• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 hele holka tak jsem dneska byla na tom pracáku a je to tak,že po skončení mateřský nastupuješ na dovču i na rodičák najednou a ne ,že nejdřív dovča a pak rodičák... :wink:
@misi.21
@hradilenka
@druidee jinak holky díky,tak snad se malá otočí co možná nejdřív,jj musím vydržet... :slight_smile:
@msevy ty jo holka,to je strašný,tak pevný nervy a nestresovat se...to je teda rodinka jak vyšitá,bych se na ne vykašlala ...
5. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jsem ráda, že se paní na úřadech shodly :slight_smile: a neboj, náš mladej je stejně starej jako ta vaše a taky se nepřetáčí. Max na bok a zbytek mu musím dopomoct. Jednu dobu se přetáčel z bříška na záda, ale už to nějak zapomněl
5. pro 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mammut hihi já jsme taky ráda,že se zhodli,jen pro me jako pro slovenku to ješte značí i vyplnení jiných papíru... :confused: :confused: :confused: ale tak za týden mne končí mateřská a začíná rodičák a je dobře,že to budeme mít ješte po staru a ne tu novou variantu,co platí od novýho roku...jeee tak budeme doufat,že se mimísci budou snažit pretáčet...jno naše se taky víc přetáčela z bříška a taky jako by to zapomnela,ale dneska opet 2krát se hezky z bříška přetočila... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer přejeme
tak jsem byli navečer na rozvěcování stromku a Honzík měl besídku. Všechno pěkně odříkával do té doby než dojel Mikuláš, anděl a čerti. Pak se zarazil a nevydal ani hlásek. Naštěstí to netrvalo dlouho a my jsem šli domů. Za chvilku k nám dorazil brácha (čert). a známi jako mikuláš a kámoška anděl. Honzíks e držel jako pijavice a trochu natahoval. Pak chvilku brečel, ale čerta jsem vyhodili za dveře tak odříkal i básničku. Sbalil nadílku a utekl nahoru. :slight_smile: Celý večer je hodný :grinning: tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. ani mě nepustil cvičit. Prý s ním mám být doma a nikam nechodit.
Jinak se Míša přetáčí na záda a dnes se jí podařilo se přetočit i zpět. Takže klidné miminko u nás končí. Navíc se dnes několkrát pokadila a jak jsem se dívala tak to vypadá že lezoz spodní zuby. :wink:
@msevy tak to je teda pěkně vypočítavá tchýně i švagrová. Kdyby to bylo obrácení jak by to bylo v pořádku. :angry: Kašli na ně. Máš štěstí že je manža při tobě.
5. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy ahoj, no to je teda něco s tou tchýní a švagrovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenech si kazit den. moc dobře, že je manžel na tvé straně. to jsou teda osoby děsný, bohužel to většinou dopadá, že když se člověk brání a ozve, tím horší to udělají.
5. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj,tak to jsem ráda,že to tak je. Mě končí mateřská 24,tak to mám jen tak tak :slight_smile: Já byla dneska na socce a moc milá paní. Ve středu na ten pracák a je to.
@micka1 mě se od pondělí otočila každý den jenom jenoutakže jsem jí dala na zem,pod hrazdu a vydržela hodinku si hrát sama,takže jsem v pohodě uklidila,včer už víc a dneska už jse jí musela připoutat di lehátka,jinak bych neudělala nic. Jak ji dám na zem,nahodí zadek a je na břichu. :slight_smile: A to je jako rychlost,takže se s ní už peru i na přebalováku,nechce se nechat ani přebalit...
5. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc vám děkuju za podporu. Tušila jsem od začátku, co jsem šváru oslovila na toho Mikuldu, že z toho bude průser a stalo se. Takže příště - jedině cizího a zase bez nich!! :grinning: I když jako Mikuláš byl výbornej :grinning:
@tasmailla1 - taky už jsem na to myslela, že bych snad navrhla manželovi rozvod, ale jenom kvůli němu, ať má klid - ale to by mě asi zabil! :grinning: No, ze zoufalství už uděláš cokoliv. Nejvíc mě s..e, že ničí jeho - má operovaný srdce a oni ho takhle totálně likvidujou... No nic, kašlu na ně.
Jinak se ještě nepřetáčíme na bříško, ale opačně z bříška na záda nám to jde samo:slight_smile: Pěstičky obě v puse, až se z toho dáví, ale je spokojenej a dělá to dál:slight_smile:
5. pro 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@msevy ahojky,dlab na ně,jsou to pěkné potvory obě :angry: mám taky cáklou tchýni :confounded: a bydlí bohužel taky pod námi :confounded: :confounded: drž se :wink:

@tasmailla1 buď v klidu,náš malý se taky nepřetáčí, snahu má,ale zatím mu to nejde,neřeším to,mudr říkala,že má čas a každé mimi je fakt jiné
@hradilenka ahoj modelky,tak kdy uvidíme fotky? ať možu Fiťovi ukázat jaké jsou teď holčičky jeho ročníku krásné :wink: :grinning:
6. pro 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauec,
tak dneska budíček po 2-2,5 hodinkách. Nálož v plínce tek 3x denně,jazýček furt rejdí v pusince,budí se s pláčem a někdy pláče i ze spaní,já si myslím,že nás už taky trápá zoubky. Ale na dásničkách nic vidět není,jenže nevím,co by to bylo jiného...
Zapékám brambory,Simča si na chvilku zdřímla a venku sněží,tak uvidíme,jestli vůbec půjdeme ven. Ale asi jo,ať malou nešidím.A já se aspoň projdu.
Chlap dneska naposledy vymaluje kuchyň,já ji po 3tí!! vygruntuju a už tam na nic nenechám sáhnout. Vždycky se to uklidí na hotovo a manžel přijde,že by to chtělo ještě to a tohle...Takže už má zákaz,abych vůbec to cukroví tenhle rok upekla,už je 6tého,nějak rychle to letí...
Malá se zrovna pokajdila,slyšela jsem rany přes dveře z pokojíčku :grinning: to bude asi pořádná nadílka :grinning: :grinning:
6. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ,,, tak mi přišlo lejstro že mi nepřiznávají rodičák ... :angry: tak tam musím zítra vlítnout jak je to možný ...? :rolling_eyes:
no ještě tohle mi chybělo .... :confounded:

@slena Ahojky foto uvidíte až je sem dám :grinning: a to nevím kdy bude a jak bude paní fotografka rychlá :grinning:
6. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak tomu moc nerozumím....a jakej ti dali důvod, žádnej, co? Jsi chtěla zkrácenou variantu nebo máš nástup později než jsi uvedla nebo jak? To teda zírám co oni nevymyslí :angry:
6. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky melou tam cosi o tom, že mám nemocenskou vyžší než je nárok na rodičák ... což nechápu já nemarodím ... jdu se tam zítra zeptat abych věděla co za nesmysl mi tam napsali
6. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty jo,co to je za nesmysl,já myslela,že na rodičák maj nárok všechny maminy a kdo te jako má živit?to budeš uplne bez penez???nebo tvuj manža má takový vysoký příjem,že te bude živit?:to je fakt bordel...já tam byla dneska,tak jsem zvedavá,co me pak pošlou,hlavne paní byla moc příjemná,konečne v pohode ženská a ne ty potvory,co si tam hřejou místo a pak, když maj poradit,tak jsou ješte dotčený,že proč je otravujem... :angry: :angry: :angry:
6. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka co to je za blbost,jako že nemáš nárok a ať si žiješ z čeho chceš?? To nějak nechápu,jak by k tomuhle jako mohlo dojít. Jen je tam pěkně srovnej...

Dneska je den na prdlačku. Nejen že ta Simča pláče a je mrzutá,ale navíc jsem si rozbil mobila. :angry: Spadl mi venku na beton a rozlítl se. Mám vysunovací,tak jsem si říkala,že se neulomil,nespadl do kaluže ani nepraskl displej,tak to bude dobrý a doma ho zapnu a displej skoro nejde,takže ještě zase kupovat novej mobil.To se mi fakt hodí před Vánocema. Zítra se musím jít podívat,co se teď prodává,stačí mi nějakej obyčejnej,pryč jsou časy,kdy jsme se ve škole s telefonama předháněli,kdo má lepší :grinning: :grinning: :grinning: Jenže nejblbější je,že mám většinu čísel uloženejch v telefonu,tak se musím někde zeptat,jestli to z něj půjde dostat,nebo jsou v řiti. :frowning2:
6. pro 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no pokud jsi byla na nemocenské před nástupem na mateřskou, tak bych se ani nedivila, kdyby to tak furt měli takhle vedený, prootže oni jsou hrozní, všude mají bordel :angry: to by pak bylo k pochopení....
6. pro 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak toje teda gól a pěkně k naštvání. :angry:
My stále čekáme až nám pošlou papír že Martinovi rodičák přiznali a že už mu ho i končili. V práci má zatentovali papíry že to poslali pozdě tak jsem zvědavá kdy nám pošlou penízky za listopad. Od prosince už mám rodičák zase na sebe. To lítání po úřadech mě teda vůbec nebaví. Navím něco jsem vyřizovala v Hradišti a Martin to musel vyřizovat v Hodoníně. Má ještě trvalé bydliště u rodičů a ti bydlí v jiném okrese i kraji. Ještě že od prosince už mají propojené počítače v celé republice a můžou si všechno ověřit.
6. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
@micka1
@ssimmikk Noo holky .... je to úžasný .... jsem zvědavá co mi ta dotyčná zítra řekne ... pak vám dám zprávu ....
6. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 který měsíc jste to přepisovaly? Manža to měl na sebe v říjnu a už máme všechny papíry ze socky doma :wink:
6. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak gel nám nepomohl,budila se úplně stejně často,ale aspoň neplakla ze spaní.a mě přijde,že ten gel ani působit nemůže,protože hned jak jí to dám do pusy,tak to slíže,no nevím.
Dneska jsem měla jít s těma papírama na rodičák,ale nemůžu. Říkám chlapovi tady mi to podepiš,jojojo...a papír podepsanej není :grinning:
Jdu prát,mám toho tady haldy.To bude akce na celej den,pokud mi vystačí sušáky...
7. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
u nás sněží,to mám fakt radost:frowning2:Nemám prostě zimu ráda.
Poslední dvě noci byly na nic,moc jsem se nevyspala.Nevím,jestli zuby nebo co,ale v puse nic nevidím,ani dásně mi nepřijdou nateklé.Teď to dospává,jsem zvědavá,jak dlouho.Já bych taky padla,ale byla bych pak jak praštěná palicí,tak radši ne.Navíc se může každou chvilku vzbudit,spí někdy dvě hodiny,někdy jen necelou hodinku.

@hradilenka doufám,že ti to dopadne dobře s rodičákem.To musí být jen nějaký jejich bordel.Je to ale o nervy,zase tam jít a zařizovat..
Jo, další věc...příští týden nám budou opravovat výtah.Už dneska to připravujou,takže celé dopoledne nepojede výtah.Chtěla jsem si dojet pro novou občanku,ale bohužel...doufám,že skončej brzo,nebo nevím,jak půjdu pak pro Šimonka do školky.Kočár fakt ze šestýho patra nesnesu po schodech.Příští týden by to měli dělat tři dny,ale Martin bude doma,tak snad to bude dobrý.Jen se asi nadře s tím nošením.ALe jinak nevím,ajk bych to dělala,byla bych asi prá dní uvězněná doma a Šimonek by nechodil do školky....
7. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 ahoj tak řekni chlapum co to delaj,at ti pomužou snést kočár....
7. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo,to mě taky napadlo.Naštěstí to snad nebude potřeba a těch pár dní nějak přežijem.Aspoň budeme mít nový výtah.
7. pro 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... koukám že řešíty ty zuby ... moje máti to prý dělala tak a to od mýho 3 měsíce, že mi uvařila a rozšmelcovala ovesné vločky .... prý nějaká rada od staré babky ale pomohla. Prý u mě ani nevěděla, že mi rostou zuby .... ale to je asi spíš pro ty maminy co už dávají dětem příkrmy.
Jinak jak jsem objednávala tu autosedačku, tak tam měli psané skladem, pak mi sdělili, že to bude až tento týden a dnes mi přišel mejl, že jim to možná dodají až 20.12. .... tak zlatý mall objednala jsem to tam a zítra to mám doma. Mají u toho dopravu zdarma, tak jsem k tomu ještě přihodila Ježíška tchýni ... chtěla stojací lampu ... a ježíška mám pořešenýho .... manžel si vybral pilu, já si koupila věci do baráčku :grinning:, malé dáme sedačku a stoličku a pár drobností , švagrové a synovce mám taky pořešené a našim dám prašule ... jim se nikdy s ničím nezavděčím. Tož tak ufff je po starostech .... ještě uvidím jak dopadne dneska na úřadě ....
@misi.21 o těch gelech jsem to zkoušela taky ... psala si, že ten panadol nebyl dobrý, tak zkus ten nurofen ... třeba je to jiný
@petrunka01 No to je radost ten výtah ... čím výš tím líp ... ale musí fungovat ty výtahy že? :grinning:
@micka1 Já se už ničemu nedivím ... i když jsem jako těhu marodila , tak jsem se musela odvolávat k posudkové až do Brna ... V 8 měsíci mě chtěli poslat do práce .... dobrý co? :grinning: A já nemohla ani chodit jak mě záda a klouby bolely.Nehledě na to, že jsem to měla od začátku rizikové.
7. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 musíš ten gel pořádně vmasírovat, on se blbě nanáší, když tam dítko mele jazýčkem, já to dám na dudlík a třu dásně, pak dám čistý dudlík a ten od gelu vymyju, malé to dělá dobře, drží a vrní :grinning: a kdyžtak můžeš dát i Nurofen, je i od bolesti, né jen od teploty, když ti nespí a budí se a bolí jí to :confused:
@petrunka01 nám budou dělat novej výtah příští rok....a to víc jak měsíc, u našich ho taky dělaly, naši i my bydlíme v 5.patře :unamused: kočár jsme nechávala v autě, v kufru a až budou dělat nám výtah, tak ho taky budu mít v kufru :slight_smile:
7. pro 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmmmmm mám radost venku sneží s deštem a to jsem mela jet za segrou do krámu,neco koupit detem,synovcoci a neteřím pod stromek,ale nechám to na zítra,dneska jsem se konečne pustila do predvánočního uklidu a teprve jsme v kuchyni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm tak ten uklid bude asi na pár dní,to když už tak všechno umyt ,nesnáším ale umývat dveře,to me neba....a pak o víkendu asi začnu už péct,jinak to vidím,že by byly Vánoce bez cukroví a to mne nehrozí,já cukroví mám ráda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka a jakou ste koupiliu židličku?dá se polohovat,nebo jde jenom do sedu?holka jsem napnutá jak kšandy,jsme zvedavá,co ti řeknou na úřade....
7. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka vyzkouším te Nurofen,ale pochybuju. Ona se xichtí i na kapky na prdíky,co májí banánovou příchuť a to je jen pár kapiček,toho sirupu je dost,no uvidíme. Dneska jsem si ji nechala u sebe,abych se vyspala a jsem odpočinutá,asi se na pár dní přestěhujeme do pokojíčku,jestli to nepřejde.Dneska je od rána dobrá,ani nefňuká...Tak uvidíme,třeba má jen blbou náladu,to počasí nepřidá nikomu. U nás se sníh už trošku drží,myslela jsem,že si tenhle rok zalyžuju,jenže nemám kalhoty a nechcou se mi tenhle rok kupovat. Kdo ví,jaká budu příští rok až nebudu kojit,tak se mi nechce vyhodit tisícovka.
Kupujeme tchánům 4 dny ve srubu v Krkonoších. My tam už byli v květnu s našima a pán psal chlapovi,že pokud chceme přijet taky,tak stačí doplatit jenom 1000Kč. Takže asi zase v květnu jedeme. Už se moc těším,doufám,že Simča bude v pohodě,ale už se mi s ní nechce sedět doma na jaře,ale pomalu ji zvykat na to,jak jsme s tátou rozlítaný :grinning: Vezmeme ji do krosničky,doufám že se jí to bude líbit.Minule jsem byla v 7 měsíci,ale teď si budeme dělat pořádný procházky... :slight_smile:
7. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jenže ona dudlík hned plive,takže musím rukou a než jí to tam stihnu pořádně vetřít,tak mi ho saje a líže a já myslím,že na těch dásních prd zůstane. Musíme asi používat něco jinýho...
7. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: taky jsem jak kšandy ,.... židličku jsem koupili tuhle http://www.babypark.cz/chicco-polly?variants=184656 byla za dobrý peníz ( 1900,- ) a jde jak výškově polohovat tak i do lehu na víc pozic a jde hýbat i s pultíkem podle toho jak má dítě velký pupík :grinning:
7. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo a na úklid se můžeš stavit i u nás ... Niki mě nějak nechce nechat uklízet :grinning:
@misi.21 Niki má ráda kapičky všechny .... si při tom lebedí a tváří se jako by pila štamprli :grinning: Já dávám Lefax Nurofen jsem zatím ještě nezkoušela ...
Tak ten dárek je super výlet do srubu :grinning: to bych si taky nechala líbit .... já v Krkonoších ještě nebyla ... :frowning2:
7. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty jo židlička moc pekná...no já Šárku vezmu do lehátka a já uklízím v kuchyni a ona na me kouká a pak si ji přenáším i jinam,kam jedu uklízet a pořád ji mám na očích a ona me taky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi nepřídu ti uklidit,sama mám toho moc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek