• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@leia1 S tou neschopenkou máš pravdu. Taky mám pocit, že před některými ji musím obhajovat :frowning2:. A to jsem prvních 14 byla v nemocnici. Já jsem doktorovi říkala, že bych mohla třeba pracovat z domova, ale nechce mi to dovolit. Prý hlavně klid.
Mám (dnes již veselou, ale včera jsem byla hrozně rozlobená) historku. Včera u mě zazvonila sousedka. Všechny zahrádky jsou tady podmáčené a my jsme na podzim na zahradě zakopali drenážní trubku, která vodu odvádí. A ona mi přišla říct, že chce abysme tu trubku vykopali a vyměnili za větší. Prý si všimla, že jsem doma a asi se nudím, tak bych to mohla udělat!!! Řekla jsem, že jsem doma na neschopence a ona mi řekla, že je tento týden taky doma, protože má chřipku. A to mi leze do domu. Já se bojím abych něco nechytla, nikdo nastydlej ke mě nesní a ona ......No nic lidi jsou různí. Ještě mi stačila říct, že na to že jsem nemocná vypadám dobře. :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee páni vlkodavi to je psisko tatka má ridgebacka rhodéského a ten je taky úžasný velký a super plemeno ale o vlkodavech nic nevím jen snad ž jsou klidní a hodní žádní divočáci ale to jsem jen slyšela nevím jestli je to pravda:slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha tak to je škoda :( já jdu poprvé tak pak napíšu jaké to bylo toto úterý bude s balony a příští nějaké tanečky no to jsem zvědavá...ale budu dělat na co se budu cítit jako nebudu tam s sebou házet když mi to nebude dělat dobře...např. jsem zjistila že se neotočím v pase třeba když se chci mrknout na zadek nebo tak protože mě to bolí...
8. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj chodíme ke Kufovi ... ale většinou je tam MVDr. Pumprla :wink: Je bezvadný ... jen bleška ho nemusí ... od té doby co jí vykastroval :angry: ....
8. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty já bych tu babu rozškubla, jen to čtu :grinning: :grinning: vrrrrr :rolling_eyes: to je něco...
8. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo, to je on, nemohla jsem si vzpomenout na jméno. je fakt bezva. se jí, chudince, nedivím... :grinning:
8. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jé to je škoda já doufám že bude otečené mimčo tak abych to už věděla ale tak nic se nestane když ne no uvidíme jak dlouho nás bude napínat:slight_smile: s tou nemocenskou to je těžké jako taky bych mohla chodit do práce chodím ještě ted ale ráno vztanout je celkem problém než se rozchodím a pak kolem 1 hodiny už jsem dost unavená a myslím že tohle miminku neprospívá a někteří tohle třeba nepochopí já mám rodinu naštěstí hodně chápavou tak jsem ráda ale i některé ženské v práci u nás třeba říkají já jsem chodila až do posledního týdne a dneska to je jinak atd. ale potom jsou ty děti nemocné třeba jako náchylné na chřipky a pod. neříkám že je to pravidlo ale klid a odpočinek tomu miminku rozhodně prospěje a ne shon a stres....
8. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no potěš koště ! :rolling_eyes: Není nad " dobrý " sousedy že? Co je komu po tom jestli marodíš a nebo proč si doma. Nejlepší je rychlá a rázná odpověď ... pokud Tě tedy nějaká napadne ... aby si sousedovi zavřela pusinku... příště se Ti raději vyhne :grinning: vlastní zkušenost. Nic si z toho nedělej lidi jsou různí .... já to už neřeším od jisté doby.
8. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Už tu zase svíííítíííííí :sweat_smile:
8. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka U nás taky svítíííí :slight_smile:. Jdu obejít satelit, ať nejsem jen doma.
Jj, lidi jsou různý a ne s každým člověk musí být kamarád.....Musím říct, že mě to tedy ale zaskočilo.
8. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to má šichtu dnes hlavně na Hostýnku, očividně. tady už se teda také prodírá, huááá :slight_smile:
@zlatunka84 souhlasím, čím míň stresu v těhotenství, tím líp i pro miminko.
jinak já bych teď nebyla schopna ráno vstávat. přišlo na mě období, kdy spím tvrdě 9h (nebo půlku probloukám v noci) a ještě hodinu nejsem schopna vstát. a abych pracovala 15h denně na nohou 4dny za sebou jako předtím? nepředstavitelné...
8. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty také bych byla velmi zaskočená a nejsem člověk, co hned má protiargument, který by sousedku umlčel a odrovnal :slight_smile: u nás je jedna velmi protivná paní, tváří se...no strašně a často stojí s natáčkama na hlavě za vchodem do našeho paneláku a dívá se ven a i když vidí, že přicházím a odemykám si - neotevře mi. na pozdrav neodpoví. a když to udělala asi po třetí a neodpověděla opět na pozdrav, tak jsem nahlas příteli řekla hned za jejími zády: "jó, to je ta hluchá" :grinning:
8. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hm to ne no to je záběr přece jenom naše tělo ted živí a vydá za dva a tak se to i projevuje mslím že miminka pak budou klidnější a spokojenější snad:slight_smile: a těhotná jsem třeba i jednou za život tak co...:slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj, je na to studie nebo přímo prokázáno, že děti maminek, co mají hodně stresu v těhu jsou pak hodně rošťáci, hypeaktivita apod. nevím přesně, jak to je, ale tato souvislost je známá.
8. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám dotaz na vás všechny co pijete v těhotenství myslím čaj vodu minerálku sodovky??? já mám s pitím celkem problém do sebe něco dostat dříve jsem denně vypila 2 lahve1,5l vody bez problému a ted mi to teda vůbec nejde .... chutná mi hrozně fanta ale to je tak 2dcl denně a dost a čaj celkem snesu ale z vody mi není ok.... a taky jestlipak jste si některá která nemá rizikové samozřejmě dala třeba 2dcl vína během těhu já jsem měla sklenku šampusu na oslavě ted o víkende a po 4 měs bez alkoholu jsem byla opilá hihi no ale to byly fakt dvě deci a slabé šampanské... tak co na to říkáte? a co plet a vlasy? jak jste na tom já jsem fakt nad míru spokojená vlasy tvrdé pevné jako nikdy a plet bez pupínku ....vím že některé jste si stěžovaly tak jestli se to zlepšilo po prvním trimestru nebo ne... a jak jste se bavily o váze tak já přibrala 2-3 kg za tu dobu ale zajímalo by mě kolik váží mimčo a ty věci kolem protože jsem se měřila a podle měření jsem na tuku přibrala 1kg no jsou to blbosti ale zajímá mě to :slight_smile: tak dejte vědět já se jdu přesunout domů papa zatím večer se připojím a napíšu jaké bylo cvičení.....

druidee : jinak speciálně pro tebe tabulka je super a už doplnuju úspěšně
8. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ale my nejdem zařizovat pokojík,to se bude předelávat ložnice na zeleno,pri moji posteli bude dětská postýlka a nad ní ty samolepky...zatím nemáme tolik prachu,aby sme si mohli dovolit detský pokoj,jednou to,ale budeme predelávat a dovtedy stejne to mimčo bude malé,takže bude spávat s nama.....
8. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne taky mudr nechtel hned dát neschopenku,ale když jsem řekla,kde pracuju a pak jsem začala špinit,tak sám uznal,že poslat me na PN bude nejlepší řešení......
Je fakt,že v práci starší kolegyne říkavají,no my sme do práce chodili skoro do porodu...a já jsem im na to vždy řekla,jo,ale možná jste se až tak nenamakali,jak my ted a vtedy si myslím,že nebylo tolik potratu a komplikací v tehotenství,jak je ted......a tolik stresu jak je ted.....
8. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jsme na tom stejně :wink:
@zlatunka84 :grinning: :grinning: :grinning: tabulky Jinak s pitím-já střídám 3různé těhu čaje a heřmánkový,občas malilinko kofoly i přes zákaz, kafe bez kofeinu, džusy. Voda mi vždy leží v žaludku a tlačí, dříve mi z ní bývalo špatně, tak ji piji pouze jen se šumákem kalcia nebo magnezka, to žaludek nese lépe.Stejně mléko-miluji mléko,ale v těhu mi nesedí,ale jako koktejl-rozmixovat s banány, to už je lepší.. v prvním trimestru jsem nepila skoro vůbec.. Stejně tak mi leží v žaludku sýry a jogurty-většinou. S tím šampusem nemusíš mít špatné svědomí :wink: mimochodem-mám pořád žízeň na pívo :grinning: :grinning: kamarádky v těhotenství pily příležitostně sklenku vinného střiku nebo i celé černé pivo. já si na silvestra pocucala půlku štamprle vaječného likéru a raději to zajedla asi 10 chlebíčky. :slight_smile:
Kolik váží mimčo? mě se hezky čtou tyhle stránky: http://www.pampers.cz/cz_CZ/pregnancy-calendar/week/18#your-baby :wink:
8. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Piju jemne perlivou nebo neperlivou vodu,čaje moc nemusím,ale tak raz za týden si udělám obyčejný ovocný....co se týče vína nebo alkoholu,tak jsem naposledy zhřešila na Vánoce jedna sklenka,na Silvestra jedna sklenka bieleho vína a na Nový rok pripitok sklenka šampána....odvtedy už ne,nebyla příležitost ani chut...ale teda nevím,co je pro díte lepší,dát si sklenku v prvním,nebo až v druhým trimestru?Já jsem si to dala samozřejme v prvním...Ale jsem nekde četla,že když si dáš v druhým tak jednu sklenku za nejakú dobu,miminu nemůžeš tím ublížit....třeba co říkala tchýne,když čekala mýho manžu,prej ji mudr říkal,at si občas dá sklenku červeného na lepší tlak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:jako neříkám popíjet furt,ale jedna sklenka fakt nemuže ublížit..... :grinning: :grinning: :grinning:
Pleť je v pohode...skoro žádný pupínek a vlasy hruza..musím už zajít ke kadeřnici,mám je strašne suché a poštiepené konečky,tak to chce razantní zmenu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak o 20 cm dolu s vlasama......No a přibrala jsem 3 kg...
8. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ty špionko jedna !!! Ty si už koukala :grinning: Postupně budu pokračovat :grinning:
8. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jooo občas si dám colu,i když bych ji nemela,,,ale já ji mám ráda a ješte sprite a fantu a občas i nescafe a do nej hodne mléka,no jo to bych taky nemela.....Ale človek obyčejne má rád,to co nesmí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 S pitím mám taky problém :frowning2:. Já tedy bojuju i s jídlem. Ani nevíte, jak vám závidím ty chutě. Kdyby to šlo, tak nejím a nepiju....ale vím, že musím, tak to jám jako denní úkol. Večer manželovi nahlásím, co jsem snědla a vypila, aby mě mohl pochválit. Taky mám těď ráda fantu :slight_smile:. A zvykla jsem si dělat do džbánku půlku grepu a to zaliju vodou (zbytek sním).
Dřív jsem milovala čaje, teď mi nechutnají.....
8. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já piju rajec bylinku na litry :grinning: a občas štávu z černého bezu :dizzy_face:
@druidee já měla první těhu naprosto pohodové, bez stresu, nervů atd a Adélka je hyperaktivní jak trysková myš :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to byla náhoda :slight_smile:
8. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: aha, no teda. já mám občas pocit, že ten drobek co ho nosím v bříšku je hyperaktivní už teď. pořád do mě tluče a čím dál víc :grinning:

Holky, řešíte nějak hudbu pro miminko? máte někdo třeba ty baby songs nebo takkové? já jsem zvědavá, jelikož já jsem rock/metal a můj přítel country... (ps. ale domácnost to snese, našli jsme kompromis-sluchátka :grinning: )
8. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: hele u nás to je já vážná hudba a Sinatra a Míra metal :grinning: :grinning: Malá ujíždí na popíku pač často běží očko jako kulisa nebo posloucháme rádio. Celé těhu jsem jí pouštěla mou vlast, Debussyho a Mozarta- po tom se prý rodí chytré děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď poslouchá dokola Ztracenýho :slight_smile: a dětské lidovky :grinning:
8. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hudbu vubec neřeším,ješte jsem nad ní ani nepřemejšlela.....
8. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, že zrovna v těhle týdnech se vyvinulo vnitřní ucho a miminka začínají rozeznávat zvuky
8. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já ráda pop a manža ska...tak si vyber...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzhledem k tomu jak pořád vřískám na Adušku bude chudák dítě neurotik :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek