• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk jasan, lupni mi tvou e-adresu do IP a pošlu. je to teda test z r 2007, zatím to neaktualizovali a jsou tam různé jídelní židličky, nejen ty rostoucí :wink:
28. lis 2011 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... u nás je dneska nádherně, krásně svítí sluníčko ,,, škoda že i tak nehřeje ... ale už jen na tu pohodu je to lék.
@tasmailla1 :slight_smile: uvidíme jak to půjde .... zatím se to nezhoršilo a ani nezlepšilo ... jsem zvědavá co příjde :confused:
@druidee
@ssimmikk My jsme koupili tuhle ... je výškově nasatavitelná, nastavitelný pultík a polohovatelná ...

Holky my teď řešíme jiný problém, tak mi možná některá z Vás poradí ... v autosedačce je už Niki v těch zimních hadrech tak napěchovaná, že je tam úplně jako ve svěrací kazajce ... a moc se jí to nelíbí .... :confounded: Tak uvažujeme, že koupíme novou. Jsou 2 varianty 0-18kg ... čemuž bych se chtěla vyhnout, protože by to bylo zase jen na chvíli a pak další varianta 9-36kg ... a mám na Vás dotaz všude píší 9kg nebo 9měsíců ... Niki nemá ani jedno z toho má 7 kg ... myslíte si , že by se ta sedačka už mohla koupit? Já nechci aby byla napresovaná v té malé ... i když to má nevýhodu tu, že tu větší už nedám na kočár :confounded: Poradíte? Má s tím některá z Vás zkušenost?
28. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky má někdo autosedačku této značky Recaro ?
28. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka To je 9-36 kg. Ale nevím,já četla,že by se to podle těch kg mělo dodržovat. Ale když se ti tam už nevejde,tak asi jinou možnost nemáš,ne?? Mě ale přijde brzo,když ještě sama nesedí. Já mám sedačku do 11kg a malá tam má ještě tu vložku,tak je ta sedajda asi nějaká větší,protože má taky 7 kg a má tam ještě místo.
28. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musím si vás dočíst, jen sem rychle dávám jak včera Lena napsala ježíškovi pro brášku, nesměla jsem se na to podívat a nějak mě dojmula tím jak píše že si to bráška zaslouží..jsou to zlatíčka všechny
28. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 No ta naše by měla být do 13 kg ... ale jaxi to nepasuje ... Na tu od 9 kg co jsem se dívala, tak je polohovatelná i do takového lehu a má vložku pro nejmenší, která se pak vytáhne ... No uvidím chtěla bych to zkusit s malou někde v obchodě. V té malé sedačce plaká celou cestu :confounded:
@lebapa No krásnýýý je to dobře, že tak na něho myslí a mají ho holky rády :wink:
28. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to je krásný :slight_smile:
@hradilenka už jsem se na ní dívala,tak když tam ta vložka je,tak to je asi myšlený pro menší děti. Třeba ti poradí v obchodě,jak je to s těma kilama. Já jsem ráda,že tam má ještě místo,protože v ní doma spí. Pak asi budeme mít dny prořvaný :grinning:
28. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka určo kup od 9-36.. je to na kila, ale myslím že by tam malá už pomalu mohla být. nepamatuju si jak jsem tam dávala báru, ale vím že na 4 měsící se mi už pomalu do vajíčka taky nevešla. kupovali jsme seddačku které pak šly sundat záda, takže v ní sedí do ted i když už má ty kila že by mohla být i bez ní. nevím jakou máš vybranou, některé sedačky mají i to polohování že i větší dítko tam můžeš pak víc dát do lehu..ale zvládli jsem to i bez a mám v plánu že honzíkovi jí dám zpátky dokupy a odjezdí to v aute i on..i když tatka koukal co mají za tankování body že by měl na autosedačku s teda nějakým doplatkem.to mi přijde zbytečný když je to ten samý styl
28. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Já se dívala na tuto co na ní říkáš? http://web.promi.cz/d-26197-Autosedacka-Recaro-YOUNG-SPORT-Evo-mikrovl-9-36-kg-Black-Aquavit.html
Mám strach aby jsme nekoupili něco po čem je prdinec ... předtím jsme měli Römer v testech nejlepší ... ale fakt malý :confounded:
28. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka myměli hodně podobnou na Adu a musela jsem jí prodat, byla strašně nepohodlná a jak se tam mačkala bříško tak nám zvracela. \koupili jsme romerku a pohoda :wink: chce to zkusit do ní dítko v obchodě posadit
28. lis 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám autosedajda ještě nějakou dobu vydrží, je prostorná a to sem pořád nevyndala tu novorozeneckou vložku a mám v ní fusak. Adušu sem musela v půl roce šoupnout do větší ale ona v té době už 9kg měla a i seděla. To Elík asi mít nebude tak musí vydržet
28. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a ta do 18 kil není na chvilku, Aduš má 18kilo až teď v 4,5 letech :wink:
28. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka My máme taky Römer .... 0-13 kg a malá je v ní jak ve svěrací kazajce když s ní cestujeme tak teď jak je v tom nafest furt plače máme tuhle http://www.eproton.cz/Autosedacka-ROMER-BABY-SAFE-SHR-Olivia/209751.html Tak nám ty KG jaksi nesedí .. a mám pocit že by to bylo i u té sedačky 0-18 kg ... v 18kg tam určo nevleze ... tož asi tak ...
28. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka oni mají ty sedačky určutý kila,ale nikde není psáno,jak celkově velký dítě se tam vejde. My máme na méně kil,ale podle toho co píšeš,máme asi celkově větší... Počkej jak si bude lebedit,až ji dáš do velký a bude mít prostor... A taky si myslím,že už je lepší koupit do 36 kil,proč pak kupovat další...
28. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka určo bych zašla do obchodu a omákla si ty sedačky a dala na doporučení, i když v každém obchodě můžou doporučovat i podle toho aby prodali, došla bych třeba do dvou. Asi často jezdíte autem, kor teď když se budete brzo stěhovat, ale každý měsíc je znát..na tu co posíláš odkaz je ještě si opravdu malá jestli by jsi jí tam chtěla začít dávat co nejdřív..ale za dva měsíce to fakt může byt jinak
28. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ja ani nevím co my máme za značku, v té době jsme to neřešili...
moc jsem to ted neštudovala, ale podle mýho jde tahle posunout i víc do lehu, když chce dítě spát a nebo je menší http://www.zbozi.cz/vyrobek/maxi-cosi-autosedacka-priori-sps-enzo/
28. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma asi po 10 minutové prochajdě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjčila jsem si od kamarádky vložnou tašku,má ji takovou teplejší a pevnější. Jenže je taky užší a Simča si tam nemohla lehnout jak je zvyklá,tak se vztekala a naříkala,tak jsem to otočila a pro velký úspěch zase vytahuju naší tašku :grinning: Za chvilku už ji stejně používat nebudeme,jednak z ní brzo vyroste a jednak s fusakem už se tam nevejde tuplem,takže nachystám kočár a budu jí z bytu nosit v ruce,což je na prd,protože nákupy už neunesu. :frowning2: Tak to asi vždycky nechám pod kočárem a vezme to chlap až půjde z prácedomů...To bude rád,aspoň uvidí,co furt musím tahat. Bydlíme v 1.patře a i tak jsem vždycky spocená jak kdybych jich šlapala 10 :slight_smile:
28. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já chci právě rostoucí židličku, tu krmící máme po Míši :wink: jinak Verča už vajíčko nemá, jak je oblečená a k tomufusak, tak se do vajíčka nevleze a na výšku už jí bylo taky malý, my máme tu polohovací, je od 0-18kg a i s Míšou jsme jí užily hodně, hodím do toho verču i s fusakema mám klid, nemusím jí vybalobvat z tepla-z fusaku a nic, jen jí přendám z kočárku a připoutám :slight_smile: od 9 do 36kg jsme teda polohovací neviděla a když jsme sháněly, tak tato varianta nám přišla nejlepší, Míša má te´d, tak jako když je bobek, ale i se zádovou opěrkou a opěrjou na hlavičku, je dobrá, připoutaná už je pásem z auta, ale jinak u ní byly pásy u sedačky, ale z toho už nám slečna vyrostla :slight_smile:
28. lis 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na tu co dáváš odkaz, tak ta je pro sedící dítě, proto od 9kg, počítá se s tím, že už bude samo sedět, s tou jí nedáš do lehu, teda podobný jsme zkoušela a do lehu nikdy nešly :wink: zkus vobchodě, jiná rada není :slight_smile: ta od 0kdg se dá dat úplně do lehu a má víc poiziv, verča když je vzhůru, tak je v ní v pololeže :wink:
28. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak do té by se mi Míša ve třechletech určo nevešla, ani ve dvou :sweat_smile: :grinning: ty autosedačky jsou stejně nedomyšlený, já musela holky dát z vajíčka dřív než uměly sedět :unamused:
28. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Simonka se dneskapřetočila ze zad na bříško.A jakou z toho měla radost. :slight_smile: Ale jen chvilku,pak se začala vztekat a musela jsem jít na pomoc :slight_smile:
28. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 hihi, počkej za chvilku :grinning: Verču položím na záda a než vstanu od hrací deky, tak je na pupíku a putuje :grinning: dneska zbořila Míši takovýto pěnový puzzle na zemi, no ta se rozčilovala :grinning: tak sjem jí to vysvětlovala, že to ještě nechápe, že je mimino a Míša mi na to řekla: já to teda taky nechápu :grinning:
28. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk A jakou máš Ty? ho´d odkaz díky :slight_smile:
28. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zkusím najít, ale nevím značku :grinning: máme jí v autě :confused: Míša má tu velkou od Babypointu a Verča nevím, zkusím najít na netu :wink:
28. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máme podobnou tédle:

http://deti.aukro.cz/akce-autosedacka-cam-ciao-lusso-blue-0-18kg-darek-i1949116921.html

a jde nám dát úplně do lehu, že je v ní jako ve vajíčku nebo jak to říct :sweat_smile: :grinning: nejlíp to vyzkoušej v obchodě, jezdit s plačícím dítkem je fakt opruz, to znám :frowning2: ta sedící co má Míša je tato....ale ta je fakt až dítko sedí:

http://www.zbozi.cz/vyrobek/babypoint-champion-q-fix-04/
28. lis 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tu sedačku jsem tam dala jen jako typ
Unikátní opěrka hlavičky autosedačky Maxi-Cosi Priori SPS pohlcuje nárazy a nabízí lepší ochranu v případě boční kolize. Maxi-Cosi Priori SPS lze nastavit do čtyř různých poloh a její instalace do automobilu je snadná pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu.

Komfort

* Snadná změna polohy od sezení po ležení.
* Možnost nastavení výšky ramenních pásů.
* Optimální ochrana při bočním nárazu díky systému Side Protection System.

a tu co máš doma je total to samé, rozměry jsem teda nezkoumala, ale rozdílu v tom teda moc nevidím, jen že to je od 0+ ale do lehu jsou obě a do 18 kg taky..
29. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,dneska nevařím,chlap bude mít ještě těstoviny od včera a já si usmažím vaječnou placku,mám na ní hroznou chut :slight_smile: Zítra přijede mamka hlídat,jdu k tomu zubaři,bojim-bojim :grinning: Malá se mi zdá každým dnem lepší,už zase taháme jenom holoubátka z nosánku,ale to je řevu. Taky to vaše děti tak nesnáší??? Když jí čistím uši,tak se jí to líbí,drží ani se nehne,ale běda ,jak jdeme na nos.Dneska i plakala,normálně jí tekly slzičky. Ale že se jí pak dobře dýchá,to už nevidí. Tak nevím,jestli ji mám nechat naočkovat nebo ne. Občas zakašle,ale jen párkrát denně. V noci už taky nechrčí,myslím že má už od hlenů pokoj. Už ani nekapeme do nosíku,tak uvidím,co dr až jí poslechne.
Jinak u nás je ošklivo. Zakaboněno,obloha je tak na sníh.
29. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak konečne máme taky naušničky,sice malá to pekne prořvala,ale konečne vypadá jak holčička a už si ji nikdo nebude mýlit s klukem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no naše taky nesnáší,když ji čistím nosánek,to je řevu,jak bych ji z kuže tahala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek