• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 Míša se s dědou hádá u sportovních novin. Ona si hlasitě vykládá až ječí a sleduje dědu jestli se na ní dívá. Pokud ji nesleduje tak zvyšuje na hlasitosti až to děda nevydrží a začne si s ní povídat. :grinning: Je to sranda když se tak dohadují. :slight_smile:
Já používám kojeneckou vodu horský pramen. Dělám Míši z toho mlíko a čaj. Pokud ji vařím brambory a zeleninu tak beru vodu z kohoutku. My máme městskou tak snad je v pohodě. .
12. pro 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dneska se chystám s Niki na výběr stromečku, tedy jestli nezačne pršet je jeksi zakaboněno :frowning2: . Vy už stromeček máte? :confused:
Nevím jestli už taky nemám začít s mrkvičkou a nebo něčím, protože Niki když nás vidí jak jíme, tak se tváří že jí nic nedáme oblizuje se a má na to evidentně chuť. :grinning: Na HAM je už naučená delší dobu, vždycky jak jí dávám prso tak říkám HAM a taky jak jí dávám na lžíce léky a nebo kapičky tak řeknu HAM a Niki má pusu otevřenou co to jde :grinning:
Ten Nurofen nám pomohl na to zklidnění zoubků. :wink:
13. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem tady četla o příkrmech a píší, že dítě do 1 roku by nemělo dostat žádný jogurt ani tvaroh a ani lepek. Je tam toho mnohem víc, ale četla jsem tady, že některá z Vás psala, že dává jogurt s piškoty :confused:
13. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já dávám bílý jogurt s piškotem. V pátek jak jsme byli v poradně u dr tak nám to doporučila. :wink:
13. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky
@hradilenka my už stromeček máme tak 2 týdny. Minulý rok jsme scháněli na poslední chvilku a to byl prd výběr.
K těm příkrmům,já zase hodně čtu,že by děti právě měly s lepkem a podobně přijít do styku co nejdřív,že je pak menší riziko alergií...
Simonka taky mlaská a kouká na nás při jídle,ale ještě měsíc to v klidu vydržíme,a necháme si to až po svátcích... Do konce 6. měsíce bych chtěla ale určitě začít.

Dneska udělám trošku gulášovky s chlebem,chlap tam má ještě trošku těstovin ze včerejška. Myslela jsem,že budou k obědu i dneska,ale nějak jsem nepočítala s tím,že si každej přidá,takže včera skoro padly :grinning: Taky jsme tady pak leželi natažený nafouklý... :grinning:
Pomalu začínám normálně jíst. Včera jsem zkusila rajčata a papriku,tak jí nic netrápilo,tak zkusím ještě neloupaný ovoce a bude to zase jako dřív... Akorát to pečivo ještě chvilku vydržím a česnek dávám do marinády na maso a taky nic,tak snad už to bude dobrý... Sem tam si dám perlivou minerálku.
13. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás teda počásko taky nic moc...co se týče příkrmu,tak jsme zvedavá,3.1. jedem do poradny a pak 15.1. malý bude 6 mesícu,tak jsme zvedavá,co nám mudra řekne,taky bych už chtela začít s příkrmama,nerada bych to nechala až na pozdejc,se bojím,aby me to pak neodmýtala,a taky je pravda,že pak už moc mlíčko nebude chtít a co si budem povídat,je to to nejlevnejší a nejdostupnejší zdroj obživy,i když pak ji to stačit nebude a bude muset přijímat i jiné živiny..
@hradilenka my sme akorát tedka s evrátili z nákupu stromečku,takže už máme doma smrček,už se teším,až ho nazdobíme....jak malá bude na nej jukat.... :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 hele holka ja v podstate baštím už všechno,čerstvý pečivo,kveták,brokolici,česnek,cibuli,malý to nic nedelá...ale až tedka o víkendu budu vařit knedlo-vepřo-zelo,takže zelí bude poprvé,tak doufám,že to nic neudelá se Šárkou...
13. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já teda čerství kynutý ještě nezkoušela,z toho mám strach největší. Já si na to ze začátku dávala bacha,na všechno a až teď mě napadlo,že už bych mohla začít jíst normálně :slight_smile: Jinak jsem všechno loupala a okrajovala automaticky. Cibul jím od začátku,jenže mě nechutná syrová,takže to je v pohodě.
Za chvilku půjdeme naproti Peťovi do práce a stavíme se na velkej nákup do DMka. Mám ještě slevy,tak ať to neprpadne a já bych to sama neutáhla. Navíc mi zrušili DMko 5 minut od baráku,udělali tam schlekr nebo jak se to jmenuje a já musím jezdit daleko,takže bych to snad ani domů nedotáhla. Malá se mi už skoro nevejde do tašky do kočárku,takže o víkendu to předělám a budu jí muset už nosit do kočárkárny v ruce,což je na prd,protože takhle jsem pobrala ještě nákup a teď teda nevím. Vždycky to asi pobere chlap až půjde domů z práce,když toho bude vícero...
13. pro 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám 17.7 :wink:
13. pro 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 ahojky, tak já už baštím všechno taky delší dobu :slight_smile: krom zelí teda :wink: já myslím,že už jsou mimča větší, tak už se s tím poperou

@hradilenka taky jsem naučila Fiťu na HAM, když dávám kapky na lžičce,tak řeknu HAM a už hezky otvírá pusinku :wink: kolikrát stačí, když vidí tu svoji lžičku a už otvírá pusenku :dizzy_face: a když něco jím já,tak sa chudáček dívá tak hladově,jak kdyby týden nejedl. Včera jsem ho měla na klíně a pila jsem čaj,no čučal na ten můj mega hrnek a chtěl ho do ruky :slight_smile: pak mě do něj žduchl a málem mně vyrazil zuby :sweat_smile:
13. pro 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka jo a ten lepek se podle mě teď zas má dávat brzo,říkala mně mudra, že od cca 7.měsíca... že dřív sa dával pozdějc a teď zase co nejdřív, prase aby sa v tom vyznalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belunkaa ahoj,tak vítej... A máš holčičku nebo klučíka??

@slena
@tasmailla1 tak jsem si dala čerstvej chleba,tak uvidíme,ale nějak nepočítám,že by jí bolelo bříško.

Tak jsme došli z toho Dmka,nechala jsem tam přes 1000,-...ale teda mám toho hromadu. Měla jsem na každej výrobek nějakou slevu a ještě 10% na nákup,tak to pár stovek udělalo...Mám 10 balíčků ubrousků pro malou,2 gely na praní,ariel profesional na skvrny,Gely na holení pro chlapa,deodoranty,sprcháče...tak mám radost,že jsem nějakou kačku zase ušetřila. Utratíme to jinde :grinning:
Na pokaděný bodýčka jsem zkusila právě ten Ariel profesional a vyprala to normálně v Lovele a je to čistý,takže tu 5ti litrovou lovelu v klidu spotřebuju,ale samotná to teda nevypere.
13. pro 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jojo,každou chvilku je v módě něco jinýho...
13. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak to nevím,na to je ještě brzy ale přáli bychom si dcerku :slight_smile:
13. pro 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 My to vždycky kupovali na poslední chvíli sehnali jsme krásný a za polovinu ... nejlépe na štědrý den :grinning: ale letos chci mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc je čerstvě řezaný, tak by měl vydržet.
@tasmailla1 Taky se těším na ozdobičky :slight_smile:
@slena Jak říkáš 100 lidí a každý má jiný názor :confused: kdo se má v tom vyznat a na co má člověk dát? Ta naše mi přijde že by už baštit chtěla ... i když něco vařím tak jí to tahá nosem :grinning: Asi bude gurmánka po mamince :grinning:
@belunkaa Ahojky ... asi ses spletla o rok ... my už dítka máme ... měly jsme termín v červenci 2011 Ty budeš mít 2012 ne? Ale pokud chceš zůstat tak neva :sweat_smile: A termín máš na můj svátek chi chi :grinning:
13. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj přesně,kdo sa v tom má vyznat.. taky mně přijde,že by už malý baštil,ale chcu počkat až po novém roku. ty už zkusíš Nikči něco dát?
13. pro 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@slena pokud ještě plně kojíte tak to bych nechala až v těch 6 měsicích. Nám co nebylo dopřáno kojit :frowning2: Naštěstí máme skvělou Mudr která fakt poradí co můžeme a co nemůžeme. :wink: Ten jogurt a piškoty mě dost překvapil. U Honzíka bylo všechno jinak.
13. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj já počkám do 6.měsíca,stejně je to už za pár týdnů :wink: jak sa to všecko mění,že?teď je to zas jinak,a za pár roků to bude určitě zas jiné ty názory
13. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, moc jsem vás nečetla, jen s tím lepkem mě tady překvapila holčina že jí dr. říkala že nově má přikrmovat kluka i když kojí od 4 měs a prý i dávat jogurty a tak že ted se dává lepek brzo..no koukala jsem na ní jak blázen. ten přeci dává těm střevům pěkně zabrat..za nás se pacholík dával brzo, u holek mi říkali až po roce..taky jeho výroba se změnila a říkali jak to to tělíčko zatěžuje..a teď tahle dr. řekne že má zas dávat tak brzo..no já s ním teda počkám
13. pro 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak dneska po dlouhé době jsem vylezla z pelechu přes osmou :slight_smile: Malá ještě spinká,ale noc dneska už byla mnohem lepší a já toho dost naspala,tak už jsem po kojení nějak nemohla zabrat. Takže dneska večer už zase pošupajdí do postýlky...
Ráno jdu na záchod a v chodbě všude bláto,tak že napíšu manželovi,co tady jako vyváděl a na telefonu už SMSka,ať se nezlobím,že to uklidí až přijde. Si asi myslel,že tady v tom budu celej den šlapat :grinning: Je hodnej,že napsal,akorát by mě zajímalo,kde lítal. Naposledy jsme šli spolu,tak se musím podívat na svoje botky :grinning:
Mám tady zbytky salámu,tak dneska zapeču brmbory nebo těstoviny.
Vzpoměla jsem si,že chlap ještě nedávno říkal,že by chtěl jednu knížku,tak asi zajdu do knihkupectví a ještě koupím pod sromeček.Nevěřila bych,že nakonec dám dohromady takovejch dárků,ale většinou jsou to potřebný věci,který bysme dřív nebo později stejně museli koupit.Ale budou tohezký fotky,když bude pod stromkem plno :grinning:
Po Vánocích nechám udělat nějaký fotky,ať pokračuju Simonce v albu.Mám zatím jenom z prvního měsíce vyvolaný. Zlatý starý foťáky,teď to máme všechno na cd a v počítači a to je na prd. Album je Album...
14. pro 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, nakoukla jsem k vám do diskuze, jelikož mám TP přesně rok od těch vašich termínů. A jelikož budeme těhotenství oznamovat rodičům na Vánoce, tak jsem se vás chtěla zeptat, jestli jste některá z vás taky oznamovali rodině těhotenství na Vánoce a jakým způsobem. Mě napadlo to, že bychom jim dali fotku z ultrazvuku a k ní něco napsali, jenže já nejsem básnické střevo, tak nevím co tam napsat. Budu ráda za každý nápad :slight_smile:

Mějte se krásně a ty vaše sluníčka ať vám krásně rostou.
14. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman já jim dala jenom fotku v obálce a i bez psaného slova to byla pro rodiče pecka... Řvali všichni :grinning:
14. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

@misi.21 tak vidíš,že seto zlepšuje.Zato u nás pořád nic moc.Zase jsem byla vzhůru aspoň 5x a ráno opět v sedm budíček..ale pomalu si zvykám:slight_smile:.Ono ji to snad zase přejde a bude spát líp.
Dárky máme skoro pohromadě,naprostou většinu už i zabalenou,cukroví skoro hotový..jsme letos nějak napřed:slight_smile:.
Pomalu pročítám články o příkrmech,tak za měsíc asi začnem,tak ať mám nějaký informace.U Šimonka jsem to moc neřešila a taky to šlo...

@x_woman já teda těhotenství na Vánoce nehlásila,jelikož jsem byla už od začátku prosince na neschopence,tak se to vědělo.Nejsem moc na takový ty básničky.Dala bych prostě do obálky fotky z UTZ a napsala něo jako "Babi,dědo,zatím se neví,jestli jsem chlapeček nebo holčička,ale příští Vánoce už tu budu s váma".Nebo prostě jen tu fotku,oni to pochopí:-d
14. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je fakt hnusně.Martin šel pro Šimonka do školky a pak jeli do města,tak jsem tu sama s Kačkou.Ta navíc spinká,mám teda klídek úplnej:slight_smile:.
Máme na pár dní atrakci.Ségra odjela pryč a nechala nám na hlídání svýho králíčka.Šimonek je z něj celej paf,ale je fakt,že je děsně roztomilej.Klidně bych si ho nechala.I Martinovi se líbí a už říká,že možná.za nějaký čas bychom si mohli taky nějakýho pořídit.Zatím byl tvrdě proti zvířeti doma.
14. pro 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jůů to máte roztomilou atrakci :dizzy_face:
tady je taky hnusně, byli jsme chvilku venku a už mě tam nikdo nedostane,zima brrr :unamused:
14. pro 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman tak my jsme to na vánoce ještě neoznamovali, byla jsem cca v 9. týdnu a přišlo mi to brzo něco říkat...
14. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám moc jste toho nenakecaly co jsem byla celý den v trapu :grinning:
@slena
@micka1
@lebapa Niki ještě nic dávat nebudu ,,,, jsem to říkala jen tak, protože fakt mě chce sníst očima když jím :grinning: Počkám co mi řekně dětská v lednu.
@misi.21 Tak malé můžeš udělat tu fotoknihu co je na Happy foto a nebo Fotolab, já mám těh knih několik a je to dobrá věc. Já malé budu dělat velkou až k ročním narozeninám. Dám tam celý její rok ....
Dneska jsem měla jet na prohlídku a doktůrek mi omarodil :confounded:

Dívala se některá z Vás včera na prostřeno? :grinning: :grinning: :grinning: To bylo maso co? Ta slečna nevím co v té TV chtěla ukázat ....? :grinning: :grinning: :grinning: To byla reklmama pro ní jak hrom .... nazvala bych to tak .....JAK ODRADIT ŽENICHA .... ZN: NECHCI SE VDÁVAT :grinning: :grinning: :grinning: Speciální technika rozmrazování a dělání klnedlí :grinning: :grinning: :grinning: , pak bomba hláška ty prsa budou asi tady :grinning: :grinning: :grinning: pak čas přípravy neměl taky chybu a o tom bordelu v kuchyni ani nemluvím :grinning: :grinning: :grinning: Jsem říkala Jirkovi ... ti až uvidí co jedli tak se budou chytat za hlavu :grinning: Bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem na to zvědavá za chvíli jdu se dívat jak to bude pokracovat .... to je zase parta hic :grinning:
14. pro 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi tak si me holka navnadila a musela jsem to prostreno skouknout ,dnešní díl v telce a včerejšek na nete a teda jako říkám ufffffffff,by me bylo z toho pekne blbe a se divím,že se holka přihlásila do takovýdle soutěže...
14. pro 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman já vyrobila poukázku na odběr jednoho vnoučete v červenci :grinning:
14. pro 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka to byla teda fakt bomba. Něco podobného je švagrová. Švagr ji neustále kontroluje když vaří aby náhodou něco nepřipálila nebo aby jídlo nepokazila. :frowning2:
14. pro 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes měla super odpoledne. :angry: Podařilo se mě u baráku nabourat mamčino auto. Má trochu odřený blatník a nárazník a já mám odřené dveře a uražené zrcátko. :angry: :angry: :angry: Ještě že můj taťka nenadavá když se nám něco takovho stane. Jenom jsem si vyslechla že chtěl mít před vánocemi klid v dilně a místo toho musí mě opravít zrcátko a zkusí dveře jenom vyleštit. Tak uvidím jak to bude.
14. pro 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek