• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa to stejný měl strejda, jak nedávno umřel :frowning2: žlutý, nejedl a nic, ani nevstal, takže pos.aný a vše :zipper_mouth: zavolala jsme pohotovost a do týdne umřel :cry: bohužel, ale tohle je strašná bolest, zavolej mu pohotovost, strejda k mudr.taky nikdy nešel, ale věř, že tam mu aspoň v těch posledních pár dnech uleví, dají mu léky od bolesti....a bacha s malým, takový člověk může mít i žloutenku :frowning2:
21. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělala jsmš řízky, babi měla rýový nákyp, aby to nemusela žužlat :sweat_smile: a náš rozhovor u oběda:
babi: ty brambory jsou kupovaný?
já: ne, domácí...
babi: jsou dobrý...
já: babi, to je rýža s jabkama..
babi: jo jsou ty brambory dobrý
já: dáš si babi po obědě buchtu s kafíčkem?ta
babi: kafe nepiju (pije) a buchtu si dám později...
já: tak jo
babi: odpoledne si dám kafe s buchtou, jo? A večer, jak pro mě dojde švýca( její dcera, moje mamka), tak jí řeknu, že budu bydlet tady...nevadí ti to?
21. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no asi jsem nechtěla to číst takhle černé na bílém..ještě se sám o sebe postará, pomoc odmítá..nebude ale dlouho trvat a zavoláme je ať bude chtít nebo ne...toto téma uzavírám..snažím se na to nemyslet takže hovadina je o tom si tady psát
21. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa přesně....bohužel je takový život....a rady typu: Připrav se na to, že jednou člověk odejdeme, to je něco hroznýho, na to se připravit prostě nedá :frowning2: takže obraťme list....drž se!!!
21. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
dneska jsem měla plodné dopoledne.Skočila jsem na sociálku zažádat o rodičák,pak jinam zažádat o novou občanku-abych měla zapsaný obě děti.Pak jsem si ještě skočila pro antikoncepci do lékárny a koupila vánoční dárek pro manžela.Malá byla doma s tatínkem,tak jsem to měla bez nervů a starostí.Doma vše v pohodě,Martin umyl další okno,uvařil oběd..haha,to pak vypadá,že doma nic nedělám.ALe je fakt,že jsme sehranej tým a péče o domácnost je záležitost obou
21. lis 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka jj, drž, budou se hodit (hlavně na sociálce a inspektor.práce) no jasně, už vymýšlím co a kde a jakou barvu... jéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no, jádro i s kuchyní počítáme 200tis, ufuf. ale uvidíme co a jak.
@lebapa díky, jó, hodně přemýšlel nad tím, že má v pusince něco jiného než mlíčko, ale vůbec neprostestoval, jen si pusinka musí zvyknout na lžičku a jazýček podat sousto dál, na polknutí :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa drž se..
21. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tchýně je od rána pryč. uf. kdysi jsem říkala výslovně, že nechci pro malého španělskou deku s medvědy, jelikož to vidím v každém druhém kočárku. víte, co malému přivezla???? :sweat_smile: a ještě "no já vím, že nechceš nic s medvídkama, no" já byla tak na nervy, že jsem doma sakrovala už i před ní. to by bylo zase na román. ale tady jsem paní domu já a nazdar! :sunglasses:
21. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak Simča mi spí už 4 hodiny!!! Já jsem se podívala na Rozbřesk a uklidila,dokonce i hlavu si umyla a ona pořád chrupe. Když jí jdu zkontrolovat,tak sebou jen zamele a spí dál...
21. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti a jak to že Tě chtějí vylít z práce? To jsi dělala v nějaké větší firmě a nebo v malé? No ona spousta lidí zkouší jak je kdo hloupý a co jim podepíše .... a sem tam jim to vyjde.
S tím bytem to budete mít fajn, celé nevé a podle sebe... jen je škoda toho výhledu jak si psala ... škoda, že jste nemohli koupit tento byt ... nebo je menší?
21. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tento je menší a není na prodej. jdeme z 2+1 do 4+1-hurá, prostor :grinning:
Malá firma, sro, oni už podnikají pod novým Ičem, novou firmou. na tuhle mají dluh atd, tak to hrají na konkurz.... :rolling_eyes:
a šéfka si nechá pro halíř koleno vrtat. škoda slov.
21. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to je bezva ten prostor ... také mám ráda kolem sebe moooc místa a hlavně otevřený prostor nemám ráda škatulkování ... tak i tady v bytě mám stále otevřené dveře do všech pokojů. Kolik má ten byt metrů? Kolikáté patro?
21. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee S tou prací je to blbé, ale stejně pokud zůstaneš doma i s 2 dítětem, tak nemáš nárok se vrátit zpět ne? Ale i tak je to z jejich strany výdrb a když píšeš jak na tom jsou, tak je otázkou jestli jako firma vydrží do té doby, než by si nastoupila. Dnes je doba hrozná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, tam bych se ani vracet nechtěla. né s tímto vedením. odstupné-nedělám si velké naděje. ale pokud teda podali návrh na zrušení konkurzu z důvodu nedostatku prostředků k uspokojení pohledávek věřitelů a tedy asi na odstupné jakože taky nemají, nemusí na mě zkoušet dohodu, ale klasickou výpověď. no, na sociálce mi řekli, ať dohodu nepodepisuji, že nejde jen o odstupné, ale i jiné a více ať se informuji na inspekci práce-tam se nemohu dovolat, asi toho mají moc.
první patro, metry nevím. :slight_smile:
@misi.21 ahoj, noteda, tak Jindra chrupe už 2,5hodiny-myslela jsem, že je to díky mrkvičce.. asi mají miminka dnes spací den :slight_smile:
21. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kde jsi koukala na Rozbřesk?to už se dá stáhnout?teď to půjde u nás v kině a než jsemse rozhodla,jestli to zvládne Kačka beze mě,tak je vyprodáno.
21. lis 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 od včera je na uložto :wink:
21. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka díky,a jaká kvalita?z kina,nebo lepší?
21. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni na ulozto.cz. Sice horší kvalita,ale u nás hrajou jenom večer,takže i to mi stačilo. A teda musím říct,že tenhle díl je fakt hodně podle knížky,i ten porod :wink: Jestli si četla,víš o čem mluvím :slight_smile: Už se těším na poslední díl a mezi tím asi znovu přelouskám knížky...
@petrunka01
21. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 knížky jsem přečetla několikrát,jsem fanynka.Zkusím stáhnout a uvidím,já skousnu horší kvalitu,hlavně,když to uvidím.Snad to bude koukatelný.u nás to dávaj od 17:30,což by šlo,ale bohužel už je vyprodáno
21. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,venku je zima brrr :confounded: a padá tady zmrzlý déšť se sněhem :angry: byli jsme akorát v penny na nákup a dneska už mě ven nikdo nedostane!

@myschka
@micka1
@ssimmikk vidím,že s autama je to všude podobné - taky ho nerada manželovi půjčuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: přesně - mám tam svůj "pořádek", svoje věci atd.,a pak po něm mám všecko rozštelované,od rádia až po sedačku
já jsem tak kdysi zastavila našim,ať si vystoupí,když mně kafrali do řízení :angry: sice si nevystoupili,ale od té doby mám klid :grinning:
21. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tý jo,vám už se mimísci pěkně přetáčejí a tak a ten náš prďola zatím nic :slight_smile: ale má času dost si furt říkám. Snaží sa hrozně a jak sa dostane na bok,úplně vykroutí hlavičku a směje sa tomu :grinning: a furt sa chce odrazit na to bříško,ale nejde to :slight_smile: ale minulý týden ho hlídala mamka a říkala,že sa mu to podařilo dostat sa na bříško :dizzy_face: takže to bylo porpvé a já to ani neviděla,od té doby sa mu to nepodařilo. Do sedu teda zatím nejde,eště to tak :grinning: ale cestuje pěkně,točí sa kolem svojí osy,odráží sa nožkama,když je na zádoch zvedá prdelku :grinning: kuliferda malý :dizzy_face:
21. lis 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky jsem fanynka :wink: Tak se ti to bude určitě líbit jako mě. Já první tři zkoukla tak 20x :grinning: u nás právě hrajou až v 19.3oh. Tak to je na prd. Ale ten konec je drsnej :slight_smile:
21. lis 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak odhlasováno :wink: a jinak se drž
21. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tý jo,jak to děláš,že ti Simča tak krásně doma spinká? Ten náš prevít doma spí 30-45 minut,víc ani ťuk,a takto spí několikrát za den,ale vždycky tuto "délku" :confused: :confused: v kočárku spí dýl,ale v té kose sa mně teda dneska ven nechce :unamused:
21. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Cipísek asi objevil "krásu svého hlásku" :grinning: :grinning: furt něco mele a mele,anebo si hooodně nahlas "zpívá", prostě furt něco vyblakuje :grinning:
21. lis 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé holky já to taky miluju :grinning: :grinning: Míra tu vždycky kroutí hlavou když vzdychám :grinning: :grinning:
21. lis 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jojo,to znám,můj chlap taky,ale byl se mnou v kině na všech 3 dílech a kdyby nehráli tak blbě,tak by šel i na 4. U Rozbřesku jsem se i zasmála :slight_smile:
@slena dám jí do autosedačky :grinning: Mě taky takhle nespává každý den,ale většinou třeba hodinu dopo a pak 2 odpo a ještě hodinku v kočárku.
Teď jsme se vrátili z venku a není to tak hrozný,akorát musím začít nosit věci víc ke krku,byla mi kosa na něj... Teď si jdu hrát s malou a za chvilku je zase Ulice. Táta ještě nedošel :frowning2:
21. lis 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to jsem ráda,že nejsem jediná bláznivá..knížky jsou tedal epší,ale filmy mám doma a taky koukám dokola.Hned zítra dopolednesi to nejspíš stáhnu
21. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak co babička,jak jste dopadly?
21. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahoj holky, tak to já teda netuším o čem to vůbec je..název mi něco říká ale jinak :confounded: nějak ted nestíhám číst ani noviny, jsem ráda že kouknu sem..plánuju si dárek pro Pavla a to musím na taky nějaký čásek k pc a pořád jen plánuju..
@misi.21 mě Honzi taky spí doma zatím jen v té sedačce, vydrží tak max. 1,5 hod. dneska tomu teda moc nedal, i v kočárku se budil. na chvíli si klimbnul ještě kolem šesté a pak už byl totalka po koupání, musela jsem ho potahat aby se zklidnil a byl schopný si dát mlíčko. pak klasika padnul..
ještě musím dodělat práci do práce co jsem s ním dopol nestihla a koukám že už tady mám další poptávku..no nějak mě to nedrtí, žehlení prostě odložím stráášně nerada na zítra :wink:
@slena děkujeme za hlas

prosím ještě další maminky jestli máte chviličku na zahlasování, zatím má kamarádka Léni víc hlasů, dala jsem to i na face ale nevím kdo se "obětoval" :grinning:
@druidee super že jdete do většího, zachvíli se budeš divit jak jste se vešli do toho co máte teď :sunglasses: my taky původně měli 2+1 a předělali to na 5+kk s dvěma koupelnama...a teď si za to nemůžu stěžovat na nudu..ale je to prima...kdyby to šlo tak bych chtěla širší obývák, jenže zrovna mi překážela nosná zeď..a super když je spojená kuchyň s obývákem..sice když vařím tak nic moc občas, ale teď s Honzíkem je to super. U holek jsem byla věčně jak na trní, měla jsem kuchyň malou a když byla malá v obýváku nestíhala jsem jí chodit sledovat když jsem vařila, kor když na chodbě bylo otevřené schodiště..
21. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek