• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka už me bude slyšet,že bych se mu začala intenzivnejc přihovárat,at začne kopat,at není moc línej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, také pořád poslouchám Mou vlast, Vltavu a Mozarta-také jsem četla, že to mimču prospívá :slight_smile: . Jsou nějaké nové teorie, že dítě vnímá zvuky již od 16tt. Mám ráda Vivaldiho, Rosinoho atd - vždy prostě podle nálady. Přítele jsem naučila poslouchat Landu, Stinga, REM atd. Ale i teď se mi potvrdilo opět - břicho se mi roztančí při Johny Cashovi, takže... :grinning: :grinning: takže bude trampovat a skautovat s tatínkem asi :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Rennie Fruit úspěšně koupeno, první pastilka zcucána - pak dám vědět, jestli pomáhá. Jako zátěžovou skoušku jsem si koupila cestou z obědu čoko dortík a "střechu" a obě kousky už zmlsala :slight_smile:
Ohledně toho pití - no mně například chutí mlíko, acidofilní mlíko, čaje taky, voda tak ta mi "leží v žaludku" a v kombinaci s džusem mi to sice chutná, ale právě že kvůli tomu pálení žáhy jsem poslední týden podezírala úplně vše, jestli to není z toho..
A ohledně hudby - jo tak u nás to je hodně pestré a zajímavé - přítel ska a punk, já spíš metal, gothic rock a tak ... no každopádně "živá hudba".. když bude mimino diskofil, asi nás z toho s přítelem klepne... :grinning:
8. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holky mizím, jdu se natáhnout casi jsem se unavila unavila :grinning: Tak pa zítra :sweat_smile:
8. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky mám pocit že dítě bude neurotik jak neustále křičím na Honzíka. :slight_smile:
Když jsem byla těhu s Honzíkem tak jsem poslouchala divokej Bill, Kabáti atd. Pak zjistila že když Honzík úplně šíleně brečel a já nevěděla proč tak jsem něco takové pustila a byl v klidu. To mu vydrželo do dnes. V autě má velmi oblíbeného právě Billa. Druhé mimi na tom bude asi stejně. Navíc bude na koncertu Kabátu v březnu. :slight_smile:

Četla jsem debaty o pokojíku taky jsem chtěla Honzík brzo po narození dát po pokojíku, ale bohužel skutek byl jiný. Honzík má spí ve svém pokojíku teprve od října. Do roku i když jsem nekojila tak nutrilon chtěl každé 3 hodiny a navíc čas strávený v nemocnicich udělal své. Pořád se v noci minimálně 3 budil. Když jsem ho ve 2 letech chtěla dát do pokojíku tak jsem se začala rozvádět a na Honzíkovi se to psychicky podepsalo a začal se budit i 5 za noc. Když měl v říjnu 3 tak jsem řekla a dost a nastěhovala ho do pokojíku. Stále se aspoň 1 za noc budí ani nevím kdy jsme naposledy spali celou noc. Chodí za nám do ložnice a já někdy nemám ani náladu ho odnést zpět, ale budu muset ho odnášet jinak nevím jak se na posteli za chvíli všichni tři vyspíme. :slight_smile:

8. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
využívám chvilky..manžel šel koupat malou, já jí pak akorát uložím... :wink:

@micka1 ..koukám, že jsme na tom podobně..Nikča s náma teď pomalu třetí týden spí každou noc v posteli..vždycky přijde kolem druhý ráno a je tam až do vyspání...ale taky to budeme muset začít řešit, protože až bude mimí, tak to tak opravdu nepůjde... :sweat_smile:

Jo a manžel už volá, já zatím letím...
8. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 máme to fakt stejně. Honzík chodí tak kolem 1 a ještě příjde i s peřinou. Byla jsem s Honzíkem na konzultaci u psycholožky tak mě doporučila ať ho nechám když tak usnout s náma a přenést ho. Někdy se mě podaří že ho slyším jak jde tak ho odchytnu na chodbě tak to se s ním vracím. Právě kvůli mimču to musíme vydržet a odnášet ho. :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ..Nikča krásně usne u sebe v pokojíčku a pak právě přijde...jenže problém je ten, že jakmile jí člověk vzbudí, tak ona už nechce usnout u sebe...a hlavně, my bysme jí nepřenesli, má šíleně slabý spaní, takže jí vzbudí sebemenší šustnutí...vůbec nevím, po kom to má... :sweat_smile:
No říkali jsme, že až bude mimčo, tak asi stejně budu spát sama s miminkem v ložnici a manžel bude kdyžtak s Nikčou v jednom pokoji, co máme pro hosty, přeci jen, on se taky musí vyspat, když bude jezdit do práce.. :wink:
8. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak koukám že kafíčko si dám taky jednou za týden ale seženu si bezkofeinové abych neubližovala mimi.... jinak z cvičení mě dneska vyšplouchli prý tam není místo i když jsem se obědnala tak mě to moc mrzelo tak jsem si v tescu koupila časopis mateřství a tam je spousta cviků s i bez balonu tak jsem si to trošku vynahradila tak dobrou maminy zítra ráno jsem tady jako na koni hihi
8. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...vybíráme novou lednici a koukám, že už je zítra :grinning:
9. únor 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teda a jakou jste vybrali? já jsem šla spinkat 0:18
9. únor 2011 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za ty příspěvky o pití :slight_smile: tak u mě to vyhraje asi ten čaj ale přestanu si dávat med i když ho miluju dělá mi to těžko...

jinak včer ajsem v tescu viděla paní těhotnou tak 7-8 měsíc a chudák tahala hodně tašek no myslím že to není ok...jak nákupy řešíte vy holky? já teda autem a pak "nosič" moje zlato ale tky občas něco nosím otázka je co je ještě v normě:slight_smile:

o víkendu jsem s nevl. mamkou probírala pytle s oblečkama po ségře a vybrala jsem asi 4 tašky 1 tašku nových věciček a 1 tašku plínek látkových naprosto nových a zapomenutých tak je jenom vyvařím a mám 25plín z čehož má radost nemusím kupovat:slight_smile: a pak 2 tašky s dupačkama a tričenkama nošenýma ale zachovalýma celkem no tak na doma nebo tak super je to ve velikostech 56-74asi tak tak jsem ráda za koaždou věc taky mi přibyla teplákovka flísová :slight_smile:)) bílá a dupačky teplé bílé:slight_smile: mám radost:slight_smile:
9. únor 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo všichni chrupkají ...no počkejte já budu taky od příštího týdne:slight_smile: hihi
9. únor 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno co já bych dala za to ještě chvilku spát, ale Honzík je dnes vyspaný už od 6. Naivně jsem si myslela že ještě na chvilku usne, ale bohužel. :frowning2:
Jinak na nákupy jezdím autem už ani nevím jaké to je jezdit autobusem. Jednou jsem jela s Honzíkem autobusem to byl ještě v kočárku. Brečel celou cestu tak jsem řekla a dost. Od té doby jezdím jenom autem. Martin (přítel) s ním jede občas vlakem. Honzík je z vlaku nadšený. :slight_smile:
9. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky dobré ráno... no já jako malá taky měla ráda cestování vlakem :slight_smile:)) ale autobusy neeeee.... já jsem naposledy autobusem nebo vlakem jela asi ve škole ...ale mě to celkem bavilo ale s miminkem si to moc neumím představit...a co se nákupů týká jsem zvědavá jak to budu s miminkem dělat ze začátku asi přítel tak ten měsíc a jak už budeme aklimatizovaní z bříška budem trajdat všude možně pěšo s kočárkem ...výhoda je že budeme v létě no :slight_smile:
9. únor 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 dobré ránko. Taky mám spoustu oblečků po ségře,udělá to radost,viď? Když si uvědomíš,kolk peněz to ušetří...
Já budu mimi přes den nechávat spát v pokojíčku,aby si zvykalo už od malička. Budeme tam spávat někdy i v nici,kdyby hodně plakalo,ať se manžel vyspí.
Ptala jsem se dr na ty prstíky,jestli si pamatujjete,psala jsem to tady nedávno,že švagr se narodil bez prstů,tak nám je příště spočítá,jestli se teda malej nechá... Ptala se mě,co bysme dělali,kdyby je nemělo,to sem nějak nepochopila,znělo to,jako by se mi vysmívala. Tak jsem jí řekla,že nic,ale věděli bysme to dřív než se narodí a nepřekvapilo by nás to. Copak je tak špatný,že chci vědět jestli má všechno,když je tady taková možnost?? Jinak tohle není dědičný,může se to stát každému,ale nechápu co je za problém,když se běžně dívají na pohlaví,tak proč ne na tohle...
9. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo udělá to radost:slight_smile:

no lékařka mě překvapila že by jí to přišlo legrační nevím no myslím že by měla pochopit každou obavu a starost maminek .... ale nevím jestli nechceme moc jsme pro ně přece jen práce:slight_smile:
9. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, no Ty jsi ranní ptáče, koukám i když chodíš také později spát :wink: lednici chceme hlavně velkou s mražákem dole. Máme jen tu starou klasickou malinkou a je domácího a tam se nedokážeme vejít, natož pak s mimčem. Vyhál zatím nějaký Siemens, šedá.
Dočtu si vás, holky potom, za hoďku mám jít k doktoru tak jsem zlomila sebe i rekord a procitla jsem již před hodinou. Dozvím se výsledky triplů atd... papa zatím :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo jsem ptáček ranní:slight_smile:)) ale od příštího týdne vztávám nejdříve v 7:30 ha :slight_smile: no my máme doma Brandt 187cm 3 šuplíky mražáku šedou jsem s ní spokojená dělá trochu rámus ale jenom občas...

držím palečky na výsledky:slight_smile:
9. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrééé ránkooooo,venku nám hezky svítí sluníčko,modrá obloha,dnes bude krásně....
@zlatunka84 No my sme nekdy jezdili na nákupy busem,když nebylo auto a to teda byla makačka,furt vytahaný ruce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tedka,když je auto,tak jezdíme autem,manža šoféruje,,,já budu až vtedy,až si udelám řidičák...chtela jsem si ho delat tedka v zime,ale budu si ho delat příští zimu pekne na snehu ,at me naučí,jak se chovat na ledě... :grinning: :grinning: :grinning: No jinak po porodu budu jezdit všude busem,když manža bude v práci a já neumím řídit...na jednu stranu to je hruza bejt od nekoho furt závislí...ale já zas mám strach si delat řidičák...takže se budu muset přemoct a jít do toho pěkne po hlavě... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak až ho budu mít,pokud ho udělám,tak to bude taky o něčem jiným...budu si moct všude jezdit kdy chci.....
9. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dobré ránko...no mít možnost jezdit autem to je fakt super.... a s mimčem taky kdyby si měla tu možnost tak si to udělej co nejdříve a nech to po porodu to máš recht zase se stresovat zkouškami apod. to je blbé já jsem byla hrozně nervozní co si pamatuju autoškolu ale to je tak 6 let hihi ne li déle to bych ty nervy v těhu neriskovala alespon v mém případě jsem nerváček :slight_smile:))) ale s mimčem budeme stejně trajdat s kočárky pěkně v létě a max. po doktorech:slight_smile:
9. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den všem!
tak holky já se Vám divím, vydržet vzhůru do půlnoci? to já spím už v 10! Kolikrát mě přítel vzbudí, že jsem usnula u TV a tak se jenom zvednu a přesunu do postele :grinning:
Jinak chtěla jsem se zeptat - zítra jdu na odběr krve na tripl testy - nevíte náhodou, jestli musím být "na lačno"? Zdá se mi, že sestřička říkala, že pro tentokrát nemusím, ale nejsem si jistá :unamused:
Jinak dnešní ráno bylo docela hrozný, blinkala jsem, mám to tak jednou týdně, hlavně, když spěchám do práce, tak jako bonus pak ještě takovéto zpoždění!!!
Nám se včera pokazila TV, takže večer přítel vybíral novou, tak už pořídíme LCD plochou..i když nebyla v plánu, ta stará byla taky s uhlopříčkou 82, akorát to byla klasická bedna a ne tenoučký monitor, ale holt nic se nedá dělat.. Svoje si už odsloužila..
9. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 asi jí ten dotaz překvapil. Ty tím, že to máte v rodině se chceš zeptat ale myslím, že spíš jí to překvapilo, na to se asi maminky neptají :wink: já jsem u někoho v albu tady na MK koukala, žeměla miminko s šestým prstíkem.
@zlatunka84 koukala jsem na bříško, už leze ale ty si taková štíhlounká, že brzy bude pořádně vidět. Vždycky se směju když vidím štíhlounkou holčinu a vepředu má jen přilepený melounek :grinning: je to super- to já jsem meloun celá :grinning:
letim něco zařídit do banky a po nákupech tak moc nedrbejte ať nemám moc dočítání
9. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já práve jsem byla blbá,že jsem si ho nedelala dřív...a tedka toho lituju,ale přesne bude léto,snad i hezky a teplo a spíš člověk se rád projde s kočárkem......ješteže doktorku mám asi jenom 10 minut od sebe,takže to je poblíž.....a nervovat jsem tedka se s tím opravdu nechtela,abch mu ješte ublížila,to mi za to nestojí.....
9. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no já jsem šla napapaná i poprvé i podruhé a ok tak nevím .... ale raději si zavolej sestřičce asi:slight_smile:

a s tím spaním o půl noci u mě je to tak že z práce si na dvě hodky lehnu takže mám potom v zásobě naspáno jinak bych taky vydržela max. 22hod.
9. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 normálně se můžeš najíst...
9. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak nám tady zase svítí sluníčko , vidím , že se řeší i lednice, oblečky, taky držím palce aby byly testíky OK :wink: Mě to čeká 24.
9. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem ted někdy zjistila že mám dokonce vedle baráku školku tak super:slight_smile:

no mě do řidičáku dokopal tatka prostě si ho uděláš a hotovo dneska jsem za to ráda ...

taky doufám že bude krásně ....ale moc teplo zase před porodem neeeee......abychom se necítily jako vorvani :slight_smile:)) hihi
9. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no či máš bejt nalačno,to nevím...já vždy chodím k mudr hned brzo ráno nalačno,že co kdyby me neco navíc nabírali......ale já bych řekla,že asi jo,asi nalačno,ale jistá si tím nejsem....to je nejlepší,když se neco porouchá,človek musí hned to dát do pořádku a nečekat na pozdejc,nám se minulý týden pokazil kotel na plyn,3 dny jsme byly v 17 stupních zimě,ohřívače jeli na plný obrátky a když nám řekli,kolik za opravu budem platit,tak nás málem porazilo,skoro 10000 kč a to právě tedka,když to človek nejmín čeká,přijedou takovýdle výdaje.....ale bez tepla a teplý vody človek v zime existovat nemuže....
9. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no počkej a ono schválne jako každej rok budou pekne pařáky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek