• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak přišel manžel domů a ptá se mě,proč jsem plakala. Tak ne něho koukám a že mám prý hrozně červený a oteklý oči. Asi vpadáám dost příšerně po pár nocích co spím jen pár hodin,Jsem zvědavá,co to se mnou udělá po pár týdnech :grinning:
24. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 koukni na matýskův ráj, tam to mají ještě levnější :slight_smile:
24. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna jsme zde objednali PFka http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=838821 snad budou mít úspěch :slight_smile: z úřednic jsem se už oklepala. příští týden pokračování... V sobotu máme vítání občánků, pak si zajdeme na oběd. Jinak práce, práce...
:slight_smile: neurologie dopadla výborně, Jindra krásně dohnal "svůj věk" a je moc šikovný, už tam nemusíme. Dnes na kyčlích taky pochvala. Jindra se tomu vyšetření zase smál. Takže super a už tam také nemusíme.
Pořídila jsem rukávník ve 2ks "rukavice" na madlo kočáru a je to paráda. ruky krásně v teplíčku :sunglasses:

Jindra se mi po prvních příkrmech zacpal na 3 dny, tak jsme od mrkvičky zase vycouvali k mlíčku a večerní kašičce. není kam spěchat :slight_smile: už mu občas dávám do ručiček lahvičku s oušky, tak ho to strašně baví, že si to může dát do pusinky a ucucávat vodu nebo čaj :grinning: sice je pak celý pocintaný, ale to vůbec neva :slight_smile:
24. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tasmailla1 Marti, na neuro jsme chodili, protože měl Jindra nějaké novorozenecké křeče v pravé polovině tělíčka. tak se hlídalo, zda se to bude opakovat, jestli to nemělo následky či zda se neprojeví epilepsie či jiné věci. mohlo to být reakce na zvýšený cukr v krvi, či na cokoliv (císař, stres, nezralost...)..... vše je v cajku :dizzy_face:
24. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tý jo díky blžícímu se adventu nemám vůbec čas na PC :zipper_mouth: tak doufám že se všichni máte hezky a jste zdravý :slight_smile: já ve volných chvilkách furt něco vyrábím, jsem ujetá na vánoční výzdobu
24. lis 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee taky jsem si pořídila rukávník na kočár, snad brzy dorazí a jsem ráda že ti vyhovuje, tak snad bude i mě :slight_smile: mě nabaví věčně sundavat rukavice a s nima nějak nic neumím a ruce i přes ně zebou :frowning2:
24. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jj, taky jsme měli magnetické lišty a dávaly si tam holky výrobky..co mají pokojíčky nové tak tatka zakázal cokoli vrtat do zdi :unamused: ale místo těm lištám určo najdu, jen je nebudu asi montovat sama jako většinu kolem, tohle chce fakt na hmožděnky..Honzímu se určo budou hodit, teď už jsou holky slečny..výrobky schovávám, mám toho ale už plnou skříň..stačí co každý rok donesou na konci školního z výtvarky a to nepočítám co vyrobí doma a na keramice..bohužel kolikrát výkresy chtě nechtě musí do koše..půdu už nemáme :grinning:
24. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee taky jsem chvíli přemýšlela nad těmi oddělenými, ale nakonec jsem vzala v kuse, uvidíme co pořídím za golfáče
@zup dneska jsem viděla u nás první ženskou která ten rukávník měla taky..takže jsme dvě cca na 2000 obyvatel :grinning: co vyrábíš? dej inspiraci..my začali doma s vločkama, měla jsem z jara doma takový něco jako pěnový papíry, dělaly jsme z toho motýli a kytičkový pás a sluníčko s mráčkama..musím dokoupit nový. zatím mám vločku a hvězdičku na květináči od Leni, musíme se do toho vrhnout..letos po milionu let půjdeme asi do matné něco jako zlaté. no uvidíme jak to dopadne nakonec, jsem schopná si to okouknout jak to bude a ještě to změnit.ale to myslím že nebude třeba a holky by mi to asi už nedovolily :sweat_smile:
24. lis 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee taky si chci objednat ty dvojdílný, prootže má golfky Peg Perego Pliko P3, tudíž oddělený madlo :slight_smile: na kolik tě ty oddělený vyšly? Kde jsi kupovala? :confused:
24. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa to je mi fuk že budu za exota hlavně že mi bude teplíčko a sehnala jsem ho za 135 Kč což myslím že je úžasná částka :slight_smile:
no udělala jsem adventní věnec, věnec na dveře, vázané stromečky, květináče a truhlíky na okna :slight_smile: letos mě to nějak chytlo :slight_smile: akorád že každý den stihnu je jednu věc někdy ani ne celou :zipper_mouth:
24. lis 2011 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a co dvojitý holky?
24. lis 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a moji miláčci,abyste viděli jak rosteme :slight_smile: já mám teda většinu fotek na FB, jestli chcete najděte si mě Zuzana Pilařová Fialová :slight_smile:
24. lis 2011 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
pusina naše
24. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zup ži jo, krásný, jsi moc šikovná, já dělala věnec loni poprvé, letos se na něj taky chystám a zdobily jsme ještě koule na věšení..no dvojitý si můžeš koupit i ten rukávník, na každou ruku kapsu extra. bud tento prodám nebo možná koupím golfáče s celou rukojetí..min. chci ale aby šly ty rukojetě polohovat. na Baru jsem měla ABC golfáče a ty šly a bylo to super..ted jsem jela kousek kamarádky chicco a bolely mě ruce, u nás ho mají pomalu všechny mamky, jinak je super. ale já bych si ho nekoupila už proto že ho tady mají fakt všechny..no kvalitních jiných se určo najde..
24. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup tak to se kouknu..teda ty máš blondýnečku náádhernou a klučik taky, jsem se pobavila jak mu teče slina..odkud já ti to znám :grinning:
24. lis 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lebapa sis mě přidala na FB? neznám vaše jména :grinning:
24. lis 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup nn, musím tam kouknout..případně jukni na moje..Lenka Hermanová (bohužel musíš na starší :grinning: )
24. lis 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já golfák prodala bráchovi jako byl super, byla to Zekiwa a měl právě i ty plohovací rukojeti, byl prostornej, velikej s velkýma kolama, pohodlnej, ale vadili my ty dvojité rukojetě špatně se s tím jezdilo, nešlo to 1 rukou, takže s deštníkem nebo s NIky co se mě drží za ruku to nešlo :frowning2: tak jsem si koupila použitý Jane Nomad a snad budu spokojená, je ještě lehčí a má spojenou rukojeť
24. lis 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no někdo si mě přidal MIchaela S. tak nevím kdo to je :grinning: snad někdo odtud :grinning:
jdu si tě najít a pak mažu spát už je moc hodin a teď chodím spát děsně dlouho a ráno jsem hotovson, ještěže nevstáváme do školky :zipper_mouth: Niky má stále antibiotika
24. lis 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa hmmm tak pod názvem Lenka Hermanová je vás tam nějak moc :zipper_mouth: tak nevím kterou :zipper_mouth:
24. lis 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no jsem vůl mě nenapadlo že tam máš stejnou fotku jako tady :grinning::grinning::grinning:
24. lis 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já se taky odtajnim :grinning: Michaela Slodičáková, jsem tam přece jen víc než tady
24. lis 2011 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup už jsme si se přidaly :slight_smile: nebo teda ty mě..
já tam teda moc nechodím, spíš chlap, ale asi se budu muset víc naučit
@myschka jdu si tě najít
24. lis 2011 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ...
u nás opět mlha jako hrom... a to jedu k zubaři ... hlava mě bolí jak střep .... to bude dneska den ... :grinning: Tak na mě myslete, aby mě to nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: Páá a všem krásný víkend bez bolavé hlavy :grinning:
25. lis 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka soucítím s tebou,já jdu příští týden. Bolest hlavy neštěstí skoro nevím co je...

přeji dobré ráno. Dneska noc dobrá. Vydržela jsem a nechala malou v postýlce po nočním kojení fňukat a vrtět se,pak si povídala,pak zase fňuala... No trvalo to pokaždé tak 20 minut,ale spala v postýlce.Vstávala v 0,4 a v 7 jsem si ji vzala do postele,teď ještě dospává. Ale bylo mi jí líto,vždycky když začala jako poplakávat,tak se rozkašlala a bylo slyšet,že je v krku zahleněná,tak počkám až se vyspinká,nakojím a jdeme k dr,ať ji aspoň poslechne,jestli to nic není a třeba nám něco dá. Chuděra,kdyby si aspoň uměla odkašlat. :unamused:
Přišly nálepky na auto se jménem,objednával manžel,já bych teda vybrala jinou,ale dejme tomu... Ale hlavně se uklikl a objednal dvě stejné :grinning: Akorát jiné písmo.Takže tady zkusím prodat a když nikdo nebude chtít,tak tady bude ležet :slight_smile:

Včera přišla pozvánka na vítání občánků na příští sobotu,tak jsem zvědavá,jakou dostanu barvu karafiátu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa ahoj Leni, no já si nemůžu pomoct, ty na těch fotkách vypadáš jak starší ségra než mamina od 3 dětí! vypadáš báječně :dizzy_face:
25. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ahoj, tak ať Tě zubař moc netrápí a hlava brzo přejde. mlha je i tady.
@misi.21 :grinning: ony se ještě dávají karafiáty? :grinning: :grinning: my jdeme na Vítání zítra, snad prcek dostane aspoň nějakou drobnost, prý to trvá 10minut a je to pro každou rodinu zvlášť. no nás tam bude max 5 lidí :grinning:
Maličká si na spinkání v postýlce zvykne. vydrž pár dní. Co jsem zjistila, tak prckovi se tam začalo spát lépe, když jsem pod něj dala měkkou deku, prostě tam má takový pelíšek. on teda s námi nikdy nespí. jen občas dopoledne si ho k sobě vezmu :slight_smile:
25. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to se ti to teda sešlo, přejeme aby zubař i bolení bylo brzo za tebou..

@druidee jé děkuji, to jsi mě potěšila..jen mě trápí ještě ty kila, ale si říkám že na jaře když to dolů nepůjde začnu radikálně na nich pracovat..ty roky a třetí porod mi holt nikdo neodpáře, samo to už dolů nepůjde :frowning2:
my to měli na vítání cca na 20 min. všichni dohromady, byly tam čtyři dětičky, starosta řekl uvítání, pak si chodila zdrv.sestřička pro mimi do kolíbky a než jsme se podepsali vyfotili ho..takže to bylo raz dva a focení u postýlky další jsme nestíhali protože taťka sledoval hodinky a jen to skončilo letěl rovnou do práce.
@misi.21 já dostala jinou kytku, jen si teď zaboha nevzpomenu jak se jí říká, zapomněla jsem jí u našich, ale mamka se o ní stará líp jak já, prý je pořád pěkná :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee u nás jo :grinning: přece neají růži za 40 Kč :grinning:
Já malou v posteli kojím a pak vždycy vrátím do postýlky,ale po posledním kojení,když jde už chlap do práce si jí tam většinou nechám... To jen teď pár dní tam vůbec nechtěla spát. Já mám pod ní zavinku,ale možná deku vyzkouším...Ta kokosová matrace je fakt tvrdá.
Tak k dr nejdeme,protože jsem blbka a blbě jsem se podívala.Jsou tam dneska do 11 a mě o půl Simča vstávala. Odpo jsou akutně nemocní,tak nevím jestli mám jít,aby ještě nechytila něco horšího,ale zase by nás hned vzali,nemusela bych tam čekat v čekárně...a netuším,kolik tam bývá takhle odpo lidí,tak to asi zkusíme.

Simča si povídá v obýváku v postýlce s hračkama,jedla naposledy v 6.30 a zatím se nijak nehlásí :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a mě zase chytly moudráky,tentokrát 2. To jsem moc dlouho klid neměla teda... :confounded:
25. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek