• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa to je docela síla s tím tělocvikem..to bych byla naštvaná....
16. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem v kauflandu koupila plenky huggies trojky 104 ks a 4+ 80 ks za 249,- kč..bylo jich tam jen už pár, trojky má tip top a čtyřky+ do zásoby ale nekup to za ty prachy :grinning:

jo a bundu jak jsme reklamovali kvůli zipu nám vyměnili, dostala uplně novou, jen ve fialové ne růžové..Leni říkala že ta růžova se jí sice líbila ale aspon není jak barbina, původně ružovou totiž vůbec nechtěla
16. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to mi povídej, a museli jen do mikin..už loni jsem měla s cvičením u ní problémy, s jinou učitelkou.dala jsem lence lístek že nemá běhat dlouhou trat, že je astmatik, bulela mi doma že pak nemohla popadnout dech a dejchák sebou nenosí..učitelka papírek stopila a poslala jí at běží
16. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi tak to je s tou učitelkou spíš na stížnost,proč to neřešíš s ředitelem,že takhle posílá deti behat,když jsou nemocné...já bych si to za klobouk nedala....at se úča trošku posnaží zmenit metody telocviku....

@petrunka01 jee tak at ste brzo zdraví,at mužete být naočkovaný... :wink:

No u nás dneska opet zima -2,jen tá mlha me přijde na ústupúu,už moc není...no hurá,stejne ven nemužeme,sem zistila,že máme na kočárku bud defekt,nebo vyfouklý kolo,ale spíš se přikláním k defektu,protože u nás na ulici nejaký lidi neumí házet sklo do koše,tak kolem popelnic máme parádne narozbíjeno.....bych jim dala facku za to,anebo kdybych nekoho videla,tak bych mu dala kočár do ruky,at me ho opraví... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Dneska má přijít segra na návštevu,každou chvilku ji očekávam,tedka posledních pár dní malá je taky ranní ptáče,budí se na kojo v 3.30 a pak v 7.00 a to už pak nespí,ale me to tak nejak ani nevadí,spíš by me vadilo,kdyby se budila po 2 hodkách,to bych byla určo k.o....takto si aspon ráno uklidím,pak navařím,vyžehlím,no proste stíhám plno vecí....ale zas je pravda,že tá zmena času na naší malou dolehla pekne,už po 18.00 je vykoupaná,napapaná a chrní,tak nemužu od ní chtít pak,aby dlouho ráno ješte spala....
16. lis 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to máte večer taky brzo klídek, pak i ta 7 ranní je super že tak vydrží..taky Honzík uměl co dvě hodky vzhuru, k ránu od třetí i po hodince, doufám že to už se nevrátí..pavlovi přišlo divný že se na dnešek vzbudil až v ty dvě hod.jak ho trápí ty kakanky tak ho to budilo už před 23 hod, dneska mu šel dat tatka jen dudyna a zabral dál.dala jsem mu smektu,snad to bude lepší..
jo s tou učitelkou jsou občas akce..doma jsem loni zuřila, ale Lena ji nakonec branila, chodí k ní totiž na gymnastiku tak jsem to nechala na ní..to je právě to že ona dálky nezvládá ale na alergickým mi řekli ať jí nechávám že jinak by nezjistili že už nemůže..Leni je truhlík, ona se bojí že by dostala dvojku tak jede do posledních sil, a říkat jí to doma neříkat že to nevadí..chce mít samé na konci roku..teď řeší s třídní i matiku, Leni to jde a asi i proto dostává za jednu chybu 2 a jiní za to samé ještě za 1.už se těším na třídní schůzky..se na to zeptám..to je ta samá uča co je nechala ted běhat..vede si svoji a basta. už jsem o ní slyšela od švagrové, ale její holky u ní z matiky propadaly ani doučování nezabíralo..doufám že jednou nedostane Baru :unamused:
16. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak stoličku už má malá v pořádku,tak jsem ráda. Hleny nemá,tak uvidíme jak zítra... Nejvíc to měla v pondělí a já vyčetla,že to může být i z mmastnější stravy matky,tak jestli to nebylo ono. Kdyby se to vrátilo,tak doktor. A ty žilky,já mám na rameni takový kolečko ze žilek,tak jsem volala,mamce jaký jsem to měla,když jsem byla mylá. Tak že si to už nepamatuje,že asi červený,ale dělá ve školce a tak mi říkala,že tam má vidět někde žilky každý druhý dítě,tak jí to zítra ukážu a kdyby to bylo jiný,tak půjdeme k doktorovi v pátek,jinak to nechám až na kontrolu.
Dneska svítí sluníčko,u nás se naštěstí žádnej smog nekoná,je krásně jasno,ale když kouknu z okna,tak mě od toho,abych šla s malou ven dopoledne odrazují ta omrzlá auta :grinning: Takže uklidíme a půjdeme až po O.
Simča dneska nějak špatně spala,vždycky se hrozně dlouho vrtěla v postýlce,než zabrala a pak ráno spala od 6 do 9 jako špalek.
Naušnice si myslím,že budou dobrý,nemá to červený,nechá si na ně v pohodě sáhnout a hezky drží u lihování,tak snad to bude dobrý...Už se moc těším,až jí je přehodím za ty kytičky.
Zítra jedeme k našim na ten oběd,tak budou řízky,mňam. Včera mi zrovna chlap říkal,že by si dal klasickej řízek,tak ho má mít :grinning:
Jdu prát,nějak se mi to tady kupí,o žehlení nemluvím :grinning: Už se těším zase na jaro,až prádlo bude schnout venku a né dva dny doma :confounded:
@tasmailla1 to ti spí krásně dlouho,mě teď usíná po 21h a vstává mezi 8-9.Ale taky jsem odpočinutá,ikdyž v noci vstává.
16. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,u nás taky mrazivé ráno,brrr :unamused: z okna to vypadá pěkně,svítí sluníčko,hned bych vyrazila ven,kdyby nebyla taková kosa :angry: takto půjdem taky až po O

@misi.21 já myslím,že to nic nebude,ale jistota je jistota :wink:
@lebapa si pamatuju,jak jsme na gymplu běhávaly tady u nás kolem rybníka,taky na podzim,tenkrát pršelo,bylo hnusně jak sviňa a učitel stál pod deštníčkem a my běhaly jak trotly v blátě :grinning: :grinning: jsem nadávala jak špaček,a protože mě slyšel,tak nám ještě pár koleček přidal za kecy :grinning: :grinning: ale byl to borec,až na tady toto jsme ho všechny milovaly,byla s ním sranda,rozuměl nám,učil nás taky zemák - metody drsné,ale naučil tý jo,jsme uměly snad všechny mapy nazpaměť :wink: jéé to byly krásné časy,jaká byla vždycky "chláma" ve třídě sním...
16. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomalu abych začala kupovat nějaké ty dárky na vánoce, nemám ještě vůbec nic :unamused: chjooo... jdu po něčem juknout na netu...
16. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka máš ho tam (hlas) :wink: :wink:
16. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéjda,tak už máš aj defekt,jo? zrovna toťkaj jsem si říkala,že co kdybych pichla kolo,co by sa dělo :confused: tak to je smola! Jj lidi jsou parchanti,u nás taky věčně všude poházané sklo - a nejenom u popelnic :confounded:
16. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak jsem vás konečně našla:slight_smile:)) no jo blondýna:slight_smile:)))
16. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dotaz..... maličký např. včera vzatl levou packou a celý den byl roztěkaný a když je takový a nebo když už je třeba kolem 18-19hod tak sebou škube myslím že je to únava a taky vykřikuje:slight_smile:)) no dělají to vaše bejbynka taky?
16. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no ty si tady pěkně dlouho nebyla :slight_smile: Co malej,nezlobí?? :slight_smile:
16. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 No třikrát hurá hurá hurá .... navigace asi pomohla :grinning: :grinning: :grinning:

Malá touto dobou taky sebou šije kope nohama ... každý den v tuto dobu trpí na prdy ... myslím si, že u Vás to bude to samý :grinning:
16. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ne je zlatučký s tím spinkáním to není jako před měsícem kdy spal celou noc ale tak dvakrát za noc to se dá:slight_smile:
16. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už mám kolo lepený,přesně jak říkáš,všude jsou kontejnery na sklo,ale střepy jsou i u normálních popelnic a na chodníku. Když jdu po náměstí,tak taky. Hrůza...
16. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm asi ano pak se okoupeme a kolem osmé je vysmátý a spokojený takže ho to přejde:slight_smile:jojo děkuji za navigaci:slight_smile:

jo a děvčata jde nějak oddálit krmení? ten můj prdolka je takový hladovec krmíme co 2,5-3hodiny 4odměrky nutrilonu a hrozně mi přibírá:slight_smile:)
16. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no, pepíček takhle vykřikuje, když si hraje a pak víc, když je unavenej, myslím, že miminka objevili hlasivky a začínaj se projevovat. ručičkama a nožičkama hází a škube, když si hrajeme nebo když má radost. jsou to takový rychlý škubavý pohyby a směje se u toho a ještě má vyplazenej jazyk:slight_smile: a večír to bude asi únava.
a jak jsi to myslela s tím, že jsi nás našla?:slight_smile:
16. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemohla jsem to téma najít a tak se vrátit:slight_smile:))
16. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jo a s tím krmením, to máme ten samý problém, pepča má nastavené biorytmy po třeh hodinách a vůbec nám nejdou prodloužit intervaly, krmím ho 6 krát denně po třech hodinách a v noci se budí jen jednou, máme už osm a půl kila, tlustý není, jen dost dlouhje, ale jako přibírá kosmickou rychlostí. no a příkrmy ještě dávat nemáme
16. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky malá mi kašle dneska,ale mě přijde,že to dělá,vytlačuje. Kašle totiž když se otočím zády nebo někam jdu. Mě se zdá,že si takhle vyžaduje pozornost. Je možný,že by byla tak vyčůraná?? :sweat_smile: Jeden den už to dělala,druhý den byla v pohodě...Ale abych jí nekřivdila,možná jí něco dráždí v krku,ale má to načasovaný,když si jí moc nevšímám :grinning:
@zlatunka84 u nás to taky už nejsou prospaný noci. Ptala jsem se na to a prý kolem 3-4 měsíce začínají mít ten spánek lehčí,proto se budí. Jenže já než abych uspávala hodinu po bytě,tak dám napít,za chvilinku spinká a tím si asi zavařím na vstávání ze zvyku :grinning:
maminky má některá z vás kulíška 8mi kilového +-?
@leia1 tak to jo no jen jsem měla obavu aby jak bude tlustoučký neměl problém si sednout a otočit....ale jinak jak leží tak se hrozně snaží zvednout a furt chce sedět opřený o něco tak snad to bude ok
16. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Nic si z toho nedělej švagrová jen kojila a v tomhle věku měl malý taky tak ... on to pak vyběhá
16. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano doufám.:slight_smile:
16. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
@zlatunka84 náš malý sebou šije furt :grinning: celičký den,vůbec se nezastaví :sweat_smile: ruce nohy,je jak pytel blech :astonished: a furt si něco žblepotá :slight_smile: kolikrát jak kdyby zpíval :grinning: :grinning: dneska si povídal v noci po krmení asi hodinu,od 3 skoro do 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho kopal jak zběsilý až se třepala postýlka :grinning: jsem myslím usnula dřív než on :slight_smile:
16. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Niki taky furt cosi mele ... zatím jí nerozumím ... ale někdy mě už bolí hlava z toho drmolení :grinning:
16. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak sjem ráno odvedla Míšu do školky, jela jsem otevřít a nakrmit ten zvěřinec na barák, ale musím se pochlubit, už mi to odpadne, zítra vezu slepice známé na sever.moravu a králík půjde do hrobu :sweat_smile: jako já už to nedávám, takže dnes to bylo naposledy, pak sjem jela s Verčou na kyčel, mudr.říkal, že na to, že byla KP je má ukázkový :slight_smile: tak sjem ráda, jinak baštíme už mrkev, teda moc se na ní netváří :grinning: a přidaly jsme už brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme jak to bude dál :wink: no ráno jsme šla pro babičku a už začala vymýšlet, že neví proč by měla spávat u mojí mamky, že bude bydlet u nás, tak jsem jí trochu usměrnila, že zítra jedeme pryč, tak nechápe proč někam chceme jet a že teda až potom dojde a bude tady, tak nevím jak to dopadne, jako mít ju tady celý dny a noci, stačí, že se s holkama občas vůbec nevyspím a ještě vstávat k babi, že netrefí na záchod a mrdne mě :sweat_smile: taťka jezdí kamionem, dojedl dom po víc jak měsícu s mamkou chtěly sexovat, začaly a zachvílu mamka slyší z chodby: Marunooo(to je moje mamka) já netrefím na záchod :grinning: tak měly po sexu :confused: jsme se musela smát :grinning: :grinning: :grinning: fakt horší jak mít doma dítě :grinning: furt chce tahat Verču a to má co dělat se sebou, tak su na mrtvicu :unamused: jinak jsem dala babči najíst, Verči taky a teď jsme dala péct muffiny a bábovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ještě půjdu vytřít země :wink:
@lebapa no tu učitelkubych si teda podala, je asi praštěná :angry: ale je fakt, že my chodily běhat i v zimě :rolling_eyes:
@zlatunka84 ahoj, to je dost, že se ukážeš :grinning: Verč má 68cm a 7.8kg, proč se ptáš?
@petrunka01 na rýmu jsou dobrý, teda aspoň holkám pomáhá, sprej do nosa euphorbium compositum heel-je to homeo :wink:
16. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na kojeni.net vyčetla,že na rýmu je dobrý mateřský mlíčko,pár kapek denně do nosíku a je to...
Včera jsem si koupila vitamíny,tak jsem zvědavá,jestli to od chlapa chytnu.Jsem zatím v pohodě,tak uvidíme...
Simonka zase chrní,tak jsem zvědavá,kdy se dneska dostaneme ven :sweat_smile:
@zlatunka84 Simča má 6,5 kg a má teda pěkný papule a ty stehýnka kdyby si viděla :grinning: Ale oni to všechno vyběhají. Pak budeme rádi,že budou mít chvilku na jídlo až všechno budou objevovat po svejch... :wink:
16. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, o tom mlíku už mi taky někdo říkal :wink:
16. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek