• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 tak jí je nastřelovali? U toho řve asi každá,ale Simča byla v klidu,jak jí pustili hlavičku a mohla se zase hýbat. Už jsou to konečně princezny. A nám se to nádherně hojilo,lihovala jsem párkrát,ale furt jsem jí je protáčela.Už se těším,až jí je vyměním za kytičky,ale nevím,jestli to nemám nechat až bude trošku starší,aby mi nezbourala barák :grinning:
29. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, já taky nevařim, manžel přijede až ve 2 hod ráno, tak kdyby náhodou tak mám taky těstoviny ze včera a já nic moc nesním. v 12,45 musím být u školy, dneska jedeme taky k zubařce, ale naštěstí jen na dentální hygienu.jedu i s holkama, doufam že to nebude na dlouho, vzali si na nás dvě hodiny, to ale nevim jak by honzik zvladnul..před tím musím ještě pro fotky a na nakup, pak jedu k našim.dneska to mám dovečera.
Honzik taky nesnáší čistění nosu, naštěstí tuk tuk mu nic zatím nebylo, jen občas má v noci ucpaný nos, ale to je asi sušším vzduchem, jak ho zvednu je to v poho.nevim jak se nám bude dařit odsávat. nějak jsem vyměkla.asi se budu muset holt pochlapit a dělat to jako s holkama, dát přes něj ručník a kleknout nad něj. pak měly holky ruce u těla a šlo to pak rychle a Baru jak byla klidnější mimi už věděla co bude a nijak se nebránila..u Leni to bylo opačně :sweat_smile:
@tasmailla1 je tak to už jste fešandy, hned jsou ty holčičky jiné, to budou fotečky pod stromečkem :slight_smile:
29. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj mudra jenom naušničky nastřeluje....a říkala,že ji mám nechat tak mesíc apak pokud chci,tak mužu vymenit za svoje,což samozřejme udelám,hnedka na konci prosince bude mít naušničky po mě....jsem se mudry ptala,že či mám ji to líhovat a ona říkala,že ne,jenom občas ji mám naušničku protočit,ale líh jsem si koupila,protože říkala,ža budu menit naušničky,tak ty co ji pak dám,musím na 24 hodin namočit do lihu...

@lebapa no jasne to pak bude na Vánoce fotek,jj jsou to naše malé princezničky...

Já dnes delám žemlovku,mám na ní strašnou chut a pekne dlouho sme jí nemeli...
29. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... děkuju všem za názory na sedačku ... že jste si s tím daly práci a poradily mi. Tak nakonec asi koupíme tu 0-18 kg ... asi se tomu nevyhneme, budeme mít pak doma 3 :grinning:
S číštěním nosánku a ušiček žádný problém nemáme ... my prostě máme problém jen s tou malou autosedačkou :grinning:
Jinak hlásím, že mám stále v krku šišku :grinning: ... a Niki statečně odolává všem bacilům ... což jsem ráda.
@tasmailla1 Gratuluji ke slečně parádnici :wink:
29. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Simčaa se zase dneska otočila,tak to nebyla náhoda,ale zpátky na záda jí to ještě nejde.Ale když se překulí a vyndá si tu ručičku,taak se tomu vždycky řehtá a já musím taky :slight_smile: Teď mi zas chrupe,tak si jdu umýt vlasy.to zase budou chuchvalce ve vaně.Někde jsem četla,že by se to po půl roce mělo pravit,tak jsem na to moc zvědavá. Už bych měla ráda pokoj.Mě totiž přijde,že je to čím dál horší,asi budu muset začít spát v culíku. Ráno malou vždycky obírám 10 minut,jak kojím v posteli,je celá chlupatá :angry:
Musím se pochlubit,už mi zbývá koupit jenom dárek neteřince a chlapovi pásek a pro tenhle rok mám hotovo :slight_smile: Pomalu to začnu balit,ať to nedoháním 24 ráno :slight_smile: A o víkendu si sepíšu,co budu péct,nakoupím a taky pomalu začnu,už se nám to nebezpečně blíží :grinning:
29. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka hele holka to nevadí,že budete mít 3 autosedajdy,vždyt ješte plánujete jedno mimi ne?to se pak využije i na druhýho mrňouse...my už máme koupenou od kámošky použitou autosedajdu 9-18 kil a pak me přislíbila ješte další tu do 36 kil,až jí holka odroste,no byla za doboru cenu,tak nekup to.....a to,že jseš tedka nemocná,tak Niki dostává přes mlíčko protilátky,tak vubec nemusí být nemocná....no kup si nejaký homeo na krk,když se to nelepší... :wink:
@misi.21 jee holka já už to nevydržela a dnes jsme se detský mudry ptala,že či je to padání vlasu normální a říkala,žer kolem 4 mesíce mimina je to nejhorší a od pul roku by se to melo zlepšovat,že i vlasy postupne začnou růst nový,ale já jsem to už nevydržela a dneska jsem si v lékarne koupila vitamíny a vodičku na potírání kuže hlavy,stálo to neskutečný peníze a me to naštve,když to nepomuže,pak už se jenom spoléhat,že jednou to přejít musí....ale musela jsem to řešit už tedka,protože nevím nevím,co bych mela na hlave,když malý bude 6 mesícu,abych vubec si mela pak co do culíku dát...
29. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :angry: padání vlasů...ani mi nemluv. musím se česat minimálně 2x denně, jinak se mi ty vypadané vlasy cuchají do těch, co ještě drží a dělají se mi chuchvalce a dredy.. koupila jsem nějakou lopuchovou vodičku od Alpa za 20 a jen tak pro účast taky masíruju a čekám, kdy přestanu opadávat jak listnatý strom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka čím větší rýmu Jindra má, tím větší boje jsou s odsáváním... táta drží hlavu a já honím s odsávačkou nosík... to jsou dramata... a řevu... :grinning:
29. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee zkus to jako jsem to dělala já, polož ho na postel, ručičky podel těla a přelož přes nej osušku.přiklekneš ji nohama, tím si ho zafixuješ a max ti hne hlavičkou, ale tu už si podržíš líp než kdyby jsi ho měla držet celého..Vlasti a jak s kočárkem, ještě se vejdete do pevné korbičky? já tam Honzíka pořád dávám, ale je tam fakt nafest, jemu to teda nevadí..

holky děkujeme všem za hlasování na tu oranžovou učebnu, zítra si jde Léna pro tu flešku :grinning:
29. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa super zpráva ... jsem ráda že jí získala ... i když je to dneska za pár peněz radost to udělá že? :grinning: My už jezdíme ve sportovní káře :grinning:
29. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Niki to bere statečně odsávání .... i lovení holubů :grinning: A víš jak se dělá z holuba netopýr? To jsem se dozvěděla nedávno ... v debatě, že Niki lovím holuby :grinning:
29. lis 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jak zádička, dobrý vid? já si říkám že stejně nebude dlouho trvat a bude i venku chtít koukat a to už se bez sportovní neobejde..jo Leni je vděčná za cokoliv co dostane zadáčo nebo nějak výhodně, ta počítala korunky už ve čtyřech letech :grinning:
29. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa šikulka ... taky brzy a počítat ...... Na záda to má dobrý je v úplném lehu ... polohovat budu až bude sedět . :wink:
29. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jů, díky za tip! on spíš právě utíká tou hlavičkou. většinou se odsát nechá, ale když nemá náladu, tak ho nepřeperou rodiče ani za nic..
@hradilenka :grinning: a víš, jak couvají holubi? :grinning:
29. lis 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Nééé nevím jáák? :grinning:
29. lis 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky definitivně jsem objednala sedačku ... O5 Römer ... zase jsem dala na to že má nejlepší testy ... a taky si říkám, že když tak k tomu vezmu ten ISOFIX tak taky proto sedačka od stejné firmy. Ten 2 prcek jestli bude ten to bude mít už vymakaný :grinning:
29. lis 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka Ti to ukážu, až se uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: (radši ne) :zipper_mouth: myslím, že jsi vybrala moc dobře :slight_smile: plánuju taky sedajdu od Romer. dobrou :slight_smile:
29. lis 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ahoj Leni, my jsme dali velkou korbu na vyzkoušení a už tam zůstala :grinning: do malé by se v pohodě vešel,ale s fusakem už hodně narváno. jen nemám prodlužovací díl, musím ho na babyrence objednat. tam ho v hnědé mají na dodávku. :slight_smile: Ty ho máš? Jinak Jindrovi se hrozně líbí to průhledné okýnko ve stříšce :dizzy_face: ale musím se naučit s tím jezdit-jak je to v lehu, tak je ten kočár delší, tudíž jiná manipulace :grinning:
29. lis 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee oki už se těším ... ale prosím o ukázku bez živého holuba :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou noc ...
29. lis 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mystifikuju všechny máme jinou tuhle :grinning: :grinning: :grinning: fakt ta demence asi stále trvá .... doufám že to není už nafurt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak u nás zase ošklivo :angry: Lepší už to asi nebude.¨Za chvilku pádím k zubajdě,tak jsem se pořádně najedla,beztak mi bude vrtat,tak abych neměla hlad. Simonka zase krásně spala,vstávala ve 3.30,v7 a v 8 už byla čilouš a chtěla si hrát.
Zas je na bříšku,už to zvládá krásně,já si vždycky myslela,že se prvně přetáčí z břicha na záda,že je to jednodušší :sweat_smile: No jo,já už si to nepamatuju :grinning:
@hradilenka já doufám,že v sedačce ještě nějakej měsíc vydrží a vyhneme se tady tý mezi. To samý v kočáru,dokud se vejde do hluboký korby,tak je to super. Já mám ale korbu 85cm,takže zatím ji mám i v tašce.
A kojení je u nás zase jinak,řve že má hlad třeba po 3 hodinkách,pak si párkrát cucne a hotovo a zase ty 2 vydrží,tak nevím co to zase je. Jsem zvědavá na váhu v pátek. A nevíte,jak je to s počůranejma plínkama u 4měsíčních dětí?? Taky jich má být aspoň 6??
30. lis 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ahojky , tak taky jsem na ní zvědavá co to bude. Jinak kočár mám stejné délky jako Ty, ale nechci tam malou už těsnat tak proto ten sporťák ... ona by se tam ještě vešla ... ale jak říkám asi je po mamině a má ráda prostor kolem sebe :grinning:
Malá těch 6 plinek má ... a pijeme po cca 3 - 4 hodinách jak kdy a přes noc vydrží od 8 do 7 bez pití.
Tak se drž u zubáka já to mám už za sebou ... ani to nebolelo .. dostala jsem včeličky :grinning:

U nás je pěkně zakaboněno, námraza no hnus ... lepší to už nebude až v březnu dubnu :grinning:
30. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no říká se,že podle toho se pozná jestli má mimčo dost. My taky máme 6 plínek,ale už nejsou tak počuraný jako dřív...No uvidíme,co nám řekne dr.Míň pije,tak míň chcandí.
30. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jů, tak tahle je hleďavější :dizzy_face: (sedajda)

hlásím mrazík jak sviňka :slight_smile: na sluníčku 4 stupně.
Holky, malej mi přestal chtít kašičku, co s tím? :fearful: a pořád má nějak osypanou pusinku-je to od věčného slintání?

@misi.21 přežij zubáka v pohodě. já si také myslela, že z bříška na záda je to jednodušší-jakoby přepadávali sami :grinning: malej je taky pořád na boku nebo na bříšku a pořád se snaží sednout si, je to šídlo, musím ho pořád hlídat, když není v postýlce :slight_smile: myslím, že s tím kojením je to souvislost se zoubky-Jindra má jídlo totálně rozházené, zlobí ho zoubky. někdy nechce jíst 4hodiny, jindy po 2h hltá jak hladový pes :slight_smile: někdy v noci vydrží 7hodin spát, jindy co 3 hoďky je vach.. to samé s čůráním do plen
30. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee A jakou dáváš kaši Vlasti? Jestli nemůže mít reakci na potraviny. Ze slintání si myslím, že to nemůže být ... leda by slintal na mrazu a udělo by se mu to ze zimy. Niki je zatím bez zoubků. Pro jistotu jsem se ptala doktorky co jí dávat, když by se nachladila , tak mi doporučila sirup nurofen a že to pomáhá i na to když rostou zoubky ... tak to třeba zkus.
Jinak v pondělí jedeme na focení do Olomouce ... tak snad nepojedeš v pondělí. Jiný termín fotograf nemá.
@misi.21 Když si u toho čurání, tak jsem dala Niki napít ráno .... a za chvíli měla plinku tak pročůranou, že jsem si říkala, kde se ve mně vzalo tolik mlíka :grinning: No měla dneska rekordní tu plínu :grinning:
30. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kašička to není-papá ji už nějakou dobu a pupínky vylezly až před pár dny. vysadila jsem i čajíky - vše je dětské, pro jeho věk atd.. v pondělí jdeme k mudr na očkování, tak BpH bude středa:slight_smile: asi v pátek zajdu k doktorce- má pořád rýmu, je spavý, nějako se to nelepší.
30. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee malá má tu pusinku taky osypanou a u nás to ze slintání je. Ona moc neslintá,takže to jde dobře poznat. Když je třeba na bříšku a teče jí to z pusiny nebo tam má ruce až po záěstí a sliny si rozmatlá po tvářích,tak se jí to zhorší...
Doufám,že zoubky to ještě nejsou :unamused:
Usnula dneska už po druhé v postýlce a teď poprvé na boku,je to krásný,jak se všechno učí a dělá nový věci. :slight_smile:

U zubařky celkem dobrý,dělala mi jeden zub,ale kaz byl malinkej,tak se to dalo zvládnout,moudráky mi prý rostou dobře,tak uvidíme za půl roku,to už vezmu i Simču,jestli nějakej zub bude mít :grinning:
Už můžu jíst,tak jdu ohřát oběd a kouknu na telku...
30. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek maminy :slight_smile: teď jsem vás dočítala, nějak opět nestíhám, každý den mám něco a než sa vždycky naděju, tak den je v tahu :confused: rychlo to letí... Řeším teď vánoční dárky, protože letos to fakt nemožu nechat na poslední chvilku (jako obvykle :dizzy_face: ),protože s prckem je to jiné teď. Tak v pondělí jsem koupila našim a bráchom,manžovi už taky něco mám,ale ještě čekám objednávky přes internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještěže ten net existuje :wink:

@hradilenka vidím,že už máte novou sedajdu :slight_smile: je moc pěkná,co to stojí? ať sa připravím,až budem taky kupovat... a máš novou fotečku tady,že? Sluší vám to :wink: nový účes máš? paráda! Doufám,že pak přidáš fotečky z toho profi focení

@druidee
@misi.21
@tasmailla1 holky,o vlasech mi ani nemluvte,mně přijde,že je to snad horší a horší :confounded: mám strach si umývat vlasy,to vždycky vypadá nejvíc a když se češu,to je kalamita :cry: chce se mně úplně bečat,když vidím ty chuchvalce :cry: :cry: :frowning2:
30. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je paráda,že má Leňa flešku :wink: já su taky na takové "blbůstky", člověka to potěší :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem za váma konečně dostala. Nějak nestíháme. jsem pořád v jednom kole. , ale od zítra už budeme mít klid a můžu se doma vrhnout na vánoční úklid. :frowning2: Míša má trošku rýmu a moc se ji to nelíbí. Honzík chodí do školky a mají mít besídku v podnělí právě na čerty. Mají vystupovat u vánočního stromu a budou čekat na příjezd mikuláše. Už mě hlásí že vystupovat nebude tak jsem zvědavá. navíc mají v pondělí a v úterý ve školce čertovský den tak musím něco vyhrabat na čertíka. :grinning:
30. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek