• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena tak to máš teda blbý :sweat_smile: to ten můj si nákyp i kolikrát sám vyškemrá, že má chuť na něco sladkýho, on teda maso mít každej den nemusí a i kdyby musel, tak by u mě nepochodil :grinning: dobrou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj u mě taky nepochodil :wink: maso každý den nedělám, přitom můj má taky rád sladké jídla a já na nákyp měla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přejeme všem hezký den.
Tak my jsme od včerejška u tchánů. Chystáme na sobotu na zabijačku. Ztra jedu s dětma domů a v pátek zase zpět. :grinning: auto ještě máme na opravě a tak jezdíme malým prďochem. Když jsem do toho skládala věci tak jsem myslela že s enám to tam ani všechn nevejde. Honzík seděl na předu, Míša vzadu a vedle ní korba od kočárku. Dětí mě bylo líto že tak musíme jet. :grinning: :grinning: :grinning: Zítra už budeme mít moje auto tak to bude paráda. :wink: Tak Míša v noci spala v pohodě za to Honzík to byla katastrofa. Konečně jsem měli s Martinem chvilku pro sebe a Honzík se vzbudil a ne a ne spát. :confounded: Dopoledne Míša nespala a teď už spí skoro 2 hodiny. Dnes měla na oběd brambora a od Hippu hovězí pyré. docela ji to šmakovalo. :slight_smile:
23. lis 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme dama z prochajdy a začíná tam něo padat :sweat_smile: Doufám,že do rána nenasněží. Koupila jsem Simči bodyna,ale dostane je až na Vánoce,co kus,to trošku jinak velké. Minule jsem tam koupila 80 a to jí je na tělíčko krásně a teď neměla,tak jsem vzala 86 a je to větší o hrozně moc. To nevadí,máme do zásoby. Paní na mě koukala jak na blázna,že ve 4 měsících jí kupuju 80 :slight_smile: když ona je hrozně dlouhá :grinning: Netuším,co bude nosit v roce,já právě myslela tu 80ku :grinning: Ale kdybych koupila značkové,tak je to zase o ničem jiném ty velikosti.

Dneska mi donesla kámoška ten Lamazáckej uzel,kupovala mi ho v brně a taky mističky a příbory pro malou. Taky pod stromeček. Já včera koupila troje krásný růžový ponožečky...Myslela jsem,že nic moc kupovat nebudeme,ale nakonec se to pěkně nakupí :grinning:
23. lis 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a jakej ten uzel je? Mně moc nenadchnul :sweat_smile: ale já bych si s ním nehrála, žeee :grinning: jinak já malé nakupuju hadry v obchodech a má taky velikost 80 a i 86 :sweat_smile: a zásoby nejsou nikd yna škodu :wink:
23. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no tak já osobne bych do plovoučky nešla,i když je hezká a líbí se mi,ale taky hodne známých na ní nadává...já chci lino všude,jen manžu napadlo,že do kuchyne chce dlažbu...to já teda nechci,taky známý na to nadávaj,že když jim neco na dlažbu spadne,tak se hned ulomí a hlavne jede od ní zima,tak to nene....taky tedka peníze na to nejsou,ani nevím,kolik by to stálo-myslím to lino na 5 pokoju a chodbu...no pár tisíc to bude...a stejne tak do roka chceme spíš delat decák,aby sme mohli malou co nejdřív přestehovat do svýho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a co se týče kobercu,tak jako kdyby sme byly jenom my s manžou,tak to je v pohode,to jde udržovat v čistote,jenže máme psa a to teda s ní nejde.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@ssimmikk a hlavne me holky štve kolikrát to číslování,sem koupila taky bodyna 74 a jsou jí tedka a nekteré je dokonce tip top,takže me uplne štve,když daj číslo,který by jí melo být za pul roku a malá to nosí už ted...hihi jsem pozadu,ale malý jsem zatím vubec nic pod stromek nekoupila,no budu muset nabehnout do města a neco sehnat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to jo,když koupím větší tak nevadí,kdybych vzala menší,tak by mě to štvalo. Já bych teda za bodyno z dětskýho obchodu 150 kč nedala.A levnější tady neseženu. Ale tyhle tady prodává paní každou středu,jezdí po více městech a myslím si,že jsou docela kvalitní a pro mě je hlavní,že to Simonce nic nedělá.Beru je od ní od
narození.Takže kupuju za 50Kč :grinning: A že nám ty holky rostou nějak rychle,nezdá se ti?? :wink:
Mě se zase ten uzel líbí asi jedinej z těch jejich hraček. :slight_smile: Podle mě je třeba ta panenka nebo motýl šílenej,ale každýmu se líbí něco jiného. Snad si s ním bude hrát,no,já bych si s ním hrála :grinning:
23. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my máme tigríka a me se teda velice líbí... :slight_smile:
23. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 vždyt´ říkám,každému se líbí něco jiného... :wink:
23. lis 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se ještě strašně líbí ta chobotnice,ale jsou to drahý hračky,no... :unamused:
23. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 jj mášm pravdu,jsou drahý,tak me uplne stačí jen tenhle tygr a víc nechci...
23. lis 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chobotnici jsme koupila v tescu za půlku, je boží a jak je velká :astonished: :slight_smile:na netu stojí i 800kč to bych teda nedala, ani těch 700kč :astonished: jinak máme ještě po Míši žirafu Aminu, dřív byla krásná oranžová a né jak je teď vyblitá :sweat_smile: a půjdu koupit ještě tu berušku na kočárek, má kousátko, vybruje a je velká, fakt bomba, už se na ní těším :slight_smile: a bodýčkoza 150kč bych nekoupila ani já, neblázni....kupuju ve slevách a světe div se, je to levnější jak někde u ťongů :wink: nedávno jsem koupila 6bodýček za 220kč :slight_smile: to bl super nákup, ale bohužel neměly už pak větší :cry: mamka mi koupila pro malou tři za 150kč a úplně super matroš a vše :wink:
23. lis 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tu aminu jsme myslela tak, že dřív vyráběli oranžovou krásnou a teď vyblitou žlutou :grinning:
@tasmailla1 no úpokud máte křivý země, tak se lino pěkně prodraží :frowning2: jinak já už teda koupím nějáký kvalitnější, když už ho budeme pokládat, jedna paní u které jsme byla měla lino, říkala, že ho koupily tenkrát ve výprodeji a fakt krásný, vypadalo to jako dřevěná podlaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: kachle jsou strašně studený, to je pravda, když mám otevřeno v noci do chodby z ložnice, tak cítím jak tam ten chlad jde a to můžeš mít vytopenej byt,. jak chceš a navíc cokoliv ti spadne, tak se kousek uštípne a je to hnusný :angry:
23. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=693369 holky tady mají levné lamaze hračky, objednala jsem tam na Vánoce pro Elinku i bráchovo Marečka :wink:
23. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... že včera nebyl dobrý den pro vyřizování na úřadech, to jsem měla tento správný pocit již včera ráno. inspekce práce - neví, zeptat se na pracáku. na pracáku - neví vůbec, nemá moc času, no byla jsem tam za naprostou blbku, co tam vůbec chci, když jsem na mateřské, prostě neotravuj.. na sociálce - je vůbec nezajímá, co si se zaměstnavatelem vyřídím. na sociálce byla paní aspoň příjemná a zodpověděla vše, co jsem se ptala, na VZP paní také úžasná, opět jsem zjistila, že zaměstnavatel ani na VZP nenahlásil, že jsem odešla na mateřskou :rolling_eyes:
Paní na pracáku má v popisu práce asi i "chovat se jak čůza". prostě klasická úřednice na hovno a na pár facek. Na co tam je, když nic neví ohledně výpovědí atd.... podle ní si mám najít právníka (ano, s příjmem mateřské si určo může maminka dovolit právníka). takže tak.
Neurologie Jindrovi dopadla skvěle, samá chvála :slight_smile: a dnes jdeme na kyčle.
Přeji krásný den všem a lépe naladěné úřednice ve vašem okolí :slight_smile: :wink:
24. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj, no to je klasika..já přesně takhle běhala před 10 lety a stále si to pamatuju přesně :angry: a na VZP jsem si i tentokrát raději chodila sama i teď jak budu končit mateřskou tak to dojdu nahlásit. Si představ i jsem to tady už kdysi psala že mi poslali že jim chybí na doložení leden, to jak jsem byla už na neschopence v těhu..takže prosinec co jsem nastupovala a unor tam měli v pořádku..no trošku bordýlek tam měli..nechápu, přitom to bylo stále na tu stejnou neschopenku..ale pak by to po mně chtěli doplatit
ale co, super že jste dopadli s Jindrou na jedničku, tak vidíš, je to kluk šikovnej..kyčle budou určo taky v pořádku.
24. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no tak to ti pěkně děkuju teda,jsem myslela,že už nebudu utráce,ale to jim tam přece nemůžu nechat :slight_smile: akorát nevím co objednat,housenku,chobotnici,slona?? :sweat_smile:
@druidee je to všude stejný,nechápu,proč tam ty baby dělají,když je to tak strašně nebaví :angry: Ať vám dopadnou taky ta dobře kyčle jako neurologie :slight_smile:

Jinak přeji dobré ráno,noc trošku lepší,ale stejně je to jiný než třeba před týdnem... I v noci pije dýl a hlavně dýl usíná. Vždycky se napije,usne,tak se uložím taky a za 2 minuty pláč a chce se zase přisát. Takže to je třeba na hodinu. Dneska postýlka zase neklapla :frowning2: Já doufám,že je to ta rýma snad,že je taková neklidná.
Dneska asi ani ven nepůjdeme,auta jsou bílá,ale nevím kolik je stupňů,rozbil se venkovní teploměr a já zapoměla kpupit. Nevím,jestli s ní nemám třeba zítra zajít k doktorovi,ale má jen rýmu a trošku kašle,jakoby měla v krku hleny. Z nosu jí neteče,jen tam má dost holuby a má je dost v zadu,tak nejdou vytáhnout a jde slyšet,jak přes ně dýchá,ale jinak nic. No uvidíme. Odsávačka jí nic neodsaje...Teplotu taky nemá. 2.12 tam jdeme na poradnu,tak nevím,jestli tam mám jít teď nebo počkat na příští týden...
24. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vidím,že běhání po úřadech jako vždy žádná sranda,je to asi všude stejné.Já když jsem sa byla jenom něco zeptat,tak paní (pro jistotu) nic nevěděla :angry: a ani sa nesnažila mně to zjistit :confounded: šak proč by sa namáhala,že :unamused: Jinak dnešní opět katastrofa,vstávali jsme po 3hodinách :angry: jak kdyby byl novorozenec,nechápu to,kde jsou ty časy,kdy sa budil 1x za noc,chjo,su total nevyspaná,malý je teď přes den protivný,to je děs :frowning2:
24. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena co já bych dala za vstávání po 3 hodinách. Asi na té změně spánku v tomhle věku fakt něco bude...
24. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj ,proč chodíte na neurologii?tak at kýčle dopadnou dobře,pak dej vedet,jak ste dopadli....
@ssimmikk no či máme podlahu krivú,to fakt nevím,to se pak uvidí...ale já práve bych chtela lino,co je podobný plovoučke,videla jsem ho u známý a je fakt boží...

jinka holky u nás opet hnusne,mlha a ven asi nepujdeme,malá tedka spí,tak sem vytepovala koberec v kuchyni,uklidila,umyla lednici auž na to peču...dopolko me napsala tchýne,že se stavej odpolko,že me přivezou adventní venec,tak doufám,že se moc dlouho nezdržej,to je tak ,když se nahládí v den návštevy....
24. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo, ty seš výkonná;) to já mám povit, že už vůbec nic nestíhám
24. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá spinká,tak jsem udělala ptáčky s rýží a už se cpu :grinning: Pak jdu složit prádlo a hodím nožky hore... Teď jak mám tu myčku,tak mě to v té kuchyni snad i baví,když vím,že potom smeju jenom pár věcí a né plnej dřez :slight_smile:

@tasmailla1 taky miluju,když mi někdo zavolá,za hodinu jsme u vás. Nebo ještě líp,když tady rovnou zazvoní. :angry:
Já půjdu taky dolina,ale jen v chodbě a kuchyni,do toho zátěžovýho,když už se to bude dělat,tak pořádně. Jinak chci v obýváku,ložnici a pokoji koberce,ale chápu,že s pejskem je to o ničem jiným. Já totiž budu radši desetkrát vysávat,než jednou vytírat. Nesnáším koště a mokrej hadr. Pak si koupím aspoň mop.

Dneska jsem si říkala,že vyperu záclony,ale prdím na to,nechám to na neděli,až bude chlap doma a hned mi je pověsí...a´t nemusím lézt po štaflích já...
24. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já práve mám radší stírat než vysávat,u našich máme všude lino a když jsme tam byla v září,tak jsem pořád vytírala,bavilo me to....a co se týče návštevy,která napíše a v ten den přijede,já to taky nesnáším,jen proste nejak nemužu říct tchýni,že nech nepřijedou,protože já jsem chctela,aby me udelali adventní venec,takže musím říct "jo přijedte"...ale nejak náladu na ne nemám a hlavne manža chodí každej čtvrtek s klukama na benbington,takže doma nebude a já sama s tchýní,no nechce se me bejt,tak doufám,že me daj venec a rychle pošupajdej pryč...
24. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je jak když to píšu já, akorát s tím rozdílem že ptáčky s rýží jsem dělala předevčírem :slight_smile:
koberec mám v ložnici a u dětí, když jsme budovali a já říkala že do pokojíčků chci podlahu a doprostřed pěkný koberec tak mi manžel řekl že kolik toho zbyde kolem a rovnou můžeme dát koberec a jsem ráda..přesně, já taky obden vysávám ale dostat se ke kyblíku mi dělá problem :sweat_smile:
záclony nemám, jsem v patře a kolem nás nikdo s patrovým barákem, ale mám něco jako závěsy aby mi to orámovalo okna a ty mám takové jarní a už delší dobu, tři roky určo tak chci změnu a chystám se na výměnu..a už jsem vytáhla ozdoby na vánoce..jen musím nejdřív umýt okna :unamused: :frowning2: :angry:
24. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo tak lednici mám taky v seznamu prací :sweat_smile: včera jsem přebrala jeden šuplík důležitých věcí do kterého pak co je rok dlouhý nešáhneme..takže to lítalo..jen jsem nechla krabičku co mi dělala Leni ve škole, krátce co se naučila psát. jsem byla nad ní dojatá. je to dno krabičky, přes to přelepený papír a na tom namalovaná hlava. asi její, blond s brejličkama, ty dřív nosila a zespoda napsané že mě má moc ráda a udělala mi krabičku na všechna moje přání a ty mi ta krabička splní..no a pár podobných věcí a šuplík jsem zase zaplnila :grinning:
24. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak to si nech na památku...u nás se taky najde plno zbytečností,které bych nejradší vyhodila,ale to muj manža nene,ten nejradší když všechno se ponechá a pak se človek pomalu nemá kam hnout,takhle to máme ve sklepe,je pekne plnej,snad se už tam nic nevejde,ale manža,že jsou tam veci,které by mohl ješte potřebovat...no skvelý....
24. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
dneska čtyřměsíční prohlídka+očkování.Slečna má 60,5 cm a 5.630 kg.Pěkně nám roste.Píchance obrečela,ale teď se mi zdá lepší,než minule,tak jsem zvědavá na večer.
Koukla jsem na te Rozbřesk a docela dobrý...i když mně i ta knížka přišla už moc,takový zplácaný a přehnaný..ale jako dobrý,no.I když do kina bych na to asi nemusela,radši si přečtu znovu knížky,ale četla jsem je naposledy na jaře,tak,abych nebyla za totálního cvoka:slight_smile:

@lebapa taky mám pár takových věcí,co mi Šimonek vyrobil a mám je různě vystavený po bytě,ty jen tak nevyhodím..
24. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak sjem naskok doma. Naši jsou rádi že nás zase mají asoň do zítra doma. :slight_smile: Tak jsem se dnes zastavila v albertu a udělala běžný nákup a narazila jsem tam na plyšové kostky pro Míšu. Je jich tam 9 ks kostek a 1 trojuhelník a stáli jenom 150,-. Tak jsem byla spokojená že už mám konečně jeden dárek. Jinak mě kámoška nabídla chodítko a odrážedlo co se dá předělat na takové to chodítko u které ho se drží a jde. Takže mám další dárečky. :slight_smile:
24. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa my máme nástěnku v pokojíku a tam dáváme co Honzík dělal ve školce. Když už je toho moc tak obrázky schovám do šanonu a různé krabičky a postavičky do velké krabice. Je mě líto to všechno vyhodit. :grinning:
24. lis 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek