• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Děkuji holky :slight_smile:
@misi.21 přesně takhle jsme to myslela, jak jsme to tu psala, že záleží, kdy t končí mateřská a od kdy začíná rodičák :slight_smile:
12. pro 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme byli s Filípkem se ukázat v práci :slight_smile: no aj bych tam pobyla dýl, člověk jak tam dlouho není,tak už je mu aj smutno :dizzy_face: V Penny mají ve slevě za 17,90 Hamánky různé masozeleninové,tak už jsem pár koupila do zásoby :dizzy_face: za měsíc už budem zkoušet zeleninku,no to jsem zvědavá,co na to bude Fiťa říkat :slight_smile:
12. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, po dlouhé době... je to s honzíkem divočina... jen se chci zeptat, jestli některé vaše dětičky už ted spávají v noci na bříšku, náš jinak neusne a když ho otočím, budto se vzbudí a je nevrlý nebo se hned otočí zpět, dětská dnes říkala že raději na bříšku až od půl roku, monitor nemáme, spí semnou v posteli, abych ho slyšela, když se škrabe
12. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a všem simčám vše nej!!!
12. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misi.21 Tak to gratuluju ... :slight_smile: si asi jedna z mála co jí to klapne. :sweat_smile:
12. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jejda,tak to nevím,náš malý spává na zádech,na bříšku by asi nesnul - a ani se sám neumí na bříško otočit ještě...
ale když se ti tak už točí sám,tak co naděláš,že. A mu se tak evidentně dobře spinká..
12. pro 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Naše Niki na břichu ani vidět ... :grinning: to asi teprve příjde
@slena My tady v té řiťce penny nemáme ... ale jinak díky za tipa :slight_smile:
12. pro 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka my v té naší řiťce taky ne :grinning: ale byla jsem tady kousek 13 km...
Jo je tam aj kojo voda 2l za 8,90 kč,nevím teda,jestli je to levné nebo ne,páč to zatím nekupuju... Ale jak budu Fiťovi vařit,tak asi budu,tá naša voda je cosi hodně železitá :sweat_smile: ale ještě sa zeptám mudr.,jestli je nutné vaři v kojo vodě
12. pro 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena Já nevím, mi ty vody v plastu příjdou stejný, jako z kohoutku ... někdy i horší ... já to asi kupovat nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj něco na tom bude... ale nevím,či tá naša železitá voděnka mu neudělá nějakou paseku, no uvidíme..
12. pro 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no právě jsem říkala,že aspon´ k něčemu je ten mizernej plat dobrej :slight_smile:
Se tady láduju těstovinama ,musím se pochválit :grinning: asi prasknu.
Simča se vzbudila,tak nevím,jestli nepůjdeme ještě jednou ven. Mám uklizeno,tak se doma nudíme a v telce nic nedávají. je tam teda hnusně a kosa. Něco padá. Mám tady žehlení,ale do toho se mi nějak nece :confounded: :confounded:
12. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 dobrou chuť :slight_smile: těstovinky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
já si dávám kafíčko :wink: a ven sa mně vůbec nechce...
12. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Ha tak s žehličkou se musím smát .... dneska jsem chtěla žehlit a jaxi potvora nejede ,,,, hřeje na málo a nenapařuje ,..,. tak mám po žehlení ... musím počkat na Jirku rozebere jí a uvidíme co tomu bude a jestli se mu to oplatí opravit ... jinak mi asi naježí ... :grinning: ježuch novou ... potvora jedna byla dobrá a ze dne na den ani nedala echo odešla :grinning:
12. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena Kaféé mám taky a k tomu oplatek z Lídlu :grinning: Niki ta má šťukavku ... a hraje si na muslimku a nebo banditu ... má plinku přes pusu jdou jí vidět jen oči :grinning:
12. pro 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena
@hradilenka mě to doktor říkal hned jak jsme tam byli poprvé,že pokud bych začala dávat UM nebo až budu dělat něco s vodou,tak jedině kojeneckou a převařit,že normální vodou by se mohla nějak vnitřně udusit,že v tom cosi je... Takže já kupovat určitě budu a až jí bude něco k roku,tak začnu střídat a zvykat na normální.
12. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka no mě minulý týden spadla na zem z prkna,ale naštěstí jde. Mám ji sotva rok,tak by mě chlap asi nepochválil :grinning: Nám malá začala povídat,ale jak. Dřív si taky povídala,ale tak nějak normálně. Teď sedí v lehátku,ruce roztažený a kouká do stropu,jak kdyby se modlila či co. A to je přímo řev,jak kdyby si zpívala Špinarku :grinning: Dělá to od pátku a my jsme byli s Peťou mrtví smíchy... :grinning: Jenže potvora jak zahlídne kameru,tak přestane... :slight_smile:
12. pro 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: na banditu si Filípek hrává taky :grinning:
12. pro 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a nikča už se na bříško otáčí, honzík umí na bříško, přes den tak je skoro pořád, ale neumi z břicha na záda
12. pro 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jo,si nevybereš. Taky někdo psal,že když kojeneckou vodu svařil,tak v tom plaval nějakej bílej sraženej bordel...ale nevím značku.
12. pro 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Tady u nás jsou samé studánky a kvalitní voda ... tak já kupovat nebudu ... já tomu nevěřím. Každý si udělá podle svýho ... ale s tou balenou vodou už bylo tolik průserů, že do toho prostě nejdu. A s tou žehličkou máš teda štígro .... byl by docela mazec kdyby Ti tím horkým spadla na koberec :grinning: :grinning: :grinning: to by byl smard a koberec s otiskem :grinning: :grinning: :grinning:
@lukava Niki se na bříško umí otočit někdy i z5 .... ale není na něm moc ráda když tak jen chvíli ... ale že by na něm usnula to ani náhodou :grinning:
12. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka u našich je taky studánka,tak uvidíme,jak to budeme dělat. Naše voda je hnusná,tu dám jedině se sirupem. Samotnou vodu si taky kupuju.Takže tu Simči určitě ne.
Mám tady 23°a já klepu kosu,doufám,že na mě něco nevleze. To by mi ještě tak chybělo.
Holky můžu zázvor při kojení??
12. pro 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Neměl by se , ale spousta lidí ho používá jak v těhu tak při kojení ... já říkám všeho s mírou a nemůže to nic udělat....tak vyluhovaný v čaji je dobrý na prohřátí ....
12. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu jenom na skok,dneska me vubec nic neba,nejradší byh celej den byla v posteli,ale jaksi s malou to nejde,neco na me leze,pekne me bolí v krku a v noci me byla příšerná zima střídající s horkem,jsem si teplotu nemeřila,ale řekla bych,že byla aspon zvýšená....napečeno mám a ješte zítra pojedu do krámu nakoupit veci na včelí úliky,které ješte budu delat...
12. pro 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no já právě mám teď často rýmu,tak si říkám,že se zázvorem bych se toho aspoň brzy zbavila...

Tak ven jsme nešli a už je tady tma,tak ani nepůjdeme. 2Hodinky dopoledne stačí :slight_smile:
@tasmailla1 tak ať si brzo fit. Jó,bylo to o ničem jiným,když ti bylo zle a mohla si celej víkend proležet,co?? Teď zase až ty naše zlatíčka vyrostou :wink: Myslela jsem že udělám jenom rohlíčky,linecké a burizonové,ale teď si mi udělala chutě na úlky,tak udělám taky trošku...
12. pro 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava mně se malá točí na všechny světový strany a i na bříško, nechávám jí tak spát chvílu a pak dám na bok, ale máme monitor dechu, bez něj bych už žít neuměla :slight_smile:
12. pro 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 díky ,přesne ,máš pravdu,když sme byly těhu a bylo nám blbe,tak sme si šli v pohode lehnout a nic nás nebrzdilo si odpočnout...
12. pro 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk ale to asi verča spinká ve své postýlce, náš spí u mě, abych ho hlídala proti škrabání...jsou prý i monitory připínací na tělo, ale to mi připadá zase hloupé, když se tak pořád mrská, no mám z toho těžkou hlavu...jako by nebylo dost věcí k řešení už tak, uffff :wink:
12. pro 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava já mám, podložku ty připínací mi nejdou moc po chuti, ale nemusí to být špatný.....ano spí v postýlce :wink:
12. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek