• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena :sweat_smile: začněme si to šetřit na paruku :grinning:
30. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Buď ráda že spí ... Niki je už přes den čilá ... nespí vůbec až večer .... to mám asi za to, že dříve furt spala :grinning: Teď chce abych jí vymýšlela zábavu :grinning: Ale je jasný, že chceš aby byl zdravý ... s těmi pupínky nevím ... jen se modli aby neměl ten atopický ekzém.
@slena No ani se neptej kolik stála ... ale vybírala jsem jí proto, že v testech vyšla opět na jedničku je to sedajda od Römera a je za 4600,- ale říkám si raději připlatíme než si pak něco vyčítat až se stane, že jsme měli koupit tu lepší a ne tu levnou šitovku :grinning: V :grinning: lasy mám stejný, jen tam jsem měla starou fotku ... jinou mi tam neschválili ... :grinning: měla jsem jen s manželem a nebo se psem :grinning: Tak s Niki to klaplo, pak si jí vyměním za tu profi ... jestli se bude dát na to koukat :grinning: A vlasy mi padají také ... ale neřeším to tolik co Vy , protože je mám krátké a ono to doroste ... navíc jsem to měla vždy moc husté, tak teď němusím tolik prostříhávat :grinning:
@micka1 Tak si to čertíkování užijte .... to budou zase pěkný fotečky a zážitky a ať se malá brzy uzdraví ... pokud by si to stihla přijeď udělat úklid i k nám :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj taky mě to napadlo :slight_smile: nestraš,snad už to někdy přestane... a doufám,že brzo!

@hradilenka tý jo,dobrá pálka,ale je fakt lepší si připlatit a koupit lepší, tady se šetřit v těchto věcech nevyplatí :wink: taky nás taková koupě čeká,ale doufám,že malý ještě chvilku ve vajíčku vydrží
30. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj tak jestli je mamý malý :grinning: a vajco velký :grinning: tak vydržíte ... :wink:
30. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malý jak prdí,tak to začalo tak hróooozně smrdět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem si furt říkala,jaktiže mu ty prdy nesmrdíja,a te´d to přišlo :confused: tak do 4 měsíců to bylo "bez vůně" :grinning: zato teď škoda mluvit :zipper_mouth: :zipper_mouth: šílený smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on sa u toho tváří jak andílek :dizzy_face: :dizzy_face: a maminka to mosí čuchat :grinning: :grinning:

a jak sa umí vztekat,když mu něco nejde! celá maminka :grinning:
30. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no je taková žížalka dlouhá :sweat_smile: a teď ty zimní hadry do toho... už aby bylo jaro :sweat_smile:
30. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena My smrdíme od narození ... slečna no co chceš :grinning: .... a vzteklinka taky po mamině :grinning:
30. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoh holky, včera jsem lítala s babi po mudrch, dnes jsme byly s manžou koupit nový koberec, tak zítra bude práce dost, vystěhovat obyvák, položit a pak nastěhovat :confounded: jinak teda včera měly koberec za plnou palbu a dnes dkyž jsme pro něj jely, tak byl o 50kč metr čtvereční levnější, tak sjem ušetřila litr :wink: Verunka je nachlazená, tak jsme byly pro jistotu u mudr., protože to v ní chrčelo, tak aby jí to nesedlo na průdušky :unamused: jinak tvořím našim fotoknihu na vánoce, ale jak to tak vidím, tak to do vánoc nestihnu :sweat_smile: okna umytý stále nemám, když je tady babička, což je každej den, tak nemůžu, protože tahá furt Verču a když je doma i manža, tak vyřizujeme nebo se furt něco děje, tak se k tomu snad dostanu, v sobotu máme vítání občánků :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... dívala jsem se na Lidl a ten kdo chtěl pákový presovač tak ho mají v lídlu od zítřka. Sice už není jako loni za 990,- ale za 1290,-Kč za mě dobrý kup ... říkám pěnu to má lepší jak v de které kavárně a jde tam dělat preso dobré i z klasické modré jakobsky. Jo a kdo má rád rachejtle na Silvestra , tak začínají prodávat také ... ještě tam mají pyžamka na větší dítka.
@ssimmikk Tak to budete mít na vánoce hezký nový ... je fajnk ,když člověk dostane slevu :grinning: Tak ať se Verunka brzy uzdraví ... já se toho děsím, až to vleze na Niki ... co s ní budu dělat :unamused:
Jo hlásím, že mám už taky vánoční dárek pro bábi ...ponožky ... :grinning:
30. lis 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka ae to není, to jsem si jista. Když Jindru nedáv včas spát, tak je ubrečený, u ničeho nevydrží.. prý se tak projevují dráždivé děti. my jsme bábám pořídili pod stromky prací prášky a nazdar :sunglasses:
30. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si mě dostala s práškama :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my to máme pro prabábi co má 91 let :grinning: Tak co jinýho něž fusakle :grinning:
30. lis 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :sunglasses: když mají řeči typu "a já nic nepotřebujů" atd. koupili jsme ty hezké gelové kapsle ariel. dědové dostanou nějakou kýtu nebo štangli a je to. :slight_smile:
30. lis 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi tak twiling sága komplet zkouknuta :slight_smile: a jsem unešená, už se těším na knížky co mi posílá kámoška až přijdou tak nebudu pár týdnů online :grinning:
30. lis 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a hurááá malej se konečně točí aspoň na bok :slight_smile: si dal na čas teda :grinning:
ale bohužel jsem začla v noci přikrmovat :frowning2: protože se budí po 2 hod a prsa nestíhají jeho potřebu :frowning2: přes den jí po 3-4 to je v poho ale v noci to je mazec, tak má ob kojení a sunar :frowning2:
30. lis 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já knížky četla před svatbou,místo posledních příprav a četla jsem kolikrát do 5 do rána. Byla jsem na neschopence a chlap když vstával do práce,tak si klepal na čelo :grinning:
1. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko,u nás zase fakt hnuuusně. Ven s malou nepůjdeme,zítra má očkování tak ať se jí ta rýma nevrátí...
Koukám na Prostřeno,jak jim uvařila instantní věci a docela se u toho bavím :grinning:

Koupila jsem Simonce to křesílko do vany a teta jí koupí kračky do vody,tak jsem zvědavá,kdy začneme koupat ve velký vaně. Už se těším :slight_smile:
1. pro 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... tak u nás je definitivní konec po ranním kojení už Niki nespí ... a je čilá až do večera ... předtím si šla ještě tak od 7 do 9 spinkat a poslední týden už nééé .... sice se jí pusenka otvírá, ale spát nééé když jí dám do postýlky tak jen brble, piští a dělá jakési nepochopitelné zvuky :grinning: Tak je se mnou v křesílku ....
@misi.21 to prostřeno jsem taky už viděla .... taky jsem se bavila ... a ještě mě pobavila tím jak tam řekla že má nábytek u rodičů, že jí má přijít exekutor :grinning: :grinning: :grinning: tak po tom šli myslím rovnou k rodičům :grinning: a jinak jim to měla říct až na konci protřeno ... ovlivnilo to její bodování ... a je fakt že spousta lidí si hraje na gurmány a nic nepoznají a ani uvařit neumí ....
Holky musím si koupit nějaký vršek na to focení a nevím kde mám co na sebe sehnat .... fotografka říkala, že jsou na fotkách nejpěknější bílé věci tílka tuniky a tak .... tak tílko nehrozí s tou mou figurou a kde v zimě mám sehnat bílou tuniku to fakt netuším :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju peknej den,človek tu není 2 dny a vy zas toho nakecáte....
@hradilenka ty jo holka,moc pekná sedajda a se teším,až dáš fotky z profi focení,to bude pokoukaníčko....a bílý tuniky maj třeba v CA ....je fakt,že nevím,či i ted,dlouho jsem tam nebyla,ale třeba košile a tak tam maj...je fakt,že asi moc výber nebude,protože je zima a všude budou vetrovky a kabáty....no me malá přes den spí tak 2 hodky....
@misi.21 no čéče já dlouho už na prostřeno nekoukám,ale tímhle ,že nekdo varí instantní veci,si me pobavila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no oni to teď dopoledne opakují,já to předtím taky neviděla,jenom o tom slyšela. Hráli si tam na machry,jak jídlu rozumí. Jeden jí řekl,že má mínus za šlehažku ve spreji,ale že žere guláš z konzervy a polívku ze sáčku nepoznal nikdo. :wink: A ještě jí to všichni chválili,jak to má dobře ochucený atd... No udělala si z nich dobrou srandu :slight_smile:
@hradilenka Simonka to dřív taky tak měla,byla vzhůru od 10 do 19 a pak spala celou noc. Teď vydrží vzhůru přes den 2 hodiny,pak si schrupne a pak zase 2 hodiny a zase chce spát... :grinning: Sranda jak se jim to ze dne na den mění. Já z toho byla v šoku,když začala spávat přes den :grinning:
Furt si rejdí jazejčkem po dásních a celkově v pusině,hůř jí,ale na dásničkách prostě nic nemá,tak nevím.
Mamka mi ji včera hlídala přes toho zubáka a když jsem se vrátila,tak mi povídá,že bysme měli dát postýlku dolů,že s takovouhle se za chvilku postaví :slight_smile: Není na to holt zvyklá. Přitom ty vaše dětičky jsou ještě šikovnější :slight_smile: Ségra mi včera říkala,že malýmu teprve v 5 měsících přestala držet hlavičku,ale já si pamatuju,že jsme říkali,že je to lenoch. Proč by ji držel sám,když mu jí podrží máma :grinning: Včera když přijela,tak Simči dovezla nějaký hračky a říká mi,že to asi ještě neudrží,ať jí to dám kdyžtak až dýl a já jsem se musela smát :grinning: Neviděl jí víc jak měsíc a když malá ukázala co dokáže s hrazdou,tak jen valila oči :grinning:
1. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 gratuluji k dnešnímu výročí :grinning: donutilo mě to zapřemýšlet, kdy jsem byla u gyndy tenkrát. myslím, že šestého... Jindra spává jak Simonka - jinak by byl protivný. teď už mi chrupká skoro 2 hodiny. asi je to tou rýmou, zítra už jdeme k doktorce, nelepší se to.

@hradilenka supr, těším se na fotky :slight_smile: jinak my jsme marodi čím dál víc, tak doufám, že aspoň Tobě je lépe :wink:
1. pro 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 prosím tě ty si psala,že půjdeš po mateřský na dovču. Jak to je,to musím vzít papír z práce na socku,jak mi potvrzují od kdy mám nárok na mateřskou??Nevíš?? Jsem na dovolený od 25.12 do 6.2. A nevíte holky,jestli když nastoupím na rodičák až po novém roce,jestli se mě budou týkat ty změny??
1. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no hele Míšo,me proste přijel z práce dopis od účetní,že po mateřský nastupuji na mesíc na dovolenou,proste me to takhle oznámili a tím to pro me hasne,,víc nepátrám....ale když tobe nic domu nepřišlo,tak bych se na tvým míste stavila v práci a optala se na to...ze zákonníku práce máš na to nárok.....to samý platí i když by si v tech 3 letech znova otehotnela a ješte by si byla vedena v práci,tak taky máš nárok na tuhle dovču...ale jak koukám,jak píšeš,že si na dovče od 25,12. do 6.2. tak to jak si na to přišla?tobe to už poslali domu?tím pádem já taky na rodičák nastupuji až 13.1.,takže tyhle zmeny se nás budou určo týkat...no nejhorší na tom je tá 3-letá varianta,zmetci jedny seberou peníze,to pak bude na prd...
1. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 Ahoj holky, koukám, že řešíte rodičák a dovolenou. Jsem na tom podobně. Na čerpání dovolené máte určitě nárok, ale součaně už můžete pobírat i rodičovský příspěvek. Ptala jsem se na to i na sociálce a je to tak. Protože se u rodičáku může normálně pracovat, vůbec je dovolená nezajímá. Po vyčerpání normální dovolené teprve nastoupíte na rodičovskou dovolenou, tj. požádáte zaměstnavatele o čerpání rodičovské dovolené. A co se týká změn, to mi paní na sociálce objasnit nedokázala. Mě končí mateřská 27.12., tak mě zajímalo, jestli příspěvek budu pobírat od 28.12. nebo až od ledna. Ale to jsem se nedověděla.
1. pro 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@mammut no já už v práci byla a podepsala jsem papíra že jdu na 3 roky a že budu na dovolený. Mám v papíře přesně napsaný od kdy do kdy budu tu dovolenou čerpat. Já totiž někde slyšela,že rodičů dětí narozených v 2011 se to týkat nebude,ale zase když nastoupím až 2012,tak bych řekla že jo. No musím se na to zeptat. Doufám,že tam nebude nějaká můra protivná. Je to bordel,vzít ještě pětikilo,ať si s tím zkusí hospodařit ti co to vymysleli. Ještě že máme tátu,jinak bysme se asi chodili pást... :angry:
1. pro 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to že máš přesně danou dovču je jedna věc a pobírání příspěvku druhá. Každopádně by ti v lednu, popř. únoru měli jít dvoje peníze. Jedny z práce za dovču a druhé z rodičáku. Teď jde o to, jak to bude v prosinci, kdy ten příspěvek začne
1. pro 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut hihi no koukám,že všude říkaj neco jinýho,já schválne jsem se na pracáku ptala,že kkdyž bych čerpala dovolenou,tak kdy nastupuju na rodičák,takže me paní řekla,že až po dovolený nastupuju na rodičák a že to nejde udelat,že budu mít dovolenou a současne pobírat rodičák...
@misi.21 jj holka jak říkáš,vzít 500 a jsme víc v háji,taky si říkám,kdybych byla samoživitelka,asi bych si šla hodit mašli...a taky jsem podepisovala v práci papír,že pujdu na 3-letou mateřskou...

stejne me nejde do hlavy,že vy holky máte tu dovolenou dýl,třeba ty Míšo od 25.12 do 6.2. kolik si normálne,když si chodila makat,mela dovolenou?já mela 5 týdnu atedka me dají jen dovču od 13.12. do 13.1. no není to nejaký divný???
1. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut no v každém případe v pondelí jedu odevzdat papíry na rodičák a schválne nebudu vyplnovat datum odkdy budu nastupovat na rodičák,to se pak tam ty paní zeptám,jakej datum mám napsat,či ten datum,kdy začnu čerpat dovču,nebo datum,kdy me dovča skončí....v každem případe mám pocit,že v tom delaj peknej bordel a hlavne to zařizování po úřadech me moc nebaví,kor když človek musí chodit všude s kočárkem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak pak dej vědět, jak pořídíš ty. já to hledala i různě na netu a našla jsem, že to lze současně. I v případech, kdy chodí na rodičák chlap a pak se to přepisuje zpátky na matku to tak je, že nemusí zůstat doma a chodí normálně do práce, takže vlastně pobírá dvoje peníze. Ono jsou to dva pojmy rodičovská dovolená a rodičovský příspěvek.
1. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mammut jj jasan hodím pak info,jak jsem pořídila.... :wink:
1. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malá ještě chvíli vyspává, já snídám a za chvíli jedeme na kožní k primáři na KO. Řešíte rodičák já na něj asi nastupuju 14.12. si myslím... protože 2.6 jsem nastupovala na mateřskou. Vzala jsem si to taky na 3 roky. tedy spíš do 3 let Niki :grinning:
2. pro 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek