• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka tymiánovou mast máme :slight_smile: ale nějak nám nic nezabírá :frowning2: já to vidím spíš na mandli :frowning2: nebo na ucpané dutiny, hrozně v noci chrápe, nemůže dýchat nosem a huhňá při mluvení
18. lis 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
školka nám hodně oslabila imunitu ale snad se to časem zpraví
18. lis 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já se rozhodně nevztekám, píšu svůj názor, každej ať si žije,jak umí :wink: no, maso taky za chvílu dostane, pěkně vařený kuřecí :grinning: :grinning: :grinning: mamka nikdy sunar nepřislazovala a i teď jsme se jí ptala, schválně :grinning: :grinning: :grinning: Ono vše bylo jiný před třema rokama, vše furt mění a mudři se neumí shodnout snad už na ničem :angry: Míša je přikrmovaná taky takhle a ve věku Verči jedla zeleninu jako divá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dnes když jsme dala Verči brambor s cuketou, tak po tom hmatala víc, jak po mlíku, ani se nedivím, takovej smradlavej humus, otáčí se mi kufr vždy, když ho dělám :sweat_smile:
@zup jejda, já měla Míšu doma od konce září a nemohly jsme se zbavit kašle ničím, měla vše co je na kašel-sirupy, kapky, vždy je dobrala a furt stejný, pak jedny ATB a taky nic...teď dobrala druhý ATB-Klacid a Bronchipret a až to jí pomohlo, jinak to byla katastrofa :frowning2: a s těma dárkama jsme na tom stejně, díky za internet :grinning: tak se brzo uzdravte :slight_smile:
18. lis 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup na Imunutnitu nám mudr.doporučila Imunoglukan P4H a asi fakt něco do sebe má, hodně si ho chválí i na netu :wink:
18. lis 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no ona má nějaký anb a lontermin a ten Imunoglukan už jsem si objednala v lékárně taky jsem na něj slyšela chválu
já blbec jí dala nedoléčenou do školky a samo se to ještě zhoršilo, no kravka no, teď už spěchat nebudu, půjde asi až po novém roce :frowning2:
18. lis 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@zup ten imonoglukan taky dávám ale dávala jsem i loni a nebyl nic platnej, prostě první rok školky je záhul a taky teď pořád ta inverzní situace a smog i když u vás možná ne. letos zatím nic jen trochu rýma tak snad to vydrží.
18. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup nám mudr.ještě napsala a i mamince se kterou sjem dnes mluvila u mudr. Spiropent, že roztáhne ty dýchací cesty a ten teda taky hodně chválí, ale je na předpis :unamused: letos to hodně řádí, učitelka ve školce mi říkala,že za ty roky co tam dělá nezažila, aby ěla ve třídě jen 7dětí a to teď měla, prootže letos je to prej hrza a hlavně ten kašel hroznej, jinak u nás to taky vypadá na nosní mandli, ještě musíme na ORL :angry:
@myschka nevím, no, ono na každýho vše taky působí jinak :rolling_eyes: někdo si něco chválí, druhej to nechce pustit za práh svýho domu, když to tak řeknu, jinak ta inverze je i tady a smog a humus, cítím to i na sobě, jak furt pokašlávám :angry: ono si tím to dítě asi ten první rok musí projít :frowning2: já jsme vždy stejně měla Míšu na jaře a na podzim nemocnou, takže mě to ani neudivuje, pomohlo jí tenlrát až plavání a na to teď nechodí taky :confused:
18. lis 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jindra bude mít ukončený pátý měsíc a už zkušebně dostává řídkou rýžovou kašičku pár dnů. až odjede tchýně a bude tu klid, najedeme na mrkvičku a spol. s masem teda počkám min. do ukončeného šestého. také dostává bylinný čajík od lerosu, protože fenyklový mu přestal chutnat.
Parádně zdražili UM, že? aspoň Nutrák, z 370 na 415 u nás... ještě že jsou všude na netu ty doprodejní akce..

Zaměstnavatel na mě zkouší výpověď dohodou :angry: , tak mám další lítání na inspekci práce apod, aby mi s tím poradili. kupujeme byt, tak také lítání neskutečné a vyřizuju rodičák. nuda nehrozí :slight_smile:

Rezignovala jsem na spánek. chápe moje drahá půlka a tchýně z obýváku chrápe, že se třese panelák. tak dřepím v kuchyni u noťasu, jelikož už je toho na mě moc-těch decibelů :sweat_smile:
19. lis 2011 ve 02:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,prosím vás některá tady psala o probiotických kapičkách na rýmu,že pomohly hned. Nemůžu to dohledat,nevíte název??
19. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Homeopatika,né probiotika :slight_smile:
19. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky mám jen takový dotaz..... četla jsem že dáváš do příkrmů cuketu .... tak jsem se chtěla zeptat .... a malou to pak nerozerve? Pro mě je to hrozně nadýmací ... a je i fakt, že jak jsem kojila a snědla cuketu , tak malá měla muka ... tak mě to zajímá ... to samé květák a brokolice.
@druidee Ahoj Vlasti koukám že to taky nemáš jednoduché .... jak pokračujete s bytem? Budete bydlet už na vánoce a nebo až pak?
@misi.21 Ty kapičky nevím zatím jsem nepotřebovala ...
@myschka Když se tady bavíte o těch jídlech, tak některé maminy taky nepochopím ... malý dítě krmila v hospodě ostrým utopencem a dítě to zapíjelo kofolou ... ale to je každýho věc .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zup Tak se holky opatrujte aby jste byly zdravé ... ty přechody jsou nejhorší

My jdeme dneska dodělávat dort pro Nikinku .... včera jsme pekli já, Jirka, pejsek a kočička dort :grinning: Dneska musím jen prořezat korpusy, naplnit je a nazdobit dort. Pak to dám zatuhnout a zítra má Nikinka svůj 1 svátek ... jsem zvědavá co na ten dort řekne :grinning: no hlavně aby jí chutnal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na oběd jdu dělat segedína ...

Tak se holky majte a pěkný víkend :wink:
19. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě brzo fakt asi trefí šlak :angry:babča furt tahá malou, jen jdu na záchod se chovat a už vidím, jak ju bere z hrací deky, jsem jí tolikrát nadala, má co dělat sesebou, ještě jí spadne a zabije ju, bože!!! Já už se fakt nemůžu asi ani vyčůrat :rolling_eyes:to i Míša chápe, že ju nemůže nosit, ale babča si asi furt něco musí dokazovat :angry:

@misi.21 jj, to jsme psala já nedávno, jsou to tyto: euphorbium compositum heel :slight_smile: je to sprej do nosa, snad jsme název napsala dobře :grinning:
19. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka nic jí cuketa zatím nedělá, Míša jí taky jedla a v pohodě, mě teda taky nic nedělá :grinning: kdyby jí nadýmala, tak bych jí ju nedávala, květák a brokolice jsou největší nadýmadla co jsou, těm se vyhnu stejně jako rýži a mrkvi na zácpu, takže nám toho stejně moc nezbývá co by mohla :unamused: jak jsi psala o tom utopenci, tak to je síla, kamoškaa s malým chodí od roku a půl do měkáče a kupuje mu ty jejich srajdy, já když jsme viděla, jak jedl smažený hranolky, ten jejích hambáč atd., tak mi bylo šoufl za něho, ale asi je zvyklej, ani se nedivím, když je tam s ním co chvíla, humus hnus :angry: no a druhá kamoška ta zase dítěti ve třech letech dává furt jídlo hlavně z těch dětských sklinek, myslím to jak je tam to kojenecký v těch sklinkách, no tak to je teda taky síla :unamused: ale každýho věc :confused:
19. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a tedy všechny kdo jsou na UM, já s Aduš našla na koníkovi maminku co vozila mlíčko z polska, stejná, firma, stejné složení a za půl ceny. U nás je všechno nejdražší :angry: takže kdo má kousek do polska tak doooručuji nakouknout do lékarny a nakoupit mlíčko :wink: fakt se ušetří :wink:

@misi.21 euphorbium compositum heel, jsou to buď kaoičky nebo sprej do nosánku, nám pomáhají hned, používám je už dlouho kdysi mi je někdo doporučil pro Aduš :wink:

@hradilenka jo taky to vídám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jedna paní z MMB mi nabízela mlíko pro malou co pije, srovnala jsem složení a není stejný, ale každýho věc, někomu to ani nedělá dobře ty cizí mlíka, bylo to mlíko polský, nevím jak je to s mlíkem třeba Nutrilon, malá má Comfort, ten jsme srovnávala a objednávám ho z netu z česka a vyjde mě jako to polský, chce to hledat :confused: taky používám ty homeo na rýmu a jsou bezva, vždy nám pomohly :wink:
19. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já kupovala bebilon což je vlastně nutrilon a složení je na krabici stejné, nebo aspoň bylo před lety, vyrábí to nutricia jen se to v Polsku jmenuje jinak :wink: pak sem kupovala když byla větší kaše od hami, taky se jmenujou jinak ale stejné složení, obrázek na obalu jen jinej název. Jinak v polsku mají i své značky jako máme my sunar ale to neznám a nezkoušela jsem to. Já jsem tam kupovala i biogaya kapičky a imunosirupy vše skoro o polovinu levněji, mají jiné dph :wink:
19. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myschka jj, věci tam levnější jsou to je pravda, říám s jinýma mlíkama zkušenost nemám, ale vím, že je na MMB kupují a jednou tam byla diskuze a bylo tam více maminek, který třeba i Nutricia-což je údajně Nutrilon neseděl, tak nevím :confused: já srovnávala Comfort a stejnej nebyl, dala jsem to i taťkovi pro srovnání, protože jezdí do ciziny a taky říkal, že to není stejný, tak nevím, ale ten Comfort je taky od Nutrilonu :astonished:
19. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ano ano, máš pravdu, jsou to Bebilony a Milumil apod. (jenže náš Jindra baští Nutrilon Extra a ten tam nedodávají..) ale je rozdíl platit 400 a 250 za krabici..
@ssimmikk aha, oni všude tvrdí, že i na krabici je to složení naprosto stejné Bebilony a Nutrilony ty stejné druhy..
19. lis 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, jak píšeš.
19. lis 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, nějak se to táhne, už přes měsíc ta koupě, jelikož na ten byt má původní majitel taky hypošku, takže proto... takže na vánoce budeme mít dva byty-vlastní a ten nájemní, co jsme teď - tak si můžeme vybrat :grinning: ale stěhování asi do vánoc nestihneme-raději v klidu nový byt vymalujeme atd a pak stěhovačka..
19. lis 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hlásím že jsme dnes byli uvítáni jako noví občánci,mladýmu se tam moc líbilo, pořád jim do toho mluvil. Jen v kolíbce se hned točil na bok, ale poprvé se smál do fotáku, total nadšenej že je mezi lidmi. Honzík dostal tisícovku v obálce, tak jsem ráda.Baru taky dostala, ale na knížce..tu asi vezmu a dojdu raději vybrat, za celý roky jsem na to nešáhla, jestli je ještě vůbec platná :unamused:
@ssimmikk jak kupuješ ty šťávičky, Honzíkovi jsem koupila mrkvovou a zkoušela nejdřív 20 ml, pak to samé druhý den. To nedopité dáváš do ledničky a dáš i druhý den? otevřené to může být asi max. 24 hod.že? Dneska jsem mu zkusila znova čajík a tu 40 vypil, tak snad mu začne šmakovat i čajík..jen nevím jak by jsme pak měli přejít jen na vodu, to mu asi moc nebude chutnat, ale třeba překvapí..
19. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kde kupujete byt? taky panelák a někde poblíž co jste ted ? mě už zas popadají záchvaty změn bytu, mám naplánovanou výzdobu na vánoce, tak už se těším. musím nejdřív dokoupit látku n a něco jako závěsy, mám jen kousky po krajích oken aby je to orámovalo..bude mi to ladit k polštářům :grinning:
19. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu poprosit o hlas Léni školy

http://ucebny.cezregionum.cz/videa.php?page=2&region=5

Název školy:
Masarykova základní škola
Region:
Středočeský region a Praha

vyplňte na stránkách svoje jméno a email, níže typ kolik asi lidí bude hlasovat (když budete nejblíž můžete vyhrát 6x mininotebook) a opište kod + souhlásím s podmínkama. potvrzení které vám přijde na email prosím odešlete na adresu soutez@zsosek.cz do názvu emailu napište Lenka Hermanová 7B - když bude mít Lena hodně příchozích emailů do školy dostane flashdisk

vím že je to složitější, které se do toho bude chtít děkujeme předem :sweat_smile:
19. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPRAVA...ten potvrzující email s názvem Lenka Hermanová 7B pošlete prosím na soutez@zsvelkyosek.cz stala se chybička, Leni mi špatně poradila, já bych to samo písla správně hned na poprvé :grinning: :grinning:
19. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsme teď poprvé kupovala šťávičku, tu švestkovou....rozdělala jsem jí včera a dnes z ní Verči dala taky a zítra jí dám taky....a mám ju v ledničce, pro jistotu :wink:
19. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nějak mi ty stránky nejedou, zkusím dát hlas později....vždy když začnu hlasovat, tak mi to hodí chybu :astonished:
19. lis 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsme dnes byli na nákup v Polsku. Tak jsem nakoupila pro děti oblečení a sobě zase nic. No prostě klasika. První děti a pak až já. :grinning: :grinning: :grinning: Nakoupili jsme NAN 1 je to stejné jako beba1 a vyšlo nás jedno balení na 200,-. Měli poslední 4 balení a tak jsem vzali i 2. Tak snad do konce roku vydržíme. Teď když dáváme i příkrmy tak už tolik mléka nabaští. Dnes jsem zkoušela ovocný příkrm sunárek ten sbaštila úplně celý. Takže už bude mít mléko ráno - v poledne zeleninový příkrm- odpoledne ovocný příkrm- večer kaši a v noci mléko. :grinning:
19. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk já jsem právě vyzkoušela jedno balení právě NAN a Míši seděl a Martin studoval etiketu a složení je stejné. Nutrilon nechtěla ani český a ani polský.
19. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak mně malá ten český Nutrilon pije, musí, protože má ten Comfort na pupík, mně paní posílala etiketu složení a teda stejný s tím co mám doma nebylo, takže sjem objednávku zamítla a našla si na netu levnej českej, za prachy jako bych ho kupovala v polsku :wink: Bebu sjem dávala Míši, v Kauflandu na něj měli tenkrát akci právě stálo nějak okolo 200kč balení, tak sjem nakoupila moooooooc do zásoby a ani to nestihla vypít za ty měsíce :grinning: tak sjem to pak rozprodala dál :slight_smile: ale každej po mě čuměl jak jsem to vezla v tom košu k pokladně a pak jak sjem s tím bojovala venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když sjem došla dom a vyskládala to a pak došel manžel a to sjem ho ještě poslala do auta pro další, tak se smál, že to mám asi pro půl porodnice :grinning: no co, za ty prachy to nekup :grinning:
19. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek