• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 jo,tak jsem to taky dělala,ale teď už mi v tom lehátku nevydrží tak dlouho jako dřív,chce být na podlaze a né připoutaná. To pečení u nás bude asi zážitek :grinning:
@hradilenka my si ve Špindlu udělali Simonku,tak jsou to teď naše oblíbený hory :grinning: :wink: Je tam nádherně. A to jezdíme jenom podzim nebo léto...V zimě to musí být úplná paráda,ale to až budou děti trošku větší...
7. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak už mám také uklizeno jen vysát .... malá mě asi vyslyšela , tak usnula prdelka malinká :sweat_smile:
@misi.21 Tak to se nedivím, že se tam rádi vracíte ... až bude větší tak to bude o něčem jiném ... bude
pěkně ťapkat po svých :wink:
7. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk dobrej nápad s kočárem v autě..možná zkusím
7. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím Vás, netušíte do kdy se musí podat žádost o rodičovský příspěvěk? Je to do 22.týdne věku dítěte nebo později?
Moc díky
7. pro 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... tak už vím proč mi to zamítli a to samé zamítnou i Vám když Vám bude končit mateřská třeba v polovině a nebo koncem prosince a zažádáte si o RP v prosinci a mateřskou budete mít vyžší než RP. Takže mám smolíka pacholíka a automaticky spadám do nové varianty v lednu ... :angry: Tož super nestihla jsem ani porodné ani starou variantu ... klasika ... už si začínám zvykat ... :unamused: :frowning2:
7. pro 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mně tam rovnou napsala,že žádám od 1.1.2012..ale neříkala,že bych měla spadnout do nový varianty.ALe zdá se to logický,i když nevím,jestli není rozhodující,že jsem požádala před koncem roku,dala jsem jí rovnou papír i na volbu délky a nic neříkala
7. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk přepisovali jsme to v listopadu a teď v prosinci jsem to přepisovala zase na sebe. Martinovi z práce poslali pozdě papíry tak proto se nám to tak zdržuje. :angry:
7. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele holka to je nejaký divný,já se na to včera ty ženský na pracáku ptala,že do který varianty spadám a ona me řekla,že do tý postaru,teda za tech 7600 kč,tak to si me prekvapila,tak už nevím komu človek má věřit,tak jsme zvedavá,jaké rozhodnutí přijede mne,vždyt oni samy nevedí,jak to je...a ješte jsem se ji ptala,že kdy me to pak vyplatej,když rodičák budu mít od 12.12 . a ona me řekla,že v lednu bych mela dostat nejaký prachy...a to teda znamená,že kdy dostaneš peníze?až nekdy v unoru nebo i pozdejc?takže za prosinec nedotaneš nic?nebo ješte od socky za nejakých pár dní mateřský dpostaneš peníze?nejak tomu nechápu...
7. pro 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a ješte počkej třeba za rok nebo dva ješte ten rodičák snížej a to bude pak opet sranda,v ty nový variante to činí na 3 roky kolem 7300 kč...a jj máš pravdu ani porodný sme nedostali,to jsou takový hieny ty politici,škoda se rozčilovat,škodí to kráse... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@petrunka01 taky jsem rovnou odevzdala papír na jak dlouho chci být doma...
7. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@petrunka01 Tak od 1.1.2012 je to jedno na jak dlouho půjdeš dostaneš max. 220000,-Kč ...
@tasmailla1 Já měla na mateřskou nastoupit teoreticky od 16.12.11. protože 15.12.11 mi končí mateřská, ale protože za těch 15 dnů co budu ještě v prosinci na mateřské ( dostanu za mateřskou více jak 7600,- Kč což je rodičovský příspěvek tak RP mi nepřiznali ) Takže musím nastopit až následující měsíc což je leden 2012 a ze ten už RP dostanu ... ale už v nové výši. Nějak jsem to počítala a na 3 roky mi to vychází že budu brát 7333,- Kč
Tady si to můžete spočítat http://www.penize.cz/rodicovsky-prispevek/223792-kalkulacka-rodicovskeho-prispevku-zmeny-od-roku-2012#rodicovska
7. pro 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha,takhle to je..no to mě pěkně štve,ale co nadělám,no...
7. pro 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.naseporodnice.cz/zmena-rodicovsky-prispevek-2012.php tady zase čtu že 7100,- Kč tak všude je to asi jinak
A ještě jsem našla tady co píšou http://spoctiduchod.mesec.cz/clanky/rodicovska-2012-cerpani-bude-prijemnejsi-vetsina-ale-prijde-o-15-tisic/ Takže příjdeme za 3 roky o 15 tisík korun :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 7100,- je při pobírání 31měsíců
7. pro 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo,to tak odpovídá,jsem to tak vypočítala taky.Já si myslela,že mi to vyjde a ono ne....ta pětistovka bude chybět
7. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to jste mě nepotěšily teda,to jepěkně v prdeli :angry: Mě by zajímalo,jak by s tím vyžil a uživil dítě ten,kdo to vymyslel. S takovou to jádro nepřestavíme kdoví ja dlouho.
7. pro 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 však jí tou bambulí :grinning: co má dudlík jen budeš třít dásně, nemusíš jí ho dávat dudat, trochu calgelu na kraj dudlíku a jezdit po dásních :slight_smile: uvidíš co vám bude vyhovovat :wink:
7. pro 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já bych řekla, že záleží kdy zažádáš a né od kdy ti rodičák běží ne? No uvidíš :slight_smile: ale jsou to ku.vy :angry:
7. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to si ještě počkáš na papíry, oni mají na vše čas, já myslela, že jste to měly přepsaný v říjnu, to už by bylo dlooooouháááá doba :wink:
7. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale ty přece můžeš mít rodičák vedený a nepobírat ho, ne? Já sjem to tak teda u Míši měla, brala jsme mateřskou ta mi skončila, ale brala jsem víc mateřskou jak byl rodičák, i přesto mi rodičák běžel, ale peníze se mi počítaly až od novýho měsíce, jestli vís, jak to myslím.....ale to už jsou 4roky zpět, no :frowning2: asi mají zase změny :angry: s Verčou mám rodičák od porodu, takže tohle nemusím řešit....naštěstí :wink:
@misi.21 jj, taky máme jádro už tři roky v plánu a o kuchyni nemluvě :frowning2: ale zkusila jsme si s Míšou tenkrát žít sama, byly jsme v garsonce, brala jsme přídavky, rodičák, zaplatila jsme nájem a krásně jsme vyšla celý měsíc :slight_smile: takže se dá, akorát už není na věci kolem, jako je spravování bytu :unamused:
7. pro 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk vím jak to myslíš, to jsem se snažila také paní vysvětlit ,ale řekla že to tak nejde že mám v měsíci prosinci víc za mateřskou než je rodičák ... takže 5tis ročně mínus .,...
7. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vidím, že zrovna řešíte žhavou věc. já byla na socce dneska. podala jsem i volbu. bohužel malý se rozhodl zrovna tam řvát jak tur, tak jsem se na ty změny neptala a oni to opět taky vůbec neřešili.
@hradilenka můžu přijet v pátek dopoledne :slight_smile: zapoměla jsem vyzvednout fotky z vítání :slight_smile: a nebo někdy jindy. dnes byla sněhová vánice, no fuj! s autem mával vichr a já borec jsem dojela tam i zpět suprově, tradá :grinning: (jsem po xx letech řídila sama auto)
7. pro 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Leni, tak ten prodlužovací díl má babyrenka skladem. dívala jsi se na to? já původně objednala blbej odstín (ono se to tam dá totiž ještě rozkliknout na více variant, což jsem si původně nevšimla) naštěstí mi to vyměnili bez problému v objednávce :slight_smile: jinak sportovní korba je nejen delší, ale i těžší :slight_smile:
7. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak Ty si tady přece jen dnes byla? :grinning: Tak jo dojeď v pátek ... v kolik? :confused: Abych byla s Niki vzůru :grinning: Přijedeš i s Jindříškem ne? Jo a dneska humelilo :grinning:
7. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé, Marti, tak v pátek to padá..musím kvůli předávce bytu být tady. ale příští týden to spácháme :slight_smile: jj, sic jsem měla migrénu, ale Honza nějak projevil nevoli s tím, ještě to odkládat, tak jsem se přemohla a jela :slight_smile: jasan, že dojedu s Jindříškem:slight_smile:
tak jsem Ti poslala bonbon a zas tam mám, že můžu poslat 2 srdíčka. co to je, netuším..:slight_smile:
7. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee srdíčka jsem Ti poslala já :grinning: :grinning: :grinning: Když tak dej prosím předem vědět který den ... abych si v tak našlapaném programu udělala na tak vzácnou návštěvu čas :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: oooo, děkuji :dizzy_face: jj, ohlásím se včas :wink:
7. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak to tady tak pročítám, tak tomu nějak nerozumím:slight_smile: myslím tomu RP. Dneska jsem byla na pracáku a tam mi dali formuláře . jeden odešlu na sociálku, počkám až mi to pošlou potvrzený zpátky, ale co když to nestihnou do doby, kdy si musím určit délku mateřský? Jestli se to musí odevzdat do 22.týdne věku dítěte, tak to mám na Vánoce. Vypadá to, podle vašich zpráv, že budu už asi taky spadat do dalšího roku a to budu vraždit. Jak s tímhle může někdo vyžít? Holky, budeme stávkovat - protestovat - demonstrovat!!!!
7. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přejeme
tak u nás je vítr ale nemrzne. Míša už je vyspaná a řádí v postýlce. Honzík ten ještě spí a tak ho budu muset vzbudit do školky. S Míšou se po obědě chystám na cvičení s miminky. Je to paráda a Míša se unaví a hezky usíná a spí dlouho. :slight_smile: Nějak nám to spaní začíná sabotovat. Dopoledne nespí skoro vůbec max 15 min a odpoledne to samé. Navíc teď je pořád pokaděná a tak to vypadá na zuby. :frowning2: Včera už jsem z ní byla hotová. Pořád kňourala a byla dost protivná. Večer jsem byla ráda že už spí. Honzík na tom nebyl včera o moc líp. Takže jsme měli den zase na chocholouška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
zase "super" noc..Já se fakt asi nevyspím.Sice jedla jen jednou,ale každou chvilku kvíkala,chtěla držet za ruku,dudlíka..pak hned usnula,ale já se teda moc nevyspala.Navíc opět budíček po šestý,abych připravila Šimonka do školky-švagrová si ho vyzvedla a odvezla cestou do práce.Ještě,že tak,aspoň nemusím Kačku ráno oblíkat a hnát nás všechny do toho hnusnýho počasí.V noci šílený vítr,bouchalo to oknama,dveřma..teď taky fičí a pro jistotu prší :angry:

@ssimmikk no,uvidíme,ale obávám se,že rozhodující bude datum,od kdy RP budu pobírat.Takže asi budu muset na čas stopnout posílání peněz Šimonkovi na účet,abych nebyla v mínusu.

@msevy délku rodičáku si snad můžeš vybrat do 9. měsíce věku dítěte.Do kdy si máš požádat o rodičák nevím,ale já to udělala tak,abych plynule přešla z mateřský na rodičák a nebyla bez peněz,i když to pak možná zpětně vyplácejí
8. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no asi by nám byla stávka prd platná,to si můžou dovolit učitelé,doktoři...Nám by určitě ještě za trest něco vzali :angry: Já si byla pro papíry už v září a paní mi říkala,že pokud mám sociálku co mě vyplácí v jiným městě,ať to pošlu hned,ať to je co nejdřív zpět. Bez toho jsou ty ostatní vyplněný lejstra k ničemu,takže tam musíš jít až ti to přijde.A já si říkala,že mi mateřská končí 24 tak že to mám jen tak tak na starou variantu,no a oni si to vždycky nějak zdůvodní,achjo...
@petrunka01 nejsi v tom sama,mě taky poslední dobou spí blbě. Dneska vstávala ve 2,tak si říkám,že už to bude lepší a ona pak až do rána se budila po hodině :confounded: Takže jsem ráda,že jsem naspala něco do těch 2. Malá si to teď ještě dospává,já posnídala Marsku a trošku uklidím. Venku troššku sněží,ale je hroznej fučák,asi ani nepůjdeme ven dneska,jestli se to nezlepší... Potřebuju ještě dokoupit pár drobností na Vánoce,včera jsem všechny dárky zabalila,abych to nedělala na Štědrý den ráno :grinning:
8. pro 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek