• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa Taky jsem Vám poslala hlásek ... :slight_smile: tak přeju aby vyhráli a Lenka aby měla tu flešu :sweat_smile:
21. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jůů , super..děkujeme..
no a jak vy jste postoupili s domkem a prodejem bytu? měli jste další zájemce? si myslím že by lidi mohli ještě využít dph než ho zvýší, ale druhá je vůbec mít možnost hypo a pořízení bydlení..není to vůbec sranda v dnešní době..já jsem ráda že jsme se dali do budování, museli jsme počkat až budu v práci a jen tak tak jsme na okna a střechu stíhali ještě 5% DPH a to není ani pět let zpátky..zvedají to nějak často poslední dobou :confounded:
21. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, ráda bych tam propojila kuchyň s jedním pokojem a udělat to jak píšeš, ale asi to nebude možné-uvidíme.. jů, 2 koupelny super. my chceme zvlášť wecko a dát tam umyvadlo. nemám ráda, když návštěvy zbytečně chodí do koupelny-tu považuji za soukromí tak trochu... jj, těším se do velkého. ale s naší povahou to rychle zaplníme našimi zbírkami a vším možným i nemožným :grinning:
21. lis 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no po delších dohadech jsme jí tam dovezla :sweat_smile: mudr.zkouknul a s mamkou se domluvily, že to tak nechají-zatím, jen pokud se to bude zhoršovat, tak by musela na vyšetření, ale má svůj věk....mudr.říkal, že má slabý srdíčko, což víme, bere už dlouho léky a lepší už to nebude :confounded: takže uvidíme, ono je to někdy tak, že lidi otečou-zavodní se a umřou :frowning2: měl to tak i děda a dělat se s tím nic nedá...jen jsme chtěly vědět, zda to není vážný nebo jak to říct...njn...jinak děkuju za optání :confused:
21. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa NZ :grinning: ... s barákem jsme na tom tak , že ho ještě nemáme zacálovaný :grinning: ale už se to schyluje ke konci. Stejně stěhovačka bude nejdřív v březnu. Do zimy nikam s malou nejdu ... :grinning: A stejně každý chce ty svátky prožít ještě v pohodě a doma bez starostí ... to by jsme měli místo vánoc doma skladiště :grinning:
Jinak na byt stále chodí a čučí ... uvidíme jak se to vyvine. My na to nespěcháme ... když tak sem fouknem nájemníka a bude.
Nic jdu si dát kafe a dojídat ten dosrt :grinning: před chvílí jsem dojela od doktora byla jsem na KO se štítnou a tak malá měla toho taky dost to čekání v čekárně a pak jsem jela ještě do teska koupit sobí oblečení ... a čapičku santy ... chceme se jít fotit tady k fotografce aby jsme mohli rodině poslat vánoční přání s Niki.
22. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dneska byly v poradne a malá má ve 4 mesících 6200 g a 64 cm,je vše v pořádku,mela 2 píchance a tedka z toho všeho spinká...chudinka malá,tak u toho brečela,ale když jsem ji pochovala,tak byl klid.....doufám,že to bude bez reakce.....a za týden jedeme na anstřelení naušniček,no konečneeeee........
22. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to bude pak parádnice ,.... :grinning:
22. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi no už je načase...aby si ji furt nemýlili s klukem...:slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak teď odjela ségra s malým,chlap se doma jenom otočil a jel ještě tahat elektriku,ach jooo :frowning2: Je to čím dál horší,čím dál víc práce. Tak za chvilku vykoupeme a uvidíme,jestli přijde dřív,než půjdeme do pelechu.Už se těším na Vánoce,až spolu budeme týden doma...
Simonka zase spala hodinu dopo a 3 odpoledne,má nějaký spací období :slight_smile: Zítra přijde odpoledne kamarádka.
Nemám ani čas vás číst,tak snad nic důležitého neprošvihnu.
Pokoupila jsem něco málo na Vánoce,peněženka prázdná,do výplaty daleko :confounded: Zítra asi skočím synovcům pro sekačky,ať to můžu začít pomalinku balit,ať si to nenechávám na poslední chvilku.
Jina tohle počasí je fakt akorát na spaní,až nebudu mít žádnou návštěvu,tak si schrupnu s malou.Jenže to se jí zase obrátí a bude určitě spát chvilku,jako vždy :grinning:
22. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nemysli na nejhorší,i když já vím,to se lehko říká. Babi bude ok,uvidíš :wink:
22. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti, doodu v práci určitě nepodepisuj - kdybys po druhé otěhotněla, a nebudeš v zaměstnaneckém poměru (protože i když jsi na rodičáku, furt jsi v té firmě zaměstnancem) , musela bys na pracák a neměla by jsi nárok na příspěvek po dobu mateřské dovolené (t.j. když budeš plynule přecházet z rodičáku do druhé mateřské, budeš zase 6 měsíců pobírat ty samé hezké penízky, co v průběhu této mateřské dovolené) - dostávala by jsi příspěvek ze sociálky, nějaké minimální peníze, určitě ale ne to, co se ti počítá z platu, který jsi měla. Když Ti ale pracovní poměr zruší firma z organizačních důvodu, bude se to považovat za překážku na jejich straně, tudíž o prachy nepřijdeš. Takhle blbě dopadla moje známá, dokonce je tam pak i problém, že na rodičák Tě automaticky pošlou na 4-letou variantu jako nezaměstnanou... (tady samozřejmě alespoň oklamali systém a njapsali to na měsíc na manžela a pak zpět na ní na kratší variantu...). Nenech se odrbat! fakt nejde jenom o odstupné, hlavně, když Ti výpověď dají oni z organizačních důvodů, na odstupné máš furt nárok!
22. lis 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 á ták, díky Mily za cenné informace! tak o tohle jde mimo odstupné.. zítra jdu na tu inspekci, tak uvidíme, jak to půjde dál. moc moc děkuji!! :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
22. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee není zač :slight_smile: držím palec, hlavně, ať to dobře dopadne. :wink:
22. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 díky. jj, ráda bych to i měla rychle už vyřešené.. snad to půjde. krásnou dobrou noc a posíláme pusu malé Miriam :dizzy_face:
22. lis 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jsou to starosti, přejeme aby jsi dopadla dobře,,právě že jde hlavně do budoucna že to má takové následky. Já se naběhala po úřadech když jsem skončila mateřskou po Lence, firma zatím zanikla, a lítala jsem s doklady od do jsem tam dělala. nikde totiž nebylo do kdy vůbec fungovala a nedali mi zápočťák..zpětně jsem se dozvěděla že mi to měla tenkrát vyřídit sestřenka když končili že ho mám u účetní. jenže jak zavřeli i kancelář, všechno asi zlikvidovali, na co to posílat poštou že a já na mateřský netušila vůbec že jsou takovýhle změny..ale nakonec jsme to vyladili
@mili01 nevíš náhodou mili jak to bude teď od nového roku, jestli je možné být na rodičáku a mít sml.na částečný úvazek? na soc. co mi vypláceli dávky nevěděli, musím se stavit u nás, ale tím jak se to ted bude měnit asi moc nepochodím.
jinak jdu na tři roky, nevim proč jsem si dala do hlavy že se vše počítá od ted až pak mi došlo že je to do dvou let věku dítěte, což je fakt málo
23. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak dneska v noci jsem myslela,že mě mrdne. :angry: Do 2 jsem vstávala po hodině a pak po 2 hodinách. Na jedný ruce bych spočítala,kolik jsem naspala hodin.Jen jsem znovu usnula,tak malá se vzbudila. A to nemluvím o tom,že spala celou noc v posteli,protože jak jsem jí dala do postýlky,tak byla hned vzhůru a řvala. A teď mi tady zíváním dává na jevo,že jako v noci spát nemusí,že si za chvilku zdřímne a dospí to.Dělá to čím dál častěji,tak jsem zvědavá,kam to dopracujeme. Myslím že k večerní kaši :unamused:
23. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo, tak to bylo přesně u nás. jsem úplně hotová, taky jsem vstávala jak magor, aby nakonec skončil u mně v posteli, jsem celá rozlámaná a ted spí.co se těm d+ětem dneska stalo, vid?
23. lis 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u náz jke nějak zakaboněno, mokro až kluzko ... čekám kdy budou padat ty bílé vločky :grinning:
Včera došla ta jídelní židlička, tak je už i složená aby jsme viděli jak to vypadá v reálu ... no snad se v ní bude Nikince dobře hačat. Tak snad jsme koupili dobře.

@leia1
@misi.21 To mě holky mrzí, že Vám ty malé ratolesti takto dělají naschvály :slight_smile: Mají nějaký přetočený režim... buď se to upraví a nebo to dopadne jako u známé , ta má malou hyperaktivní a od dítěte nechtěla spávat ... vyváděla do 2 do rána ... pak chvíli spala a brzy ráno byla zase vzhůru ... po obědě taky nechodila spát no byli z toho na prášky ... mohli s ní dělat co chtěli aby jí ucasnovali a bylo to naopak ona vždy ucasnovala je :grinning: :grinning: :grinning:
Nedávno jsem jí potkala a říkala, že je to stále stejné ... příští rok jde do školy.
@druidee Tak ať Ti to Vlasti dobře dopadne ... pak dej vědět ...
@mili01 Je fajn, že si Vlastě poradila .... aspoň někdo je tady znalý v této problematice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tasmailla1 Mně si pletli s klukem ve 2 dřídě, když jsem se nechala ostříhat na krátko :grinning: fakt hnusný pocit .... šla jsem do cukrárny a paní se mě ptala a co si chtěl ty chlapečku? :grinning: :grinning: :grinning: šla jsem si tehdy na kopeček vanilkové zmrzliny za 50h....tam jí měli nejlepší ... vidíš to a následky to ve mně zanechalo dodnes :grinning: :grinning: :grinning: Tak rychle náušnice a dlouhý vlásky :grinning: :grinning: :grinning: já už teda zůstanu na krátko :grinning:
23. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
@hradilenka no mě právě přijde,že má to spaní poslední dobou takový hrozně lehký. Bud´to se probouzí jak jí přendávám a už neusne,nebo sebou ze spaní hrozně mlátí,jen jí ruce a hlava lítají. Uvidíme,jak to bude dál. Už jsem i přemýšlela,jestli jí třeba stačí mlíko,ale když jí stačí přes den,no nevím... Jenže ted´ začala zase spávat víc přes den,taje to možná taky tím...Jenže já nechci,aby se mnou sala v posteli,protože se nevyspí nikdo. Takže jestli to takhle bude pokračovat,tak nevím co budu dělat. |Prostě v postýlce bude muset býtt i se řevem. Jenže já mám strach,abych jí to tím ještě víc nezprotivila.
23. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je taky hnusne,sluníčko nikde...tak jsme se konečne dneska vrhla na okna a už je mám hezky umytý..no a muže začít pršet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se me vždy stává,když umyju okna,že večer začne pršet....no tak snad to dneska nebude....převlíkla jsme peřiny a dneska už na to peču...pokračování bude zítra,to musím začít tepovat koberce...to bude věčší zábava.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: no musím to nejak stihnout do víkendu,kdy nám začíná advent....a pak se už bude uklízet jen příležitostne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 jej holka,tak třeba Simča zachvíli zase začne spávat jak dřív...já mám pocit,že u tech detí,je to pořád jak na houpačce,jednou je tak a po druhé už jinak...nic není stoprocentne....jednou dny jsou lepší,jindy horší...tak at se to brzo zlepší a Simča at hezky spinká i v noci...u nás to je tak,že naše malá spí tak přes den 2 hodky a to je vše,pak dokáže být vzhuru i 4-5 hodin...
@hradilenka hihi zmrzka za 50h,jdi si ji koupit ted,tak se ti protočej panenky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já jsme byla na krátko ostřihaná na střední a už nikdy více,vlasy si nechávám po plecia nebo i delší,ale krátký už nikdy....
23. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 oni prej děti kolem 4-5.měsíce mají hodně lehký spaní, je to údajně přechodný, Míša to měla taky, vydrž, je to sice síla a zápřah, ale hold maminky vydržet musí :confused: buď ráda, že je to takhle, nechtěj zažít horečky :frowning2:
@tasmailla1 já jsem tepování zamítla, mám sice vodníka, ale nejde to, Míša tam nadělalal takovýchfleků, že se musí koupit novej :angry:
23. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já už se teším,až bude trošku našetřeno,tak jedem do lina na celej byt,a všechny koberce s radostí vyhodím... :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já taky slyšela,že to spaní začínají mít lehčí. Kdyby to bylo měsc ,tak se to dá,ale kdyby třeba 3 měsíce,tak jsem hotová. Ona spí ráno do 8-9,tak aspoň ,že tady nestrašíme třeba od 5ti,to by mě fakt škráblo :confounded: Dneska půjdeme spát dřív a budu zkoušet a zkoušet jí do postýlky dávat. Ona už takovýhle 2 dny měla a pak zase v postýlce spala normálně,tak snad to bude teď to stejné. No jo,však ona si mě vycvičí k obrazu svému :grinning:
Už se tady na mě řehtá,tk si s ní jdu hrát. Dneska si dala dopo jen hodinku,to zase bude za chvilku zívat,ale má smolíka,může spát až ve 3 v kočárku,musím na tu socku a přijde kámoška,tak se mi to hodí,pohlídá kočárek venku.
Aspoň jsem vyžehlila její prádlo a uvařila polívku.
Jo a dneska je schůze,asi prošly ty velký balkony. Tak jsem zvědavá. Bylo by to super. Koupila bych bazének na léto a čvachtaly bysme se obě :grinning:
23. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@leia1 u nás to byla dneska to samé :confounded: asi nějaké erupce na Měsíci :confused: :confused: sice jsem nevstávala každné 2 hodiny,ale každé 3 :confounded: a navíc jsem pak vždycky nemohla tak hodinu usnout :angry: :angry: a pak když jsem konečně vytuhla,tak byl hore malý :rolling_eyes: no na palicu dneska :frowning2:
23. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jsi dobrá,že tak gruntuješ :wink: já si taky říkám,že ty okna mám zaflágané jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatím jsem sa nedokopala k tomu je umyt :confused: možná o víkendu :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tý jo 4-5 hodin v kuse je přes den malá hore? ta má výdrž :wink: malá tak max 2 hoďky a už mrkotá a chce spinkat :slight_smile: jenže si pospinká tak 30-45 minut a je zas jak rybička :astonished:
23. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no já se už musela do toho pustit,už nebylo přes ne videt.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn vydrží takhle dlouho,proto me malá vydrží spát přes noc,protože přes dne moc tomu nedá...ale je fakt,když je takhle vzhuru,pak už je nervozní,že nemuže usnout... :confounded: :confounded: :confounded:
23. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj malý bývá taky nervní :sweat_smile: když nemože usnout, např. zrovna teď :angry:
23. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska dělala na oběd rýžový nákyp a říkám, si, že můj sa určitě bude ptat kde je maso :grinning: no teď jsem mu naložila a už sa ptá,kde je maso :grinning: příště mu do toho klidně kus hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 no jako taky chci všude lino,na chodbě je dlažba a nevímco za debila ju tam dalo, nejraději bych to hned vysekala, ale to není na chvílua navíc koberce máme kvůli holkám, válí se po zemi a je to fakt takhle lepší, u našich je plovoučka a hrozně na ní nadávají a i když tam Míši dáme deku nebo podložky, ta si hraje mimo :confounded: u nás je problém, že se musí země vyrovnat a to už je další práce-o to by ani tak nešlo, ale finančně na to teda nemáme, teď určitě ne, taky pak ráda koberce vyhodím, tento máme tři roky a je úplně KO, nikoho sem ani raději nezvu, prootže to je humus :rolling_eyes: takže koupíme koberec a budeme to řešit až trochu povyroste i Verča hlavně kvůli hraní :wink: na okna se taky chystám, už asi 14dní, ale babi by byla zima a večer to dělatnehodlám, tak musím až ju bude mít mamka, jenže to taky musí být nálada :sweat_smile: a se spaním malé to máš jako my, verča je vzhůru skoro furt, spí hoďku dopoledne, ani to né a odpoledne taky, zbytek je holaj dušo :rolling_eyes: v kočárku teda spí, ale v té zimě se nedá být třeba tři hoďky venku :unamused:
23. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek