• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena a kde si ten rukávník teda objednala??
26. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom webroučku,týden se nic nedělo a předevčírem mně volala paní z tama,že to odešlou nejdřív! v úterý 29.,protože jim nepřišla miska,co jsem si taky objednávala,chjooo. Kdybych to věděla,tak objednám jenom rukávník a už by tu asi byl. Já už myslím na ty příkrmy,že sa to blíží,tak jsem Fiťovi objednala misečku na papání :dizzy_face:
26. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 co v noci,spali jste? my opět děs běs,už kolikátou noc, furt je hore a chce jenom prso,párkrát cucne a spí,jak předělám do postýlky - tak hysterák :confounded: :confounded: :confounded:
doufám,že je to nějaké přechodné období,jinak mě brzo jebne :unamused:
26. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás opet hnusne a i prší,no fakt hruza,já už bych byla možná ráda,kdyby snežilo...
@hradilenka my dneska meli knedlik,uzený a špenát...
@misi.21 no já mám všechny papíry už doma,takže to jen donést na pracák,ale zatím jsem tam nebyla,musím to zmáknout začátkem prosince,mám na to ješte čas,rodičák buudu mít od pulky ledna...

No holky,tak já taky nesleduju bulvár...občas přečtu správy na internetu,ale jinak bez toho dokážu žít...:slight_smile:
26. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak ti to měli poslat na dvakrát,ne??Však kdyby zaplatili jedno poštovný,tak by je to nezruinovalo. Ale zase aspoň že ti zavolala a víš co se děje. Já už mám pro Simču misky a příbory z IKEI. Tak to dostane pod stromeček a v lednu začínáme :grinning:
Spaní u nás zase dobrý. Včera vstávala 3x a dneska 2x. V postýlce spí celou noc. Nevím,co to mělo znamenat,že tam nechtěla být,ale teď 2 noci zase dobrý,tak uvidíme,jak to půjde dál...

Holky máte už jídelní židličku?? Já nevím,jakou koupit. Nějaká rada podle čeho se to vybírá?? :sweat_smile:
26. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 no mně mateřská končí koncem prosince :cry: už bych měla na ten úřad zajít...
co tchýně? zdržela se? :grinning: :grinning: jsem si na tebe vzpomněla,když tá moja tchýňa mě volala dolů (bydlí pod náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel :angry:), ať tam jdu s malým, přišla jí návštěva (2 sestry!), tak jsem si říkala,to určitě,budu poslouchat ty jejich tlachy,ne :unamused: nejsu blázen,nešla jsem tam... :wink:
26. lis 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky jsem si říkala, že to mohli poslat na dvakrát,asi šetří no :sweat_smile: a mně umrznou brzo ruky..
tak to je super,že v noci dobré,já doufám,že aj nám se to spraví k "normálu" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my taky v lednu budem začínat,už se na to docela těším :wink: židličku mám takovou obyč z IKEY,ale nevím teda,jestli nekoupit nějakou lepší,kvalitnější... ale taky nevím,podle čeho se to vybírá...
26. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no hele a pak po mateřský nebudeš mít ješte dovolenou?pokud si před tehu pracovala,tak máš na to nárok,mne to poslala domu naše učetní,že budu mesíc čerpat dovolenou,takže mateřská me končí v pulce prosince,pak nastupuju na mesíční dovču do pulky ledna a pak nastupuju na rodičák ..i když moc nejsem nadšená s tou zmenou,která se chystá od novýho roku...ce se týče 3-letý varianty tak to bude pekne na prd....njn jak tady byla tchýne,tak se zdržela 10 minuit,že má ješte spoustu práce,takže dovezli venec a pomalu šli pryč,ale nezapomnela říct,že od unora je v duchodu,tak bude chodit si pro kočár a bude vozit malou,už mám z toho radost,ale jak ji malá nezná,tak tchýne na ní tutli-mutuli a malá začla pekne řvát...tak jsem zvedavá,jak si pak na ní zvykne....
26. lis 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já zatím na židličky vubec nekoukala,když ji budu ze začátku krmit,tak zatím postačí lehátko od fisherprice,ale pomalu budu muset juknout na výber židliček...ty jo,já už se teším,až budem ty naše cácorky krmit,to bude ze začátku pekná bžunda....snad všechno kolem bude od mrkve,jen v pusince mimísku nebude nic... :grinning: :grinning:
26. lis 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
židličku máme po Šimonkovi a je polohovatelná od 6.měsíce.Zatím ale na příkrmy nemyslím,jsem ráda,že kojím a stačí jí to.
Rodičák mám vyřízený,mateřská mi končí 19.prosince.Akorát to moc nechápu,jelikož o rodičák prý žádám od 1.1...a co jako těch 12 dní v prosinci...?Nějakou dovolenou teda taky mám,tak možná to je tím.
26. lis 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 vidím,že ty tchýně by si mohly podat ruce :grinning: :grinning: :grinning: všechny stejné :wink: tulituli dělá i ta moje na Filípka :confounded: a malý na to taky uáááááá :slight_smile: :slight_smile: řve
do práce jsem chodila,na mateřskou jsem šla z práce,ale pak mně skončila smlouva,takže nárok nejspíš nemám a navíc nějakou dovču mně proplatili
26. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, co knedlík? ustoupil? já šla spát s mokrou hlavou, tak jsem se ráno cítila podobně.. IB je nemocná. měla jsem pocit, že si z ní ten Pásek či kdo udělal totální prdel, je mu jasné, že ty směnky mu nikdy nebudou proplaceny, takže takovéto znemožnění bylo pro něj asi nějakou satisfakcí? kdo ví, je mi to jedno. přišlo mi, že jí schválně něčím nadopovali-někdo z jejich "přátel". a ten jakýsi její nový přítel-bodyguard, nechápu, že dopustí, aby vyšla na veřejnost, ještě k tomu na vystoupení v takovémto stavu.. ona by potřebovala dlouhou psychiatrickou péči a né parazity a rádoby celebrity a zlatokopy, co se na ní vozí a nechají se zviditelňovat. ale jádro pudla je v ní.. :zipper_mouth: no nic, to my nevyřešíme. jde to s ní z kopce a chvílema dost strmě :confounded:
Marti, v BpH mají vítání občánků moc hezké, tak až dostanete pozvánku, jděte. holky v krojích zpívají a povídají krásné říkanky, dostaneš kytičku a malej dostal gorilku co drží srolovanou deku :dizzy_face:. nebylo to strojené, ani utažené za vlasy a malej koukal jak baterka na to všechno :grinning:
@slena jj, přesně. "já bych si s Bleskem ani p.del neutřela" :grinning: :sunglasses:
@slena
@misi.21 tak u nás dávají taky gerbery :sunglasses: oranžové.
26. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee :grinning: jj já taky ne :wink: a taky jsem měla oranžovou gerberu :slight_smile:
26. lis 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky oranžovou? tak mě napadá, že teda v celém Zlínském kraji dostanou mamči to samé :grinning: :grinning: :grinning: a měli jste to hromadné, všichni mimísci, nebo také pro každou rodinu zvlášť?
26. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to bude tím krajem :wink: nás bylo 6 dohromady, bylo to asi 40 minut,taky tam měli malé holčiny říkání,zpívání atd. A před nama bylo 6 mimin a po nás dalších 6, takže to bylo po 6 na etapy :slight_smile: musím si zajít pro fotky na úřad,už sa tam chystám víc jak týden :zipper_mouth:
26. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy,Simonka usnula ve 13 a spala do 14. Pak usnula v 16 a spí ještě teď. Jsem zvědavá,co budeme dělat v noci. Spát asi sotva :sweat_smile: Ale nemám to srdce jí vzbudit,když jí vidím,jak je spokojená...
26. lis 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé,ta si teda vyspává :slight_smile: s tím focením to máme úplně stejné,řehtá sa na celé kolo,ale jak vytáhnu foťák nebo mobil,že ho vyfotím,tak už sa nesměje...
26. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojda, taky už pomalu řeším židličku. ráda bych tu dřevěnou rostoucí, viz např. :http://www.dampex.cz/jidelni-zidlicka-eanOB201-skup53.php, ale je jich spousta druhů a značek a né všechny splňují normy bezpečnosti. test židliček je na D testu. jestli se mi to podaří nějak stáhnout, pošlu Ti to, jestli chceš. mám tam předplatné.
26. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky
26. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme dnes byli za ségrou v nemocnici a jako holky co se mi stalo, jsem z toho byla na prášky a nadávala si do kráv ještě pěknou dobu, úplně se mi udělalo špatně
mám filipa ve vajíčku v té zavince od emitexu a tam jsou pásy přes ten spodní díl, tak aby mu nebylo teplo na pokoji tak jsem ho odepla a odkryla, pak jsem ségře pomáhala umýt vlasy no a chtěla si je vyfénovat, tak jsem vzala tu sedačku a ona se mi vyvrkla z ruky a filip mi vypadl na zem :zipper_mouth: taková řacha jak kráva a ticho, ve mě by se krve nedořezal, pak začal hrozně plakat
jsem byla z toho hotová, naštěstí to nebylo z výšky jen z té co je sedačka , nezvedala jsem jí naštěstí ale stejně to zadunělo, ještěže měl tu silnou čepici protože spadl na čelo tak to snad trošku ztlumila, no nemá ani bouli a je usměvavej všechno akorád si teda chuděrka zkousl jazyk tak ho má v jednom místě celej rudej a špatně i pil :frowning2:
jsem to jako MM raděj ani neříkala by mě zabil asi :zipper_mouth: a doma dostal chuděra ještě nechtěně od NIkči taky do hlavičky :frowning2:((( chudák můj otloukánek
26. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám rukávník odtud
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49340463
26. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Ahojky jo čepičku jsem sehnala, koupila jsem i sobí ohoz a včera v lidlu obleček pro santinku :grinning:
@druidee Ahoj Vlasti ... včera se mi to zdálo už lepší, ale dneska opět knedlík ... léčím to propolisem ... víc neberu ...Takže zítra bych to raději nepokoušela aby se malý nenachladil ..... :confounded: to by bylo víc škody jak užitku .... i když Niki zatím vypadá v pohodě, že zatím nic nechytila.
S tím vítáním občánků i kdyby dávali co dávali ... tak mě tam nikdo nedostane ... :grinning: Já na takový komedo akce moc nejsem. :wink: Jinak židličku už máme taky doma koupila jsem od chicco ... a je taky polohovatelná ... jak výškově, tak do lehu.
Jinak rodičák jsem už odevzdala minulý týden. Tak jsem zvědavá za jak dlouho to vyřídí.
@zup :astonished: ooouu .... tak hlavně že se malému nic nestalo ... nebuď z toho vyděšená sem tam se něco takového stává a může se to stát každému... důležité je, že to dobře dopadlo .... :sweat_smile:
27. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojda, tak já jsem se bacilu také nevyhla. včera jsem tak vymrzla, že od večera pořád naháním kapesníky, hot drinky a septofort apod... takže na zítra to také určitě nevidím.. uvidíme středu..

hlásím svíčkovou s knedlíčkem, sušenky z listového těsta - sýrové a sluníčko :sunglasses:
27. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup broučínek.. určitě se spíš hodně lekl. jazýček se zahojí. myslím, že takové karamboly se stanou každé mamce. :wink: já jednou autosedajdu s ním překlopila na bok. nevypadl a ani si toho nevšiml :grinning: :grinning: ale taky ve mě hrklo :fearful:
27. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou slunečnou první adventní nedeli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no u nás je rkásen slunečno a čekám,přijede segra s přítelem na návštevu,malá me konečne tedka usla,byla vzhuru od 8.00 auž byla pekne nervozní,že nemuže zabrat,ale zadařilo se.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zup jee chudák malinkej,tak je dobře,že je vše ok,ale jasne ,musel to být pro nej spíš šok.....
@hradilenka
@druidee holky brzké uzdravení,at to nenaplivete na dětičky... :wink: :wink: :wink:
27. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup takovejch karambolů ještě bude. Já zase málem překlopila sedačku do zadu. Jenže byla na nákupním vozíku,to by se možná potloukla. No naštěstí jsem ji chytla v poslední chvíli. Simča si toho ani nevšimla,ale taky ve mě hrklo.
@druidee jojo,pošly jestli to budeš mít. Uvidíme,co nakonec vybereme

My se vrátili od tchánů z oběda. Svíčková,ale dneska fakt chutóvě výborná. Malá si tam na chvilku zdřímla,ale ted´ už mi tady usíná u kojení,tak si dá asi dýl.
U nás je taky krásně,sluníčko svítí a vyjasnilo se.
Jdu udělat nějakou výzdobu asi,ale dneska mi to nějak nepřijde,že by měl být už advent :slight_smile:
27. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@zup klíd..je jansý,že jsi byla na nervy,ale tohle se stává.Hlavně,že je všechno v pořádku.
Tý naší mrňavce snad vážně poleze zub.Ani nevím,co pomáhá na bolest,protože Šimonek byl nějak víc odolnější nebo co.Při prvním měl horečku,ale pak už jsme o dalších pomalu nevěděli.
Posledních pár dní máme večerní dýchánky s Kačkou,rozhodla se,že nám bude dělat společnost,abych si neužili s Martinem ani chvilku o samotě...
27. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, zkusím to stáhnout. také jsem dnes vařila svíčkovou a taky mňami :wink:
27. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tady ve stručnosti:
ejlepší volbou jsou přestavitelné židle, které rostou s dítětem přibližně od osmého měsíce do 14 let. Vítězem testu s hodnocením »dobrý« (1,6) se stal model Stokke Tripp Trapp (3800 Kč / 172 Euro), následován Geuther Family (3365 Kč / 125 Euro), Herlag Tipp Topp (90 Euro) a Hauck Alpha (2620 Kč / 60 Euro). Skořepinové sedačky se hodí většinou pro děti od přibližně pěti měsíců do cca tří let, »dobrý« je pouze model Peg Pérego Prima Pappa Diner (3600 Kč / 135 Euro). Jediná v testu »dobrá« kombinace stolek-židle je Herlag Kombi-Set (60 Euro). napiš mi do IP Tvůj e-mail a zašlu zbytek :wink:
27. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jééé, to jsou testy rostoucích židliček? Mohla bych taky poprosit na mail? :sweat_smile:
27. lis 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek