• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
já byla nokiová než přišel iPhone :grinning: teď bych už neměnila :wink:
jinak teda ahojky, vůbec nestíhám. Byli jsme u našich a teď doháním pečení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsme byli s dětma na očkování. Honzíka na klíšťata a Míša 2 hexa a prevenar. Udělili zrovna prohlídku. Tak Míša važí 6,6 a měří 70 cm. Dr říkala že ji můžu dávat bílý jogurt s piškotem a mám zkusit polévku. :slight_smile: Jsem zvědavá jak jí ten jogurt a polévka půjde. :wink:
Vidím že je téma mobil Já jsem měla samé sonny a Martin teď pordlužoval smlouvu tak mě koupil nokii dotykovou. Používám ji měsíc a zatím jsem spokojená. :slight_smile:
9. pro 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 každé dítě je jiné. Jindru zase často musíme vázat pořád do kukličky, jinak se neuklidní a nepřestane řvát. když tak řve (to už není pláč :slight_smile: ) tak není ani schopný papat. nic jiného ho nezklidní..
chovat na rukách také nemá rád-odmalička. a teď, když ho tak někdy chytnu, tak mě chytne za tričko a sedá si :grinning: .v noci-když si nepovídá, tak mu ručička pořád bere dudlíka (nebo ho plive) a plače. takže sednu k postýlce, chytí mě za palec (někdy ho plenkou neošidím), hladim po hlavičce a pomůžu mu usnout. kdyby pořád křičel a usínal jen u prsa, také bych to asi nedělala jinak.. :wink:
9. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, už protáčel oči, když jsem mu říkala své představy vymalování obýváku.. :grinning: ale nakonec to nebude tak žhavé.. :sweat_smile: Jj, na co JIndra reaguje, to se ho snažím udržet a naučit. je to už teď velký živel, docela už se fakt "těšíme" až začne lézt.. :sweat_smile: zase třeba HOnza mě načapal, že za malým letím hned, jen co zabéká. já to dělám proto, protože béká často a mě už z toho bere nerv a migrény-tak se jim takto snažím vyhnout :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já taky zkoušela hladit a šeptat a všechno co mi kdo poradil,ale u nás to prostě neplatí. Akorát by mohla začít usínat dřív a né až tak dlouho.
Tak šel chlap s tím telefonem,tak jsem zvědavá,co na to řeknou. No co asi,že ho pošlou na reklamaci a až to bude ,tak dají vědět. Co jinýho.
Simonka dneska odpoledne chrněla 3 hodinky,že by i noci byly lepší?? Jak začala spát špatně v noci,tak i přes den,třeba se jí to zase spraví.
9. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Míša je po očkování nevrlá. Jenom se chce chovat jinak brečí.
S tím spaním si asi nevybereme. Míša toho přes den moc nenaspí. Dopoledne tak 20min a po obědě jak kdy někdy půl hodiny někdy hoďku. Za to večer ji dáma do postýlky v 8 a spí tak do půl3 to se vzbudí a chce jenom dudlík a zase zaspí. Pak se budí tak kolem 5 to se napapá a spí tak do 7. Musí usínat s plínkou nebo s plyšákem. Jinak nehrozí aby usnula.
9. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..to byla noc.Snad nejhorší,co je Kačka na světě.V podstatě jsem spala 0:30-2:30 a pak 6-8 hod.Mezitím jen tak po kouskách.Jsem jak praštěná palicí a manžel je po noční,tak je u nás trochu výbušná atmosféra,páč jsme oba nevyspalí a nervozní
10. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no já už takhle jedu dvě noci a jsme hotová, dnes jde manža pařit, takže doufám, že tahle noc bude kldinější, protože by jsme se zítra určo chytly...on bude mít kocovinu jako vždy a já nevyspaná a protivka :sweat_smile:
10. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám že ty dětičky mají nějaký špatný období na spinkání. My už asi čtvrtou noc vstáváme po hodině a jednou za noc po dvou... Mám ji v posteli,jinak bych nenaspala vůbec nic,takhle aspoň trošku. Vždycky měla na pár dní takový blbý období,tak čekám,kdy to odezní,už by bylo na čase :slight_smile: Ze začátku noci spí v postýlce a když vstávám tak po třetí,tak už si ji nechám,nemám na to,abych každou noc furt vstávala k postýlce a uspávala. To by u nás asi taky nebyla dobrá atmosféra. Navíc chlap přijde se sexem,no na to mám opravdu myšlenky :confounded:

Vrátili jsme se od našich,za chvilku přijde švagr popřát Simonce a zítra ségryy a víkend zase v řiti :sweat_smile: To snad ani není možný,že za dva týdny je Štědrý den... Trošku jsem udělala výzdobu,ale tenhle rok na to nějak není čas,tak nebudu přehánět,příští týden něco napeču a můžu čekat na ježíška,co mi asi donese :grinning: :grinning:
10. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se před chvíli vrátili z divadla. Bylo poslední představení pro předplatile tento rok. Na další rok jsem si předplatné opět pořídili. :slight_smile:
Když tak čtu to noční spaní tak jsem sptrašně ráda že Míša spí od půl9 až do půl3. Pak už se budí, ale jenom na jídlo tak ve 4-5 a spí tak do půl7 - 7. Naštěstí ji uspávat nemusím. Večer ji položíme do postýlky a necháme ji tak. Jde me k ní jenom když brečí a v noci to samé. Většinou ji dáme dudlík a spí dál. :slight_smile:
Holky úplně vás chápu že je to na bednu. Zažila jsem to u Honzíka tak vím o čem je řeč. Honzík mě ještě teď nespí celou noc. Aspoň jednou je vzhůru. :frowning2:
10. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a nereaguje třeba na úplněk, Aduš jako malinká pokaždý kolem úplňku brečela a špatně spala. Eli spí naštěstí dobře a prakticky od porodu celou noc. Usíná večer u prsa, přes den sama v postýlce ale večer usne u jídla v leže u mě v posteli. Taky nemá ráda chování, šponuje se a vzteká a nejraději by seděla, i v leže dělá sklapovačky a snaží se za hlasitého nadávání posadit. Jinak je teda zlatá a hlavně po Adélce mi příjde ještě hodnější :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby byla tak hodná Aduš tak mám už dvě děti dávno.
Jinak sem si včera hnula se zádama, trápí mě vyhřezlé plotýnky a čas od času sem jak důchodkyně nad hrobem.
Po Vánocích začneme s mrkvičkou tak sem zvědavá jak bude Eli papat.
10. pro 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 mně Verča spávala od 19hod. a budila se mezi 7-8hodinou, ale teď jí budí Míša, tím jak kašle a pláče atd., tak nevím no :frowning2: poslední noci je Verča nevrlá, furt cestuje a musím vstávat a spravkvat jí, protože pak brečí, že je zašprajclá napříč nebo, že má nohžku mezi šprušlama atd. :angry:
10. pro 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak další noc se vstáváním. Spala od 21.30 do 0.30 a pak zase po hodině. Nevím co to je,ale začala to dělataž teď. Už neplače ze spaní a i přes den je v pohodě,veselá,spokojená. Snad se to začne natahovat aspoň na ty 2 hodinky. Mě spala taky hezky od narození,ikdyž pak už se budila třeba 2x na jídlo,tak furt lepší,než vstávat 6x. Ale je zase dobrý,že spí tak do 8-9h. Tak něco naspím. Ale teda chodím spát s ní,už se nevracím za chlapem do obýváku jako dřív...Protožeco nenaspím do prvního vzbuzení,tak už nenaspím.
11. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 říkej si,že je to jen období!Je to těžký,ale změní se to,uvidíš.My dneska noc dobrou,včera to bylo možná úplňkem a rýmou.Akorát přes den nechce doma moc spát.Spávala v postýlce i dvě hodiny,ale teď spí dýl jen,když jdeme ven a pak dospává v předsíni v kočárku.Jinak je to tak 30-40 min doma
11. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím že v Lidlu mají šicí stroj :grinning:
11. pro 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my se spaním taky nic moc :unamused: a dneska byl nějaký nevrlý aj přes den :confounded: snad bude zitra líp... A to dneska "slavíme" 5 měsíců :wink:
11. pro 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka buď ráda, lepší dostat nic než krámy :wink: :wink: já to mám nějaké mega :unamused: asi náhrada za tak dlouhou pauzu...
11. pro 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jojo,doufám,že si na to nezvykne. Ale tak snad z toho vyroste :grinning:
Dneska jsme doslavili svátek a jsem nějaká mrtvá z toho,tak ještě chvilku,a hurá směr ložnice. Já bych šla hned,ale madam by mi tam stejně do 9 řvala,tak radši ještě půl hodinky vydržím. Zítra nakupovat a v sobotu konečně péct cukroví. Možná už v týdnu,jestli se mi bude chtít.
Chlap byl s tím telefonem,tak to tam napíchli na počítač a přehráli ho a mám to sledovat. Od té doby se nevypnul a funguje normálně. Prý kdyby to zase udělal přes víkend,tak by mi ho v pondělí vyměnili za jinej,ale stejnej typ,jen jinej kus. Tak nevím,jestli ho vyměnit mám nebo ne.
Simča dostala od ségry ponožky s chrastítkem,tak to u nás asi teď bude hlavní zábava :grinning: A taky dostala kukuřičný křupky,dáváte je už dětem,nebo je brzy???
11. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 křupky zatím nedávám,ale dnes měla Míša první piškoty. Rozdrobila jsem ji to do bílé activie a baštila jako by nejedla aspoň týden. Snědla ji celou. :slight_smile: Dnes ji měla poprvé. Dr nám v pátek povolila bílé jogurty a piškoty. Na mikuláše dostala ty sušenky sunarky. Tak uvidíme jak ji budou chutnat.
Tak jsem dnes ještě nakoupili v kauflandu BEBU 2 tak máme zásobu asi tak na 4 měsíce. Možná i na delší dobu. Míša teď mívá bebu 2* denně.
11. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak nám začíná další týden,pěkně to letí..
Símě malé i velké vše nej k svátku!
Dneska mají začít opravovat výtah,jsem zvědavá,jestli to bude velkej rámus a budeme muset chodit s kočárek ven,aby se Kačka vyspala.Taky musím dneska pro občanku,už tam budu mít zapsaný obě děti
12. pro 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , také přeji vše nej Simonkám :wink:
Nikinku trápí žoubky , tak jsem nasadila sirup Nurofen a je to lepší. Ale vstávání se nám posunulo ze 7h na 5:30 ... dřív jsem jí v 7 nakojila a spinkala ještě tak do 9h , ale teď už jen leží v postýlce a kňourá jak kotě. Tak jsem zvědavá, kdo první objeví zub :grinning:
V sobotu řekla poprvé srozumitelně MAMA :grinning:
12. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Simča děkuje za gratulace...
Dneska už noc lepší,ikdyž pořád se mnou v posteli,tak po hodině vstávala jenom jednou,pak to natáhla na 2-2,5h.,což je po těch pár nocích super. Teď ještě spinká,ale v 10.45 máme čekat na mamku u autobusu,tak jí jdu vzbudit,ať to stihneme. Já už včera večer byla úplně hotová,přes den je to v pohodě,ale večer jsem hrozně unvená a včera už jsem myslela,že se mě podlomí nohy jak mě šíleně bolely. :confounded:
S chlapem jsme se domluvili,že příští víkend se budeme jen válet a péct trošku cukroví a mě až dneska došlo,proč to říkal :grinning: v pátek má večírek,tak v sobotu bude nepoužitelnej :grinning: tak mi to asiřekl takhle,abych jako něco nenaplánovala :grinning: Ale tak on jinak moc nechodí,tak ať si užije,bude jemu blbě,né mě. A to má pak ve středu další,ale pak už naštěstí bude doma.Jinak já se na náš večírek nepůjdu ani podívat,protože ho mají všichni v pátek,tak by neměl kdo hlídat. Ale mě to nevadí,nechodila jsem ani když jsem mohla,vztahy u nás v práci jsou spíš taková přetvářka,aby se tam dalo pracovat,ale jinak je nevyhledávám,ani s malou tam nechodím,jen jsem ji ukázala a zase třeba až v létě :slight_smile:
12. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vše nej Simonce k svátečku :slight_smile:
12. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk velké Simonce
@misi.21 aj malé Simonce vše nej ke svátku :wink:
12. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonkám všechno nejlepší ke svátku.. :wink:
12. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk děkujeme,také přejeme :slight_smile:
@slena děkujeme
Holky představte si,co jsem za blbku. Nesla jsem papíry na rodičák a zapoměla jsem rodnej list. Tak mi to zkontrolovala a musí se to tam zanést znovu s RL. Tak snad se chlap urve do 17 a hodí to tam dneska nebo ve středu. Ptala jsem se na ty změny a paní mi říkala,že žádám od 25.12,tak bych měla mít těch 7600. Tak uvidíme po novém roce,jak to udělají.
Jdu dělat těstoviny se smetanou ,kuřecím masem a špenátem. Už na ně mám hroznou chuť :slight_smile:
12. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 Ty budeš mít do 25.12 menší mateřskou jak je 7600,-? Jestli jo tak si v klidu a vydělala si na tom. :slight_smile:
12. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,s mým platem dělnice mi to o pár kaček vyjde,tak jsem ráda :slight_smile: Když už jsem nestihla porodný,tak aspoň tohle že mi vyjde...
12. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek