• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 já bych taky nejradši nikam ven nešla,ale budu muset pro Šimonka do školky.Ledaže bych jela autem,i když je to kousek.Pokud bude hnusně,tak možná pojedu.Pár dárků už mám zabaleno,ale ještě mě čekají a navíc stáel nemáme všechny.Ale od víkendu bude mít Martin týden volno,tak to musíme dodělat.Dokoupit a já v těch několika volných chvilkách zabalím:slight_smile:
8. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 když teď je to nakupování takový horší s kočárkem. Do spousty obchodů se nedostanu a chlap je v práci většinou do večera. Něco vždycky pokoupím,když vozí tchýně,ale asi se domluvím s mamkou,aby šla se mnou a vždycky mi u Simči počká...Chci ještě chlapovi pásek a knížku,jinak už mám asi všechno,co jsem měla v plánu,tak jen mrknout,jestli někde nemají něco,co bych nutně potřebovala koupit :grinning:
Včera jsem byla kupovat nástavce do el.kartáčků na zuby a za 4 nástavce chcou 600 :fearful: Se mi protočily panenky u pokladny :grinning: Včera jsem nechala v obchodech 5000,ani jsem nevěděla jak :sweat_smile:
8. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes zavezla Honzíka do školky a jela jsem do kaufu ¨mají tam BEBU 2 za 169,- tak jsem koupila posledních 5 ks. Tak aspoň něco. Uvidím jestli ještě budou mít v neděli jak budu ve městě tak tam mrknu. :wink:
8. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem do alba pár dalších fotek...:slight_smile:
8. pro 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vidím,že řešíte rodičák,mně taky nějak není jasné,jestli spadáme do starého systému,nebo do nového a budem brát i míň peněz :unamused: ale na socce mně řekli, že mateřskou mám od 25.12.,tudíž na rodičák mám nárok od 1.1.,takže bych tipla,že to už bude míň peněz, svině jedny :angry: :angry:
8. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 pěkné fotky :wink:
8. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych politikum dala 7000 kč a at me ukážou,jak vyjedou s prachama na celý mesíc..docela bych to chtela videt....hmmm no u nás je taky peknej fičák,byla jsem v práci a pak ješte dokoupit pár darku a už to jenom zabalit,ale dneska už s eme nechce,jsem nejaká nevyspalaá,i když v noci sme spali,jen já šla spát kolem 24 hodin a ješte k tomu to hnusný počasí,hnedka by si šla lehnout,jen malá má na to jinej názor,oči velký jak angora a spát se nechce...
8. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuhle jste se bavily o padání vlasů...já si dneska umyla hlavu a koukám,že nad čelem mám parádní kouty-úplně holý místa.Snad se mi zase vzpamatujou nebo budu muset nosit snad paruku.... :confounded:
8. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Ladi, jak bezplenkovka? zkoušela jsi to? já na to náhodou zase natrefila a nějak mě to začíná zajímat :grinning: ale stejně asi nejsem na to stavěná :sweat_smile:
8. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vlasti, bezplenkovka nezabrala, ted hlavne bojejeme s prujmem a exemem, tohle slo nejak stranou, bohuzel, lida
8. pro 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava :sweat_smile: ... já věděla, že jsem Tě přejmenovala :rolling_eyes: :grinning: promiň :grinning: to mě mrzí.. průjem má pořád?? náš Jindra je buď zacpaný, nebo má průjem, nerozumím tomu, proč. a zkoušela jsi třeba mýdlo robátko - s kanabisem, mohlo by to ten exém zmírnit. hlavně ať je brzy líp.
náš malej je doma často bez pleneček, ať si hezky cvičí. dnes se ráno krásně vykandil, vyčůral, tak jsem ho nechala řádit naháčka v postýlce. za chvíli příjdu a najednou totálně pos..ná deka i postýlka, on v tom samozřejmě vymáchané ponožky a vše, tak nevím, jak bychom tu bezplenkovku měli provozovat.. kajdění má teď hrozně nepravidelně a nemůžu na něj pořád koukat, kdy jako "dá signál". ale zní to lákavě-včera mi o tom vyprávěla kamarádka, jak děti její známé už v 9 měsících v noci úplně na sucho bez plenek atd...
8. pro 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je zakaboněno a deštivo ... a vítr :confounded: tak to budu muset s hafanem zase oběhnout na rychlovku. Jsem zvědavá jak nám bude pasovat ta nová sedačka .... jako vizuelně je velká jak prasátko :slight_smile: , ale nějak extra šířka ... no uvidím ... vím že musí být kvůli bezpečnosti taková ... ale Niki se chce roztahovat nooo :grinning: .
S kočičkou mám trápení ... už je chudinka moc stará, měla 2 mrtvice a teď nedávno přšla úplně o zrak. :cry: Ale říkám si, že na to poslední řešení je stále času dost ... tady po bytě se orientuje ... jen mám strach jak to bude zvládat v novém prostředí.
@petrunka01 S vlasy to mám stejné ... pelíchám ... :grinning: jak umyju vlasy, tak je plná vana a jak je foukám, tak je mám po celé koupelně :angry: kdo to má furt uklízet .... jediný štígro je, že mi nepadají do jídla ... to už bych pak nejedla i když je můj :grinning:
@druidee Si teda troufáš .... nechat Jindru bez plinky ... mi jak jsem se byli fotit, tak jsem chtěla Niki fotit taky jako naháčka a udělala tam fotogravce nehodu ... :grinning: ona na to ... prý tak proto se tvářila do foťáku tak šťastně :grinning: :grinning: :grinning: naštestí to vzala sportovně .... ještě že se tam nepocvrkala Bleša .... :grinning: našla ten cvrkanec po Niki :grinning: A kdyby to měla být nakládačka v podobě hořčice tak to by bylo maso .... to by na to nefungoval asi ani Vizír :grinning: Jo a proč Ty řešíš bezlepkovku? :confused:
9. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak dneska asi zase 6x vzhůru. Ale jak ji mám v posteli,tak to jde,zase hned spím,ale kdybych ji měla dávat do postýlky,tak nenaspím nic. Takže půjdeme na pár dní do pokojíku,ať se chlap pořádně vyspí. A uvidíme,jestli se to začne zlepšovat.
Telefon půjdu asi reklamovat,protože se mi dneska už 2x sám vypnul. To jsem fakt ráda. Mám ho 2 dny. Jestli si vezmou 30 dnů na reklamaci,tak abych začala shánět nějakej náhradní,u nás se telefony vyhazujou,protože jsou většinou nefunkční když jdeme pro novej.
Dneska přijdou večer naši,popřát Simonce,tak musím něco upéct a udělat nějaký chuťovky. V neděli přijdou ségry s raubířema,to zase bude bugr.
9. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: aspoň má fotografka památku :grinning: ale hořčička by byla lepší a trvalejší vzpomínka :grinning: :grinning:
u nás to samé - zakaboněné, tma jak v ři.i, a to jsem potřebovala jít na poštu

Jinak já jsem dostala ve středu ještě jeden "krásný dárek" od Mikuláše - KRÁMY :angry: :angry: :angry: je mně blbě jak sviňa :confounded: a to jsem si zrovna nedávno pochvalovala,jak je to super být přes rok bez krámů,no a už je to tady :unamused: stejně byla ta pauza bez nich super
9. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás je peknej vítr a prší,ale musela jsem v tomhle počasí jít na poštu a do krámu a už me nikam nikdo nedostane...to je fakt hnusnej podzim,já už chci sníh,aspon ten sníh vypadá tak hezky čisto,když není tá břečka....
@slena hihi já beru antiku,tak si hovím a krámy nemám....to je taková pohoda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka a kdepak jsou fotky od fotačky?jinak pekná autosedačka...
9. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás dneska to bylo taky dobrý,malá si chtela povídat a to ve 4, pak v 5.30 a pak v 7,sice mezi temahle hodinama usla,ale po tý sedmý už nene,delala v postýlce peknej kravál,skoro i spívala,no super,doufám,že to nebude provozovat často.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hezké zážitky z focení :grinning: fotografka je na to určo zvyklá, pokud častěji fotí mimísky :wink: prostě mě bezplenkovka zaujala. malého mám často doma bez plenek, tak jsem si říkala,zda to můžu nějak dobře nasměřovat. také mi kamarádka říkala, že děti její známe jsou v roce bez plenek na pohodu. ale jak jsem psala, nejsem typ, co by od narození měl dítě v náručí a nočník při ruce. malej si chování v náručí nevyžadoval nijak extra a měla jsem jiné starosti, než tohle. už jsem se i dívala na různé nočníky-jsem se nachechtala, jaký bussiness z toho zase je :grinning: tak, máme klíčky od bytu. až přijede Honza, asi tam zajdeme :slight_smile:
Jindra bez pleny = deka a folie pod ním a sem tam počůraná postel, no :grinning:
9. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Marti, jak jsi dopadla s tím rodičákem, byla jsi tam znova, že?
9. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to jsme dvě. mě Mikuláš obdařil už v úterý ráno (asi týden napřed) a taky mi není nej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme tu stejnou tmu a do toho zase sněží. na poštu musím chca nechca.. a mě se nechca :grinning:
@tasmailla1 to je docela výhoda, bez menzesu. též mi to nechybělo. ale neberu nic :slight_smile: nějak jsme se shodli s mojím na tom, že nebudeme zatěžovat ani mne ani přírodu hormony :sunglasses:
Jindříšek si zvyká o půlnoci vstávat, nechce jíst, chce si hrozně hrát. jenže má smůlu. přebalím, snažím se ho nakrmit a pokud dělá s jídlem voloviny (což začíná čím dál víc :grinning:) tak nazdar-zhasínáme a dobrou noc. my jsme na něj v tomto dost přísní už od začátku. docela si i zvykl nevstávat v 6, ale teď už okolo 8. :sweat_smile:
9. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Co máš za telefon? Předpokládám, že smsung .... :grinning:
@slena :grinning: :grinning: :grinning: já od Mikuldy nedostala ani krámy :grinning: :grinning: :grinning: tak si nestěžuj :grinning:
@tasmailla1 Fotky budou my nebudem :grinning: :grinning: :grinning: nevím má toho moc .... tak snad do vánoc je dodá :grinning: chceme posílat PFka :grinning: Jo a s tím zpěvem v postýlce se budím každý den tak si zvykej :grinning:
@druidee Super .. to je bezva už jste natěšení a pojedete na čumendu ... bude měření ... to bych chtěla tam to zase tady a tady vymalujeme na takovou tam zas jinou chi chi ... jako bych to živě viděla ... Honzovi se budou protáčet panenky ... jen počkej :grinning: :grinning: :grinning:
S rodičákem jsem dopadla tak, že mi ho v prosinci zamítli, tak spadám do nového systému ... T.Z 7100,- :unamused: Měla jsem příjem z mateřské, která mi končí 15.12 vyžší než je RP teď ještě 7600,- takže zamítnuto :angry:
Jinak HA taky neberu ... už asi 12 let :grinning: a s výchovou to máme podobné ... :grinning:
9. pro 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,Samsung,ale já ho měla i před tím a byla jsem hrozně spokojená. Kdyby mi nespadl,tak by mi ještě dobře sloužil. No uvidíme,co z toho bude.
@druidee ono je něco jiného,když zhasneš a on si třeba povídá a pak usne,než když si chvilku povídá a pak začne řvát a řvát a nepomůže nic než prso. Naší malou neuchovám ke spánku,nechce moc chovat už od narození,když jí dám ruku,tak si ji hned rve do pusy a dudel u nás nefunguje a sama prostě neusne,to bude radši brečet a to nevydržím ani já,ani chlap,natož v noci,takže asi tak...

Jinak jsem četla hodně o usínání u prsa a hodně maminek se snažilo utnout už ze začátku,ale když nic jiného nezabírá,tak to prso se po X prořvaných hodinách stejně dá. A já nejsem zastáncem techniky nechat dítě vyřvat,na každé to stejně nefunguje. Takže na to prdím,budeme uspávat u prsa dál,naštěěstí krásně usne i v kočárku a jestli to bude trvat 10,14 nebo 16 měsíců je mi srdečně jednou,jednou z toho vyroste a já ještě budu vzpomínat jak jsme k sobě měly blízko... Teď chrupká tak jdu naládovat další pračku a dát péct slanej štrůdl a pak hurá na fénování vlas,to zase bude nadílka na podlaze. Už jsem ucpala odpad,musím krtkovat :angry:
9. pro 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše malá hviezda je od 7.00 vzhuru a ne a ne usnout,jsme zvedavá ,do kdy mýní takhle vydržet...ale už je pekne protivná a oči má jak angora... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už konečne usnula a já s emužu najíst... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 můj měl samsunga dotykáč a dělalo mu to to samé, že to vypínalo , pak ho ztratil, tak jsme si půjčili zase samsung než si koupí a dělalo to to samé někdy i 4x za den .... tak jsme říkali to snad není možný ... bavili jsme se s dalšími co mají samsung a dělá jim to to samé .... můj říkal samsung už nikdy více .... máme oba Nokii a spokojenost ... to byla jen taková jeho výchylka .... líbil se mu ... doteď na něj nadává i když ho už nemá :grinning: A já bych dotykáč ani nechtěla když jsem to viděla ... jsem na starou klasiku čudlíky :grinning:
9. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já taky dotykáč nechtěla. Měla jsem vysunovací,za 3 roky vůbec žádnej problém. A teď po 2 dnech tohle. Děs. Teď jsem volala chlapovi,ukončila hovor a zase se vypnul. Chtěla jsem ho zapnout a naskočil tam jen obrázek telefonu se šipkou a v návodu to vůbec nemůžu najít,takže až chlap přijde z práce,tak ho hned posílám do obchodu. Na prd je,že mi nevrátí prachy. A já se debil rozhodovala mezi tímhle a nokií,ale dala jsem nakonec na vzhled,protože funkcí moc nepotřebuju. Klasika u mě,no.
9. pro 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nooo klasika .... hlavně že je krásnýýý :grinning: Tak sezkus domluvit jestli by Ti to za tu Nokču nečenžli :wink: že už v ten výrobek nemáš důvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no uvidím,co na to řeknou. Jako rozbít se může každej telefon,ale mě sere,že je rozbitej skoro hned,jak ho zapnu :angry:
9. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky ,kdxž se tu bavíte o mobilech,já jsem totální "Nokináč"...uplne od záčatku ,co jsem mela první mobil,byla nokie a už jsem u ní zustala,v pořadí mám 4 mobil nokii a vždy jsem byla s ní spokojena... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@misi.21 Taky jsem zatížená na Nokču ... a jsem jí věrná po celý svůj život :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka já měla motorolu,nokii,sony er. a samsung a byla jsem spokojená se všema. Ať už to byla klasika,véčko nebo vysunovací,ale tohle je teda šmejd... Možná jen jeden kus,ale zrovna ho mám já. :angry: Si vemte,kdybych ho třeba kupovala dítěti jako vánoční dárek a on hned nešel,jaký by to bylo hrozný zklamání... A to mi k tomu ještě nabízel moc hezkej obal za 300. To bych mu ho šla teď omlátit o hlavu. Já vím,že prodavač za to nemůže,ale na nikom bych se aspoň vybila :grinning:

Přišla housenka od lamaze,tak jako kupovala jsem ji jako novou a přišla v papírovým sáčku. :angry: Jako není asi použitá,je pěkná,ale...
9. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek