• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 zkus tam zavolat, třeba ti dr řekne v kolik přesně máš přijít a pak tě vezme bez čekání, takhle jsem to taky měla domluvené s tím naším. Honzik se mi probouzí, taky jedl jen ráno ale až v sedm :slight_smile: myslím že jak otevře oko začne řev, dává si pozor na to aby se obral o dlabanec :grinning:
25. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás krásne svítí sluníčko....asi pojedeme na prochajdu....
@misi.21 hihi my dostali na vítání ružu... :wink:
@zup moc pekná práce,jak si ozdobíš bydlení,já na tohle nemám ani čas ani talnet,adventní venec sme dostali od tchána,on je delá a pak ozdobení bytu mám koupený umelý venec na dveře od minulýho roku,tak ten povesím a ozdoby do okna povesím začátkem prosince,ty mám taky kupovaný...jinak na FB jsem si te dala za přítele,kdybys podle jména nevedela,kdo to je... :wink: :wink: :wink: :wink:
@hradilenka tak hodne zdaru u zubaře,me to čeká až v lednu,už se na to teším.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@lebapa hihi nic si z toho nedelej ,z tech kil,ty mám taky a už bohužel dolu nejdou,tak až budu moci neco delat,tak se do toho pustím,ted když kojím,tak mám starch,žebych stratila cvičením mlíko,nebo by me ho malá odmítala pít po cvičení...
@misi.21 tak at je malý brzo líp...
25. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: tak to jsem zvědavá zítra, zda obdržím nějakou květinu a jakou.. pak písnu :grinning:
ty matrace jsou fakt tvrdé..já bych na tom spát nechtěla :unamused: tak pod Jindru podkládám velkou deku z mikroflísu a je to fajn :slight_smile:
25. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... tak jsem u zubaře v křesle strávila 3/4 hodiny a dělala mi 3 zuby ... za 3-4 měsíce mám přijít znova, že se zuby při kojení víc kazí ... tak mám jest vagóoony tvarohu a jogurtů. Děkuji Vám za podporu .. a doktorce za injekce ... jinak bych to nedala :grinning: :grinning: :grinning:
Holky udělala jsem dobrý nákub v tesku .... měli tam slevněné bodýčka .... tak jsem nakoupila 15 ks a vyšlo mě to na 25,-Kč jedno a jsou pěkně barevné .... tak opět lůžová a čeblená :grinning: Tak tam vleťte bylo na to 50% a já měla ještě slevu 100,-Kč na kupónek na oblečení .... koupila jsem vel. 6-9m, pak 9-12m a pak 18-24m. Měli tam i jiné slevy na oblečení pro dítka ... jen já to nepotřebuji jsem zásobená.
Pokud vše klapne jak má, tak budeme mít prodaný byt což jsem ráda ...
@druidee Pak dej vědět jak to tady probíhá to vítání .... :grinning:
@zup pěknýýý taky dělám takové ptákovinky ... ale na to musí být čas a nálada ... a teď co jsem doma s malou, tak nemám ani kde sehnat matroš .... a vánoce taky milujuuuuu :grinning:
25. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauec,tak housenka od Lamaza objednaná za 32O i s poštovným,to je docela dobrý,nebo ne??
Zítra půjdeme na chvilku ven,musím na poštu,chlap jde do práce,tak oběd u tchánů se odkládá na neděli.
@hradilenka škoda že u nás tesco není,bych tam pro bodyna hned vlítla,v našem městě nedostatkový zboží :angry:
25. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám jiné věci na starosti a bulvár čtu jen pro relax. ale z toho, co jsem dnes shlédla o I.Bartošové je mi už nějak dost smutno (její vystoupení v kasínu) to je mi jí už hodně líto, co si k ní lidé dovolují.. :frowning2: nejsem její fanda a její bulvární styl komunikace s okolím a vůbec vše, nad tím jen kroutím hlavou, ale tohle je už trochu moc.
25. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jéé ty slepice jsou super :slight_smile: o tom tescu mi ani nepiš. já dneska na rychlo musela pro sunar, nějak jsem si to špatně odhadla jak už nekojím tak jsem to vzala na poděbrady a tam tesco budou teprve otvírat 1.12. nové, to kdybych věděla tak by jsme jely na kolín.. :frowning2:
byli jsme se dneska fotit, fotečky budou v uterý a moc se na ně těším. Honzík byl za modela, moc mu to tam slušelo. nechala jsem ho vyfotit na bříšku jako tatku a zádíčkách a když jsme se oblíkali tak jsem k němu položila kombinezu a on si s ní začal hrát a hrozně se tomu smál..fotačka popadla ještě foták tak mám nějakou fotečku ještě navíc :grinning:
@druidee já speciáně o ní už jakou dobu nečtu, na tohle jsem se ale podívala a mám z toho trochu smíšené pocity..víš co, myslím že jak tam losovala že jí ještě upír krejčí chtěl zachránit aby to nebylo až tak trapné ale má přeci i toho přítele a jestli jsou trošku pri smyslech měli se doma dohodnout a nikam neměla chodit. myslím že to vzala čistě kvůli penězům a že do této role se staví sama. a jak tam na toho pořadatele docela spustila co blbne že ona není superstár, bylo vidět že ho to zaskočilo, pak se nemůžeme divit že si tam z ní dělali srandu..za chvíli tímto způsobem si jí budou zvát jen kvůli tomu aby si z ní mohli střílet a ona jim to dovolí jak je vidět
25. lis 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka s tím bytem negratulujeme předem..až po podpisu..jen držíme pěstičky pro štěstí aby to vyšlo :sunglasses:
25. lis 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Díky si moc hodná ... s tím teskem mě to mrzí ... ale zase budete mít krásné fotečky už se na ně moc těším až je uvidím ... i my se chystáme, ohoz jsem Niki už koupila jen ještě nejsme rozhodnutí kam se půjdeme fotit ... Nejde ani tak o to kolik to bude stát ... ale aby to bylo hezký že? .... Je to přece jen památka ... :slight_smile:
25. lis 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, právě..čas strašně letí..mě mrzí že jsem se nevykopala po dva roky s holkama vyfotit..až budu mít tyto fotky dám sem co se fotím skoro teda každý rok s holkama..od Leni 4 měsíců,takže už mám pěknou zbírku fotek a ukrutně na nich ty děti rostou..nejdražší je vždycky ta original, kopie už pak tolik ne..tyhle co jsme fotili dneska pry vyjdou asi na 350 :unamused: chci jednu nechat dát na polštář a dostane ho tatka od ježíška do kamionu..vždycky tam měl naši fotku ale ted mají zákaz mít cokoli za oknem..bude koukat :grinning:
jo s tou akcí jsi mi připomněla tuším až do 8.12 mají v drogerii teta huggies pleny modrý comfort či jak jim říkají to maxi balení za 299,- a s kartou za 279,- je tam skoro sto plen a ubrousky v krabici 3+3jakože zdarma za 199,- tak se tam asi v týdnu vydám
25. lis 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj v tetě jsem taky na to koukala ale já mám tolik plinek i ubrousků že nebudu kupovat nic ... ještě mi přišla slevenka na nákup 100,-Kč .... při nákupu nad 500,-Kč tak chci tablety do myčky a nějaký prášek na praní a je to.
Tak u nás si bere za jeden stisk spouště v ateliéru s úpravou a retusší tuším 180,-Kč ... tak 10 záběrů a máš 1800,-Kč docela mazec ... Jsem zvědavá jaký ty fotky budou abych nebyla pak naštvaná ,,,,, :angry:
25. lis 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky inspirace na focení ... něco takového by se mi taky líbilo, ale mám strach že tady na maloměstě to foťák nedá ... krásný fotečky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sweetkitten/album/uz-jsme-konecne-tri-od-profika/
25. lis 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nám ty fotky jen ořízne a hodí takový lehce rozmáznutý rámeček a tím to asi hasne..jo umělci to nejsou, ale nemusím nikam jezdit. Hned mi je ukázala na tv a vybrala jsem si z x záběrů. budeme mít tři fotky 15x21 a asi 7 fotek 10x15 tam už bude většinou Honzík sám. 1800,- to je teda fakt mazec, jedině zkusit třeba dvě a pak až postupně další. koukala jsem ale kam všude si dneska můžeš ty fotky nechat dát..novinka pro mě bylo těžítko a pokladnička..taky mi ukazovala jak se dá dát foto na lehoučkou desku, bez nutnosti rámu, snad by se to dalo dát i jako nástěnka max tam měla 70x100 cm, jenže nám by se to asi nikam moc nehodilo
25. lis 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ono jde spousta těch fotek různě použít ... a něco je fakt povedené a můžeš to dát třeba babičkám jako dárek ... my tak dali našim loni maxi plakát jak jsme byli společně v Alpách ... už zarámovaný a udělalo jim to velkou radost.
25. lis 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu chrnět dneska toho mám plný kecky ... dobrou zítra :grinning: Páááá
25. lis 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ona je už troska, je vidět , že sotva mluví a neví vůbec co se kolem ní děje. Je mi jí líto ale zase musím říct, že ona si to dělá sama. Já teda bulvár od určité doby vůbec nečtu pač se jen nasíram :sunglasses: :wink:

@hradilenka krásný fotky, taky jsem na ně koukala- ká taky řeším kdy se půjdem fotit a hlavně ke komu. Loni jsme dali takový prachy a fotky nic moc a naši dvorní fotografové už nefotí :frowning2: a to jsme měli tak krásné těhu fotečky, Adélku jako malinkou a každý rok vánoční a za pár korun. tady stojí balíček 10 fotek od 1000,- výš :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. lis 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka miminko je na nich teda úžasné, to už musí být paní fotografka speci na takové mimi, tady neměla nic, a tak necháme Honziho vyfotit třeba za rok v kostýmu čarodejnice po ségře :grinning:
taky jdu do hajan,to jsem si říkala že sem jen kouknu..dneska jsem cestovala a před chvílí dožehlila, to zas bude v noci vstáváníčko
@myschka jj, taky si myslím že si to dělá sama, jinak takové zprávy taky nečtu, mě ti drtí že někomu pořád dokola stojí zato lidi špehovat kdo kde s kým..každýho věc si myslím já..a stále jsem v údivu že jim se to musí vyplatit, podle toho soudím že stále to národ čte :angry:
25. lis 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, máš naprostou pravdu. dělá si to sama, to stopro. také bulvár nemám ráda, je založen na škodolibosti a lži. ale fakt občas zabrousím - protáčím oči :confused: :grinning: .. dnes jsem po delší době neodolala :slight_smile: ona je fakt naprosto mimo.. ale dnes jsem jí poprvé litovala, hm.
@lebapa no, naše babi už xx let pravidelně musí mít páteční blesk kvůli TV magazínu a kvůli tomu má "neskutečný přehled", co se kde děje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moje matka už bulvár začíná kupovat taky... žeby hold babky v důchodu podporovaly čtení bulváru? věřím tomu. drby od sousedky v dnešní době nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. lis 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... tak super ráno ... probudila jsem se s knedlíkem v krku .... :confounded: doufám že to nechytí Niki .... a doufám že to u mě nebude mít takový průběh jako vždycky ... jsem úplně ko a nemůžu nic dělat ... z nosu mi teče proud slizu, nestíhám doplňovat pap. kapesníky a leje ze mě jak z Vo..a :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka
@druidee
@lebapa koukám věčné téma Bartošová .... bulvár mě nezajímá noviny nekupuju žádné ... jen sem tam tady na netu na něco natrefím a nebo ve VIP zprávách ....právě včera jsem jí v nich viděla .... není nad přímý projev :grinning: ... a mám na ní ten názor, že je úplně blbá .... má IQ houpacího koně ... když tohle předvádí v přímém přenosu a na veřejnosti ... kdysi byla " normální " ale nevím co se od jisté doby stalo, ale příjde mi jak postižená ... asi si vychlastala mozek. A i když jí někdo požádá aby zazpívala naživo ... je zpěvačka, tak by to měla dát bez problémů .... zpívala hůř jak hvězdná pěchota v superstár ....a navíc si u vlastní písničky nepamatuje ani text ... prostě ostuda .... se divím že po tom všem co už předvedla jí někdo chce na vystpoupení. :zipper_mouth: Já bych za její vystoupení nedala ani 1,-Kč ... ale pro bulvár je taková postavička k nezaplacení ..... :grinning:

Dneska dělám řízek , šťouchačky a nějaký kompot ... co Vy? :confused:
26. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jejda,tak at´ ti je brzo líp. Ted´ je na takový bacily počasí,no...Malá bude mít z mlíčka protilátky,tak snad bude v pohodě.
My byly na poště,tak si malá schrupla,jenže ted´ nemůže zabrat a plače.Tak uspávám a uspávám...
Chlap je do večera v práci,tak nevařím.
Zítra už je první adventní,co? Mazec :slight_smile: Za chvilku nám ty děti budou běhat :grinning:

Holky už máte vyřízenej ten rodičák? Já to chtěla mít do konce měsíce z rku,ale nějak nestíhám :sweat_smile:
26. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeju pěkný den,i když u nás je furt hnusně,sluníčko v nedohlednu :unamused:

@misi.21 ani mně nemluv,já to taky chtěla mět do konca měsíca vyřízené a zatím nnn :zipper_mouth: ale už sa tam chystám,všecky papíry mám doma,tak enom sa dokopat a donést to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co u mudr.,byli jste?
@hradilenka mňam dala bych si :wink: já peču kuřátko a zemáčky :slight_smile: ať je ti brzo líp!
26. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím bulvárem - já to teda nesleduju vůbec,to musí asi ty novináře fakt bavit,furt někoho špízovat a vymýšlet co nejpeprnější články :unamused:

@druidee ani mně nemluv - Blesk bych si v životě nekoupila,ale taky tchýňa si ho kupuje + podobné pi.oviny jako Rytmus života a jiné co nejvíc bulvární,taky aby měla přehled :sweat_smile: taky vždcycky říkám,že místní drby jí jsou málo :confused:
já to nechápu fakt,ať si každý dělá co chce a nestará sa o druhé, tady je to "sranda" sledovat jak sa v ulici tchýňa s někým hrozně "kámoší" a v zápětí ju zdrbne před někým jiným :confounded: takové lidi fakt nemosím
jo já na vítání dostala gerberu :wink:
@lebapa
26. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo tu housenku máme doma :slight_smile: kdes to objednávala? tady na tom mimibazaru jak dávala myschka tip? cena super,já za ňu dala víc :frowning2:
26. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky zvažuju focení,at je nějaká památka. Sehnalas v tescu tu santovskou čepičku??
26. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já jí koupila nakonec na aukru... A taky jsem koukala co Lamazáckejch hraček je tady,ale já chtěla novou :wink:
26. lis 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup moc krásné věcičky děláš,jsi šikulka :wink: já jsem si chtěla udělat adventní věnec,ale už to teda nestihnu :angry: ,když advent začíná už zitra
a krásné dětičky máš :slight_smile:
26. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj já taky kupovala novou,ale myslím, že mě stála 400 :unamused:
26. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rukávník jsem si objednala cca 16.11., a ještě nepřišel :angry: :angry: tak zatím mrznu :cry:
26. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky jsem přemýšlela nad focením,ale naše lejdy jak vidí foťák nebo kameru,tak ihned zvážní a nezasměje se a nezasměje,to jí musíme rozesmívat a trávíme u toho dlouho,aby byly aspoň nějaký fotky s úsměvem,Jak foťá schovám,je zase vyřehtaná...Tak asi počkáme,až bude starší.
26. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek