zlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zrovna dneska jsem se bavila s kamarádkou co má stejně starého chlapečka a nemá další malé dítě a malej jí dělá úplně to samé. Tak to asi bude prostě takové období, taková malá puberta. Chce to vydržet :wink:
14. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 k naušničkám..já jsem lihovala a co má Simča 1,5 roku tak prý neměli s nimi dělat nic, jen protáčet..co jsem si nechávala já nastřelit s Lenďou před třemi lety tak jsem koupila líh ve spreji..v lékárně jsem řekla na piersing..můžu ti napsat i název, ted jsem si koupila mega balení. To neštípe a holky to pak doma používaly nacokoli, na každou odřeninu
14. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je u vás? u nás mlha jako mlíko, chlap mi jel o půlnoci do práce tak jsem z toho nebyla moc nadšená a to zas bude celou zimu, bát se kam je pošlou..dneska jdu s Lenou k srdcaři na kontrolu, už je to měsíc co jsme tam byly. Jsem v klidu, počítám s tím že to bude zase v pořádku..mám toho na to odpoledne nějak moc. Mamka jela do čtvrtka k ségře na sever, mám se dojet podívat na taťku..mobila ovládat neumí (nechce) a poslední dny mu není moc dobře a k doktorovi ho nedostaneme ani náhodou, tak aby byla mamča v klidu..musím taky nakoupit, hlavně maso a do lékárny a taky do práce..holky mají od 17 hod zpívání, snad to budeme stíhat
15. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je taky pekne hustá mlha a je tam pekná zima,zachvilku jedu uklízet,pak navařit a odpolko s manžou a malou na nákup... :slight_smile:
@lebapa jee tak to dobře pořidte u srdcaře a pak dej vedet,jak ste dopadli... :wink:
15. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..u nás je taky mlha a navíc děsnej smog.Vidím to jen na chvilku venku,je to fakt hrozný,zima a nedá se dýchat:frowning2:.ALe budeme muset ven,potřebujeme koupit konečně Šimonkovi zimní bundu a rukavice
15. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky musím Leně koupit rukavice..co jí je jednu zimu má druhou Bára. Naštěstí ji vydržely kozačky..to je snad podruhé že jsem nemusela shánět se zimou nové..má už vel.39, já mám 37 takže už mi moje nebere no i když do kozaček se mi nasoukala, ty jsem měla větší..letos musím koupit sněhule, bundu jsem jí koupila a už je zpátky v opravě v obchodě,rozbil se jí zip :confounded: :confounded:
15. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak madam dneska chtěla vstávat už před 8,tak jsem jí donesla hračky a zabavila se skoro na hodinku,tak jsem tam tak na jedno oko ještě dřímala :slight_smile: Teď mi tady brebentí,ale za chvilku půjde zase spát...ona o tom teda ještě neví :grinning:
Naušničky v pohodě,krásně jí jdou protočit a lihovala jsem jí to namočenou vatovou tyčinkou. I při kojení dobrý,měla jsem strach,aby jí to třeba netlačilo nebo něco.
Chlap spal dneska v obýváku,má zase rýmu,takže za pár dní to mám já a buduse léčit 2-3 týdny,jako vždy... :angry:
Ve čtvrtek jedeme k našim na oběj,chtějí zkompletovat elektriku v obýváku,tak jsem se se simčou taky nahlásila :grinning:
Včera byl chlap u rodičů a ze tchýně vylezlo,že nechali malou v sobotu spinkat na zahradě pod oknem,že ji uslyší a za chvilku zvonila sousedka,že jim malá řve. Fakt děsný. Jsem zvědavá,jestli to řekne i mě. Chuděrka. Byla uplakaná když jí dovezla,ale říkala,že jim brečela doma,že měla už hlad. Příště jedině s chůvičkou když jí bude někdo chtít vozit..
15. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 neřekne :slight_smile: jedině když by jsi asi nahodila řeč a jí to pak nepřišlo tak blbý..si myslím že jí určo taky pěkně zatrnulo..teď už by jí tam znova jen tak nenechali..taky jak jsme tady měli kupu lidí v neděli tak pavel nechal mladýho venku, pořád jsem koukala z okna a nic a během dvou minut ho přinesla babi že už bulil, ale my jsme jak hlídačky, měla radost že to poprvé stihla první :slight_smile: určo tam jen houknul. CHůvičku jsem líná tam dávat, musela bych vypnout nejdřív ten monitor a na tu chvilku to nemá cenu.
tak mi akorát přišla sms že má Leni bundu opravenou, to se hodí a zrovna tam dojdeme
15. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo a Honzi se budí místo budíčku, takže padne 6 hod a už se hlásí i když nemá hlad, dlabal ve 4. přemluvit se mi ho nepodařilo, byl zas pokajděnej. včera jsem mu dala smektu,dneska pokračuju. budí ho to kolem 23 hod, bylo vidět jak by chtěl spát, ale s pokajděným zadečkem to nešlo..naštěstí se nají a pak usne, ale bojím se aby se mi nenaučil tak jíst. za celé 4měsíce se tak brzo po koupání nebudil až teď co má ten prujmik :confounded:
15. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , u nás také mlha ... viditelnost tak 200m :grinning: tak je to ještě dobré není to jak mlíko :grinning:
@msevy
@myschka koukám, že řešíte svá dítka. Já si myslím, že se to spraví. Chce to jen čas .... je to pro děti velká změna ... a taky možná mají ten věk vzdoru. Ale až budou mimi větší, tak budou rádi, že si mají s kým hrát ... je pochopitelné, že teď žárlí ... nedokáží si to v té malé hlavičce srovnat ... proč se jim maminka už tak nevěnuje a že má radši toho druhýho .... ale vše bude OK. :wink:
@lebapa No vůbec se netěším až s tou naší malou prdelkou budu řešit každý rok nové boty :grinning: Dobře dopadněte na kontrole !
@misi.21 No vidíš šikulka ... neplakala ... statečná holka ... teď jen dobře lihovat aby to nehnisalo ... nám to trvalo myslím tak týden než se to zahojilo.
15. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no z toho hnisání mám strach,já s tím mám problémy. Jednu jsem si musela nechat zarůst úplně a teď od porodu nemám naušnici ani v jedný ze 4 dírek. Vždycky vyzkouším,ale hrozně mě to teď bolí. Ještě jsem si říkala,že si koupím z ch.oceli. Stříbro ani zlato teď mít nemůžu. Dostala jsem ke svatbě od tchýně krásný ze žlutýho a bílýho zlata,mám stejnej prstýnek a teď je nesnesu... :frowning2:
Malá mi teď vstává po hodince,ještě minulý týden dala každý dopo 3 hoďky... :slight_smile: Asi půjdeme ven,vykukuje tady sluníčko.Mě se teda nikam nechce do takový zimy :confounded:
15. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka máš ho tam ... co vyhrajete? :grinning:
15. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj z ušima to znám taky ... ale já stříbro a zlato snesu jen nesmím mít bižu.... třeba to malá po Tobě nepodědila :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka snad né. Já dlouho naušky nenosila,od 18 jsem měla stříbro a před rokem a půl jsem to začala střídat se zlatem a vždycky to bylo v pohodě,až teď to nějak zlobí.
Včera jsem Simči našla první znamínko. Doufám že nebude po chlapovi,tan jich má hrozně moc a pořád to sleduju,já se toho hrozně bojím,aby mu to nezačalo něco dělat... :frowning2:
15. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj znamínková jsem taky ... Niki zatím nic nemá ... tak doufám , že ona bude po Jirkovi ... ten nemá taky nic ,...já mám už 2 fiklé a čekají mě další ...není to jednoduchý co?
@myschka Tak do toho jdu taky :grinning: nám stačí padesát .... Ať na Tebe něco zbyde :grinning:
15. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myschka my jsme hlas č.7 :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa děkuju, no kam jí dát teda nevíme s mamkou, jediná možnost by byly Valtice tam by jí mamka dostala, ale to je daleko na dojíždění, takže nevím co bude dál :rolling_eyes: jsem hotová, hlavně psychicky :pensive: navíc jsme ráno vstala, nemlůžu polykat, tak sjem rychle letěla k mudr., říkala, že mám krásný mandle :frowning2: chjooo a kašel mi začal, tak mám strach, aby to babi nebo holky nechytly, jsme tak zralá si lehnout a spát, ale mám smůlu :confounded: no mamka si babi nechá, když bude doma, ale to je teřba jede den v týdnu, max.dva, zbytek je namě, ale aspoň, že si ju odvede k večeru a mám klid večer a v noci, prootže to už bych nedala :unamused:
O víkendu pojedeme ke známým k Mohelnici, zavezu jim slepice z baráku, já tam nebudu jezdit 2x denně, to už se nedá a králíka ať někdo trefí a bude klid, já už tak sotva melu....
15. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa děkujeme :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás,našla jsem Simonce na stehýnku takový promodralý místo. Je to jako by jí tam prosvítaly žilky. Nevíte,co by to mohlo být??? Zítra ráno budu asi volat doktorovi,radši ze sebe udělám hysterickou matku,než aby to něco bylo a já to zanedbala...Netušíte,nemáte zkušenost?? Nevím od kdy to má,já si toho všimla dneska.
15. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jako myslíš modřinu nebo že jí jsou vidět žilky? Raději k mudr.5x zbytečně, než jednou a pozdě :wink:
15. lis 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk modřinu nemá,ani jí to nebolí,mačkala jsem jí na to. Jsou to žilky,ale jako do modra.
15. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak my jsme dnes ranní ptáče. Míša je od půl6 vyspaná. to už je třetí den co je tak brzy vyspaná. :frowning2: Vesele baští zeleninku a večer dostává kaši. Jenom mrkva ji nejede a zeleninka z lahvičky. Takže vařím skoro každý den. Jinak u nás je všechno stejné.
16. lis 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dnešní noc na nic,jsem nevyspaná,Kačka se budila po dvou hodinách,nevím,co se stalo.Navíc jsem doma s oběma dětma,léčíme už druhý týden rýmu a pořád to nevypadá na ústup.Za týden jdeme s malou na očko,tak bych ráda,aby se toho zbavila.už to bylo dobrý a dneska mi zase přijde,že horší.Tak nevím,jestli ještě třeba vpátek zajít k dr nebo to nechat.Uvidíme...
Včera sjem chtěli jet do města koupit konečně Šimonkovi zimní budnu a další věci a jaksi jsme nenastartovali auto.Dva dny stálo a už nestartuje.To mám fakt radost,nevím,co s tím.Asi zkusíme koupit nabíječku a baterii a nabít ji,jinak už nevím.

@misi.21 s tím zkušenost nemám.Já má výhodu,že mám dr asi 5 minut od baráku a navíc je to kamarádka,takže já bych zašla a zeptala se...
16. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem sepsaný text a Honzík mi to smazal :confounded:

zdravím všechny maminky..
co já to tam psala :slight_smile: že je u nás zase ošklivo, snad o malinko menší mlha. Včera jsem přijela domů po páté, ohřáli jsme si bramborajdu,dala jsem si s babi kafe u prostřeno a šla koupat. Pak jsem šla vařit večeři, jedli jsme kolem deváté, ale jít hned makat jak jsme přijeli jsem teda nedala. Holčičkám to ale vůbec nevadilo. Pak jsem lehla k tv a okamžitě usnula. Honzík dlabal ve dvě, pak nemohl zabrat jak ho musím i přebalovat, do tří jsem ho pozorovala a ve čtyři zabulil ale ani dudu nechtěl no a v šest už jodloval že chce vstávat.
teď musím dojet do Poděbrad, musím do banky a u dr. si vyzvednout antikoncepci..tam se mi vůbec nechce protože má ordinaci v půdních prostorech.to zas budu servaná jak hrom.
Leňa u srdcaře dobrý, máme přijít zase v lednu. měla tlak 120 a hraniční je v jejím věku 121.prý je to v pořádku ale asi ji ještě raději zkontroluje
16. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahoj, auta a zima..to je akce..my máme tohle nové tak jsem zvědavá jak bude fungovat.ale myslím že bude o.k. děda si loni kupoval novou baterii a jak začal jezdit do práce vlakem, auto tady věčně stojí, měl jí okamžitě v háji.naštěstí ji vzali jako reklamaci..ale přeci jen dva dny je málo.zkuste nabíjet, nebo novou, takhle kupoval Pavel předloni když jel s dětma na hory..tam už nenastartoval..
zítra mám holky taky doma, je svátek a durdily se že v pátek nemají ředitelské volno. Lenka taky chrmle, si představ že o tv je nutili ve čtvrtek běhat vedle do vesnice 3 km tam a 3 zpátky..druhou šk.hodinu..řekla jsem Lence ať neběhá, jde si to jak bude chtít že s tím nesouhlasím aby je takhle v mrazu honili..fakt nechápu..takže nastydnutí nenechalo na sebe dlouho čekat a to ještě uča ví že má asi 5 dětí ve třídě angínu, tudíž tam mají bacily a je to jen o čase
16. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek